• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • O której dzisiaj albo jutro w farze jest jakas msza bo musze isc do spowiedzi. Z gory dziekuje.
    • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 03.04.12, 09:15
      do spowiedzi możesz iść niekoniecznie do fary.
      idż do najblizszego kościoła. msze są najczęściej rano o godz. 7-mej albo wieczorem
      o godz.18-tej
      • Gość: a IP: *.tktelekom.pl 03.04.12, 16:28
        no wlasnie fare mam najblizej dlatego pytam akurat o ten kosciol.
        • Gość: GENERAŁ IP: *.dynamic.chello.pl 03.04.12, 17:17
          Powinni wyburzyć te kościoły, kaplica w szpitalu by wystarczyła na całe miasto a nie nie da się spać w niedzielę bo rano o 6 dzwony biją jak [...] I te widoki gdzie nie spojrzeć to tylko kościół i kościół, szkół mniej w tym mieście niż tych kościołów
          • Gość: Antykomuszek IP: *.centertel.pl 03.04.12, 17:46
            Generał teraz jest taki antykościelny, a jak już kostucha mu się będzie zbliżać, to się nawróci i krzyżem w kościele będzie leżał. Wielu już było takich co całe życie najeżdżało na kościół, a z wiekiem kiedy uświadomili sobie, że życie już im leci z górki to co niedzielę do kościoła, szeleszczący banknot na tacę, w pierwsze piątki miesiąca do spowiedzi, jak kolęda to księży witają w progu czym chata bogata i koperta nie byle jaka... W młodości kościoła się wypierają,a na starość życie będzie się kręcić wokół kościoła :)
            • Gość: emeryt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.12, 18:16
              Antykomuszku mylisz wiarę z agencją ubezpieczeniową
              • Gość: GENERAŁ IP: *.dynamic.chello.pl 03.04.12, 18:33
                Dokładnie, "Emeryt" ma 100% racji
                • Gość: Antykomuszek IP: *.centertel.pl 03.04.12, 23:16
                  Zobaczymy jak kostucha będzie blisko, czy będzie jakaś gadka o agencji ubezpieczeniowej:) Te słowa Generał zapamięta do końca życia...
                  • Gość: emeryt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.12, 07:46
                    A na jakiej podstawie twierdzisz że kostucha teraz jest daleko ? Ja nie mam pewności gdzie ona teraz jest. Wierzysz bo się boisz ,bo to się opłaca, wiara nie powinna opierać się na strachu i kalkulacji (tak myślę)
                    • Gość: Antykomuszek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.12, 14:05
                      Tego nie wiem czy kostucha jest blisko czy daleko... Mówię, że jak już będzie blisko to Generał się nawróci tak jak nie jeden co większość życia psioczył na kościół.
                      • Gość: GENERAŁ IP: *.dynamic.chello.pl 04.04.12, 15:47
                        Proszę mnie człowieku nie strasz, bo nic tym nie osiągniesz, ty to pewnie ciągle wierzysz w mikołaja i króliczka.

Ci normalnie nie wierzą, bo powiem ci tak jak jesteś w stanie udowodnić istnienie boga to uwierzę jeśli nie to nie
                        • Gość: es IP: *.centertel.pl 04.04.12, 16:40
                          Bo to jest właśnie wiara mądralo - uwierzyć mimo, że się nie widziało
                        • Gość: ciechanowianin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.12, 11:59
                          Chciałem sie pana zapytać czy wierzy pan , że jest prąd elektryczny mimo, że go nie widać. Pewnie tak. Więc to jeden z przykładów tego, żeby wierzyć nie musimy tego widzieć. Więc więcej wiary a nie negowanie tylko dlatego, że tego nie widzę. Katolicyzm istnieje od męczeńskeiej śmierci Pana Jezusa i na pewno będzie istniał . Wierzy w Boga ponad 2 miliardy ludzi. Więc w tym coś jest, czego człowiek własnym rozumem nie ogarnie. O wierze świadczą też potężne budowle -kościoły na całym świecie. Wiara w Boga jest sprawą osobistą i trzeba do niej dojrzeć i często to przychodzi przed śmiercią , która jest nieunikniona dla każdego.
    • Gość: Obserwator IP: *.xdsl.centertel.pl 08.04.12, 10:38
      Oprawa wielkanocna a polityka.
      Już dawno stwierdzono,że jeżeli kościół będzie wtrącał sie nachalnie do polityki to straci wiernych.
      Właśnie to się robi w Wielkanoc w naszej Farze. (a szkoda)
      • Gość: Ciechanowianin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.12, 12:30
        panie obserwatorze ,jeżeli już w złym świetle widzi pan naszą Farę to prosze o konkretne przykłady . To nieprzyzwoicie w czambuł krytykować nie podając szczegułów. To wygląda mi pan na malkontenta , któremu nic się nie podoba, nie jest z niczego zadowolony, jest po prostu taką zrzędą.
    • Gość: hyde IP: *.multimo.pl 08.04.12, 22:05
      Asiu jakie musze???
      Spowiedz jest dobrowolna????
      Ja nie chodze i nie pojde póki nie poczuje takiej potrzeby w sercu.
      Co warta jest spowiedz z musu?
      To nie spowiedz; to odpie...nie obowiazku.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.