Dodaj do ulubionych

RADIO samochodowe

IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.12, 17:38
kto podlaczy radio do nowego samochodu ??
mozecie polecic jakiegos elektromechanika dobrego .... pomocy na szybkosci potrzebuje :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Adam IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.12, 18:57
    zalezy jaki samochod. Daj wiecej szczegołow.
  • Gość: jaa IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.12, 20:28
    panda z wyprzedarzy 2011 ;)
    tak jakos kable sa pozlaczane czy cos .... osoba nie elektryczna ;) hee boi sie tego tknac zeby nic sie zepsc ;)) hehe
    w sumie to tylko wyprowadzenia kabli mi potrzeba ewentualnie - no ale jak nie drogo to moze byc i podlaczenie ;))
  • Gość: Adam IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.12, 21:15
    Podaj jakiegos @ lub gg bo na forum zaraz bedzie ze sobie reklame robie a ja tylko po prostu sie na tym znam
  • Gość: jaa IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.12, 21:17
    j-u-s-t-y-s-i-a-1989@wp.pl
    dzieki potrzeba mi wlasnie takie osoby ;))
  • Gość: aa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.12, 18:58
    jedz na towarowa tam koles zakłada cena nwm
    ale b. dobry jest w tym co robi
    jak ja mam problem z elektryko zy cos jade do niego zawsze:d
  • Gość: Michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.02.12, 16:27
    Aby nie zakładać nowego wątku zapytam tutaj: co sądzicie o tym modelu radia do samochodu
    www.avde.pl/teac/teac-te-905-radioodtwarzacz-samochodowy-z-cd-usb-sd/produkt/39399.html zależy mi głównie na możliwości podłączenia usb i odtwarzaniu mp3. Cena tego z powyższego linku jest dobra,ale czekam na Wasze opinie.
  • 20.09.17, 11:29
    Ja sobie zamówiłem radio USB i powiem ci że wystarczy mi radyjko z usb żeby sobie podpinać pendrive z muzyką. A tak to reszta to mnie nie interesuje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.