Dodaj do ulubionych

Szkoła Podstawowa nr 4

IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.12, 12:22
Wczoraj widzieliśmy w programie Interwencja TV POLSAT szpital, może niedługo zobaczymy w tym programie jak funkcjonuje placówka oświatowa na ul. Płońskiej.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jolanta Re: Szkoła Podstawowa nr 4 IP: *.opera-mini.net 26.10.12, 23:50
      Problem nie dotyczy tylko SP4 ale wszystkich ciechanowskich szkół.a jego istota tkwi w niekompetencji dyrektorów.mam dużo znajomych wśród nauczycieli i to co oni opowiadają woła o pomstę do nieba.chamstwo,prostactwo,służalczość wobec władz i zwykłe gnojenie nauczycieli to normalne praktyktyki w szkołach.aż dziwne że to wszystko tak ,,dobrze,, funkcjonuje przy takiej kadrze kierowniczej.moim zdaniem 100% dyrektorów i 70% nauczycieli powinno stracić robote natychmiast.a najgorzej jest chyba właśnie w SP4,GM1,GM3 i zespole na śmiecinie.
      • Gość: gość Re: Szkoła Podstawowa nr 4 IP: *.centertel.pl 05.11.12, 22:00
        Mam dwoje dzieci w tej szkole, oboje chodzą na świetlicę. Oboje są bardzo zadowoleni zarówno z lekcji jak i świetlicy. Kolejny temat podobny do tych o straży mieskiej i policji - najbardziej są oni niepotrzebni tym co zostali ukarani. Jak dzieciak niedobry to nauczycielka czy opiekunka na swietlicy jak za uchlo pociągnie to krew nie pójdzie. Sympatyczna szkoła, bardfzo bobzi nauczyciele.
    • Gość: gość Re: Szkoła Podstawowa nr 4 IP: *.centertel.pl 05.11.12, 22:05
      Kiedyś jak się zasłużyłpo to nauczyciel wpi...lił linijek i słowa w domu się nie powiedziało bo byłaby poprawka od ojca czy matki. Co się dziwić dzieciom w szkole że zachowują się jak bydło skoro niejdna mamusia czy tatuś wypisują takie brednie. Weźcie sie za swoje dzieci a dopiero później oceniajcie nauczycieli i szkołe. Nie pasuje to zabrać swoich dobrodziei do prywatnych szkół.
        • Gość: Weeeeee... ;/ Re: Szkoła Podstawowa nr 4 IP: *.adsl.inetia.pl 12.01.13, 21:30
          Absolwent

To najgorsza szkoła pod słońcem, okropni nauczyciele, zła organizacja, przemoc... dodatkowo uprzedzenia rasowe względem innych narodowości(zarówno ze strony nauczycieli, jak i uczniów). I proszę nie pisać ze to nie prawda, bo chodziłem do tej szkoły przez 6 lat i wiele rzeczy w niej widziałem - od szczurów na korytarzu starej części szkoły po chamstwo, brak kompetencji i dziwne praktyki nauczycieli jak np pewna nauczycielka od informatyki, za którą nikt, ku mojemu zdziwieniu, nie może się zabrać... jednym słowem żenada, dno, absurd i kpina. Dyrektorka która nie może zapanować nad szkołą i która jest ,,nauczycielem historii" kilka lat temu pchała się do rady miasta... ;/ nie posyłajcie tam swych dzieci, bo to się może źle skończyć - od pobicia po depresję dziecka, a wiem co mówię, bo doskonale znam takie przypadki...

pozdrawiam
      • Gość: xx Re: Szkoła Podstawowa nr 4 IP: *.centertel.pl 13.01.13, 07:55
        co wy ludzie piszecie ja jestem absolwentką tej szkoły i żadnego znęcania itp. ze strony nauczycieli nie zaznałam wręcz przeciwnie dużo wsparcia, obecnie moje dziecko chodzi do tej szkoły i ma wspaniałą nauczycielkę. Do rodziców:to że nauczyciel stawia duże wymagania dziecku to tylko dzieciakowi na dobre wyjdzie, przy obecnym programie który ma na celu wykształcić pokolenia analfabetów.Droga mamo drogi tato może trochę obiektywizmu, to że wasze dziecko wiecznie jęczy że pani od matematyki duzo zadaje, pani od polskiego każe (niedobra) przeczytać lekturę która ma 100 stron, a pan od wfu kazał trochę pobiegać i to nie przy intensywnym wysiłku przy grze typu fifa czy jakaś inna to jeszcze nic złego ocknijcien si!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od nas też wymagali i jakoś ludzie z nas wyrośli (przynajmniej z większości). A co do negatywnych stosunków ponmiędzy nauczycielami, to spójrzcie na miejsca w których wy pracujecie czy jeden drugiego by najchetniej w łyzce wody nie utopił, takie czasy ciągła walka o miejsce pracy, później o awans, istrach przed zwolnieniem .Szkoła to również zaklład pracy i w/w zjawiska również maja miejsce.Polecam mądrym rodzicom SP 4 absolwentka tej szkoly i matka jednego z wielu zadowolonych uczniów
    • Gość: gość Re: Szkoła Podstawowa nr 4 IP: *.dynamic.chello.pl 13.01.13, 19:20
      Piszecie głupoty. Moja córka chodziła do tej szkoły i jest bardzo zadowolona. Nauczyciele starali się, by uczniowie mieli dobre wyniki. Moim zdaniem spełniają swój obowiązek dobrze. Moja córka uważa, że było jej tam dobrze. Nie wiem skąd macie takie wiadomości, ale one nie są prawdą. Może u was, są to pojedyncze przypadki.
    • Gość: xyz Re: Szkoła Podstawowa nr 4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.13, 23:30
      Ludzie to chyba sami nie wiedzą czego chcą. A wskażcie idealną szkołę, gdzie nie ma przemocy wśród uczniów i wszystko jest ładnie, pięknie. Nie ma takiej szkoły! W każdej jednemu i drugiemu coś nie będzie pasowało. Cudów oczekujecie? Druga sprawa, to narzekacie, że uczniowie nauczycieli nie szanują, ale jak nauczyciel nakrzyczy na dziecko lub za ucho wyszarpie, to od razu, że jak tak można i najlepiej zaskarżyć. Naprawdę weźcie się za swoje dzieci i nauczcie szacunku do innych, to może nie będzie tej przemocy ;/ najlepiej wszystko zwalić na szkołę i nauczycieli, a rodzice ręce umywają. Szkoda mi takich ludzi i ich dzieci.
      • Gość: ...... Re: Szkoła Podstawowa nr 4 IP: *.centertel.pl 14.01.13, 05:53
        Powiem tak, będąc ojcem trójki dzieciakówm które kocham nad życie- nie mam nic przeciwko temu aby jak moje dziecko na prawdę zasłuży było odpowiednio potraktowane....To bezstresowe wychowanie prowadzi nas do całego zła. W jedenym domu ojciec czy matka boi się chłopaka 15 letniego. Kiedyś jak chłopaczek przyszedłby do domu i powiedział, że pani na niego nakrzyczała, przpiepeszyła linjką po łapach to taki synek od ojca dostałby poprawkę. I takiej patologi jak jest teraz nie było. Kochało się rodziców ponad wszystko, miało się szacunek do starszych. Szczerze współczuję nauczycielom i opiekunom w szkole. Widzę to wszystko jak chodzę po swoje dzieci do szkoły czy na świetlicę. To jest widać, że dzieciom wolno wszystko opiekunom nic.

Ale przestępca ma prawa, lekarze złodzieje, celebryci zabójcy na drogach mają prawa to dla czego nie mają ich mieć dzieci......Dzicz, nie o taką demokrację nasi ojcowie walczyli.
        • Gość: adi Re: Szkoła Podstawowa nr 4 IP: 80.249.4.* 14.01.13, 07:34
          Mój syn chodzi pierwszy rok do tej szkoły. Do dzisiaj nie usłyszałem ani razu od niego, że nie chce iść do szkoły ( nie dotyczy porannego budzenia ). Korzysta też z świetlicy, i jedyna skarga jaką słyszałem to taka, że za wcześnie go odebrałem. Wśród moich znajomych których dzieci też tam uczęszczają nie spotkałem się również ze skargami. Sądzę więc że cały ten wątek to jakaś sprawa pojedyńczego niezadowolonego. Albo straszenie czarną wołgą przez prywatną konkurencję.
          • Gość: gość Re: Szkoła Podstawowa nr 4 IP: *.adsl.inetia.pl 14.01.13, 16:26
            Polacy to dziwny naród. Każdą próbę opisania swojej uwagi czy poglądu pragną motywować spiskiem, niezadowoleniem, chamstwem... być może to relikt komunizmu albo nasz natura nakazująca podejrzliwość w stosunku do wszystkich i wszystkiego, co nie zgadza się z ich skalą poglądów bo przeciętność, ciemnota zawsze miażdży wybitność. A SP nr 4 to i tak gó...ana szkoła pełna wrednych, zazdrosnych i podłych dzieci z zabitych wsi, rodziców gotowych wejść w dupę nauczycielom i w końcu nauczycieli którzy wyraźnie minęli się z powołaniem, bo ich matka czy ojciec sprzedali krowę albo trochę ziemi, żeby wysłać córke/syna na studia, które i tak go ni interesują a jak nie wierzycie, to poczytajcie trochę biografii papieży i zobaczycie, że skoro w kościele są możliwe takie rzeczy (zwłaszcza w średniowieczu) to w oświacie tym bardziej...
            • Gość: adi Re: Szkoła Podstawowa nr 4 IP: 80.249.4.* 19.01.13, 09:17
              "...bo przeciętność, ciemnota zawsze miażdży wybitność. A SP nr 4 to i tak gó...ana szkoła pełna wrednych, zazdrosnych i podłych dzieci z zabitych wsi, rodziców gotowych wejść w dupę nauczycielom..."
              Twój wpis drogi "gościu" jest oczywiście antytezą zarzutów które czynisz innym forumowiczom. Całkowicie jest pozbawiony "chamstwa", "niezadowolenia" i podejrzeń o "spisek". Na pewno można o nim powiedzieć że jest nieprzeciętny, a nawet bym rzekł iż drzemie w nim "wybitność" z odrobiną lekkiego "niezadowolenia", ale w wymiarze dopuszczalnym w ramach rzeczowej wymiany poglądów na forum publicznym.
    • sara1x1 Re: Szkoła Podstawowa nr 4 12.04.18, 11:28
      To prawda to szkoła ciesząca się bardzo złą sławą w Ciechanowie. A po nastaniu nowej Dyrekcji jest jeszcze gorzej. Moja córka codziennie po powrocie z tej szkoły płacze. Jesteśmy już tak zmęczeni, że myślimy o zmianie szkoły.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka