• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

akademia małych odkrywców Dodaj do ulubionych

• IP: *.play-internet.pl 05.03.12, 22:07
    witam,chce od września zapisać córcie do tego przedszkola co sądzicie czy to dobry pomysł?chce by nauczyła się dzielenia z innymi,słuchania bajek jak się je czyta(moja 3 letnia córcia zaraz zabiera bajke),i zajęć dodatkowych rytmika,taniec itp,ja staram się ją tego nauczyć ale niezawsze wychodzi tak jakbyśmy my chcieli;)
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 06.03.12, 10:32
      Czyli tego co w każdym normalnym przedszkolu.
      • Gość: Ma-ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.12, 12:24
        Aga, no tak, ale w państwowym przedszkolu jest to raz w tygodniu, a niektóre zajęcia nawet raz na miesiąc. Język angielski wchodzi u pięciolatków. Jeśli weźmie się pod uwagę cenę za przedszkole publiczne i prywatne w porównaniu do ich ofert, to jednak prywatne wygrywa. Z tego co się orientowałam, to różnica w niektórych przypadkach wynosi 100-150 zł.
        • Gość: Ola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.12, 13:24
          "Mamy" mieliśmy z mężem takie dylematy co wy, trochę się zastanawialiśmy, pogadaliśmy z rodzicami i dziś jesteśmy z wyboru zadowoleni. Dlatego może wam cos pomoże to co napisze.
          Wybraliśmy przedszkole prywatne. Dlaczego? Z wygody.
          Pracujemy do 16 z porywem nawet do godz 17 i szkoda nam czasu z dzieckiem tracić na zajęcia dodatkowe wieczorem, wolimy razem spędzić czas. A dziecko w przedszkolu ma taki wachlarz zajęć że już teraz wiemy co dziecko interesuje, jakich zajęć nie lubi. Duzo z dziećmi pracują panie nauczycielki to fakt. ALe nie jest przeładowane wiedzą. Np angielski trwa 20 min i to formie zabawy a naprawdę dużo nasza pociecha zapamiętuje, tak też jest z innymi zajęciami, jest duzo zajęć ale z umiarem i formie zabaw że dziecko nawet nie wie że się uczy. Teatrzyki, wycieczki, wizyty gości itp. naprawdę dużo się dzieje za te 150 zł więcej niż w państwowych. Ja polecam.
          I nie są to chyba tylko tylko moje odczucia bo obecnie składa się deklaracje czy pozostanie się w danym przedszkolu i pozostaje cała grupa.
          • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 06.03.12, 13:52
            Zgadzam się że różnica w cenie jest niewielka, bo w tym roku podniosła się opłata stała za państwowe przedszkole o ponad 50 zł. w stosunku do ubiegłego,ok. 300 zł.ale mi chodzi bardziej o merytoryczne przygotowanie. Uważam po prostu że lepiej się przygotowuje tam dzieci. Ale to tylko moje odczucia, zdanie i refleksje z perspektywy mamy dwójki przedszkolaków.
            • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 06.03.12, 17:48
              Chociaż jestem zwolenniczką państwowych przedszkoli, to z mojej wiedzy wynika że Akademia Małych Odkrywców ta na przeciwko PKS, jest jedynym prywatnym przedszkolem do którego bym zapisała dziecko, gdyby nie dostał się do państwowego. Tu pani dyrektor nie mówiła od razu o cenie, ale dopiero wtedy jak zapytałam. W innym przedszk. prywatnym ( nie wymienię żeby nie rozpętać wojny)moja koleżanka bez doświadczenia w zawodzie , która nigdy nie pracowała z dziećmi ,dostała pracę bo zgodziła się na mniejszą stawkę za prowadzenie zajęć dodatkowych niż osoby z doświadczeniem.
              • Gość: anka IP: *.dynamic.chello.pl 06.03.12, 18:14
                To nie znaczy że będzie złym wychowawcą może lepszym niż Pani z doświadczeniem.
    • Gość: l IP: *.play-internet.pl 06.03.12, 18:32
      Aga czy Twoje dziecko chodziło kiedykolwiek do przedszkola prywatnego?
      • Gość: chyba znajoma Agi IP: *.play-internet.pl 06.03.12, 20:14
        Z tonu wypowiedzi na temat przedszkoli prywatnych to chyba wiem ktora to Aga-prywatny animator kultury?!. Jej dzieci chodzą do żłobka i przedszkola państwowego, ale co ci Aga przeszkadzają te przedszkola prywatne??? W każdym temacie przedszkolnym błyszczysz swoimi wypowiedziami o wspaniałościach państwowego a prywatne oczerniasz, starasz sie tam o zlecenia????
        • Gość: mamcia IP: *.dynamic.chello.pl 06.03.12, 20:31
          Moje dziecko chodzi do amo i naprawdę mogę polecić przedszkole. Swietny kontakt z Paniami nauczycielkami i p. Dyr.
          • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 06.03.12, 21:14
            Ta a świstak siedzi i zawija w te sreberka. A co Ci przeszkadzają te " Państwowe" przedszkola? Trochę mi tu reklamą zalatuje.
            • Gość: mama IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.12, 17:31
              Ja polecam mp.8 w Ciechanowie, moja córcia tam chodziła i syna też zapisała. Najlepsze przedszkole w Ciechanowie. Nie jest tak ciężko się dostać ,jak to bylo w ubiegłych latach. A tu rzeczywiście tak wygląda że dyrekcja się reklamuje pod innymi nickami. Jak ktoś napisze coś tylko że mu prywaciarz nie pasi, to jest straszna krytyka. może trzeba zająć się dziećmi w grupie a nie reklamą. Przedszkola, animatorzy przestańcie z tą reklamą i do roboty
              • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 09.03.12, 09:19
                Weź napisz człowieku swoje zdanie, to zaraz Ci historię Twojego życia wymyślą. Widać każda okazja jest dobra żeby się przedszkola i animatorzy trochę poreklamowali. Czy jednemu psu na imię Burek? No comments.
              • Gość: anka IP: *.dynamic.chello.pl 09.03.12, 15:35
                Do mamy. Pracujesz w ósemce tak je reklamujesz? A wiesz jak jest w innych przedszkolach skoro znasz tylko przedszkole 8? Bo Twoje dzieci chodziły lub chodzą to znaczy że jest najlepsze? Wszystkie przedszkola uczą, wychowują i są dobre. Każda Pani stara się jak najlepiej przygotować dzieciaki do edukacji, proszę się nie wypowiadać nie znając atmosfery w innych przedszkolach. I czy jest to prywatne, czy nie prywatne to każde wychowuje i uczy. Pozdrawiam i życzę wszystkim mamom zadowolenia z przedszkola ich dziecka.
                • Gość: mamcia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.12, 09:54
                  Ja stoję przed wyborem przedszkola dla mojego 3 letniego syna. A macie jakieś namiary do tego animatora, zbliżają się urodziny starszej córki i szukam kogoś takiego do poprowadzenia takiej imprezy.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.