Jak drogo kosztują zniżki za prąd...

Jak drogo kosztują zniżki za prąd?

W dniu dzisiejszym odwiedziło mnie dwóch młodych panów - zaczęło się od pytania czy jestem głównym właścicielem licznika prądu, po czym jeden z panów okazał mi piękną kartkę zadrukowaną od górnego do dolnego marginesu, gdzie pośrodku wyróżniało się tłustym drukiem imię i nazwisko tego pana: Ambroży Bosky. Panowie następnie wspomnieli,że od następnego okresu rozliczeniowego czekają mnie droższe, nowe stawki za prąd. Poza tym o ile posiadam fakturę za prąd (domagali się wręcz okazania jej), to oni mi naliczą nowe stawki,z ulgami. Dziwiłam się bardzo, bo mój dostawca prądu o żadnych odwiedzinach swoich przedstawicieli nie wspominał. Powiedziałam o tym tym Panom, a oni odrzekli, że to wina nas, mieszkańców, bo ogłoszenia były tylko my ich nie czytamy i wyrzucamy od razu do kosza. Panowie byli tak nachalni i napastliwi, że aż mnie od nich odrzucało i nie miałam ochoty zaprosić ich do domu. Moi sąsiedzi jednak już byli po podpisaniu tej umowy i wtedy dopiero poznałam pełną nazwę firmy. Zaglądnęłam sobie potem do internetu i poczytałam sobie o firmie, którą reprezentowali : Centrum Energetyczne z Radomia. Napisano tam o wyczynach niektórych reprezentantów tej firmy i ich niedomówieniach, które potem mogą klienta drogo kosztować. Nie spodobało mi się to... Zalecam wnikliwość i ostrożność!
  • Jak drogo kosztują zniżki za prąd? -
    Gość: Ania 19.04.12, 20:27

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.