Dodaj do ulubionych

reflektory w aucie

IP: *.dynamic.chello.pl 06.12.12, 16:01
kto w Ciechanowie poleruje reflektory w autach i jaka jest cena? Opłaca się czy lepiej kupić jakieś tańsze zamienniki?
Edytor zaawansowany
  • Gość: lampy IP: *.dynamic.chello.pl 06.12.12, 23:54
    ostatnio sam polerowałem lampy w aucie i teraz mam jak nowe. Super wyszło. Lepiej zrobić samemu - żadna filozofia tylko trochę czasu poświecić i jest ok.
  • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.12, 07:10
    To napisz jeszcze jak i czym to robiłeś
  • Gość: wujek dobra rada IP: *.cnow.pl 07.12.12, 08:05
    wejdź sobie na:

www.youtube.com/watch?v=NeYmA_rXr6g
    i wszystko jasne :)
  • Gość: lampy IP: *.dynamic.chello.pl 07.12.12, 22:06
    Cytat z forum i tak to robiłem :
    papier wodny P1000 - jeden arkusz
    * papier wodny P2000 - jeden arkusz
    * filc na wiertarkę do polerowania
    * pasta polerska TEMPO
    * miska z wodą

Klosz najpierw oczyściłem z kurzu/pyłu. Następnie zamoczyłem papier P1000 w wodzie i zacząłem trzeć powierzchnię klosza. Proponuję otworzyć maskę, znacznie ułatwia nam to dojście do zakamarków reflektora. Po kilku namoczeniach papieru, zauważyć można, iż osad na kloszu znacznie zmniejsza swoją powierzchnię. Po kilku minutach, gdy grubszy osad został zeszlifowany, mokrą szmatką przetarłem całą powierzchnię. Klosz po wyschnięciu jest mleczny, za pewne niektórych przestraszy ten widok.

Kolejnym krokiem jest namoczenie w wodzie papieru P2000 i szlifowanie identycznie klosza jak poprzednim papierem. Za pewne zauważycie, iż papier ten o wiele lżej porusza się po kloszu, po jakimś czasie gdy powierzchnia jest już gładka przecieramy całość mokrą szmatką, następnie czekamy aż klosz wyschnie i nakładamy pastę. Czekamy 30 sekund, po czym przykładamy filc z wiertarką do reflektora i głaskamy od lewej do prawej
  • Gość: ... IP: *.cnow.pl 08.12.12, 14:30
    podejrzewam, że xxx już sobie nowe lampy kupił jak się nie zna a się wziął za polerkę.
  • Gość: xxx IP: *.dynamic.chello.pl 10.12.12, 10:47
    nie kupił nie kupił:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka