opony z biedronki Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam czy może ktoś kupował opony zimowe w biedronce?
    Jak się wam sprawdziły?
    • Gość: R.O. IP: *.182.178.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.12, 15:38
      Jak żyję to o oponie marki "Biedronka" nie słyszałem.
      Jest w internecie ranking opon oraz bardzo tanie sklepy wysyłkowe...
      • Gość: q IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.12, 15:45
        opony zimowe w biedronce są z DĘBICY. Więc zamiast zadawać takie głupie pytanie o oponach z Biedronki poszukaj w necie opinii o oponach Dębicy....................
      • Gość: kierowca IP: *.cnow.pl 29.10.12, 11:22
        ta Pani nie pytała o opony marki "Biedronka" a o to "czy ktoś kupował w Biedronce" więc czytanie ze zrozumieniem się kłania.. ale cóż oczekiwać kiedy człowiek tylko człowiekowi wilkiem - zgnoić, ośmieszyć, drwić.. co za czasy
    • Gość: Darek IP: *.play-internet.pl 27.10.12, 17:43
      Ja kupiłem w tamtym roku opony zimowe i drugi sezon raczej mi posłużą.Ja polecam
      • Gość: R.O. IP: *.181.141.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.12, 17:54
        "Raczej"? Z czego one są? Miałem "Frigo" Dębicy, jakieś tam Klebera i nigdy nie mniej niż 4 sezony.
        • Gość: opony IP: *.dynamic.chello.pl 27.10.12, 20:49
          Jak robisz ok. 25tys w roku(zima ok 10tys,km.) to normalne ze 4 sezony Ci posluza a nawet wiecej
          Ja zmieniam opony z reguly co sezon max 2 z racji ilosci km i debica czy kleber sa z tanszej pulki ale jestem zadowolony z jakosci, wlasciwosci czy zywotnosci. Kwestia tego ze niektore sa glosniejsze.. Temat rzeka ale jako ktos wspomnial sa fajne strony z wysylka i obszerna informacja tech i opiniami...
          • Gość: R.O. IP: *.31.64.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.12, 22:05
            Faktycznie robię około 10 000-15 000 w sezonie zimowym. Przeciętna wytrzymałość opony zimowej użytkowanej w zalecanych dla niej warunkach wynosi około 60 000 km. To ja pisałem o zakupie internetowym.
            Kierowanie się wyłącznie firmą niewiele daje. Każda firma produkuje kilka modeli różniących się parametrami i ceną. W Ciechanowie opony są drogie więc zanim coś kupimy warto poczytać.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.