Dodaj do ulubionych

Brawo Nicmam za tekst o Adamczyku

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.12, 13:54
Brawo panie Waldemarze Nicmam za tekst o Stanisławie Adamczyku

ps.o ubeckiej świni z ulicy Warszawskiej też chętnie przeczytam

tygodnik.czasciechanowa.pl/images/f_page_m/okladka-21m.jpg
Edytor zaawansowany
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.12, 14:03
  Czy to ta sama Kowalska w sprawie Adamczyka co w sprawie radnego Niestępskiego?
  Czy to rodzina dziennikarza Kowalskiego ?
  forum.gazeta.pl/forum/w,557,135346238,,A_co_powie_sedzia_Kowalska_w_sprawie_radnego_N_.html?v=2&wv.x=1
 • beauty.andrzej 08.09.12, 18:49
  Tak, to ta sama
 • Gość: klozet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.12, 18:31
  Zajmnij się POkrako gospodarką i cenami.
  Ch... mnie obchodzi i ten dziadek i reszta.
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.12, 15:49
  Oto miara zdziczenia w PO i obyś kiedyś jako starzec doświadczzył uPOdlenia aparatu państwego.
  Gość portalu: klozet napisał(a):

  > Zajmnij się POkrako gospodarką i cenami.
  > Ch... mnie obchodzi i ten dziadek i reszta.
 • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 08.09.12, 16:32
  O patrzcie, PiSiory nagle zainteresowane sa gospodarka i cenami, a jeszcze niedawno tylko Smolensk i Smolensk.
 • Gość: dede IP: *.205.118.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.09.12, 00:09
  Zauważam, że "chrześcijańską" inwektywą "POkrako" okładają się tu nawzajem pisowcy. My lemingi tak czy inaczej pozdrawiamy was ewangelicznym znakiem pokoju.
 • Gość: ww IP: *.dynamic.chello.pl 09.09.12, 20:38
  Nie mam nic wspolnego z prwicowym g.....
  Wole Janusza od tej bandy POkrak i Pisiorów czy innych toytoyów
 • Gość: janosik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.12, 23:18
  A ta wielka posiadłość /ujazdowo czy ujazdówek/ też Kowalskiej ?
 • beauty.andrzej 10.09.12, 09:29
  Nie jestem czytelnikiem opcji reprezentowanej przez Czas Ciechanowa ani czytelnikiem tego pisma, ale artykuł o Panu Adamczyku jest na prawdę potrzebny. Sam byłem świadkiem, jak policjanci, bardzo zresztą niechętnie (widać, że czuli się źle) próbowali usunąć Pana Adamczyka sprzed Sądu. To hańba dla demokracji, pogwałcenie podstawowych zasad ustrojowych naszego Państwa. I kto się tego dopuszcza? SĄD!!! Konstytucyjny organ władzy mający stać na straży prawa. Powiem więc wprost - w mojej opinii taki sąd zasługuje wyłącznie na pogardę.
  W pełni podzielam opinię Pana Adamczyka na temat ciechanowskiego Sądu. oraz dwóch wymienianych przez niego sędziów (z sędzią Karwowską nie miałem do czynienia). Sędzia Zglejc jest jeszcze z komunistycznego nadania, a wiadomo, że aby w tych czasach zostać sędzią, trzeba było być bezgranicznie uległym wobec rządzących i oczywiście poprawnym politycznie. Raz wypranego mózgu nie da się już "zanieczyścić", więc sędzia Zglejc pozostała taka, jaka była. Dwukrotnie miałem z nią do czynienia, gdy jeszcze orzekała w sprawach cywilnych - zadawanie pytań "pod protokół", deskredytowanie jednej ze stron, fałszowanie protokołu rozprawy (dość pospolite zjawisko w naszym sądzie) no i bezgraniczne poparcie dla tych "wielkich" czyli dużych instytucji. Szary obywatel nie miał żadnych szans na wygranie sprawy,
  Sędzia Kowalska? (Mariola, a nie Jola, jak napisał Pan Adamczyk). Krótko. Ta osoba nigdy nie powinna zostać sędzią ani pełnić innych państwowych funkcji.
  Redaktor Nicman dość oględnie wyraża się o ciechanowskim sądzie. Ja nie będę taki grzeczny ani poprawny. Dla mnie jest to instytucja, która kompromituje polski wymiar sprawiedliwości i kala artykuł 32 Konstytucji RP. Niektóre zdarzenia, jakie tam oglądałem - jako żywo przypominają mi sceny z "piwnicznych" przedstawień kabaretu TEY w Poznaniu w czasie wojny polsko-jaruzelskiej. Czy wreszcie ktoś zrobi z tym bałaganem porządek? A może wreszcie Prezes Sądu raczy się wypowiedzieć na temat krytyki kierowanej przez siebie instytucji? Czy też uważa Pan, Panie Prezesie, że milczenie jest złotem, i że psy szczekają, a karawana idzie dalej? Będzie Pan miał na tyle cywilnej odwagi, aby odpowiedzieć na wątpliwości w sprawie Pana Adamczyka, radnego N czy spraw związanych ze spółdzielnią Mazowsze? Niech Pan pokaże, że ma Pan jaja, albo niech mnie Pan spróbuje ukarać za obrazę tak nieskalanej instytucji, jaką jest ciechanowski Sąd.
 • Gość: podsadny IP: *.play-internet.pl 10.09.12, 17:21
  co sędzi z. to swięta racja.
 • Gość: ch_samo_ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.12, 20:20
  Andrzej jesteś tak samo polityczny jak reszta tego tow.
  Więc bujaj się...
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.12, 23:30
  Afera Amber Gold obnażyła polski wymiar sprawiedliwości.
  Nie ma juz komuchów , a elyty sprostytuowały się i ida ich tropem by znowu kolejne pokolenie musiało robic koeljną rewolucje.
  Historia Polski czeka na ciag dalszy - 1956,1970,1981,1989....?????

 • beauty.andrzej 11.09.12, 08:00
  ch_samo_ch (od cham?), powiedz, a jakąż to opcję polityczną ja popieram? Bo jeżeli stwierdzisz, że żądanie poszanowania prawa i Konstytucji to też opcja - to tak, jestem nawet bardzo polityczny.
 • Gość: rena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.12, 13:21
  bardzo ciekawy sposób poszanowania prawa przez opluwanie sędziów i sądu przez frustratów
 • Gość: sprzed sądu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.12, 07:59
  Bardzo wielu skrzywdzonych przez ciechanowskich sędziów , ale nie mają siły i kasy by walczyć z tymi pseudo niezawisłymi sądami. Pan prezes nawet widząc błędy sędziego po przejrzeniu akt sprawy, mówi żeby odwoływać się, bo on nic nie może, bo sędzia jest niezawisły i prezes nic nie może w sprawie. Tak to tu jest.......................... w ciechanowskim sądzie
 • Gość: nieprawy IP: *.183.249.38.dsl.dynamic.t-mobile.pl 13.09.12, 08:50
  Człowiek honoru na miejscu prezesa sądu podał by się do dymisji, może ktoś inny uratuje ciechanowski sąd
 • beauty.andrzej 11.09.12, 08:02
  Gościu, trudni Ci, niestety, nie przyznać racji. Historia kołem się toczy. Ale my umiemy już robić rewolucje. Tylko dla kogo? Dla następnej łżeelity?
 • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.12, 15:59
  a może czeka za drzwiami ta rewolucja?

  wpolityce.pl/wydarzenia/35991-solidarnosc-wyjdzie-na-ulice-piotr-duda-wypowiada-wojne-donaldowi-tuskowi-i-platformie-obywatelskiej
  beauty.andrzej napisał:

  > Gościu, trudni Ci, niestety, nie przyznać racji. Historia kołem się toczy. Ale
  > my umiemy już robić rewolucje. Tylko dla kogo? Dla następnej łżeelity?
 • Gość: prawnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.12, 13:34
  Przeczytałem ten artykuł, większych głupot chyba w nim być nie mogło. Faktycznie pan Adamczyk podał kiedyś do sądu o pobicie Jerzego O., przewodniczącego ciechanowskiej Solidarności a sąd go uniewinnił. I przeciwko temu Adamczyk protestuje. Ale czy na skutek tych protestów sąd wznowi rozprawę? Przecież to nierealne. Podobnie jak twierdzenie, że sąd w czasie rozprawy przeciwko Jerzemu O. skazał Adamczyka. Bzdura niesamowita albo zero wiedzy o procesach sądowych. Owszem, mógł sąd ukarać oskarzyciela, ale tylko karą porządkową np. za zakłócanie rozprawy, albo za obrazę sądu i tak najpewniej było.
 • Gość: gosć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.12, 15:33
  Taką interpretację za tydzień nasz forumowy dziennikarz przedstawi w Tygodniu Ciechanowskim, bo skoro tyle lat milczeli to teraz czas dać wykladnię prawniczą i z dziadka zrobić głupka.

  Może te ciechanowskie zaangazowane portale zrobią z panem Adamczykiem wwywiad tylko nie taki na 60 sekund jakie wkleja Szyperski w ciechtvi
  Gość portalu: prawnik napisał(a):

  > Przeczytałem ten artykuł, większych głupot chyba w nim być nie mogło. Faktyczni
  > e pan Adamczyk podał kiedyś do sądu o pobicie Jerzego O., przewodniczącego ciec
  > hanowskiej Solidarności a sąd go uniewinnił. I przeciwko temu Adamczyk protestu
  > je. Ale czy na skutek tych protestów sąd wznowi rozprawę? Przecież to nierealne
  > . Podobnie jak twierdzenie, że sąd w czasie rozprawy przeciwko Jerzemu O. skaza
  > ł Adamczyka. Bzdura niesamowita albo zero wiedzy o procesach sądowych. Owszem,
  > mógł sąd ukarać oskarzyciela, ale tylko karą porządkową np. za zakłócanie rozpr
  > awy, albo za obrazę sądu i tak najpewniej było.
 • beauty.andrzej 11.09.12, 19:24
  Drogi prawniku, nie znasz tematu czy próbujesz ludziom zamydlić oczy? Ówczesnego przewodniczącego rzeczywiście sąd uniewinnił, pomimo, że Pan Adamczyk miał obdukcję lekarską. Później Pan O. złożył doniesienie o pobiciu przez Pana Adamczyka (już staruszka w wieku ponad 80 lat, podczas gdy pan O. miał około 40) I pomimo, że pan O. nie miał obdukcji, sąd Pana Adamczyka uznał winnym pobicia. Tak to tylko w ciechanowskim sądzie.
  Rzeczywiście ciekawe, czy TC, który przez kilka lat nie zauważał pikietującego staruszka - da teraz głos. Przecież ciechanowski sąd potrzebuje wsparcia. głos.
 • Gość: miler IP: *.dynamic.chello.pl 11.09.12, 21:18
  A ty szalejesz, wszedzie widzisz ub, sb i teorie spiskowe.
  Konsultowales to ze specjalista ?
 • beauty.andrzej 12.09.12, 08:38
  Tak, i nie tylko to. Konsultowałem ze specjalistami wiele orzeczeń ciechanowskiego sądu. Wywołały śmiech! Tylko w świetle polskiego prawa nie ma możliwości odwołania się od tych wyroków. Nawet, w praktyce, zablokowana jest w wielu przypadkach droga do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.
  I nie wmawiaj mi, że wszędzie widzę ub, sb i teorie spiskowe. Ja widzę to samo, co zauważa w większym lub mniejszym stopniu większość mieszkańców Ciechanowa - naszym miastem rządzi pewien układ towarzysko biznesowy. Albo jesteś z nimi, albo morda w kubeł. Mam wrażenie, że sytuacja jest taka sama, jaka w gdańsku pozwoliła właścicielowi Amber Gold na takie przedsięwzięcie. I Ciechanów czy Gdańsk wcale nie są chlubnymi wyjątkami na mapie Polski.
  A czy ty, obrońco ciechanowskiego wymiaru sprawiedliwości, jesteś w stanie sobie wyobrazić, że 80-letni staruszek spuszcza bęcki dobrze zbudowanemu 40-latkowi? I czy w ten sposób traktuje się naprawdę zasłużonego dla polski człowieka, który broniąc wartości, o które walczył przez całe życie wchodzi w drogę malutkiemu lokalnemu politykierkowi?
  Ale cóż, jak to ktoś śpiewał: na ukałady nie ma rady. A Może jednak...?
 • Gość: prawnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.12, 09:37
  beauty.andrzej napisał: Drogi prawniku, nie znasz tematu czy próbujesz ludziom zamydlić oczy? Ówczesneg o przewodniczącego rzeczywiście sąd uniewinnił, pomimo, że Pan Adamczyk miał obdukcję lekarską. Później Pan O. złożył doniesienie o pobiciu przez Pana Adamczy
  ka (już staruszka w wieku ponad 80 lat, podczas gdy pan O. miał około 40) I pomimo, że pan O. nie miał obdukcji, sąd Pana Adamczyka uznał winnym pobicia. Tak to tylko w ciechanowskim sądzie.

  Przepraszam, faktycznie tego drugiego wątku nie znałem, ale też nie wynika on z artykułu, stąd moje przypuszczenie. Wygląda na to, że jeden bohater Solidarności sponiewierał drugiego, a że pierwszy był przewodniczącym...
 • beauty.andrzej 12.09.12, 11:45
  No właśnie. Taki jest obraz ciechanowskiego wymiaru sprawiedliwości.
 • Gość: kontekst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.12, 12:08
  A może taki jest obraz ciechanowskiej solidarności. Czyżby dwóch ludzi solidarności, pokłóciło się o to kto pierwszy, czyli o miedzy kawałek ?
 • beauty.andrzej 12.09.12, 13:05
  Nie sądzę. Pan Adamczyk w tym wieku nie myślał już raczej o zaszczytach. Ale nie o tym chciałem napisać. Dzisiaj, dosłownie przed kilkoma minutami (dokładnie o 12.45) znów widziałem Policję próbującą usunąć Pana Adamczyka z przed sądy. Co za drań ma czelność nękać tego starego, schorowanego i skrzywdzonego przez sędziów Sądu Rejonowego w Ciechanowie człowieka? Prezes Sądu? A jeżeli nie on, to ktoś z jego podwładnych. Pytam więc, Panie Prezesie: Jakim prawem? Gdzie demokracja, gdzie podstawowe zasady przyzwoitości i humanitaryzmu? Kieruje pan instytucją, która kala polski wymiar sprawiedliwości, gdzie administracja jest nieudolna i niekompetentna, a sędziowie stronniczy.
  Oczekuję odpowiedzi na te zarzuty. Podejmie Pan polemikę? Ma Pan na tyle cywilnej odwagi?
 • Gość: kurdesz IP: *.dynamic.chello.pl 13.09.12, 06:52
  A co ty Andrzeju robiłeś dla tego pana prócz pierdzenia na forum jak stara przekupa ?
 • Gość: gaga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.12, 09:03
  beauty.andrzej napisał:

  > No właśnie. Taki jest obraz ciechanowskiego wymiaru sprawiedliwości.

  nie tylko, również solidarności
 • beauty.andrzej 13.09.12, 20:46
  Kurdesz, ja przynajmniej staram się poruszać poważne tematy, zmusić decydentów do dyskusji lub choć pokazać im, że ludzie widzą ich przekręty. A ty co robisz? Krytykując wszystko, co godzi w naszych kochanych włodarzy - liżesz im po prostu d..y.
  Gaga, z Tobą się natomiast zgadzam w 100%. Obecna "Solidarność" hańbi tę nazwę
 • beauty.andrzej 14.09.12, 13:26
  Jak wyżej, także w Czas Ciechanowa, tym razem autorstwa T. Milewskiego. Dobrze, że sprawa nabiera rozgłosu. Może nie będzie już sytuacji, jaka miała miejsce w środę, gdy policja znów próbowała usunąć Adamczyka z przed Sądu. A może będzie? Może Prezes Sądu, chcąc pokazać, w jakiej części ciała ma opinie społeczeństwa, nasili swoje działania? Zobaczymy.
  Wracając jednak do artykułu - fakt, że całe Pana działania polegały na przejrzeniu akt IPN dotyczących Adamczyka (dostępne w internecie) i krótkiej rozmowie z nim samym świadczy, że nie wgłębił się Pan w sprawę. To nie jest krytyka. Sam około roku temu też rozmawiałem z Panem Adamczykiem, zaproponował mi, że da mi do przejrzenia dokumenty, które posiada. Wziąłem adr4es i ... nie poszedłem, sprawą się nie zająłem. Brakło czasu, były inne priorytety... Jedyne, co mogę w tej chwili powiedzieć to mea maxima culpa. Wydaje mi się jednak, że zapoznanie się z tymi dokumentami jest podstawą do dalszych działań. Może Pan radny Rabczewski podejmie jakieś efektywne działania. Chętnie się do nich włączę.
 • Gość: gosć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.12, 16:44
  Na forum jakąś gnida z wymiaru sprawiedliwości pisze tu od lat i trzeba oddzielić ziarno od plew na tym forum.
  Może mało kto wie ale ten co tak wszyscy boja się podać jego nazwisko jako młodzian był w ZOMO i brał udział a akcjach przeciw Solidarności pomomo ze potem został szefem struktur.
  Czy brał ochoczo czy był przymuszany tego nie wiemy dziś.
 • beauty.andrzej 16.09.12, 08:06
  Tak, masz rację. Ta "gnida", jak go nazywasz, była w ZOMO. Czy był przymuszany? Do ZOMO szło się dobrowolnie, zamiast do wojska. Był to rodzaj służby zastępczej. Za to większy żołd, lepsze żarcie...
  Wracając jednak do ciechanowskiego sądu. Rzeczywiście ktoś z wymiaru sprawiedliwości prawdopodobnie broni wbrew oczywistym faktom sądu i prokuratury. A że nie jest tak, jak być powinno, najlepiej świadczy sprawa Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku Ryszarda Milewskiego.
  Czy w ciechanowskim sądzie jest inaczej? Przytoczę wypowiedź ministra Gowina dla "Superekspresu: "Jestem przekonany, że przytłaczająca większość sędziów dotrzymuje wierności zasadzie niezawisłości. Nie ukrywam jednak, (...)że tu i ówdzie, zwłaszcza w odniesieniu do mniejszych miejscowości, natrafiam na sytuacje niezdrowe. Chodzi mi o zbyt ścisłe, moim zdaniem, powiązanie sędziów z lokalnym establishmentem: biznesmenami, politykami, adwokatami, prokuratorami."
  Panie ministrze. Zapraszamy do Ciechanowa! Tutaj znajdzie Pan wszystko, o czym Pan mówił. I to w skali makro.
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.12, 00:30
  Ty Andrzeju nie kpij sobie.
  Tu żadne Gowiny nie zawitają.
  To miasto ma parasol ochronny w postaci takich osób jak

  Tomasz Nałęcza pierwszy zausznik aktualnego prezydenta jego lewa i prawa pułkula muzgowa
  Andrzeja Rzeplińskiego - sędzia czegoś takiego że boje się aż napisać
  Marek Dukaczewski - główny oficer takiej służby, że strach ją wymieniać
  Jerzy Bralczyk - ekspert sądowy od poniżania byłego Prezydenta
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.12, 00:43
  Bo widzisz panie Andrzeju z aferami to jest tak jedne są a innych nie ma.
  Oto przyklad o podobnej skali jak Amber Gold
  www.rp.pl/artykul/92106,933693-Amber-Gold-nie-byl-pierwszy--Zaczelo-sie-od-WGI.html
  i rodzi się pytanie czemu wtedy cisza a dziś tyle szumu ?

  Dziś Tuska chcą zdymisjonować by inna klika mogła zająć jego miejsce i tylko czekać kto został namaszczony za Tuska z otoczenia Komorowskiego.

 • beauty.andrzej 18.09.12, 07:34
  Ja to wszystko wiem. Tylko czy to oznacza, że mamy siedzieć cicho, bo i tak nic nie zrobimy? A może należy o tym właśnie mówić, wręcz krzyczeć? Pokazywać społeczeństwu, jak jest manipulowane, oszukiwane, okradane? Czy to coś da? Nie wiem, ale próbować trzeba.
 • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.12, 23:30
  I dalej nie wiemy czy ten Olszewski był w ZOMO z chęci umacniania władzy ludowej czy przymusowo wzięty z branki.

  Romanie Nadaju z TC czy naprawdę tak trudno ustalić kto jest kim w tym Ciechu ?
  Nie wiemy też jaka jest geneza konfliktu Olszewski-Adamczyk jak to się zaczęło ?
 • Gość: dede IP: *.146.242.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.09.12, 07:17
  A coś ty się taki, Panie Przemysławie dociekliwy zrobił... Jak by Pan Adamczyk został skazany za napaść na działacz tej...tfu... platformy, to byś wiedział, kto ma rację. A tak, dwóch styropianowców się potłukło i masz zagwozdkę, sam Rydzyk tego nie rozkmini. Może Gazeta Polska coś napisze w tej sprawie albo jakiś "niezależny" publicysta, wtedy będziesz wiedział, co myśleć;)
 • beauty.andrzej 19.09.12, 07:43
  Tekst redaktora Nadaja był niewątpliwie najrzetelniejszy ze wszystkich dotychczasowych. Zadał sobie trud porozmawiania z zainteresowanymi, przejrzenia dokumentów... A jednak pozostaje uczucie niedosytu. Czyżby Pan Nadaj, reporter miejski, z racji zawodu dość często bywający w sądzie - nigdy przez tyle lat nie zauważył pikietującego Pana Adamczyka i dowiedział się o nim dopiero z artykułów konkurencji? Po drugie: w reportażu przedstawia suche fakty, wyprane z emocji, uczuć. Tak jest zresztą zazwyczaj w tekstach Pana Nadaja. Czy dziennikarz naprawdę nie może mieć własnego zdania? Wprawdzie chodzi tutaj o wyroki sądu, a tych - jak mówi powiedzenie - nie komentuje się. Ale to nie jest prawdą. Mówi o tym art. 13 prawa prasowego: "Nie wolno wydawać w prasie opinii co do rozstrzygnięcia w postępowaniu sądowym przed wydaniem orzeczenia w I instancji" A więc wyroki sądowe można komentować! Czas Ciechanowa z wyraźną sympatią wypowiada się na temat Pana Adamczyka, ciekawi jesteśmy, jaka jest opinia TC. Może wykaże Pan odrobinę odwago, redaktorze i pomoże robić porządek z instytucjami, które w Ciechanowie mają czelność nazywać się Prokuraturą i Sądem?
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.12, 16:37
  Nie jest tajemnicą ,że sam Olszewski w dużym publicznym gronie mówił, ze służył w ZOMO ale na zasadzie przymusu i nie brał udziału w akcjach.
  Podobnie jak Lech Wałęsa 04.06.1992 miał może wtedy chwilę słabości i przyznał się a potem juz wykrecał sie z tego.
  Jak patrze w TVN na ZOMO na Białorusi to wiem jak pokojowa koegzystencja wtedy wygladała.
 • beauty.andrzej 20.09.12, 10:24
  Do ZOMO nikogo nie brali na zasadzie przymusu, w dodatku, żeby się dostać, trzeba było mieć odpowiednią postawę polityczną. A to, że był w ZOMO i nie brał udziału w żadnych akcjach - między bajki można włożyć.
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.12, 00:19
  Jak pisze Nadaj między wierszami to tatuś w takim razie polecił Jurkowi wstapienie do
  Zmotoryzowanych
  Oddziałow
  Milicji
  Obywatelskiej

  Zmotoryzowanych bo każdy młodzieniec w latach 80 marzył o własnym aucie:-))))))).

  Patrząc na dzisiejsza 'generalnie wolną Polskę' takich Jurków Platforma zebrałaby rzesze chetnych by tłuc pisiorków nawet za grymas na twarzy.
 • beauty.andrzej 21.09.12, 11:36
  To były Zmotoryzowane Odwody (a nie oddziały) Milicji Obywatelskiej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.