• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

kolczyk

• IP: *.xdsl.centertel.pl 23.08.12, 23:20
    Gdzie w Ciechanowie można zrobić kolczyk w pępku tzn który salon robi to najlepiej i za ile?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: ja IP: *.cnow.pl 24.08.12, 08:44
      podaj kontakt do siebie
      • Gość: bgt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.12, 17:28
        dziewczyno prześpij się z tą myślą jeszcze kilka tygodni i uwierz mi że Ci przejdzie. Jak miałam 16 lat też marzyłam o kolczyku w pępku ale do dziś dziękuję rodzicom, że mi to z głowy wybili, bo mając teraz 25 lat wstydziłabym się z tym pokazać na basenie, plaży czy gdziekolwiek. Współczuję tylko tym nastolatkom, które zrobiły sobie jak na dzisiejszy dzień wieśniackiego tribala na kości ogonowej i przez resztę życia będą palić się ze wstydu gdy się rozbiorą.
        • Gość: don't do it:) IP: *.dynamic.chello.pl 24.08.12, 21:53
          Kolczyki w pępku już nie są modne.. naprawdę.
          • Gość: zainteresowana IP: *.xdsl.centertel.pl 24.08.12, 22:22
            Ja mam 21 lat więc już nie podchodzę do tego że to moje najważniejsze pragnienie :) raczej chęć eksperymentowania :)
            Nie jestem jeszcze zdecydowana żeby go zrobić po prostu zastanawiam się nad tym i chciałam się rozeznać w razie czego który zakład i za ile. Wiem natomiast że moda przemija a gusta się zmieniają ale na szczęście kolczyk to nie tatuaż i można się go łatwo pozbyć :)

• Gość: qwerty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.12, 00:11
              Zainteresowana mylisz się że kolczyk z pępka wyjęty nie zostawia śladów. To nie ucho gdzie przebijają ci dziurkę na wylot. W pępku przebijają ci fałdkę co później powoduje zgrubienia (oczywiście po złym przekłuciu, a przekłuwały u zawodowych kosmetyczek). Mam koleżanki, które do dziś przeklinają dzień, że sobie ten kolczyk zrobiły. Teraz po urodzeniu dzieci te fałdki po kolczyku stają się bardziej widoczne. Jednej w dziurce zrobiły się takie narosty skórne- coś okropnego. Teraz same już nie wiedzą, czy ten kolczyk mieć w pępku żeby tego nie było widać czy go wyjąć, bo się wstydzą już tego nosić.
              Wiem wiem klepię jak stara babka ale zastanów się bo to co modne szybko przemija, a kolczyki w pępku modne były za czasów mojej młodości a było to prawie 10 lat temu :)
            • Gość: sss IP: *.cdma.centertel.pl 25.08.12, 00:12
              Jeśli to wstyd pokazać się na basenie to wystarczy wyjąć. A ja uważam, że takie rzeczy sie robi dla siebie a nie na pokaz. Dla mnie to to samo co przekute uszy, tylko w niewidocznym miejscu. To nie tatuaż, że zostaje na wieki:) Ja osobiście robiłam kilka lat temu, w salonie w hali pułtuskiej. Polecam.
              • Gość: qwerty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.12, 00:25
                nawet jak z ucha wyjmiesz kolczyk to widać że było kłute więc wyjęcie nie załatwia sprawy. To nie język że nam dziurka zarasta. Z pępkiem jest to samo, wyjmujesz kolczyk a dziurki widać. Wiadomo, że z biegiem czasu niektórym trochę tłuszczyku na brzuchu przybędzie i fałdka po kolczyku to szpeci. Decyzja należy do zainteresowanej, ale pyta się o opinie więc mówię, że ja osobiście wolałabym kłuć się tam gdzie jestem pewna, że będę kolczyki nosić- tj. uszy. W innych miejscach z mojego ciała nie chciałabym robić sita :P
    • Gość: izaaaaaa IP: *.cnow.pl 25.08.12, 12:21
      rannyyyy dziewczyna sie pyta gdzie zrobic a wy odrazu swoje gadki . Co was to obchodzi ??
      ja robilam z 6 lat temu na zielonej sciezce o ile sie nie myle w VISAGE o ile to cos w ogole jeszcze istnieje. I ogolnie nie polcam ;/ krzywo dziura, pozniej problemy .... Co do Ciechanowa to raczej kiepsko tutaj z takimi rzeczami najpredzej chyba w Mławie pozdrawiam :))
      • Gość: tanua IP: *.183.237.166.dsl.dynamic.t-mobile.pl 25.08.12, 18:18
        zrob w plonsku, na ul grunwaldzkiej
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.