• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Raty 0% w Media Expert Ciechanó- wielkie oszustwo Dodaj do ulubionych

• IP: *.dynamic.chello.pl 31.08.12, 16:05
    W związku z włączeniem w UPC cyfry postanowiłem kupić drugi telewizor do jej odbioru. Mając w ręce gazetkę firmy postanowiłem skorzystać z okazji i zakupić na raty w wysokości 0% odsetek i prowizji.
    Jakież było moje zdziwienie gdy do ceny telewizora (2400zł) doliczono "0%" w wysokości około 700zł czyli ok. 30%. Przestrzegam potencjalnych klientów przed ich praktykami i proszę się dobrze zastanowić nad zakupem prawdopodobnie wszystkich artykułów na raty. Oczywiście nie skorzystałem z tej oferty.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Rr IP: *.adsl.inetia.pl 01.09.12, 18:54
      Ja kupiłem telewizor w Media Expert pół roku temu i wszystko w jak najlepszym porządku :) Dobrze piszesz , trzeba uważnie czytać ponieważ raty 0,00% są jedynie na pół roku !

Jeżeli bierzesz telewizor na rok lub dwa to dochodzi ubezpieczenie i dlatego suma wzrasta o 30 %

Pozdrawiam
      • Gość:   IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.12, 19:12
        Możesz się bulwersować o ukryte koszty ale to nie oszustwo tylko Twoje niedoczytanie.
        • Gość: Ambulan$ IP: *.dynamic.chello.pl 01.09.12, 19:29
          Jak decydujesz się na zakup telewizora, a tym bardziej na zbesztanie jakiejś instytucji na forum o czytaj uważnie gazetki informacyjne. I co ? Zatkało kakao ? Wstyd :)
          • Gość: gosc IP: *.xdsl.centertel.pl 01.09.12, 20:25
            to niech napiszą że przez pół roku 0% a nie 0%-co zatkało kakao?
            • Gość: procentek IP: *.adsl.inetia.pl 02.09.12, 00:53
              Raty 0% są tylko w określonych warunkach, ale jak przychodzi do podpisania umowy i tak wyjdą prowizje, ubezpieczenia (niby dobrowolne są :)) i dodatkowe koszta uzyskania kredytu. Także, jak się chce tych niby 0% to trzeba wziąć tyle rat, ile jest napisane w ulotce, np. 40x0%. Tak czy siak lekko 10% kosztów dodatkowych trzeba doliczyć. Tak jest np. w Euro Rtv Agd. W Media Expert i tak doliczą dodatkowo odsetki :) Tak samo chciałem niedawno wziąć sprzęt na raty 0% i w umowie kredytowej były odsetki wyliczone jako koszt, więc to pic na wodę :)
              • Gość: klient IP: *.centertel.pl 02.09.12, 07:48
                Ogólnie czy to w Media czy innym tego typu sklepie nikt nic nie da za darmo i nier ma opcji aby biorąc coś na raty nie zapłacić za to więcej niż kupując za gotówkę. Przecież to nie sklep a bank udziela kredytu a ogólnie wiadomo, że te instytucje to nie instytucje harytatywne a lichwiarskie.

Dobry patent w tych sklepach mają jeszcze z tymi dodatkowymi ubezpieczeniami sprzętu- to jest dopiero porażka.
          • Gość: aaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.13, 11:22
            nie wiem o co chodzi Ci, moim zdaniem prawidłowo zbeształ firmę która oszukuje klientów a nie każdy musi być prawnikoem żeby umieć odnaleźć sie w regulaminach.
            Ubezpieczenie do kredytu jest nieobowiązkowe, ale niestety Panie od kredytów w Media Expert mają płaconą prowizję od ubezpieczenia i nie ma mozliwości żeby udzieliły kredytu bez ubezpieczenia.
            Jaka firma takie zwyczaje w Media Markt nie ma problemu podczas brania rat osoba udzielająca pyta czy z ubezpieczeniem czy bez (w opcji bez faktycznie wychodzą raty 0%)
    • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 02.09.12, 08:59
      Naprawde jestes takim idiota ? patrzcie, Ameryke odkryl. Pewnie wierzysz tez w nieskazitelnosc i prawosc PiSu.
      • Gość: Tomek IP: *.dynamic.chello.pl 03.09.12, 08:20
        dziwię się, że tam jeszcze ktoś coś kupuje...ja tam chodzę obejrzeć sprzęt (trzeba przyznać, że mają ładnie zaopatrzony sklep) a potem porównuję z partner agd/neonet i ZAWSZE w me jest strasznie drogo - mają ogromne koszty związane z wynajmem ogromnej hali i armii pracowników.
      • Gość: normalny IP: *.centertel.pl 03.09.12, 10:07
        Co do prawości PiS-u burunie pie...ny to jak najbardziej uważam ICH za jedyne prawe ugrupowanie. Pewnie to frajerstwo peowskie, palifiutowskie jest lepsze......jedynie dla złodziei, zboczeńców itp.
        • Gość: adam h IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.12, 13:55
          jarosłach Polskę zbaw , gdzie są ranni z samolotu ?? pis żondzi :)
          p.s łojciec rydzyk tesz !!!!
        • Gość: gosc IP: *.ip.netia.com.pl 23.05.13, 22:25
          Mentalność buruna to ty pokazales swoją chamska wypowoedzia, w dodatku jesteś typowym tepakiem, który dał sobie wmówić, ze można wybierać tylko między zatwardzeniem a sraczka, czyli dwoma gownami. A jak ktoś wierzy ze tak bogata, populistyczna partia jest prawa i sprawiedliwa niech sie idzie leczyć. Ale ty zaraz pewnie znowu mi pojedziesz wolackim tekstem, ze "a peło jest takie i siakie burunie pie....ny". wiem jakie jest, dlatego ja nie wybieram pomiędzy dwiema konsystencjami gowna
          • Gość: powstań ludu umęcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.13, 13:40
            Co prawda to prawda ,że wybór mamy gó...ny. Nie wiem co robić jak przyjdą wybory, ale napewno nie będę głosować na stary betonowy układ PO-PiS-PSL-SLD-RP (plus ich dziwolągi które próbują się przemalować i przez TVN przebić do publiki np. EuropaPlus z "chorobą filipińską"). Wszyscy już byli. Co teraz ?
    • Gość: a IP: *.dynamic.chello.pl 04.09.12, 09:14
      0% będziesz miał jeżeli pojdziesz do banku który przyznał raty i zdejmiesz ubezpieczenie. Ubezpieczenie są dobrowolne.
      • Gość: wujo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.12, 13:58
        tak ubezpieczenie nie może być przymusowe ale jak masz kiepską historię kredytową , bądź jej brak - bank może udzielić pożyczki tylko z ubezpieczeniem bo taka osoba nie dostaje opcji bez ubezpieczenia .
        swoją drogą zawsze mnie to zastanawiało - ktoś kto nie brał nigdy kredytu ma warunki takie same jak osoba ze słabym BiK-iem :)
        a co do gazetki promocyjnej , jest ona oszustwem bo tv był na 20 rat 0% ale na 0% możesz otrzymać 6 rat
        • Gość: Spawn IP: *.adsl.inetia.pl 04.09.12, 22:13
          Proszę nie wprowadzaj potencjalnych kredytobiorców w błąd. Wymówkę którą podałeś jest najczęściej stosowaną aby na kliencie wymusić ubezpieczenie i pozostałe opłaty. To jest najprostszy kit.
          • Gość: klient media exper IP: *.dynamic.chello.pl 05.09.12, 15:36
            Młode, śliczne i elokwentne dziewczyny w punkcie ratalnym ale jakie kłamczuszki.
    • Gość: Henryk Walicki IP: 194.132.32.* 23.05.13, 20:44
      Podobnie jak użytwkownik -"telewidz" kupiłem telewizor w Media Expert, korzystając z promocji Raty 0% i wszystko przebiegło bez problemów. Może wybrał Pan jakieś dodatkowe opcje przy zakupie typu ubezpieczenie lub jakieś akcesorium i dlatego doliczono Panu koszty dodatkowe.
      Ja decydując się na telewizor, wziąłem tylko telewzior i bez żadnych ubezpieczeń i dodatków i zapłaciłem faktcznie raty bez oprocentowania. Co do samego sklepu, to więszkość urządzeń elektornicznych, którem mam w domu nowe zakupiłem właśnie w sklepie Media Expert. Nigdy żadne z nich nie sprawioało problemów, bardzo cenię sobię ten sklep.
      Pozdrawiam wsztstkich mieszkanców Ciechanowa! :)
      Henryk W
      • Gość: rada IP: *.play-internet.pl 23.05.13, 20:58
        Raty ''O''% masz jak płacisz w 6 ratach......a cała reszta to pic,nawet jak Ci przyślą 12 przekazów
        to sam sobie policz i zapłać w 6 ratach.Są niezadowoleni,że nie złapali Cię na swoją wędkę....
        podeślą Ci kartę kredytową----wywal do śmieci,za 3 lata przyślą Ci wypowiedzenie umowy o kartę,której nie podpisałeś......też wywal.
        RATY na O % Panie Walicki to niech se Pan w buty wsadzi.............no chyba,że na 6!!!!!
        • Gość: ... IP: *.cnow.pl 24.05.13, 17:39
          Ja kilka lat temu w euro rtv agd kupilem sprzet 10 x 0% i faktycznie bylo zero %. aktualnie tylko przy 6 ratach jest faktycznie 0 %
    • Gość: AntyRata IP: *.ip.netia.com.pl 26.07.13, 15:06
      Nie piszcie glupot, ze Euro Rtv Agd daja na 0%. Zawsze doliczaja koszty dodatkowe wynikajace z przyznania kredytu, i przeważnie wynosza okolo 10%. Potem raty faktycznie odzwierciedlaja tylko cene zakupu sprzetu.
      Zaden sklep nie daje w ten sposob kredytu, to tylko chwyt marketingowy.
      • Gość: Trzeżwy Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.13, 05:47
        Żyje mi się lepiej bo zrozumiałem że celem reklamy nie jest rzetelne informowanie klienta o np. warunkach sprzedarzy ale napędzanie tejże za wszelką cenę. Reklama służy przede wszystkim reklamodawcy ,który słono za nią płaci, a kupujący ma odnieść wrażenie że jest obiektywną informacją. Nic bardziej błędnego. Reklama ma wywrzeć psyhologiczny nacisk na kupującego : To jest to czego szukasz ,a warunki sprzedarzy jakie? -doskonałe, niepowtarzalne i tylko dzisiaj. Jeśli tak czytasz reklamę to sprzedający odniósł oczekiwany efekt. Jeżeli szukasz prawdy pamiętaj reklama nie informuje , reklama zachęca wszelkimi sposobami do kupna.
    • Gość: młoda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.13, 15:05
      Ja kupywalam laptopa na raty 0%, po stoczeniu awantury z ekspedientką sklepu, ktora chciala mi wlepic dodatkowe ubezpieczenie do tego laptopa stanelam na wysokosci zadania i osiagnelam swoj cel maja swoje prawa! LUDZI TE UBEZPIECZENIA, KTORE RZEKOMO DOPISUJA DO UMOWY DO SPRZETU NIE SA OBOWIAZKOWE!!!! NIKT NIE MA PRAWA WAM ICH DOPISAC, JA SWOJEGO LAPTOPA WZIELAM W RATACH 0% I TAKIE OTRZYMALAM. GDYBYM DALA SOBIE WCISNAC UBEZPIECZENIE PLACILABYM O WIELE WIELE WIECEJ. KOLEJNA WAZNA RZECZ: TE OSOBY, KTORE MAJA DOLICZONE UBEZPIECZENIE DO SPRZETU W KAZDEJ CHWILI MOGA JE W ODPOWIEDNIM BANKU ZDJĄĆ! MIALAM PRZYPADEK 3 LATA TEMU KUPYWALAM KINO DOMOWE NA RATY + JAKIES UBEZPIECZENIE O KTORYM NIE WIEDZIALAM, POSZLAM DO BANKU (W KTORYM PLACE RATY) I PRZY OSTATNICH MIESIACACH KREDYTOWANIA ZOSTALY MI ONE POMNIEJSZONE O KWOTE KREDYTU. JAKIES 200ZL MIALAM ZAOSZCZEDZONE
      • Gość: ignorant IP: *.sigio.nl 29.07.13, 14:06
        Robię odnośnik do tej odpowiedzi, bo aż mnie gryzie....
        MŁODA! KUPYWAŁAM?? SERIO? KUPYWAŁAŚ? może też BRAŚŁAŚ? ALBO WESZEDŁAŁAŚ?... ja jebie, przepraszam ale mnie to tak strasznie razi.

Odnośnie całej sprawy z ratami 0%.
        Tak się zdarzyło, że podczas trwania promocji kupiłem dość sporo sprzętu, bo akurat mogłem sobie pozwolić... lodówka, telewizor, mikrofalówka i jakieś tam drobne pierdoły.
        Wziąłem na raty z oprocentowaniem 0% i nic mi nie dorzucili, nic... ani dodatkowego ubezpieczenia, ani innych rzeczy o których tu piszecie... nie wiem może miałem farta, może boskie szczęście na mnie spadło... no nie miałem, więc nie wiem skąd macie takie historie. a
    • Gość: młoda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.13, 15:06
      A BABKI Z MROWKI Z MEDIA SĄ CFANE, BO MAJA Z TYCH UBEZPIECZEN PROWIZJE;]
    • Gość: klient IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.13, 17:57
      Nic tu nowego.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.