odszkodowanie za wypadek w pracy Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam!
    W marcu uległam wypadkowi w pracy.Schodząc z podwyższenia noga mi się poślizgnęła na cegiełce którą ktoś zostawił. Nie mogłam chodzić, noga mi spuchła. Ból był nie do wytrzymania. Poszłam do lekarza który stwierdził skręcenie i dał mi tydzień zwolnienia. Po tygodniu kiedy poszłam na kontrolę okazało się że mam nadłamaną kość(lekarz stwierdził że takie nadłamanie pokazuje się dopiero po paru dniach). Dostałam zwolnienie na ok miesiąc.Staram się o odszkodowanie. Czekam właśnie na termin komisji lekarskiej. Czy ktoś obeznany mógłby mi powiedzieć jakiej wysokości odszkodowanie mogę dostać? wiem że ustala to komisja ale może ktoś był w podobnej sytuacji..chciałam się tak po prostu zorientować..z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Gość: ... IP: *.play-internet.pl 18.07.12, 12:19
      Zależy ile procent utraty zdrowia przyzna komisja,ja miałam zwichniętą nogę i dostałam całkiem niezłe pieniądze...,natomiast siostra ze złamaną ręka dostała dużo mniej..to naprawdę bardzo indywidualna sprawa.
      • Gość: ... IP: *.play-internet.pl 18.07.12, 12:28
        Za jeden procent uszczerbku na zdrowiu płacone jest około 680zł,więc wszystko zależy ile procent ci przyznają.
        Życzę zdrówka i powodzenia.
        • Gość: kasia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.12, 14:32
          a ile tak mniej więcej wynosi czas oczekiwania od momentu złożenia wszystkich dokumentów do chwili jakiejś odpowiedzi?złożyłam dokumenty miesiąc temu
        • Gość: gość IP: *.cdma.centertel.pl 10.11.12, 15:38
          witam
          chcialabym sie dowiedziec czy jesli od TU z NW przyznano mi 7% trwalego uszczerbku na zdrowiu to czy ZUS ]na podstawie takiej samej dokumentacji medycznej i tego ze byl to wypadek w pracy podczas komisji lekarskiej i badaniu przez lekarza orzecznika moze mi przyznac mniej % uszczerbku? prosze o informacje
    • Witam, współpracuję z kancelarją prawną, która pomaga wyegzekwować pieniądze z Towarzystw Ubezpieczeniowych. Jeśli Pani pracodawca jest ubezpieczony, a przeważnie każdy jest, może Pani uzyskać odszkodowanie z firmy ubezpieczającej pracodawcę.
      Jeśli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt: m.szostak@kancelarialesta.pl
    • Gość: fretka147 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.12, 10:47
      Jeżeli w protokole powypadkowym jest wina pracodawcy, tzn, jeśli z jego winy doszło do zdarzenia to możesz starać się o odszkodowanie z oc pracodawcy. Ja również miałam wypadek w pracy. Doszło do zaniedbania ze strony pracodawcy, gdyż schody które były w remoncie nie były odpowiednio zabezpieczone w wyniku czego złamałam nogę. Z pomocą firmy odszkodowawczej starałam się o odszkodowanie z oc pracodawcy i udało się uzyskać fajną kwotę. Firmie musiałam dostarczyć tylko wszystkie dokumenty związane z wypadkiem oraz dokumenty medyczne.Firma nazywa się Campter, polecam współpracę. Pozdrawiam :)
    • Gość: arek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.13, 10:35
      A czy protokół powypadkowy posiadasz? Jeśli do wypadku doszło z powodu zawinienia twojego pracodawcy to możesz strać się o odszkodowanie z jego ubezpieczenia oc. Ja miałem wypadek w pracy i mogłem starać się o takie odszkodowanie. Zgłosiłem się do firmy odszkodowawczej. Przekazałem im wszystkie dokumenty dotyczące wypadku i oni zajęli się wszystkim za mnie. Byłem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Gdybyś był zainteresowany służę namiarami na firmę.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.