Kontakt do dobrego neurochirurga!!!! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Bardzo prosze o informacje i namiary na dobrego neurochirurga! Chodzi o leczenie trudno umiejscowionego, dużego guza mózgu u dorosłej osoby!! Naprawdę prosze tylko o konkretne porady i nformacje oraz ewentualnie własne doświadczenia!! Sprawa bardzo pilna!! Z góry dziekuje za pomoc!!
    • Gość: wiola IP: *.dynamic.chello.pl 13.10.12, 12:20
      Bardzo polecam klinikę w Lublinie.świetni specjaliści , Zajmują się właśnie trudnymi przypadkami.
      Prof. Trojanowski jest chyba teraz konsultantem krajowym z zakresu neurochirurgii. Bardzo chwalony jest też dr Witold Janusz. W wa-wie to tylko na Banacha, ale trzeba najpierw prywatnie u prof.Ząbka.
      Na Saszerów jest dobry lekarz pochodzący z Ciechanowa. Nazywa się chyba Wilk/nie jestem pewna/
      W Bydgoszcz w klinice wojskowej też są bardzo dobrzy specjaliści.
      Polecam konsultować ze wszystkimi jak najszybciej.
      Życzę zdrowia
      • Jaka Bydgoszcz. Jaki szpital wojskowy? Tylko nie to. A skoro mówicie o SPSK4. Znam neurochirurgię doskonale i z czystym sumieniem polecam. Obserwowałem ten oddział kilkakrotnie, łącznie przez wiele miesięcy (nie byłem pacjentem). Nie ma takiego drugiego oddziału w Polsce !

A jeśli mówimy o lekarzach z tego oddziału - potwierdzam słowa wszystkich piszących. Nikt nie wspomniał jednak o doskonałym lekarzu i niezwykłym człowieku. Doktor Jacek Osuchowski jest neurochirurgiem, którego znam osobiście już od lat i nie tylko ze szpitala (również prywatnie). Mógłbym w paru słowach napisać dużo dobrego o wielu lekarzach, ale o doktorze Osuchowskim w paru słowach raczej nie. To raczej musiałaby być książka, tyle pozytywów można powiedzieć.

W każdym razie - bardzo polecam !
        --
        http://szawka.blox.pl
    • Gość: gh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.12, 15:01
      Dr.Andrychowski.Przyjmuje w Wa-wie i raz w m-cu i w przychodni przy Carrefourze.Więcej info o Nim w internecie...
      • Gość: tina IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 13.10.12, 16:10
        gdzie byś nie szukał zawsze droga poprowadzi cię do lublina PSK nr. 4 ul. Jaczewskiego
        klinika neurochirurgii w tym szpitalu jest najbardziej renomowaną placówką w naszym kraju....
        tylko tam przeprowadzają operacje których odmawia W;wa i Bydgoszcz.
        Jeżeli chodzi ci o jak najszybszą fachową konsultację polecam dr. Wilka na Szaserów w Warszawie , to właśnie on pochodzi z Ciechanowa. Jest bardzo uznanym neurochirurgiem.
        Jednak jeżeli chodzi o operację to tylko i wyłącznie Lublin/
        POZDRAWIAM i dużo zdrowia.
      • Gość: oj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.12, 18:16
        Andrych... nie dotykaj bo to tylko kasa a nic nie zrobi, mam doświadczenie na ojcu ,nie żyje.
        kase brał obiecywał a potem unikał
      • Zgadza się. dr Wilk jest naprawdę świetny. Przyjmuje raz w miesiącu w Eskulapie, ale łatwiej się do niego dostać w Płońsku (też prywatnie przyjmuje w szpitalu)

--
        Nie lubię chamów i idiotów
    • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.12, 21:00
      Jestem trzy miesiące po operacji guza mózgu oponiaka w warszawie na szaserów .Operował prof.Grzegorz Zieliński.W skład tego zespołu wspaniałych neurochirurgów wchodzi również starszy asystent na tym oddziale dr.Wilk .A szefem całego zespołu jest prof.Koziarski.Operują również przypadki których nie chciano wykonać w Lublinie gdyż tam dawano tylko 70 procent szansy na udany zabieg. Serdecznie polecan i życzę zdrowia
      • Gość: chora IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.12, 11:22
        Do "gościa" powyżej - mam zdjagnozowanego oponiaka i już wyznaczoną operację na połowę grudnia także na szaserów i stąd moje pytania:
        - ile trwał twój pobyt w szpitalu?
        - jak ogólne samopoczucie na chwilę obecną ??
        - i jak długo wraca się do pełnej sprawności (jeśli jest możliwe) po zabiegu???
        Mam dorastające dzieci i męczy mnie nie tyle sama operacja lecz ile to potrwa i co będzie ze mną dalej bo nie chcę być ciężarem dla nich a sama jeszcze w wielu sprawach im pomóc.
        • Gość: chory IP: *.xdsl.centertel.pl 10.11.12, 16:43
          Witam ponownie! Po 2 tygodniach pobytu w szpitalu i badaniach bez liku okazuje sie że oponiak to mały pikus!! Doszedł do tego ok 1,5cm guz w środkowym płacie płuca prawego i zmiana prawdopodobnie typu "meta" czytaj przerzut w watrobie. I co ja moge wiecej napisać? Narazie rece opadły!!
      • Gość: Kamila IP: *.dynamic.chello.pl 02.12.12, 00:08
        Cześć. Bardzo proszę o kontakt. Mój brat ma guzy mózgu!!!! W 2003r miał pierwszą operację. Wtedy nie wycięto wszystkich guzów. Zostały te najgorsze, które są najmniej dostępne. Po tej operacji doznał udaru mózgu, ledwo przeżył, długo dochodził. Dziś grudzień 2012 r okazuje się, że guz, który okazał się w tym najgorszym miejscu naj naj naj!!!! urósł a do tego urósł nowy obok gdzieś. Pierwsza operacja była u doktora Marchela w Warszawie. Pomóżcie. Chłopak ma 2 dzieci, bliźniaczki, lat 32 dopiero skonczy.!!!!
      • Gość: ewa IP: *.242.r-ce.pl 17.10.13, 12:08
        Tak szpital na Szaserów też polecam neurochirurgia i prof Zieliński ukłony profesorze
    • byłam ze swoim oponiakiem (beznadziejna lokalizacja) u:
      prof. Podgóski szpital na Szaserów w Wwie
      prof. Ząbka na Bródnie
      w MSWA
      prof. Bażowskiego z Kliniki na Śląsku
      i kilku innych z listy the best of

operacji JAKO JEDYNY podjął się Piotr Bojarski który operuje w szpitalu na Banacha w W-wie, przyjmuje prywatnie i konsuktuje w zieniewicz medical na Okopowej.
      www.zieniewiczmedical.pl/
      jesli masz pytania pisz: patysiak@hotmail.com
    • Gość: Zosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.13, 18:46
      Potrzebuję kontakt do dobrego Neurochirurga odcinka kręgosłupa lędźwiowego z Warszawy i okolic. Oraz informację w jakim miejscu przyjmuje.
      • jeśli chodzi o Andrychow.... to nie polecam on od razu patrzy żeby kasę wyłożyć na wejściu sam miałem z nim do czynienia jak potrzebowałem neurochirurga dla mamy to byłem u niego ale nie będę komentował od razu dałem sobie spokój po pierwszej wizycie. Polecono mi dr.Arkadiusza Wilka przyznam szczerze w przyszłości mnie również czeka operacja kręgosłupa i napewno udam się do niego operował moją mamę z prof. Podgórskim w Warszawie na szaszerów wszystko ok mama jest już pięć lat po operacji widziałem jego pełne zaangażowanie zainteresowanie od samego początku do końca i doktor nie dostał żadnej propozycji finansowej z czystym sumieniem mogę go polecić sam w miesiącu kwietniu mam u niego wizytę w Ciechanowie w eskulapie jeśli chodzi o kręgosłup to ja najbardziej a jeśli chodzi o inne schorzenia nie wiem czy się zajmuje Zyczę zdrówka
        • Gość: Brednie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.13, 22:02
          Co wy opowiadacie o Panu dr Andrychowskim, mnie operował i jestem bardzo zadowolona, wszystko na NFZ.
          Dlaczego chcecie zniechęcić innych chorych, stanowi dla kogoś konkurencję!!!!
          O wybitności dr Andrychowskiego świadczy chociażby to, że na wizytę czeka się kilka miesięcy,więc skąd te kolejki, jeśli jest taki beznadziejny.
          • proszę panią jeśli przytacza pani swoją wypowiedź do mojego opisu to powiem tak dla zrozumienia ja nie podważam jego umiejętności bo to że jest dobrym lekarzem to i ja słyszałem dlatego się udałem do niego ale po takiej wizycie to każdy by się zniechęcił nie mówię tu o tym że był nie miły wręcz odwrotnie ale mi chodzi o inne argumenty i jesli jest pani troszę domyślna to proszę się domyślić jak mogła przebiegać rozmowa skoro mam uprzedzenie do niego po pierwszej wizycie lekarz z powołania tak nie postępuje
    • Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: emil IP: 46.77.126.* 14.01.14, 11:54
      Cześć mam problem z kręgosłupem czeka mnie operacja na przepukline kręgosłupa
      L -5L-4 juź jestem po jednej operacji cz ktoś mógłby doradzić mi dobrego specjaliste prosze o kontakt na konto lelek 19888@o2
      .pl
      • Gość: Kas IP: *.dynamic.chello.pl 13.02.14, 10:33
        Ktoś może rzetelnie wypowiedzieć się na temat dr Andrychowskiego w Warszawie? Mnie go polecano i idę na wizytę. Ma ktoś jakieś doświadczenia z nim?
        • Gość: Grażyna IP: *.205.170.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.02.14, 20:34
          Profesor Andrychowski super specjalista,miły wytłumaczy wszystko.My byliśmy u niego byłam bardzo zadowolona miałam podjąć leczenie profesor podjąl się operacji guza przysadki bardzo dużego o śrwdnicy 58mm,ale pojechałam na konsultacje do profesora Zielińskiego i zdecydowałam się że to on będzie moim lekarzem.Jestem 2 miesiące po operacji usunięcia guza bez otwierania czaszki przez nos czuje się świetnie.Naprawde polecam i profesora Zielińskiego i Andrychowskiego!!!
          • Gość: dorota IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.06.14, 13:20
            a jak dostać się do zielińskiego?
          • Witam
            ja mam kostniaka u postawy czaszki usytuowany jest powyzej czola po lewej stronie glowy nie wiem jakiej wielkosci ,jest rozlany jakby rozmiaru pestki od sliwki .Ciekawe ,ze zmienia ksztalty raz byl spiczasty ,2 tygodnie temu zaszczypalo mnie i plaski sie zrobil ,on jest pod skora ,wyczuwalny prosze o telefon do profesora ,gzdie przyjmuje ? Mam zawroty glowy ,wzrok mi sie pogorszyl i stale ciagle bole glowy .Ni wiem ,do kogo mam sie zwrocic ,czy do neurologa ,czy do neurochirurga ? Prosze o pomoc ,doradztwo w moim problemie ,jestem zalamana .....
    • witam poszukuje namiaru na neurochirurga u mojego brata wykryto 2 lata temu guza pnia mózgu albo oponiak albo struniak bylismy w Lublinie na konsultacji ale stwierdzono ze guz jest tak w kiepskim miejscu ze nie można go operować bez poważnych powikłan może ktoś wie gdzie można się udac żeby pomogli. Mój brat ma 24 lata
      • Gość: Ela IP: *.cnow.pl 05.07.14, 09:49
        Polecam profesora dr.Koziarskiego .Lekarz ,który nie oszukuje pacjenta jeśli nie jest wstanie operować to od razu o tym mówi łącznie z oddaniem pieniędzy za wizytę .Czekając na wizytę trochę się nasłuchałam od jego pacjentów o ich ciężkich operacjach guzów w głowie.Przyjmuje w Warszawie na ul. Mokotowskiej wizyta 210zł (jest on szefem wspomnianego dr.Wilka,który mnie do niego wysłał). Bardzo mi pomógł.
      • Gość: aganos IP: *.hapay.pl 25.07.14, 13:52
        Dr Kunicki neurochirurg z Centrum Onkologii w Warszawie operuje najwięcej struniaków w kraju i ponoć mają dobre wyniki, wysyłają też na protony za granicę.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.