Dodaj do ulubionych

gdzie w Ciechanowie znajdę sklep z narzędziami

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.12, 12:42
Edytor zaawansowany
  • Gość: mimi IP: 217.98.13.* 13.09.12, 14:43
    do czego te narzędzia?
    do ogrodu, do skrawania, dla mechanika czy chirurga!
  • Gość: k IP: *.dynamic.mm.pl 13.09.12, 15:06
    Jeżeli chodzi o narzędzia typu wiertarki itp to polecam Tomax na sienkiewicza . Dobre ceny mają.
  • Gość: maciek IP: *.xdsl.centertel.pl 13.09.12, 22:29
    A ja tam wolę coś bliżej centrum. Od jakiegoś czasu jest visnar na płońskiej. Na stronie internetowej mają ulotkę z 10% rabatu. Drukujesz sobie, idziesz na zakupy a kasa w kieszeni zostaje. Polecam
  • Gość: kris IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.12, 15:55
    Chodzi mi głównie o narzędzia skrawające
  • Gość: Sylwek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.12, 12:19
    Jakiś czas temu przyznano mi dotację na założenie działalności. Firma ogólnobudowlana. Szukałem markowego i sprawdzonego sprzętu. Żadnego chińczyka, bo po co?? Złożyłem kilka ofert do różnych firm w Ciechanowie, najtaniej wyszło w Euroinstalu. Zaoszczędziłem całkiem sporo. A co ważne z gościem który mi sprzedawał można się dobrze dogadać.
  • Gość: max IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.12, 07:45
    Coraz więcej rzeczy mają chłopaki na Płońskiej przy targowisku, widać że chcą coś stworzyć na podobę dawnego dobrego Fanaru no ale w końcu stamtąd się wywodzą
  • Gość: Adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.12, 16:53
    popieram, dobry wybór w rozsądnych cenach mają w tym nowym na Płońskiej, obok targowicy.
  • Gość: mariusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.12, 16:23
    Potwierdzam twarze znajome z Fanaru.Fajny sklepik,ceny do negocjacji.Ja osobiście kupiłem w dobrej cenie wiertarkę z Makity.Polecam!!!
  • Gość: Men IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.12, 11:37
    Faktycznie na Płońskiej mają dobry wybór. Nowy sklep więc się starają zadowolić klienta.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.12, 12:01
    Chyba ktoś sobie znowu robi darmową reklamę na forum.
  • 02.05.13, 11:08
    Niedaleko mnie na gwardii też jest sklep narzedziowy chyba coval czy coś w tym stylu. Niby lokal mały ale pełne póły towaru. Ja kupowałem kołki meblowe 10 bo w całym mieście nie było ale z narzedzi widziałem makite i ceny były całkiem całkiem. Bardzo dużo wierteł. jak ktoś zna nazwę sklepu może napisać bo ja nie pamiętam.
  • Gość: do majster780 IP: *.116.234.222.lapy234.tnp.pl 02.05.13, 12:22
    Chodzi o sklep AD-MIX ?
  • Gość: k IP: *.116.234.222.lapy234.tnp.pl 02.05.13, 12:24
    www.facebook.com/sklepnarzedziowyadmix ten ?
  • Gość: zadowolony klient IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.13, 13:03
    Potwierdzam. Naprawdę duży wybór i korzystne ceny. Kupowałem w różnych sklepach ale teraz kupuję tam.
  • 05.01.18, 22:16
    największy z narzędziami jest Tomax przy PKP web.facebook.com/tomaxciechanow/ , dużo narzędzi mają też w Farbexie na Pułtuskiej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.