Egzamin kat. B Dodaj do ulubionych

Do Pani Dyrektor WORD w Ciechanowie.
Szanowna Pani,bardzo proszę przy najbliższym spotkaniu z Panami egzaminatorami o poruszenie tematu fair play w ich zachowaniu podczas egzaminu na prawo jazdy.
Miałem :przyjemność: zostać oblany przez Pana egzaminatora na ulicy Sciegiennego przy sklepie Fara,gdyż wykonałem Jego polecenie :jedziemy prosto: Uważam to za danie mi polecenia do jazdy prosto podobnie jak na skrzyżowaniu kierujący ruchem policjant daje mi polecenia niezgodne ze znakami drogowymi bo muszę respektować polecenia kierującego ruchem drogowym.Ja nie wiem czy przypadkiem Pan egzaminator nagle nie poczuł potrzebę wykonania czynności fizjologicznej i każe jechać prosto,gdzie jest mur i krzaki.Gdy Pan egzaminator na wcześniejszym skrzyżowaniu każe skręcić w lewo to już wystarczy i niech nic więcej już nie mówi.Powiedzenie przed sklepem Fara jedziemy prosto jest już naprawdę nie na miejscu Serdecznie dziękuje. Nie podaje nazwiska bo będę zdawał ponownie a życie niestety jest brutalne.Bardzo dziękuje za pomoc w tej sprawie z myślą już o następnych :złapanych:
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.