Dodaj do ulubionych

etui na telefon

IP: *.dynamic.chello.pl 04.03.12, 18:46
witam! chcialbym kupic jakis pokrowiec na telefon. mozna gdzies dostac w Ciechanowie tylko zeby to nie byl jakis szajs.
Obserwuj wątek
    • kasienka87 Re: etui na telefon 31.10.18, 18:10
      W Ciechanowie nie znam sprawdzonych miejsc, ale online mogę polecić tą stronkę imarkt.pl - fajne ceny i jakość. Wszystkie etui, które mam służyły mi naprawdę długo ;)
    • uzytkownik888 Re: etui na telefon 27.02.19, 13:54
      Warto w sumie zamówić internetowo, przy dobrej wysyłce etui będziesz miał na drugi dzień. Ceny w sklepach internetowych są zawsze niższe i przy okazji dają wiele dobrych rabatów. Można kupić nawet o połowę taniej i jeszcze dostać gratisy. Możesz zajrzeć do sklepu internetowego etui-gsm. Przy zestawach na przykład etui + szkło często są dodawane rabaty lub gratisy. Przesyłki też cenowo wychodzą dobrze.
    • magdadb1 Re: etui na telefon 02.11.19, 17:26
      Nie chce aby wyszło że spamuje, ale zawsze jak coś otrzymuje z czego jestem zadowolona to polecam:) Osobiście nie wiem czy w danym mieście możesz nabyć pokrowiec na telefon ale ja też szukałam online i zamawiałam w trzech sklepach na przełomie 2 lat. Nie będę pisała negatywnie o pierwszym i trzecim sklepie gdyż te etui były tanie kilkanaście złotych i szybko się niestety wytarły. Drugi sklep internetowy to posiadający etui na telefon wyróżnił się na plus pod względem jakości. Nadruk w ogóle się wytarł po kilku miesiącach używania ale etui kosztowało ponad 40 zł. Jeśli szukasz jakości to polecam ale w tej cenie możesz też kupić 3 inne etui tyle że szybciej się zużywają.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka