• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

lenarcik praca

• IP: *.dynamic.chello.pl 17.08.12, 14:17
    Witam czy ktoś kiedykolwiek pracował w "Zakłady Mięsne Lenarcik " w Gotardach ,jak tam jest jaka płaca itp itd .
    Edytor zaawansowany
    • Gość: jan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.12, 11:19
      nigdy tam nie pracowałem,ale znajomi pracują i opowiadają. Od takiej dyrektor zachowaj nas Boże.
      • Gość: aaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.12, 14:32
        znajomy pracuje i nie narzeka
    • Gość: aaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.12, 18:53
      jest spoko.
      • Gość: aleks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.12, 18:46
        Dla kogoś kto tam nie pracuje może być spoko. Dla pracowników spoko nie jest
        • Gość: po IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.12, 22:49
          w sklepach lenarcika smród i breud zwłaszcza przy pułtuskiej
          • Gość: z aleksy IP: *.dynamic.chello.pl 01.11.12, 21:20
            Ponadto oszukują na wadze. Zawsze jest cały dkg, a do tego dużo papieru za który niestety trzeba zapłacić.
          • Gość: ellabe IP: *.adsl.inetia.pl 02.11.12, 12:41
            ABSOLUTNIE się NIE ZGADZAM!!! Jest to jeden z moich ulubionych sklepów z wędlinami, robię tam zakupy od ponad roku. Panie są bardzo miłe, codziennie świeża dostawa wędlin, można prosić o pokrojenie na taką grubość, na jaką się ma ochotę (nawet bardzo, bardzo, bardzo cienko - Panie się nie krzywią, tylko cierpliwie kroją ;-) ). Wędliny smakują wszystkim u mnie w domu, mają też "fanów" wśród rodziny i znajomych z innych miast (także dzięki temu, że są cieniutko pokrojone - niemal mistrzostwo świata!). A dzięki pakowaniu wędlin w papier (a nie w folię), dłużej zachowują świeżość. Nie mam także zastrzeżeń do przestrzegania zasad higieny, a naprawdę zwracam na to uwagę. Moim zdaniem sklep wart polecenia.
            • Gość: Tak jest IP: *.dynamic.chello.pl 02.11.12, 19:43
              Oto prawda: sprzedajemy wg wagi brutto i tylko całe dekagramy! Nie podoba się?
    • Gość: Ktya IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.13, 22:39
      Powiem tak wyzyskują ludzi ile i jak się da, Kodeks pracy-zapomnijcie w tej firmie nie korzystają z niego,ta cała śmieszna "dyrektor" bez szkoły-amstaf zakładowy.Jedyny autorytet tego burdelu to Szefowa przez duże .
      • Gość: gaga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.13, 22:19
        Okropny zakład, można się wymęczyć fizycznie i psychicznie pracując tam.
        • Gość: ani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.13, 22:04
          Nie pracuję tam, więc mogę napisać tylko to co wiem od znajomych tam pracujących. pracować trzeba wszędzie raz więcej raz mniej,ale szanować pracowników wypadałoby. Prawda pani dyrektor?
          • Gość: argo IP: *.play-internet.pl 01.12.13, 11:41
            Praca jak praca nie jest żle tylko od prawie 3 m-cy mi nie płacą no i tyle jutr jutro a napewno już pojutrze itd.a kasy jak nie ma tak nie ma zastanawiam się nad pozwem do sądu!!!!!
          • Gość: def IP: *.146.23.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.12.13, 07:11
            Zacznijcie uczciwie pracować i szanujcie pracodawców, dopiero wtedy będziecie mieli prawo do ocen i wydawania sądów. !
            • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.14, 20:56
              "Zacznijcie uczciwie pracować i szanujcie pracodawców, dopiero wtedy będziecie mieli prawo do ocen i wydawania sądów. !" - to powinno działać również w drugą stronę... Niestety tak nie jest.
    • Gość: Asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.14, 09:21
      Ja pracowałam i chcę dalej pracować.
      • Gość: janek IP: *.centertel.pl 28.07.14, 18:22
        co ty opowiadasz chyba że masz nóż na gardle
        chamstwo,wyzwiska pracowników,obcinanie wypłaty za głupstwa nawet po 500zł.
        to cała prawda
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.