Dodaj do ulubionych

Gdzie parkować? wszędzie szlabany albo płatne.

IP: *.dynamic.chello.pl 26.12.12, 11:31
Gdzie parkować? wszędzie szlabany albo płatne.
Edytor zaawansowany
  • Gość: era IP: *.dynamic.chello.pl 26.12.12, 11:35
    Ja parkuje za krzyżakiem tam nie ma szlabanu i jest ogólny syf ,tak że można stanąć jak się chce.Nie raz mieszkańcy sie bulwersują ale ani policja ani straż nie reaguje na ich jęczenie.
  • Gość: . IP: *.205.28.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.12.12, 12:08
    Jak temperatura przekroczy -10 wystarczy aby komuś się ulało trochę wody z wiadra na taki samochód. Jak się uleje nieco więcej to postoi do wiosny.
  • Gość: kierowca IP: *.dynamic.chello.pl 26.12.12, 13:57
    no akurat era ja dostałem mandat od policji w tamty miejscu a za drugim razem wjechałem na farta a tu masz straż miejska i co upomnienie no ale trzecim razem niepodjąłem tego ryzyka
  • Gość: hahaha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.12, 12:30
    Gdzie parkować? Wszędzie . Stać cię na tacę, furę i komórę to wyciągnij jeszcze złocisza.
  • Gość: mike IP: *.dynamic.chello.pl 26.12.12, 13:06
    faktycznie że tam można,same centrum.
  • Gość: wiktoria IP: *.dynamic.chello.pl 26.12.12, 13:46
    Pół godziny parkowania kosztuje 50groszy - jak masz auto, stać Cię na benzynę to i 50 grosiaków chyba wysupłasz. A ja bardzo polecam chodzenie pieszo lub poruszanie się komunikacja miejską :)
  • Gość: ala IP: *.dynamic.chello.pl 26.12.12, 21:33
    faktycznie jest tam syf.Parkuje od roku bo pracuje w tpsa,jedyne osiedle bez szlabanu w okolicy.
  • Gość: kierowca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.12, 10:41
    Klasyczne gó...zjady. Jak kogoś stać na samochód to chyba i 50gr czy złotówkę znajdzie. Żałosna ta oszczędność.
  • Gość: do kierowcy IP: *.cnow.pl 28.12.12, 16:53
    Żałosne to jest twoje ograniczone myślenie. Jeśli chcę iść na zakupy to nie ma problemu z wrzuceniem złotówki, ale jeśli ktoś dojeżdża do pracy samochodem to złotówka nie załatwi sprawy. A teraz smacznego gó...zjadzie
  • Gość: akuku IP: *.30.152.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.12.12, 16:38
    Ja jestem jedną z mieszkanek bloku przy "nieoszlabowanym" parkingu.Często obserwuję parkujące auta i przyznam, że dużo osób ratuje tylko to, że nie posiadam auta na stałe,bo na pewno wykonałabym tel do odpowiednich służb...Postawcie się na miejscu mieszkańców bloków przy niepłatnych parkingach, którzy wracają z pracy i nie mają gdzie zaparkować samochodu,bo np jakaś wyfiokowana dama pobiegła na zakupy i nie stać ją żeby za parę gr wykupić bilet.
  • Gość: mieszkaniec IP: *.181.51.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.12.12, 16:47
    Ostatnio jednego Pana/Pani taki "darmowy" parking kosztował 450 zł (250 zł holowanie + 200 zł mandat za niestosowanie się do znaków, w tym wypadku zakaz wjazdu). Policja i straż miejska robią naloty i co jakiś czas karają takich pseudo kierowców. Mieszkańcy także dzwonią jak nie mają gdzie zaparkować. Także życzę szczęścia...
  • Gość: też kierowca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.12, 17:29
    Gó...jady to ci co ich nie stać na 0.50gr a udają milionerów - fura i komóra
  • Gość: xxx IP: *.dynamic.chello.pl 28.12.12, 17:49
    Zle to ujales. Ich stac i to bardzo, ale tacy milionerzy to sie dorabiaja wlasnie na oszczedzaniu na wszystkim. To, ze bogaci ludzie szastaja pieniedzmi na prawo i lewo to mit. Tacy sa moze nowobogaccy, ktorzy rozpuszczaja w pare lat swoj majatek. Ci naprawde bogaci to najwieksi skapcy i gownojady.
  • Gość: gosc IP: *.xdsl.centertel.pl 28.12.12, 18:17
    życie staje się coraz droższe,tu złotowka tam złotówka -mnie tez szlak trafia
    nie stać Cię na złotówkę ?
    ale jeśli pojadę coś załatwić ,to tu 1 zł tam 1,5 w miesiącu uzbiera się z 30-50 zł i dlaczego gownozjadzie ja mieszkanka nie mogę za te pieniadze kupić bluzki dla mojego dziecka tylko urzędasom wszytko oddać?
    i Twoje rozumowanie że jak ktoś ma auto to zaraz musi być nie wiem jak bogaty...
    zapłać oc,zrób przegląd zmień opony napraw coś bo zawsze coś się psuje,zmień oleje i tak się zbiera dlatego nerwy nam puszczają bo człowiek większość tego co zarobi musi oddać jak nie na podatki to na ubezpieczenie to na parking albo snieg na dachu,teraz jeszcze śmieci zdrozeją ...
    nie pisz mi tylko ze autobusem mozna jezdzic bo nie wszedzie autobus jezdzi i nie kazdy ma nogi zdrowe
  • Gość: marek IP: *.dynamic.chello.pl 28.12.12, 18:53
    ja tam parkuje juz rok, raz tylko sie czepił strażnik to mu powiedziałem że przyjechałem do sklepu .A jak sie czepia ktoś z mieszkańców to mu mówię żeby dzwonił sobie na policje . Jak by nie był to parking publiczny to by był szlaban, wszędzie indziej są a tu nie ma to chyba coś znaczy.
  • Gość: akuku IP: *.31.44.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.12.12, 10:46
    Z reguły przed "nieoszlabowanymi" parkingiem stoi znak ,że jest on dla mieszkańców konkretnego bloku,przy konkretnej ulicy i tego myślący,kulturalny człowiek powinien przestrzegać.
    Mam propozycję dla tych wszystkich zbulwersowanych: powpuszczajcie na swoje podwórka pół miasta i bądźcie dla nich wszystkich wyrozumiali, bo jeden tylko na chwilę coś załatwić, inny na szybkie zakupy, itd. A Wy radźcie sobie ze swoim autem-czekajcie godz żeby móc wjechać na swoje podwórko, bo w urzędzie była kolejka,a zakupy się przedłużyły :)
  • Gość: xxx IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.12, 10:59
    Jesli jest tabliczka, ze teren prywatny wspolnoty, mieszkancow itd. to Policja i Lezaki gowno moga zrobic, cos o tym wiem. Musialby stac znak zakaz wjazdu i pod nim tabliczka ze znakiem odholowania.
  • Gość: 11pul IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.12, 17:55
    oj durny ty durny wiesz g<>wno masz przykład wspomianego tu na forum ul. 11PUL znak 1 ,,,zakaz ruchu w obu kierunkach,,, nie dotyczy ........ a nie jak ty głąbie gadasz 2,,,zakaz wjazdu,,, więc wjedż pod ten 1 znak a zobaczysz czy policja czy leżaki nic niemogą ps. prawo jazdy zrobiłeś tydzień temu matole
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.12, 18:27
    Witam,

Mam ten sam problem, z tym, że ja mieszkam przy szpitalu i również nie mam szans na zaparkowanie pod własnym blokiem. Niemalże codziennie krążę w koło bloku w poszukiwaniu miejsca. Jako wspólnota stworzyliśmy 16 miejsc parkingowych tylko dla mieszkańców naszego bloku i co? I nic! Parkują sami przyjezdni, nie zwracając uwagi na tablicę "Parking tylko dla mieszkańców..." Rozumiem ludzi, których nie stać na opłatę 2 zł za wjazd na parking szpitala ale Ci w "wypasionych furach" zdecydowanie powinni się wstydzić!

Pozdrawiam.
  • Gość: xxx IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.12, 18:40
    Nie wiem skad ten atak i obraza mojej osoby, dodam tylko, ze twierdzac, ze cos o tym wiem, bylem w tym przypadku ofiara (zastawiony samochod przez zakupowicza), a nie sprawca.
  • Gość: . IP: *.cnow.pl 29.12.12, 18:16
    xxx - w temacie bardzo mało wiesz :) nawet nie odróżniasz zakazu wjazdu od zakazu ruchu
  • Gość: xxx IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.12, 18:34
    Moze i malo wiem, ale Ty przynajmniej potrafisz zwrocic kulturalnie na to uwage, a nie jak pewien cham i prostak powyzej.
  • Gość: xxx IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.12, 18:37
    Poza tym ja mowie o parkingu ze szlabanem, gdzie szlaban jest otwarty, a np. ktos cie zastawil i nie mozesz wyjechac. Dzwonilem i na Policje i na SM i tak mi wlasnie powiedzieli, ze nic nie mozna zrobic. Musialem szukac wlasciciela na wlasna reke.
  • Gość: Ryszard Ochucki IP: *.205.0.243.dsl.dynamic.t-mobile.pl 29.12.12, 19:08
    Jeżeli jest powyżej -5 i polanie wodą samochodu intruza nie ma sensu, należy zastosować wariant B.
    allegro.pl/listing.php/search?string=karny&category=3&sg=1
  • Gość: 11pul IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.12, 20:21
    xxx może i mnie poniosło ale jestem zawodowym kierowcą i sporo robię km rocznie na przepisach się też trochę znam ale ty trochę przesadziłeś najpierw mówisz o zakazach wjazdu ,terenach prywatnych ,że policja i leżaki niemogą nic zrobic potem o szlabanach i że sprawa dotyczyła ciebie najpierw naświetl sytuację poskładaj to w całośc dopiero można podyskutowac stąd moja reakcja
  • Gość: mieszkaniec IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.12, 21:22
    Może kiedyś nic nie mogli zrobić... Ostatnio znaki pozmieniali na zakaz parkowania, strefa ruchu i już można karać:) Jak chcecie się przekonać to zapraszam, 200 zł taki darmowy parking kosztuje:)
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.12, 21:55
    Niektórzy z parkowaniem problemu nie mają. Stają, tak jak u mnie często bywa na wjeżdzie z ulicy do posesji. Sąsiad ma punkt usługowy i jego klienci sobie beztrosko stają akurat na wjeżdzie mimo, że obok jest kupa miejsca. Problem z wjazdem albo wyjazdem. Trzeba czekać aż taki delikwent załatwi sprawę. Reprymendę przyjmują przepraszając, ale nic to już nie daje. Kto im dał prawo jazdy? Gdzie ich uczono czegoś wogóle, o kulturze nie wspominając? Często też widzę zaparkowany fantazyjnie z fasonem samochód na połowie szerokości chodnika, bo obok jest budka z Hot-Dogami. Kierowca sobie stoi przy budce, degustuje i przygląda się jak jego cudo motoryzacyjne ludzie omijają schodząc z chodnika. Jak takich nazwać?
  • Gość: bogus IP: *.dynamic.chello.pl 31.12.12, 11:42
    z tego co wiem mieszkańcy wnioskowali o szlaban ale jedna z właścicielek lokali na wrszawskiej nie wyraziła zgody,zeby jej klienci mogli parkować.Więc można sie na to powołać i żadnego mandatu nie bedzie.
  • Gość: 11pul IP: *.dynamic.chello.pl 31.12.12, 13:09
    człowieku wiesz co ty gadasz--- powołac---- to ty możesz świadka w sądzie jest znak i trzeba go respektowac i nie wprowadzaj ludzi w błąd
  • Gość: zibi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.13, 14:08
    gosc napisał/a a propos płatnych parkingów: >> dlaczego nie mogę za te pieniadze kupić bluzki dla mojego dziecka tylko urzędasom wszytko oddać?>>
    dlatego szanowna pani/panie, że m.in. parkingi trzeba za coś budować. nie oddajesz urzędnikom, tylko wrzucasz do wspólnej kasy, z której płaci się na utrzymanie miasta i inwestowanie. co ty, dzieckiem jesteś i myślisz, że forsa spada z nieba?
    samochodów przybywa, a centra miast nie z gumy. kłopoty ze znalezieniem miejsca do zaparkowania to problem nowoczesnych miast. coraz więcej z nich wprowadza zakazy wjazdu do centrum, a płatne parkowanie to standard.
    ktoś napisał, że jak przyjeżdża do pracy, to nie stać go na płacenie 5 dni w tygodniu za 8 godzin. przetdem Warszawska była zapchana samochodami ludzi, którzy tu pracowali. żeby zaparkować jako klient 2-3 razy objeżdżałem ulicę albo parkowałem kilka ulic dalej.
    JESTEM ZACHWYCONY PŁATNYMI PARKINGAMI. NARESZCIE MAM MIEJSCE DO PARKOWANIA.
  • Gość: gosc IP: *.xdsl.centertel.pl 07.01.13, 14:16
    gdzie Ty widzisz nowe parkingi?bo ja to tylko widzę nowe parkometry i paru urzędasow żeby je obsługiwać,
    składka zdrowotna kiedyś kosztowała 30 zł a teraz ponad 250 i nic to nie zmieniło ,jest gorzej do kardiologa trzeba czekać ponad rok
    gratuluje myślenia urzędasie
  • Gość: Q IP: *.dynamic.chello.pl 28.01.13, 23:26
    Nowe parkingi sa na tyłach urzędu skarbowego , to jedyne co przybyło od 20 lat , a przepraszam jeszcze jeden nikomu do niczego nie potrzebny przy starym mylnie . Zlikwidowano 130 na warszawskiej
  • Gość: EEEE IP: *.dynamic.chello.pl 30.01.13, 13:48
    Jesli jest tabliczka, ze teren prywatny wspolnoty, mieszkancow itd. to Policja
    > gowno moga zrobic, cos o tym wiem. Musialby stac znak zakaz wjazdu i p
    > od nim tabliczka ze znakiem odholowania.

TO GÓWNO WIESZ. W TAKIM WYPADKU MAJA JESZCZE ŁATWIEJ . WYSTARCZY JEDEN TELEFON I AUTKO JUZ NA LAWECIE. WYSTARCZY ZE OSOBA DZWONIACA POKAŻE DOWÓD OSOBISTY Z ADRESEM ZAMELDOWANIA I JUZ AUTO MOZE BYC ODHOLOWANE ZA UTRUDNIANIE RUCHU. WIERZ MI ŻE ZARZĄDCA CZY MIESZKANIEC MA WIEKSZE PRAWA NIŻ CI SIĘ WYDAJE
  • Gość: jjuuuijjjuu IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.13, 21:21
  • Gość: wincenty IP: *.dynamic.chello.pl 28.01.13, 16:21
    na nadfosnej i witosa zrobili płatne to teraz sobie wjeżdzają za darmo na trawnik przy collcenter. co z tego że teren prywatny i stoi jak wół tablica nie parkować? część terenu należy do miasta, ale czy to zaraz kolejny darmowy parking?
  • Gość: smerfetka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.13, 22:28
    Wielu ludziom po prostu się nie chce ruszyć dupy do parkometru a potem z powrotem do auta :/ Dla tych leniwych i tych co duszą każdy grosz w kieszeni - jest jeszcze jedno wyjście - jeżeli jest ulica na której parkujecie najczęściej, i na dłużej, wystarczy pójść do biura na ul Sciegiennego, i wykupić sobie roczny abonament. Opłata dotyczy jednej ulicy, a koszt to bodajże o ile dobrze pamietam - 25 zl. Można ??? ;-P
  • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.13, 15:11
    Coś ci się smerfetko pokiełbasiło. Roczny abonament przysługuje wyłącznie mieszkańcom strefy.
    Można natomiast wykupić miesięczny, ale ten kosztuje skromne 65zł. Całkiem niedużo. Całodzienny postój kosztuje zaledwie 5 zł, więc nie rozumiem w czym jest problem.
  • Gość: GMO IP: *.pl 29.01.13, 09:13
    GÓWNOZJAD !!!!!
  • Gość: reevi IP: *.dynamic.chello.pl 29.01.13, 14:28
    to raczej nie jest kwestia, ze się nie chce komuś ruszyć do parkometru, ale ze trzeba za postój zapłacić. jak można się komus władować za darmo na teren prywatny albo na miejski trawnik na cały dzień albo nawet dobę, jak to robią pracownicy collcenter, to wybiera się tę drugą opcję. jak wracam z pracy to widuję mądrych kierowców, którzy wjeżdzają na trawnik wprost z przejścia dla pieszych. a pod collcenter parking, tylko też trzeba płacić
  • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.13, 15:13
    Mógłbyś dokładnie opisać w którym miejscu wjeżdżają na trawnik?
  • Gość: gosc IP: *.centertel.pl 29.01.13, 15:15
    to coś = samoa zaraz pobiegnie z aparatem i zrobi zdjęcia i oczywiście wykona halo do tvn24....
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 29.01.13, 16:12
    prawda jest taka ze albo w ciechu jest za dużo samochodów albo kierowcom szkoda każdej złotówki na płatne .a mieszkańcom osiedli natłok samochodów nienależących do nich przeszkadza. wystarczy spojrzeć na nadfosną, chociaż teraz pewnie jest lepiej bo strefa:)
  • Gość: michal IP: *.play-internet.pl 29.01.13, 17:10
    Niby jest lepiej. Jednak gdzie jest straż miejska. Niektórzy powinni nauczyć się kultury. Wracając dziś z pracy po 16 chciałem zaparkować na Nadfosnej, jednak o dziwo nie ma miejsca bo ktoś postawił czerwoną hondę jak epileptyk zajmując 3 miejsca. Także ostrzegam wykupienie kwitka na parkowanie to nie wszystko, jak jeszcze raz zobaczę ten samochód, którego właściciel ma problemy z parkowaniem i musi zajmować tyle miejsca co tir z 3 naczepami to zadzwonię na straż miejską! Może porządny mandat nauczy tego tłumoka parkowania i kultury współegzystencji z innymi kierowcami.
  • Gość: reevi IP: *.dynamic.chello.pl 30.01.13, 12:03
    wjeżdzają chyba tym wjazdem z terenu prywatnego (właściciel jest pewnie już bezsilny, bo codziennie ktos tam wjeżdza mimo ustawi0nej przez niego tablicy, tym bardziej ze teraz w okolicy płatne) i sprytnie ustawiają się na częsci która chyba już należy do miasta. często wyjeżdzali przez pasy. miasto nawet się postarało, bo latem został zrobiony wysoki krawężnik od strony głównej ulicy, chociaż i ten niektórym udało się sforsować;) niech tam się pokaże wiosną źdźbło trawy to już spod tych kół nie wzejdzie. takie poszanowanie...
  • Gość: gosc IP: *.centertel.pl 30.01.13, 14:26
    łomatko źdźbło trawy ucierpiało - straszne, pewnie jeszcze jakiś robaczek stracił życie.....
  • Gość: karollla IP: *.dynamic.chello.pl 30.01.13, 15:30
    za to że cierpią źdźbła i robaczki płaci się mandaty................
  • Gość: kierowca IP: *.152.141.41.dsl.dynamic.t-mobile.pl 30.01.13, 21:38
    Strefa płatnego parkowania na Placu Kościuszki ( przy poczcie, przy dawnym budynku policji, naprzeciwko budynku akwarium ). Były to od wielu lat miejsca do parkowania. Nic nie inwestowano w utworzenie miejsc parkingowych.Postawiono parkomaty i łupi się kierowców.
    Paradoksalnie na istniejących w centrum Ciechanowa parkingach płatnych czy bezpłatnych i tak wszyscy się nie zmieszczą. I dlatego kierowcy wciskają się gdzie mogą na własne ryzyko.Gdyby natomiast za pieniądze z parkometrów tworzono nowe miejsca parkingowe to byłoby łatwiej o parkowanie .W Ciechanowie zastosowano metodę, że na istniejących miejscach do parkowania postawiono parkometry , blokowiska odgrodzono szlabanami a tylko gdzieniegdzie utworzono nowe miejsca parkingowe by wykazać, że się inwestuje...

• Gość: aaa IP: 46.174.224.* 31.01.13, 10:19
    poruszać się pieszo
  • Gość: mieszkaniec IP: *.xdsl.centertel.pl 31.01.13, 11:09
    trzeba będzie na pieszo bo ostatnio slyszałam że opłaty mają być też pobierane w soboty ,niedziele i święta -dodatkowo opłata ma być podwyższona max do 3 zł za godzinę
  • Gość: kierowca IP: *.183.253.254.dsl.dynamic.t-mobile.pl 31.01.13, 17:38
    Oplaty będą rosły bo miejsca parkingowe to poważna sprawa...
    - trzeba ogłosić plan zagospodarowania przestrzennego,
    -ogłosić niezbędne przetargi na wykonanie,
    -zatrudnić osoby do pilnowania uczciwości kierowców,
    -zatrudnić urzędników do egzekwowania kar i pilnowania tych co pilnują uczciwości kierowców,
    -ogłosić audyt wykorzystania parkingu,
    -zgłosić wykryte nieprawidłowości do prokuratury,
    -przydzielić sędziów do prowadzenia spraw,
    -wyegzekwować od wykonawcy napraw gwarancyjnych itd. itd
    Toż to cały przemysł parkingowy.
  • Gość: mieszkaniec IP: *.xdsl.centertel.pl 31.01.13, 17:59
    i tak to co miało przynosić dochód,
    poprzez armię urzedników,przepisów generuje nowe koszta...
    2 miliony młodych polakow wyjechało w ostatnich latach z tego chorego kraju

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka