Dodaj do ulubionych

Kolejny motocyklista rozpoczął sezon

IP: *.play-internet.pl 20.04.12, 20:58
...jak ktoś jezdzi cały dzień jak debil i szuka wrażeń to w końcu je znajduje...tak jak koleś przed chwilą na skrzyżowaniu Narutowicza i Hallera,szalał swoim zielonym ścigaczem aż się rozp...
Edytor zaawansowany
  • Gość: Przemo IP: *.dynamic.chello.pl 20.04.12, 21:13
    U nas pod sklepami ?
  • Gość: Mieszkaniec IP: *.opera-mini.net 20.04.12, 21:39
    Yes,że TAK
  • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.12, 21:51
    Już Do Aniołków Poszedł....
  • Gość: ??? IP: *.play-internet.pl 20.04.12, 21:57
    Jeśli zmarł to szkoda ,że nie zadzwoniłam na Policję ,gdy szalał jak wariat,bo miałam taki zamiar...ale lepiej ,żeby miał szanse pogłówkowania nad tym co zrobił....
  • Gość: xxxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.12, 22:02
    Jeśli chodzi o to to nie był jego motor zadzwonić chciałaś więc nie na niego. CHłopak wsiadł bo chciał się przejechać, a że nie umiał to już inna sprawa...
  • Gość: Tomek IP: *.play-internet.pl 20.04.12, 22:12
    Skoro nie umiał jezdzić to tym bardzie gratulujemy pomysłu...i pewnie bez prawka,bo jeśli nie miał to kolega który pożyczył mu bryczkę ładnie teraz beknie...TRAGEDIA NA WŁASNE ŻYCZENIE,jechałem teraz to motor nie jest w tragicznym stanie,przód roz...i kask leżący pod znakiem...Jeśli przeżył to mniejmy nadzieję ,że czegoś go to nauczyło..
  • Gość: ...niestety... IP: *.play-internet.pl 20.04.12, 22:31
    ...zmarł po godzinie w szpitalu...Policja nie może dojść co i jak bo ślady z wypadku są całkiem inne niż to co zeznają ludzie...Szkoda ,człowieka ale cóż...
  • Gość: qw12q IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.12, 11:17
    Oni walczyli o jego zycie przez godzine ZA MOJE PODATKI? Skoro ktos jest idiota to nie powinien miec prawa do bezplatnej sluzby zdrowia. Niech sam placi za swoja glupote.
  • Gość: J. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.12, 11:29
    qw12q - głupotą to Ty sie własnie popisałeś.
  • Gość: qw12q IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.12, 12:09
    Jak ktos jest debilem i jezdzi jak wariat, to nic innego nie mozna powiedziec. Najgorsze jest to, ze szpital musi wydawac pieniadze na takiego nieudacznika. Znam kilka osob, ktorzy maja popularne scigacze i nic im sie nie stalo, bo potrafia jezdzic. Smieci sie utylizuje, a idiotow wyrzuca ze spoleczenstwa. Szkoda tylko rodziny, bo przez jego glupote cierpia.
  • Gość: moto IP: *.adsl.inetia.pl 22.04.12, 21:35
    nikt na ścigaczu nie jeździ zawsze przepisowo ale czy ci co tak mówią źle o zmarłym powiedzieli by to komuś z jego znajomych w twarz potrafią sie tylko na forum mądrzyć tylko tu sa odważni tak oczerniać a chłopak wcale szybko nie jechał co jest potwierdzone , a ci co go oczerniają a w szczególności gw12q jest zwykłym śmieciem społecznym któremu można życzyć powolnej bolącej śmierci za takie słowa jakie napisał 'jego podatki ,pieniądze " by sie wstydził ... kondolencje dla rodziny
  • Gość: ..... IP: 2.156.166.* 24.04.12, 21:22
    ty pajacu sluchaj nie wiesz jak bylo to nie gadaj nie zawsze ktos musi szalec zeby zginac poprostu wypadek i juz
  • beauty.andrzej 21.04.12, 18:22
    Jednak życie ludzkie jest największym dobrem, większym, niż podatki. Nawet idiota to człowiek
  • a_samo_a 22.04.12, 14:33
    Może i człowiek, chociaż czasami nie jestem tego pewien. W końcu w medycynie istnieje pojęcie śmierci mózgowej. Tylko, że czasami taki bezmózg chodzi, a nawet jeździ.
    W każdym razie mam nadzieję, że chociaż organy wątkowego motocyklisty były zdatne do przeszczepów.
  • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.12, 12:40
    Jak można pisać takie rzeczy . Osoba , która dodała taki post niech się smazy w piekle , skoro jest taka madra i wie najlepiej komu sie nalezy bezplatna sluzba zdrowia.
  • Gość: xxx IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.12, 21:51
    Kur*a człowieku a jak np Twój syn miał by wypadek i ja bym powiedziała że jak szalał i jest idiota to niech go zostawią, niech umrze bo ja nie będe płacić za jego leczenie. Ciekawe jak wtedy byś sie poczuł... ;/ ja pierdziele tępy człowieku jak tak można o kimś mówić skoro się tej osoby nie znało... ? ;/ Ogarnij się ... i życzę Ci żeby kiedyś Ciebie ktoś tak z góry osądził...
  • Gość: mariusz IP: *.dynamic.chello.pl 20.04.12, 22:31
    juz jest za pozno na ocenianie.
  • Gość: .... IP: *.dynamic.chello.pl 20.04.12, 22:32
    ale on wymusil czy jak?
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.12, 22:34
    czy to wogóle ma teraz znaczenie?
  • Gość: Tomek IP: *.play-internet.pl 20.04.12, 22:44
    Jasne ,że nie oceniać bo życia mu to nie wróci ale trzeba o tym mówić ,żeby inni się zastanowili...policjanci mówili ,że uderzył w drzewo tylko,że ślady lakier itp wskazują na to że jechał z innej strony niż zeznają świadkowie...DLA NAJBLIŻSZYCH KONDOLENCJE (*)
  • Gość: paszko IP: *.180.185.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.04.12, 23:22
    WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ DAC MU PANIE...(*)
  • Gość: .. IP: *.dynamic.chello.pl 20.04.12, 23:43
    przestańcie pisać te głupoty, bo aż mi was żal..
  • Gość: Gość IP: *.tktelekom.pl 20.04.12, 23:46
    To wkońcu żyje czy nie ?
  • Gość: Doły IP: *.180.174.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.04.12, 23:45
    Ludzie zamknijcie te forum ,nie róbcie przykrości rodzinie i najblizszym , nie wam to wszystko oceniać a i waszę mądrości też nie są nikomu potrzebne w takiej sytuacji.
  • Gość: mieszkaniec IP: *.play-internet.pl 20.04.12, 23:58
    Największą przykrość rodzinie i najbliższym zrobił ON sam...,że zostawił ich wszystkich przez własną głupotę...raczej nie przeżył bo Policja nadal robi oględziny miejsca wypadku...
  • Gość: mmmm IP: *.play-internet.pl 22.04.12, 11:57
    to są nie normalni ludzie jak mozna pisac takie zeczy w takiej chwili chyba nie macie co robic
  • Gość: xx IP: *.dynamic.chello.pl 20.04.12, 23:52
    Nie żyje..
  • Gość: '' IP: *.dynamic.chello.pl 21.04.12, 00:08
    hmm od jakiejś ponad godziny na fejsbuku ludzie naku...rwiają te je***e świeczki śmieszne u jednego chłopaka w profilu czyżby to był on? Nie znałem go, szkoda bo nikomu się śmierci nie życzy, ale za to życzyłbym popełnienia harakiri tym wszystkim, którzy NAPIERDALAJĄ JAK POJEBANI tymi świeczkami > [*] ludzie do wała to już mu nie pomoże (nikomu to nie pomaga) więc wsadźcie sobie to w dupę a nie bawicie się bo mieliście kogoś w znajomych, choć często danej osoby praktycznie się nie zna, a teraz wielki szacunek bo świeczkę tam wstawią, żenujące to jest i prosi się o politowanie -,-
  • Gość: Justa IP: *.play-internet.pl 21.04.12, 00:27
    Sorki,możesz podać jego imię?bo mój sąsiad miał zielonego ścigacza,aż boję się pomyśleć ,że to On...
  • Gość: '' IP: *.dynamic.chello.pl 21.04.12, 01:10
    Damian
  • Gość: Kolega IP: *.play-internet.pl 21.04.12, 01:12
    Damian,coś Ty k...mać narobił...22 lata pójdzie teraz w piach...chłopie...
  • Gość: l IP: *.cnow.pl 21.04.12, 07:18
    jak ktoś powiedział, że idzie wiosna - będą warzywa to społeczne oburzenie... Dopóki w tym kraju nie będzie porządnych kar to ludzie się nie nauczą.. Pól biedy jak zabiją się sami, gorzej jak kogoś innego...
  • Gość: J. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.12, 07:57
    Ludziska, dajcie już spokój temu biednemu chłopakowi, za brak umiejętności zapłacił najwyższa cenę, jeśli prawdą jest to, co piszecie. Motocykliści to nie potencjalne warzywa. Często do podobnych wypadków dochodzi z winy kierujących autami (wymuszenia, brak patrzenia w lusterka etc.) Niech ta niepotrzebna śmierć chłopaka będzie przestrogą, żeby nie dotykać motocykla bez uprawnień i nabytej techniki jazdy. Mam w rodzinie dziewczynę motocyklistkę, kuzyna, który przez niewidzacego nic poza soba na drodze kierowcę auta jeździ na wózku, wielu znajomych motocyklistów, oni jeźdzą i realizują swoje pasje. Ale z głową na karku. Chłopak przecenił swoje możliwości, a to zabija, ten brak wyobraźni. Pozdro.
  • Gość: xyz IP: *.centertel.pl 21.04.12, 08:51
    w pracy też cwaniakował...
  • Gość: J. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.12, 08:56
    Jakie to ma teraz znaczenie.... :( Więcej kultury proszę, nie wypowiada sie źle o Kimś, kto już nie może się bronić. Pozdro
  • Gość: paszko IP: *.147.213.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.04.12, 08:54
    Szkoda chlopaka
  • Gość: anonimus IP: *.dynamic.chello.pl 21.04.12, 09:10
    Gdyby jechał 50 km/h zgodnie z przepisami - chociaż w tym miejscu i to zdecydowanie za dużo to by żył. Nikomu nie życzy się śmierci nawet największemu wrogowi - ale dobrze się stało dla innych uczestników ruchu drogowego w tym szczególnie tych tzw. niechronionych ( piesi ) - przynajmniej już nikogo nikomu nie przejedzie - wszyscy mamy rodziny , dzieci.
  • Gość: Kamil IP: *.play-internet.pl 21.04.12, 09:59
    Brawo dla tego kto dał młodemu gościowi bez prawka poszpanować ścigaczem...to była jego ostatnia przejażdżka....
  • Gość: Majster IP: 213.199.253.* 21.04.12, 10:22
    A na Facebook sensacja /Wirtualne znicze i wyscig kto napisze ladniejszy wierszyk ...ZAL
    Dlaczego jeszcze Admin nie skasował profilu ???
    Jesli ktoś ma potrzeba zapalic znicz to niech się przejdzie na cmentarz albo do koscioła się pomodlić,bo to co sie wyprawia na portalach po śmierci to CYRK!://
  • Gość: Kamil IP: *.play-internet.pl 21.04.12, 10:43
    Znałem Go ,ale nie był moim przyjacielem i tez mam takie samo zdanie jak ty,szkoda mi chłopaka ale cóż sam jest sobie winien,poczekajcie co będzie na pogrzebie,zamierzam pomodlić się nad grobem,ale po uroczystościach...to nie kino,że idzie kto chce nic w tym przyjemnego ,żeby iść i oglądać KONDOLENCJE DLA RODZINY
  • Gość: gość IP: *.centertel.pl 21.04.12, 11:34
    A czy motocykliści z Ciechanowa planują uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych? W końcu to jeden z nas. Przykra sprawa. Każdemu z nas poruszających się na dwóch kołach i nie tylko czasem puszczają wodze fantazji. Jeszcze oficjalnie nie rozpoczeliśmy sezonu a już tylu z nas porusza się po błękitnej autostradzie.
  • Gość: qu IP: *.bb.sky.com 21.04.12, 11:45
    Prawdopodobnie nie prędkość go zabiła a brak doświadczenia, umiejętności. Widać, że szybko nie jechał ale jakby była to jeszcze mniejsza prędkość to pewnie skończyłoby się na potłuczeniach. Są ślady na krawężniku. Dlaczego musi ktoś umrzeć żeby pomyśleć przed jazdą na motorze.. te wirtualne świeczki nic nie dadzą, lepiej za kilka dni iść na grób i tam zapalić znicz..
  • Gość: J. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.12, 12:04
    Pogrzeb to nie show, to ostatnie pożegnanie przeznaczone dla Rodziny, Przyjaciół i Znajomych. Nie wiadomo też, czy obecność obcych zmarłemu motocyklistów byłaby mile widziana przez Rodzinę chłopaka, wszak zginął na motocyklu. Czy jeśli zginie kierowca auta to wszyscy ciechanowianie jeżdzący autami zajadą na pogrzeb? Okażecie więcej szacunku Zmarłemu poprzez rozsadną i bezpieczna jazdę, a On na niebiańskiej drodze bedzie wiedział, że PAMIĘTACIE. Pozdro.
  • Gość: ww IP: *.play-internet.pl 21.04.12, 12:10
    jak to jeden z nas? Skoro jak niosą ploty nie miał prawka na motor, i nie miał doświadczenia to nie był jednym z nas.
  • Gość: gość IP: *.centertel.pl 21.04.12, 12:20
    Nie nam GO osądzać.....
    jak to jeden z nas?
    Skoro jak niosą ploty nie miał prawka na motor, i nie miał
    > doświadczenia to nie był jednym z nas.

Zawsze taki święty jesteś i byłeś???? Nigdy nie wsiadłeś na motonga bez prawka??? Jeśli tak, to jesteś jeden z niewielu.....
    Motocykliści to nie tylko kierowcy motocykli...... ale to rozumieją ci którzy na nich troche śmigają.

A czy kierowcy puszek rozpoczynają sezon i kończą tak jak MY? Także i w ostatniej drodze często uczestniczymy.
  • Gość: gość IP: *.centertel.pl 21.04.12, 12:23
    I nie jest to SHOW a godne pożegnanie, bo jazda motocyklem to styl życia na codzień . . . jeździ się na wesele ale i niestety uczestniczy się w ostatniej drodze.
  • Gość: ww IP: *.play-internet.pl 21.04.12, 13:35
    jeśli zginie żołnierz to ma pogrzeb z honorami, a jeśli zginie ktoś kto bawi się w żołnierza to ma zwyczajny pochówek. Tak samo ze ślubami itp. Ja jeździłem bez prawka ale wtedy nie uwarzałem siebie za jednego z ´nich´.
  • Gość: motocyklista IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.12, 13:09
    Zastanówcie się ludzie zanim zaczniecie kogoś osądzać, rzucać oszczerstwa i wszelkie inne świństwa na ten temat. Brak waszej wiedzy na temat wypadku jest spowodowany tym co piszecie i w jaki sposób wypowiadacie się o osobie, która w nim uczestniczyła. Zastanowiliście się choć raz co poczują bliskie jemu osoby czytając takie brednie? Nie macie pojęcia co was w życiu spotka i podejrzewam, że żadne z Was nie chciałoby być w ten sposób oceniane po śmierci. Powiecie pewnie "mnie to już nie będzie interesowało", ok, w porządku, ale zawsze będzie interesowało i BOLAŁO osoby bliskie czytające bądź słuchające te okrutne słowa. Dajcie temu spokój. Każdy jest mądry po czasie, każdy może ocenić i każdy może skomentować, ale czy to ma teraz jakiś sens? Piszecie to w celu pogrążenia ludzi cierpiących z powodu wypadku? PO CO? PYTAM, PO CO.

NIE UMIERA TEN, KTO TRWA W PAMIĘCI ŻYWYCH.
  • Gość: addhoc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.12, 13:28
    Człowiek nie był MOTOCYKLISTĄ gdyż pojęcie o jeździe motocyklem miał zerowe, bez uprawnień.
    Niestety za brak wyobraźni płaci się czasami najwyższą cenę.
  • Gość: . IP: *.play-internet.pl 21.04.12, 13:38
    Co za idiota założył ten wątek.
    Zginął młody człowiek na motorze i trzeba być kompletnie zaślepionym by zakładać takie wątki opisujące tą tragedię w taki sposób.Moderator powinien to usunąć.
    Znałam tego chłopaka z widzenia i jestem w szoku.Pomyśleć co czuje teraz rodzina a tutaj jeszcze taki temat...
  • Gość: CBR 2012 IP: *.play-internet.pl 21.04.12, 14:20
    Sam zafundował ten koszmar swojej rodzinie,najlepiej zamieść wszystko pod dywan i cicho sza,to że krążą różne plotki no cóż taka ludzka natura,ale dobrze ,że jest dyskusja na ten temat ,może kolejny człowiek zastanowi się zanim mu podobny pomysł przyjdzie do głowy,żeby nie było biadolenia...KONDOLENCJE DLA RODZINY
  • a_samo_a 21.04.12, 14:28
    W szoku? A znałaś go tylko z widzenia.
    Jakoś się w naszej tradycji przyjęło, że o zmarłych należy mówić dobrze lub wcale. Zamierzam jednak nie zastosować się do tej zasady, bo mam nadzieję, że skłonienie kolejnego miłośnika dwóch kółek do refleksji może uratować mu życie.

Kompletny idiota zabił się na motocyklu. Dobrze się stało, że przy okazji nie zabił lub okaleczył innych osób.
    Nie on pierwszy zginął na motocyklu i niestety nie będzie ostatnim. To nie był to wypadek, a samobójstwo.
    Kompletny idiota, nie mając prawa jazdy szaleje po mieście. Czy motor kupił sobie za własne pieniądze? Nie sądzę. Pewnie ktoś mu pożyczył pieniądze, a może rodzice zasponsorowali? Ile osób wiedziało o tym, że taki baran szaleje i może zabić przypadkowe osoby? Czy ktoś był łaskaw powiadomić policję o takim zagrożeniu? Przypuszczam, że nikt. Myślę, że całkiem spora grupka mieszkańców Ciechanowa powinna opuścić łby, bić się w piersi i prosić o przebaczenie. Nie przeszkodziliście idiocie popełnić samobójstwa!

• Gość: be IP: *.play-internet.pl 21.04.12, 14:50
    Lecz się idioto!
  • Gość: Jaco IP: *.play-internet.pl 21.04.12, 14:57
    Nie LECZ SIĘ IDIOTO tylko taka jest prawda,nikt mu życia nie odebrał,zrobił to sam..Szczęście w nieszczęściu,że nikomu innemu nie stała się krzywda...Rodzina sobie poradzi bo nie są sami...
  • Gość: Virago IP: *.centertel.pl 21.04.12, 16:33
    Jak to dobrze, że nie wszyscy są tacy jak ty Jaco.
  • a_samo_a 21.04.12, 16:55
    Nie wszyscy. Są również tacy, co siadając na motor tracą resztki inteligencji, zaczynają myśleć nie tą głową co potrzeba i stają się potencjalnymi mordercami. Rozumiem, że ty Virago, podobnie jak ten z baranim nickiem zaliczacie się do tej grupy. Do was prośba znajdźcie sobie drzewo czy mur i zróbcie co potrzeba. Tylko prośba - z dala od ludzi.

• Gość: Virago IP: *.centertel.pl 21.04.12, 17:25
    Kolego jak zauważyłeś lub nie ppisalem się Virago, jak wiesz lub też nie- Virago to model Yamahi czyli typowy CHOPPPER. Jak wsiadam na swój motocykl to po to aby sobie "pospacerować" po okolicy. Także spokojnie - wielkie prędkości są mi obce i raczej mając prawo jazdy lat dwadzieścia kilka, pracując caly czas zawodowo jako kierowca także zagranicą preferuję bezpieczny styl jazdy. Na prawdę nie pochwalam szaleństw niektórych motocyklistów,jednak będąc nad czyimś grobem czy zwłokami nie lubię wyrażać pewnych kwesti. Chcesz pisać posty o tym jacy to debile śmigają motocyklami?- załóż temat i z pewnością znajdziesz masę takich co będą si ę z tobą w 100% zgadzać. Powiem Ci jedno - paradoksalnie większość wypadków w których giną motocykliści jest spowodowana przez kierowców puszek . . .
    Prześledź sobie chociażby poprzednią sobotę i sytuację z pod Częstochowy.... i takich przykładów jest wiele. Na prawdę aby oceniać zachowanie motocyklistów- tak obiektywnie to trzeba pojeżdzić trochę motocyklem i samochodem, Wtedy widać jak jest na prawdę...

Młodego człowieka, każdego czlowieka odchodzącego z tego świata szkoda. Każda śmierć to tragedia.
  • Gość: taki tam IP: *.cnow.pl 21.04.12, 19:15
    Powiadasz, że to kierowcy puszek są sprawcami wypadków... a w ilu procentach wypadków, gdzie sprawcą jest kierowca osobówki motocyklista jedzie z dopuszczalną prędkością ?? Samochodów jest sporo więcej jak motocykli, mimo to są kolizje, są wypadki bo komuś się śpieszy, Jakbyśmy jeździli osobówkami z takimi prędkościami jak bezmyślni motocykliści (np ul. AK 150 - 200 km/k) to byśmy się wytłukli wszyscy w tydzień...
    Sam jadąc gdzieś w korku (no pomijam Ciechanów) staram się zjechać do boku żeby przepuścić motocyklistę bo po co ma stać ale jak jadę 100-120 prawym pasem, a lewym przelatuje COŚ (mimo, że w lusterka spoglądam często) czego jeszcze 5 sekund nie było to nie powiesz mi, że wszystko jest ok.
    Wódka jest dla ludzi, i motocykle są dla ludzi. Dla ludzi mądrych. Przy wódce jak ktoś idzie na dno robi innym piekło, motocyklista jak zabije komuś dziecko czy kogoś z rodziny też robi piekło... Tylko , że w obu przypadkach nie chce się pomyśleć za wczasu...
    Temat motocyklistów zawsze będzie wracał, głównie po wypadku... Na Armii Krajowej niedawno też jeden się wyłożył.. Czy przy 50 km/h nie dasz rady wyhamować na 20 m ? toć to nie pociąg z węglem ze śląska... ;/
  • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 21.04.12, 17:41
    a czemu Ty nie zadzwoniłeś skoro widziales szalejacego caly dzien???
  • Gość: Virago IP: *.centertel.pl 21.04.12, 18:08
    jesli do mnie kierujesz to pytanie, to ja nie widziałem tego motocykla w dniu wczortajszym. A bynajmniej nie rzucił mi sie w oczy, że motocyklista nim szaleje. Paradoksalnie do godz. 14 byłem na Blokach.
  • Gość: sprawiedliwy IP: *.jmdi.pl 21.04.12, 19:10
    jednak jest sprawiedliwośćn na tym świecie, gratuluje, oby każdy idiota tak kończył, dobrze nie że nie zabił kogoś innego jadąć z taką predkością
  • Gość: Marek IP: *.204.44.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.04.12, 12:24
    Podejrzewam, że 300 km/ h to ten pan nie jechał tylko prawdopodobnie trochę szybciej. Dodam, że po osiedlowej uliczce, bo Narutowicza to nie jest jakaś arteria. Ktoś kto pędzie po takiej drodze kompletnie nie ma wyobraźni i jedzie na zasadzie, ,,a może się uda i nikt na drogę nie wejdzie". Okrutne jest to co napiszę, ale prawdziwe - dobrze, że zabił tylko siebie, bo równie dobrze mogła przez ulicę przechodzić w tym czasie Wasza córka lub matka. Taki kretynów niestety w Polsce nie brakuje. Szczególnie wśród młodych ludzi, którzy pędzą po Ciechanowie po 80 - 100 km/h przez miasto. Oby więcej wypadków, w których ginąć będą piraci drogowi.
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 21.04.12, 19:46
    Selekcja naturalna, natura za pomoca praw fizyki eliminuje jednostki, ktore nie posiadaja mozgu, wyobrazni i wyczucia sytuacji.
  • Gość: addhoc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.12, 19:57
    Generalnie zginął młody człowiek ale sam fakt, ze zginął czyni z niego męczennika?
    Czy to nasza wina,że zginął? Niestety zabił się sam, przez kótkowzroczność, brak doświadczenia, wyobraźni etc.
    Taka bezsensowana śmierć powinna być zaczątkiem kampanii która powinna wskazywać,że brawurowa jazda motocyklem w środku miasta bez prawa jazdy to nic dobrego.
    Tych śmiałków co jeżdżą bez prawa jazdy nie pozdrawiam bo usprawiedliwiają swoją głupotę...no własnie czym? Lenistwem? Czy głupotą? Zawsze można się pochwalić kumplom, że "zwiałem psom bez prawa jazdy".
  • Gość: ..... IP: *.xdsl.centertel.pl 21.04.12, 20:10
    Czytam wypowiedzi ludzi i aż mi się słabo robi każdy wypadek budzi na tym forum wielkie zainteresowanie i sprawia że wypowiadają się na ich temat osoby które nie mają o tym pojęcia przykład wypadek we Wróblewie, wypadek przy sądzie pół godziny od wypadku a na forum aż huczy.
    Jak można oceniać coś przy czym się nie było i kogoś kogo się nie znało?
    Zmarłemu należy się spokój nie zależnie od tego jaki był i co zrobił .....
    Większość z was twierdzi debil , dobrze mu tak itd, ale pomyślcie sobie co byście czuli gdyby to wasz syn , brat , czy ktoś bliski był na jego miejscu?
    Młodymi ludźmi kieruje chęć próbowania czegoś nowego itd.
    Skąd macie pewność że wasze dzieci( lub bliscy) nie robią czegoś niezgodnego z prawem czegoś niebezpiecznego czegoś co może może skończyć się tragicznie.
    Łatwo się ludziom wypowiadać kiedy cała sprawa ich nie dotyczy.
    Więc zastanówcie się jakbyście się czuli na miejscu bliskich czytając to.
    Jeśli chodzi o wypadki i ich winowajców to zgadzam się większość wypadków motocyklistów jest z winy samochodów i tak również wypowiadali się motocykliści którzy poruszają się ścigaczami po trasach bo nie mówi po mieście. Kierowcy lekceważą motocyklistów i nie potrafią zachować się wobec nich stąd przecież akcja w TV "patrz w lusterka"

• Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 21.04.12, 20:31
    Typowe pierd...e, czyli - wyobrazcie sobie ze to twoja rodzina bleble. A ja wtedy ci odpowiem - wyobraz sobie ze ten ktos potracil kogos z twojej rodziny i zabil.
  • Gość: ..... IP: *.xdsl.centertel.pl 21.04.12, 20:39
    do jasnej cholery bo już mnie to wkurzać zaczyna. Po co wam te gdybanie mogło by tak być ale nie było. Nie branie jego głupoty tylko apeluje o wasz rozsądek każdy pisze że wirtualne znicze nie pomogą że to durnota a ocenianie zmarłego i pisanie tu tych mądrości to nie durnota? Ludzie opanujcie się jest wiosna wyjdźcie na spacer opanujcie emocje....
  • Gość: zibi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.12, 20:41
    chyba wszystko już zostało powiedziane. wystarczy. niech to będzie przestroga dla młodych bez prawka i umiejętności. brawura nie jest bezkarna
  • Gość: hyde IP: *.multimo.pl 21.04.12, 20:42
    Jedna z nielicznych madrych wypowiedzi.
    Jakim trzeba byc "czlowiekiem"? (zaczynam watpic w to czlowieczenstwo) zeby w obliczu smierci pisac o innym z taka pogarda. Lepiej przemilczec.
    Grono nieomylnych, idealnych, nie popelniajacych w zyciu bledow biedakow intelektualnych bez szacunku dla innych ludzi.
    Zdrowia zycze i mam nadzieje ze ktos kiedys nasra na wasze groby i nawtyka zapalek.
  • Gość: ..... IP: *.xdsl.centertel.pl 21.04.12, 20:52
    ja nie komentuje wypadku walnij się w główkę nie znałam kolesia i co mam płakać za nim i nie udzielać się na inne tematy żyć tylko tak jak wy wypadkami sensacjami ? żałosne
    Z waszej głupoty to nie wiem czy śmiać się czy płakać ......ŻAŁOSNE
  • Gość: Sisi IP: *.play-internet.pl 21.04.12, 21:04
    Jakim trzeba być CZŁOWIEKIEM ,żeby nie myśleć o tym co się robi,że można kogoś skrzywdzić...,że ma się rodzinę,o której się najwyrazniej nie myśli...nie popieram słów DEBIL SIĘ ZABIŁ ITP.z przykrością czyta się takie wypowiedzi,ktoś kto tak napisał prostu przegiął ... niechaj zmarłemu ziemia lekką będzie,Jego już nie ma i nie będzie,ale pozostaną inni którzy miejmy nadzieję ,że dwa razy zastanowią się zanim ,,chcą spróbować czegoś innego",nie stała się krzywda nikomu po za nim,ciężko było by mu na tym świecie żyć,że świadomością ,że odebrał komuś życie,a tak sprawa rozstrzygnięta-sprawca zapłacił najwyższą cenę
  • Gość: x IP: *.play-internet.pl 22.04.12, 01:17
    A wy to tacy idealni,zawsze odpowiedzialni,żyjący zgodnie z literą prawa i nigdy nie popełniający błędów.Wyładowujecie tutaj swoje frustracje,niestety przy okazji besztając dobre imię zmarłego chłopaka,bo nie wierzę,że tak się nagle martwicie o społeczeństwo.Gdyby Wasze posty rzeczywiście pełniły funkcje prewencyjną to byście zachowali szacunek dla zmarłego motocyklisty a jedynie upomnieli innych na przyszłość (ZACHOWUJAC TAKT) o zachowaniu ostrożności.Tak jak zrobił to portal CiechanówInaczej.Bo co,zginie kolejny i też będziecie go besztać?
    Poza tym podejrzewam,że nikt z Was nie wie z czyjej winy był ów wypadek.Czemu motockliści są traktowani jak zło na drodze? Mało to szaleńców za czterema kółkami? Być może w tym wypadku chłopak nie zawinił.Skąd wiecie,że nie zachował należytej ostrożności.Kierują wami tylko plotki i stereotypy.Jesteście bandą pasożytów,która nawet na zmarłego potrafi wylewać pomyje.Nawet na tych zdjęciach z miejsca wypadku widać półgłówków robiących show z czyjejś tragedii.Nie upłynęło 10minut od zdarzenia a tutaj już naśmiewanie się ze śmierci 22latka.Ot polska żółć się rozlewa.Obyście się w niej potopili a,,ja czekam na deszcz,który z głupoty me miasto oczyści''.
    Napisałabym abyście w chwili obrzucania tego chłopaka bluzgami i inwektywami pomyśleli o jego rodzinie,ale po co skoro uczucia wyższe i empatia są wam nieznane.Potraficie jedynie wyzywać i niczego innego nie spodziewam się w odpowiedzi na tego posta.
  • Gość: Virago IP: *.centertel.pl 22.04.12, 06:14
    Już sam tytuł wątku jest napisany złośliwie. Akurat chłopak zakończył swój sezon i to nie tylko motocyklowy ale cały sezon swojego bytu na tym łez padole.
    Przy okazji tego tematu bo jak widać wielu go czyta- kierowcy czterech kółek- ogarnijcie się, nauczcie się patrzeć w lusterka, nauczcie się traktować na drodze wszystkich jednakowo, także motocyklistów. Bo nie jesteśmy gorsi do tych siedzących w samochodach.
    Problem dotyczy oczywiście głównmie małych miast typu Ciechanów, w większych miastach nikomu nie przeszkadza, że przy zachowaniu ostrożoności i umiejętnej jeździe puszek możemy przjechać między stojącymi pojazdami w korku itp. itd. ec.
    Przy okazji pozdrawiam panią z granatowego Passata, która za wszelką cenę chciała mnie w czwartek przed skrzyżowaniem 11 Pułku z Pułtuską rozjechać pod czas zmiany pasa ....
    Pani pod czas dyskusji na kolejnych światłach, tłumaczyła mi , że po prostu mnie nie widziała, dodam, że nasza prędkość nie przekraczała 30-40 k/h. Prawa jazdy nie powinny być dawane bezterminowo, powinny być przeprowadzane okresowe badania kierowców. Wyeliminowałoby to babcie i dziadków, którzy mają problem z zawiązaniem samemu sobie butów, nie mowa o prowadzeniu pojazdu.

Kolejny problem to oczywiście sposób pozyskiwania prawa jazdy, konkretnie kat A i nie daj Boże kat. A1. Jak może taki dzieciak robić prawo jazdy jak jest to przewidziane w naszym kodeksie....Najważniejsze- prawo jazdy zdajemy i jesteśmy szkolenia na namiastkach motocykli, osobiście zdawalem egzamin na motorku o poj. 125 cm3. To jest motocykl? to w tych czasach jest silniejszy motorower. Jak taki kierowca może usiąść na przeciętny motocykl o poj. 500 czy więcej cm3. Mamy tego skutki, po prostu są szkoleni mistrzowie prostych odcinków. Mając 20 lat prawo jazdy kat. B i idąc na kurs kat A ja jestem uczony i egzaminowany z przepisów ruch drogowego...paranoja. Więcej praktyki, to jest ratunek i sposób na poprawienie bezpieczeństwa na drogach, pomijając fakt dotyczący stanu naszych dróg, zwłaszcza po zimie. Tu również najlepiej wiedzą motocykliści co mam na myśli- piach, śliskie jak cholera namalowane pasy....
  • lukasz.ozdarski 22.04.12, 13:44
    Ja z kolei nie pozdrawiam dwóch motocyklistów, którzy wczoraj około godz. 17:30 jechali za mną ul.Płońską. Robiłem im miejsce jadąc po tych dziurach przy prawej krawędzi jezdni, dawałem im różne znaki że mogą mnie wyprzedzić, mieli warunki, ale odwagi chyba mało. Rozumiem, bo warunki były średnie, ale czy musieli jechać(jeden z nich) na wysokości mojego lusterka ciągle mnie irytując i świecąc po oczach? Jeśli nie chcieli mnie wyprzedzić mogli trzymać dystans, jeśli chcieli to chyba odpowiedniej mocy mają maszyny, miejsca też było sporo. Tak źle, tak niedobrze.
  • a_samo_a 22.04.12, 14:39
    No to może Virago wytłumaczysz mi dlaczego motocyklista jadący zgodnie z przepisami budzi zdziwienie, natomiast idiota na dwóch kółkach jest typowym widokiem?
    Postuluję o obowiązkowe, coroczne badania psychiatryczne motocyklistów!

• Gość: Ojciec IP: *.play-internet.pl 22.04.12, 14:51
    Nie wiem jakim był człowiekiem,nie oceniam jako kolegę syna itp.Chłopak ten nie był motocyklistą,wsiadł na motor pierwszy i ostatni raz....czyż nie tak?nie umiał jezdzić,nie miał kwalifikacji,więc zadam jedno pytanie- KTO I PO JAKĄ CHOLERĘ DAŁ MU W TAKIM RAZIE MOTOR?sam mam syna ,za miesiąc 18nastka,i truje mi KUP MOTOR,nigdy w życiu -powiedziałem,pójdziesz do pracy zarobisz na prawko,kupisz sobie motor i nie ma sprawy,bo ja Ci synu gwozdzia do trumny nie przybiję...
  • Gość: Virago IP: *.centertel.pl 22.04.12, 15:20
    No to może Virago wytłumaczysz mi dlaczego motocyklista jadący zgodnie z przepisami budzi zdziwienie

A czyje zdziwienie budzi normalny motocyklista? chyba tylko idioty. Sam od lat śmigam motocyklami i zawsze no może prawie zawsze zgodnie z przepisami. W mieście zawsze.
  • Gość: Kama IP: *.play-internet.pl 22.04.12, 16:58
    ...rodzimy się by żyć-żyjemy by umierać...
  • Gość: Do Ojca IP: *.play-internet.pl 22.04.12, 17:11
    A skąd masz informacje,że siadł za kółko pierwszy raz i że nie miał prawa jazdy? Z tego co wiem miał motor,którym jeździł już od dawna.
    I skąd do cholery ta pewność,że jechał nieostrożnie? Bo był motocyklistą? Żałosne stereotypy przez,które rodzina zmarłego jest zmuszona czytać takie świństwa.
    ja przez ponad 20 lat nie wiedziałam,że mieszkam w mieście ludzi chorych i tępych.
  • Gość: Do Ojca IP: *.play-internet.pl 22.04.12, 17:13
    Te ostatnie dwa zdania nie odnoszą się już do postu ,,Ojca'' a do tych,którzy wyzywają tutaj tego chłopaka najgorszymi inwektywami i piszą,że zasłużył na śmierć.Jak można...
  • Gość: .... IP: *.xdsl.centertel.pl 22.04.12, 19:35
    Ludzie piszący tutaj mają lepsze informacje niż policja to oni pierwsi wiedzą że "miał wypadek bo jechał za szybko " " Miał wypadek bo prowadził po %% ", " nie miał uprawnień" , "Pierwszy raz wsiadł" Więc może jeśli są aż tak poinformowani to zamiast siedzieć tu i pisać to niech się w policji zatrudnią.
  • Gość: ? IP: *.play-internet.pl 22.04.12, 20:46
    A miał prawo jazdy?bo z tego co wiem to nie...
  • Gość: ojp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.12, 17:12
    > ...rodzimy się by żyć-żyjemy by umierać...

O ja p..dole jaka głębia!
    Co to wnosi do wątku?
  • Gość: Aneta IP: *.play-internet.pl 22.04.12, 20:30
    nie znam sytuacji, chłopaka który zginął nie będę oceniać, ale śmieszy mnie jedno - wszyscy wypowiadający się tutaj MOTOCYKLIŚCI są święci i jeżdżą przepisowo... smiac mi sie chce. szczególnie jeździcie przepisowo na 17 styczna, AK, tatarską. na jednym kole i 200 na blacie to jest k***a przepisowo???
  • Gość: addhoc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.12, 20:40
    Na jednym kole to nie jedzie motocyklista i smutno mi, ze nie potrafisz tego oddzielić. Na jednym kole i "200 na blacie" to jedzie smarkacz by dowartościować swoje nieistniejące ego, najczęściej bez prawa jazdy, w klapkach, jeansach i obtłuczonym kasku.
    To jest motocyklista? To idiota...
  • Gość: . IP: *.play-internet.pl 22.04.12, 21:06
    Zarówno motocykliści jak i rowerzyści i ludzie poruszający się czterema kółkami,hulajnogami i rolkami mogą jechać na maksa ostrożnie lub mogą być wariatami bez wyobraźni.
    To,że ten chłopak zginął na motorze nie oznacza,że był tym drugim przypadkiem.
    Znałam go z widzenia,był zawsze uśmiechnięty,miał chyba dużo znajomych,którym na pewno przykro jest czytać takie wpisy,nie mówiąc o rodzinie.
    Wyzwólmy się od stereotypów!
  • Gość: Aneta IP: *.play-internet.pl 22.04.12, 21:27
    czytajmy dokladniej wpisy. napisalam ze nie znam sytuacji ani nie znalam chlopaka wiec daleka jestem od oceniania go, nawet jesli jechal bez wyobrazni to szkoda chlopaka zycie przed nim, ale czasu sie cofnac nie da i byc moze ten od ktorego wzial motor tez teraz pluje sobie w brode ze nie zareagowal inaczej itd. tylko ze to juz nic nie zmieni. ale czy uwazacie ze wszyscy motocyklisci wypowiadajacy sie na tym forum jezdza tak super ostroznie i maja tak wiele do powiedzenia bo nie da sie ich rozpoznac na drodze jak szaleja na swoich maszynach...???
  • Gość: . IP: *.play-internet.pl 22.04.12, 21:36
    No właśnie Aneto,czytajmy dokładniej wpisy.Mój post nie był odniesieniem do Twojego a do ludzi,którzy rzucają w chłopaka obelgami.
    Skąd masz informacje,że nie jechał na swoim motorze? Z tego co się orientuję to miał własny.
    A to,że nie wierzysz iż wypowiadający się tutaj motocykliści jeżdżą ostrożnie to właśnie stereotypy.Co innego byś pisała gdyby to byli kierowcy czterech kółek co? A przecież wśród takich szaleńców jest od groma(sama nie tak dawno nie straciłam życia przez takiego co mało mnie nie rozjechał na pasach na zielonym świetle).
  • Gość: m IP: *.adsl.inetia.pl 22.04.12, 22:30
    no to widać że znałeś go tylko z widzenia... bo mało wiesz... nie miał on motoru i niestety zginął bo chciał się przejechać... zabił go brak doświadczenia które miał można powiedzieć zerowe...
  • Gość: Aneta IP: *.play-internet.pl 26.04.12, 19:48
    Kierowcy czterech kółek tez pozostawiaja wiele do zyczenia... Ot pół godziny temu, plac J.P w rynku. BMW od tatusia zapewne albo od starszego brata... Muza full przyciemniane szybki... nie wiem ile te dzieci maja lat moze po 19 - nie wiecej... piwo i szpan = wiocha.pl, ale co tam - popisac sie przed kumplami trza, nie??
  • Gość: moto IP: *.adsl.inetia.pl 22.04.12, 21:36
    nikt na ścigaczu nie jeździ zawsze przepisowo ale czy ci co tak mówią źle o zmarłym powiedzieli by to komuś z jego znajomych w twarz potrafią sie tylko na forum mądrzyć tylko tu sa odważni tak oczerniać a chłopak wcale szybko nie jechał co jest potwierdzone , a ci co go oczerniają a w szczególności gw12q jest zwykłym śmieciem społecznym któremu można życzyć powolnej bolącej śmierci za takie słowa jakie napisał 'jego podatki ,pieniądze " by sie wstydził ... kondolencje dla rodziny .
  • Gość: nana IP: *.cnow.pl 23.04.12, 08:35
    Śmierć tego chłopaka to powinna być lekcja pokory dla jego brata i kolegów. Niestety musiał zginąć ten , który był najspokojniejszy, aby inni musieli zrozumieć co Oni robili. Szaleli na ul. Hallera jak nie samochodem to tym motorem i mogli skrzywdzić niewinną osobę np. cudze dziecko. gdyby tak się stało pewnie mocno by się nie przejmowali. Musieli poczuć stratę sami , więc może to ich czegoś nauczy. Kondolencje dla rodziców.
  • Gość: gosc IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 09:11
    Kiedy jest pogrzeb Damiana??
  • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.12, 11:23
    Motor nie był jego tylko brata. mieszkam na AK i niemal codziennie widzę i słyszę debili jeżdżących na jednym kole, ścigających się. Niecały rok temu jeden z nich też zostawił żonę i trójkę dzieci. Sorry ale przykrość rodzinie to robią oni sami na własne życzenie a nie ludzie których burzy takie zachowanie i wyrażają swoje zdanie na ten temat.
  • Gość: . IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 11:28
    Można wyrazić swoje zdanie,ale w innych sposób-kulturalnie i z klasą.Rodzinie nie jest łatwiej,gdy musi czytać takie impertynencje pod adresem ich syna.
    Niesmaczne to jest,tym bardziej,że w większości to bzdury(nie ma podstaw by sądzić,że chłopak jechał nieostrożnie) a argument,że był motocyklistą sobie darujcie.
  • Gość: Katarzyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.12, 11:47
    NIE WAM JEST GO OCENIAĆ ! On SAM na górze odpowie za swoje życie ... jak dla mnie jesteście ludźmi bez serca i żadnych skrupułów ! ciekawe jak wygląda wasze życie ... najlepiej jest usiąść na czterech literach przed komputerem i pod jakimiś głupimi nickami wypisywać bzdury . . jak jesteście tacy mądrzy pisząc i oceniając innych to przynajmniej podpiszcie się imieniem i nazwiskiem żeby każdy normalny czytając to mógł omijać was na ulicy !
  • Gość: Ja do Katarzyny IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.12, 12:06
    Katarzyno zapomniałaś dodać swoje nazwisko. Tylko nie wirtualne. Nie sądzę aby rodzina była zainteresowana w takim momencie czytaniem tych wpisów na forum. Teraz mają inne sprawy. Żyjąc w wolnym kraju mam prawo tak jak i inni wyrazić to co myślę. I dziękuję Bogu że nie zabił nikogo innego przy okazji. Ja sama tego dnia kilka godzin wcześniej tamtędy przechodziłam ze swoim dzieckiem. Szkoda chłopaka to wiadomo, rodziny też. Ale szczęście w nieszczęściu, że wraz z tą głupią, niepotrzebną śmiercią nie pozbawił życia kogoś innego i niewinnego zupełnie wychodząc przy tym samemu bez szwanku.
  • Gość: . IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 13:27
    A czy ja w ramach wolności słowa i wyrażania własnego zdania mogę napisać o Tobie,że jesteś kur... tak jak inni piszą o tym chłopaku?
    Pisanie,że rodzina nie czyta tego forum nie jest żadnym wytłumaczeniem.Każdy by chciał aby jego bliskiego wspominać z szacunkiem.Ten chłopak był młody,nikomu krzywdy nie zrobił i nie zasłużył sobie na to by go wyzywać.Jeśli sama masz dziecko to postaw się w sytuacji rodzica.
    To,że przechodziłaś tamtędy kilka godzin wcześniej nie ma żadnego znaczenia.
  • Gość: przyjaciółka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.12, 13:46
    Jestem w szoku czytając większość tych bzdur które tu piszecie nie znając go potraficie oceniać człowieka o którym tak naprawdę nic nie wiecie.Rzygać mi się chcę na tępe pały które z taka lekkością wypisują sterty bzdur oczywiście każdy ma prawo pisać o tym co mysli ale to co piszecie przechodzi ludzkie pojęcie.Napisała jakaś kretynka że przechodziła tamtendy wcześniej jakby to miało jakiekolwiek znaczenie.Kondolencję dla rodziny.......A Ty Damian zawsze zostaniesz w naszej pamięci;(
  • Gość: kierowca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.04.12, 14:28
    Aby Damian został w pamięci motocyklistów , zanim rozpędzą się do 100 jadąc przez miasto , to już będzie dobrze. Rodzinie współczuję
  • Gość: mieszkaniec IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 15:35
    ....Napisała jakaś kretynka że przechodziła tamtendy wcześniej jakby to miało jakiekolwiek znaczenie...i w tym tkwi problem ,że nie pomyślał młody jakie może mieć skutki jazda na motocyklu bez uprawnień i umiejętności... jakie ma znaczenie to że na własne życzenie zginął ,,młody dobry człowiek"",może należało by chwalić i pomnik postawić?a może zamieść wszystko pod dywan i cicho sza...bo to był czyjś kolega ,syn brat...a gdzie byli ,,przyjaciele" którzy tak Go teraz bronią,że pozwolili mu wsiąść na ten motor,tłumaczenie BO CHCIAŁ SIĘ PRZEJECHAĆ jest śmiesznie,dobrze ,że nie chciał pojezdzić ciężarówką albo miejskim autobusem...
  • Gość: GENERAŁ IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.12, 16:22
    Jakby nie jechał jak idiota to by żył. Śmierć na własne życzenie i ku uciesze zakładu pogrzebowego. Pozdrawiam panów w czarnych ubrankach.
  • Gość: przzyjaciólka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.12, 16:31
    Jesteś kretynem do kwadratu bo on szybko nie jechał pozatym nie bd się rozpisywać na ten temat bo szkoda mi słów co na niektórych.
  • Gość: moto IP: *.adsl.inetia.pl 23.04.12, 16:37
    Generał idiotą to jesteś tylko ty nie Damian on nie jechał szybko nie wiesz ja było to się nie wypowiadaj jesteś Śmieciem jednym z wielu co piszą t głupoty chodź nie wiedzą jaki był przebieg wypadku
  • Gość: przyjaciółka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.12, 16:47
    moto szacuneczek dla Ciebie ja jestem w szoku co ludzie tu wypisują nie wiedząc co i jak dokładnie się stało debilizm wiekszości z nich po prostu brak mi słów żeby to opisać
  • Gość: GENERAŁ IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.12, 17:02
    Powodem 99,99% wypadków z udziałem motocyklistów jest ich debilizm i głupota, nie miał prawka nie umiał jeździć to po jaką cholerę wsiadał, a tak ma nauczkę ( tzn inni mają nauczkę)

Oby więcej takich wariatów, a zakłady pogrzebowe postawią mnóstwo takich pałaców jak na przeciw cmentarza.

Pozdrawia was GENERAŁ
  • Gość: Ola IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 17:13
    Takich debili jak Generał to najlepiej zamykać w komorze gazowej żeby reszta inteligentniejszego społeczeństwa nie musiała się męczyć z takimi przygłupami.Wtedy to na pewno zakłady pogrzebowe dobrze by prosperowały.
    A Tobie Przyjaciółko bardzo współczuję.Nie przejmuj się tymi kretynami.Widać to forum odwiedzają wariaci,których powinno izolować się od reszty społeczeństwa a nie dopuszczać do internetu.Jestem oburzona,zszokowana i zasmucona strasznie, głupotą jaka ujrzała tutaj światło dzienne.Lepiej tu nie włazić,bo tylko epilepsji człowiek może dostać.
  • Gość: żal IP: *.xdsl.centertel.pl 23.04.12, 18:49
    a gó... prawda połowa wypadków motocyklistów jest z winy kierowcy samochodu a wiesz dlaczego bo w tych samochodach jeżdżą idioci którzy nie potrafią patrzeć w lusterka i uważają że na drodze to oni są "królami" i każdy inny pojazd musi im się podporządkować.
  • Gość: Ola IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 20:44
    Być może i połowa wypadków jest z winy motocyklistów (nie znam statystyk) co nie oznacza,że akurat ten wypadek zdarzył się z winy tego chłopaka.A nawet jeśli to każdy popełnia błędy(kierowcy samochodów też nie zawsze jeżdżą przepisowo).On za swój przypłacił życiem i jako młody człowiek,który nie miał wielkich grzechów na sumieniu nie zasłużył sobie na to by tak go besztać.Dajcie mu spoczywać w spokoju.
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.12, 07:08
    Wypadkow moze jest jakas czesc z winy kierowcow samochodow, ale nie smiertelnych. Smiertelne wypadki motocyklistow to 90 % ich glupota i nadmierna predkosc. Mowicie ze wolno jechal. Jakby wolno jechal to by sie polamal, a nie zabil, pozatym samochod zaden nie bral w tym udzialu.
  • Gość: Ola IP: *.play-internet.pl 24.04.12, 14:42
    Nie,rzeczywiście.W historii tego świata jeszcze żaden wypadek śmiertelny z udziałem samochodu się nie zdarzył.Ogarnij się gościu.
  • Gość: AŚKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.12, 19:51
    TY GENERAŁ A TY NIEMASZ JAKIEGOŚ ZAKŁADU POGRZEBOWEGO CO BO TAK SIĘ CIESZYSZ Z CZYJEJŚ TRAGEDII...JAK MOŻESZ ŚWIRZE...ŻEBY CIĘ BÓG POKARAŁ.......III
  • Gość: GENERAŁ IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.12, 20:02
    Może mam, może nie mam nich Cię głowa o to nie boli
  • Gość: gość IP: *.centertel.pl 23.04.12, 17:02
    To nie są ludzie, którzy piszą brednie nie znając tematu. To bydło, które ceni tylko siebie. Są niby najlepsi, najmądrzejsi.....
  • Gość: .... IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 17:03
    A Ty droga przyjaciółko jechałaś z Nim motocyklem ,że wiesz?Bo skoro tak to wyprowadz Policję z błędu...,,,Z wstępnych czynności wykonanych przez policję wynika, że przyczyną zdarzenia najprawdopodobniej była nadmierna prędkość. Kierujący pojazdem zahaczył o krawężnik w wyniku czego stracił panowanie nad motocyklem....""
  • Gość: Kris IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 17:13
    Szkoda człowieka,młody całe życie przed NIM...,ale niestety po tym co wyprawiał samochodem było, pewne,że kiedyś przejedzie się na GOSTKÓW,jego PSEUDO PRZYJACIELE przyklaskiwali mu do tych wariackich popisów a teraz BIADOLĄ...sami z siebie robicie teraz pośmiewisko,może i był dobrym kolegą ,bratem itd ale chyba mało myślącym...
  • Gość: Ola IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 17:14
    Jak Ty wszystko wiesz.
    Ciekawe czy ty nigdy nie łamiesz przepisów i zawsze przestrzegasz dozwolonej prędkości.
  • Gość: GENERAŁ IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.12, 17:18
    Zapomniałem dodać, że dobrze, że tym razem kolejny drogowy pirat to zabił się sam, bo innych to mi szkoda, a jego nie.
  • Gość: przyjaciółka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.12, 22:00
    GENERAŁ jesteś prawdziwym skur...... tylko tyle mogę sie na twój temat wypowiedzieć bo dla takiego śmiecia jak ty to nawet mi określenia brak
  • Gość: ... IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 17:24
    Skoro widziałaś jak było,wiesz ,że jechał przepisowo to idz i złóż zeznania-a wtedy przeproszę i zwrócę honor,sami piszecie,że nie jechał szybko,itd a fakty są inne. BRAWURA GŁUPOTA I MOTOR =ŚMIERĆ, a tej tragedii jest winien On sam
  • Gość: KillBill IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.12, 08:31
    Kazdy dobrze wie jak jest. Scigacz jest stworzony do duzych predkosci i przyspieszen do 100 km/h w kilka sekund i 90 % ruszan i przyspieszen u 90 % wlascicieli scigaczy tak wlasnie wyglada, nie czarujmy sie. Co innego choppery itp. Natomiast u kierowcow samochodow nie widze na codzien takich zjawisk, a jesli juz to tylko u tych, ktorzy tak jak scigacze maja czemu depnac, czyli czysto sportowe samochody. Po prostu prawda jest taka, ze panuje zmowa milczenia, kazdy wie ze scigaczem sie wolno nie jezdzi, bo jakby ktos chcial wolno jezdzic to by sobie motorower kupil.
  • Gość: ... IP: *.play-internet.pl 24.04.12, 10:34
    Dokładnie,nic dodać ni ująć-nikt nie kupuję motoru z osiągami 240 ,po to,żeby jezdzić 40 po mieście....to co dziś widziałem to zgroza i nie zdziwię się jak stanie się kolejna tragedia...chłoptasie w Garniturkach,na swoich ODKURZACZACH(podejrzewam,że gimnazjaliści,bo mają dziś egzaminy)...widziałem koło biedronki jak taki PRZYGŁUP NA SKUTERZE PRÓBOWAŁ WYPRZEDZIĆ NA TRZECIEGO SAMOCHODY...wypadało przetrzepać dupsko i patrzeć jak równo puchnie...co będzie jak dojdzie do kolejnej tragedii?czyja tym razem będzie wina?
  • Gość: ... IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 18:56
    Czy może odpowiedzieć ktoś kiedy jest pogrzeb??
  • Gość: a IP: *.xdsl.centertel.pl 23.04.12, 20:05
    kiedy pogrzeb ?
  • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.12, 21:47
    W tym momencie zachowujecie się gorzej niż dzieci, człowiek potrafi być świnią, ale że aż taką to nie wiedziałam. Po pierwsze nawet nie wiecie jak to było, nie wymyślajcie jakiś plotek, nie było was tam i nie widzieliście tego, to jak możecie się na ten temat wypowiadać! Po drugie nie znaliście go i nie wiecie jaki był i nie macie prawa mówić takich rzeczy o nim! To są jakieś pomówienia. To nie on szalał wcześniej, to całkiem inna osoba. Nie mówcie takich głupot! I dajcie mu już spokój, bo o osobie zmarłej tak się nie mówi! Wy nie chcieli byście aby o was tak mówili, to nie mówcie o kimś kogo nie znacie i tym bardziej że nie wiecie jak to zdarzenie wyglądało!
  • Gość: ... IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 22:22
    To wyprowadz Policję z błędu i powiedz Im jak to się stało...
  • Gość: Aneta IP: *.play-internet.pl 26.04.12, 20:03
    Kurwa człowieku weź se koło i pie...ij sie w czoło!!!! Nie jechał jak idiota, tylko się przewrócił na tym motorze!!! Jak idioci to jeżdżą Ci 150-200 km/h. Jakby rowerem jechał to też byś tak mówił ??????????????
  • Gość: kierowca IP: *.play-internet.pl 26.04.12, 23:59
    Gdyby się przewrócił na motorze to nie uderzył by w drzewo i znak...
  • Gość: aśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.12, 19:47
    wyrazy współczucia dla całej rodziny.DOBRY Z NIEGO CHŁOPAK...a co piszą te półmuzgi to powinno być karalne nie znali a pie... i wrażeń szukają żądni sensacji patałachy i świnie. A DAMIANKOWI /ŚWIEĆ PANIE NAD JEGO DUSZĄ.
  • Gość: Lemurek IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 20:36
    To kiedy postawicie mu pomnik za to że zabił się na motorze?skoro taki cudowny z Niego kolega to czemu nie zareagowaliście gdy wsiadał bez prawka?gdzie wtedy byliście?karalna to jest jazda bez prawka-a nie pisanie prawdy!!!obsadzcie go w obrazek i postawcie zamiast pomnika Św.Piotra,a pózniej beatyfikujcie...
  • Gość: Ola IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 20:46
    ,,de mortuis nihil nisi bene''
    Jest coś pomiędzy stawianiem pomnika a wyzywaniem od debili.
  • Gość: (*) IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 20:48
    UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWE ROZPOCZNĄ SIĘ 25 O GODZINIE 14 W KAPLICY CMENTARNEJ NA GOSTKOWIE,OD 13.10 RÓŻANIEC
  • Gość: ... IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 21:31
    Pogrzeb będzie najgorszy , po mimo że znałam Damiana nie pojde bo jest mi tak bardzo przykro że nie da się tego opisać . Taki mlody chlopak stracil zycie . Wspolczuje strasznie rodzinie nie wyobrażalna tragedia :(
  • Gość: moto IP: *.adsl.inetia.pl 24.04.12, 02:08
    generał ty jesteś powtórzę śmieciem padalcem padlina i frajerem jak można pisać tak o zmarłym chcesz możemy sie spotkać zobaczymy czy powiesz mi to w oczy cwaniaczku ...i takiemu człowiekowi jak ty życzę śmierci w jak naj cięższym męczeniu żebyś szybko nie odszedł a męczył sie długo boleśnie i powoli
  • Gość: moto IP: *.adsl.inetia.pl 24.04.12, 02:15
    i dodam policja mało wie mierzyła ślady nie te co potrzeba wypadek nie był przez nadmierna prędkość lecz przez słabe umiejętności Damiana w prowadzeniu motocykla on nie jechał szybko tylko takie małe sprostowanie dla niektórych co sie stało sie nie odstanie ale nie powinno sie pisać tak o zmarłym tak tragicznie ...
  • Gość: ... IP: *.play-internet.pl 24.04.12, 08:18
    To idz i powiedz to Policji,albo czemu nie zrobiłeś/zrobiłaś tego od razu ?Skoro policja zle prowadzi czynności to podlega to pod prokuraturę.
  • Gość: mo IP: *.adsl.inetia.pl 24.04.12, 09:15
    wielu świadków mówiło jak było ale czytałem że wersja świadków nie zgadza się z policją a chyba więcej wie ten kto to widział czy nie tak
  • Gość: ... IP: *.play-internet.pl 24.04.12, 10:25
    Zgadza się,tylko ,że ilu świadków tyle opini...a ślady na drzewie,ślady po uderzeniu wskazują na całkiem inną sytuacje,i o jakich świadkach mowa PODPITYM TOWARZYSTWIE SPOD ALKOHOLOWEGO?
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.12, 10:57
    Z tym zyczeniem smierci toprzesadziles chlopie, takich rzeczy najgorszemu wrogowi nie wolno zyczyc, bo to sie moze wrocic na ciebie
  • Gość: Ola IP: *.play-internet.pl 24.04.12, 14:48
    Generał też życzył śmierci motocyklistom,obrażał zmarłego chłopaka,jego rodzinę i przyjaciół.
    Prawda jest taka,że nawet wariujący kierowca przy nim to Einstein.
    Nie rozumiem czemu ten wątek jeszcze tutaj wisi.Powinien być usunięty.
  • Gość: mot IP: *.adsl.inetia.pl 24.04.12, 15:43
    Śmierci nikomu nie życzę na prawdę ale jeżdżę sam na ścigaczu i jak ja bym miał taki wypadek i ludzie pisali by tak o mnie ten generał że podatek płaci i za jego pieniądze go ratowali to on jest zerem a pyzatym Damian pracował i podatki tez płacił , zmarłego nigdy nie powinno sie obgadywać
  • Gość: Virago IP: *.centertel.pl 24.04.12, 17:00
    Najwięcej oczywiście maja do powiedzenia głąby nie mające pojęcia o czymkolwiek. Jak jest wypadek motocyklisty to oczywiście włąsnie on jest winny wedłu innych. A prawda jest zupełnie inna - to palanty w swoich autkach powodują wypadki. To oni są pośrednio mordercami. Kolejny przykład miał kilkadziesiąt minut temu na Sienkiewicza.

Wypowiadanie się o zmarłym w tym wypadku jest również zwykłym świństwem. Ale oczywiście motocyklista zawsze jest winny obligatoryjnie. Więcej szacunku, zwłaszcza tragicznych sytuacjach. W takiej chwili czasem lepiej nic nie pisać niż jak pisać obrażające teksty zmarłego i jego otoczenie.
  • Gość: GENERAŁ IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.12, 21:41
    Po 1 nie życzyłem nikomu śmierci pani Olu proszę nie dodawać czegoś od siebie
    Po 2 nie mówiłem, że szkoda mi podatków na pogotowie na niego

Proszę nie zmienić moich wypowiedzi!!!
  • Gość: . IP: 213.199.253.* 24.04.12, 18:17
    No ku... Dość!! ciszej nad tą trumną
    Moderator usuń ten wątek
  • Gość: ...... IP: *.play-internet.pl 24.04.12, 21:49
    Wsiadł na motor nie potrafiąc jezdzić-zginął na własne życzenie,i czy to był motocyklista,czy kierowca czy pilot to jest bez znaczenia.Dobrze,że nie chciał sobie postrzelać z pistoletu,i nie piszcie bzdur ,że JECHAŁ WOLNO bo gdyby tak było to zatrzymał by się na znaku a nie pier...w znak i poprawił w drzewo.Nie oceniam bo nie znałem kolesia i NIECH MU ZIEMNIA LEKKĄ BĘDZIE ale nikt nie zawinił tylko ON SAM
  • Gość: addhoc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.12, 22:18
    Przyczyna wypadku jest teraz średnio istotna. Jeden uczestnik, jedna ofiara. Chyba, że ktoś wbrew jego woli wrzucił go na ten motocykl i odwinął manetkę krępując mu ręce ale to sci-fi.
    Jestem ciekawy tych "świadków" bo znając życie jak policjant się pytał czy ktoś widział zdarzenie to "świadkowie" wspólnie i w zgodzie odpowiedzieli "ja dopiero przyszedłem".
  • Gość: ProsbaDoWszystkich IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.04.12, 22:22
    Na wstępie - kondolencje dla rodziny i bliskich.
    Teraz już nie ma to znaczenia, jego nie ma. Ile ludzi tyle opinii.
    Jednak gorąca prośba - drodzy forumowicze, zakończmy tą dyskusję. Tak, każdy ma prawo głosu, ale oszczędźmy rodzinie przykrości. Mogę domyślać się co czują lub będą czuli czytając te wypowiedzi. Z pewnością są świadomi pewnych faktów, obrzucanie młodego chłopaka błotem, analiza jego zachowania, nic już nie da. Nie tłumaczmy tego jako "przestrogę" dla innych. W całym Ciechanowie, aż huczy od plotek, ludzie są uświadomieni. Jeszcze trochę i zrobimy z tego sensację, na podobną skalę jak - losy Katarzyny W. Jesteśmy ludźmi, okażmy trochę empatii. Dlatego jeszcze raz bardzo proszę, nie komentujmy tego w żaden dobry/zły sposób.
    Moderatora proszę o usunięcie tego wątku z wiadomych powodów.
    Z góry dziękuję.
  • Gość: moto IP: *.adsl.inetia.pl 25.04.12, 10:40
    popieram usunąć wątek ....
  • Gość: m IP: *.play-internet.pl 25.04.12, 12:29
    usuńcie do cholery jasnej to dziadostwo co wy ludzie wyprawiacie aż huczy o tych wypowiedziach jak można tak pisać jak co nie którzy , co wam to da ? co kur... kogo interesuje wasza wypowiedz wasze mądrości nie macie co robić ? boże co za ludzie sama patologia
  • Gość: Rockstar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.12, 16:20
    która to już odsłona GTA?
  • Gość: Mateusz IP: *.play-internet.pl 25.04.12, 17:32
    Czy ktoś z was był dzisiaj na pogrzebie?? czy trumna była otwarta??
  • Gość: Virago IP: *.centertel.pl 25.04.12, 17:51
    Byłem na pogrzebie ale w troszkę innym celu niż podziwianie a tym bardziej komentowania takich szczegółów o jakie pytasz. Myślę, że na prawdę za daleko posuwa sięc dany temat.
  • Gość: Neznajoma IP: *.play-internet.pl 25.04.12, 18:27
    Nie komentujcie jedni drugich i nie będzie tematu...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka