• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

ZKM Ciechanów Dodaj do ulubionych

• IP: *.dynamic.chello.pl 01.01.13, 21:48
    A gdzie to się podział wątek o nowym rozkładzie ZKM? Obywatele nie mają prawa wypowiedzieć własnego zdania na ten temat?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Jaro IP: *.opera-mini.net 01.01.13, 21:58
      Popieram.to skandal i komusza cenzura sługusów miejskich nieudaczników.rzygać się chcę na ten służalczy element moderatorski. PRECZ Z CENZURĄ!
      • Gość: XXXXX IP: *.dynamic.chello.pl 01.01.13, 22:00
        Żenada, a jak się łaskawie prosi, żeby zamknęli wątek o Kamilu Bitkowskim to cisza. A potem się wszyscy dziwią, że chamstwo i prostactwo na forum.
        Nie zmienia to faktu, że rozkład jest tragiczny.
      • Gość: andrzej IP: *.nat.student.pw.edu.pl 01.01.13, 22:01
        Skandalem jest to, ze 31-12-2012 wisiał już nowy rozkład, a starego nie dało się znaleźć.
        Precz z komuną!
        • Gość: XXXXX IP: *.dynamic.chello.pl 01.01.13, 22:10
          Już to widzę, jak jutro staruszkowie będą chcieli gdzieś dojechać, a autobus wywiezie ich całkowicie gdzie indziej.
          Nie wiem, kto wymyślił aż tak duże zmiany, ale dla mnie to jest niepojęte. Miała być dodatkowa linia do Marcredo, chodziły też plotki o linii do Ujazdówka i co? G****! Na dodatek godziny rozplanowane nie wiem dla kogo...Albo kilka minut po 7, albo 7.50 i weź tu człowieku dojedź do pracy na 8.
          Żenada!
          • Gość: .... IP: *.centertel.pl 01.01.13, 22:13
            Nie precz z komuną tylko precz z peowczykami. Za komuny to był ład, ilość zakładów pracy rosła a co w do tematu także ilość autobusów i ich częstotliwość kursowania.

To jutro nam przybędzie bezrobotnych- będą się rejestrować zwolnieni kierowcy z ZKM. Brawo.
      • Gość: e IP: *.centertel.pl 02.01.13, 07:43
        żadnych informacji na przystankach,zero rozkładów,zkm ciechanów to porazka
    • Gość: a.kraszewski IP: *.dynamic.chello.pl 01.01.13, 22:14
      To rzeczywiście skandal, że wątek został usunięty. Tym bardziej, że wypowiadał się na nim przedstawiciel ZKM, udzielając cennych dla wielu pasażerów rad. No cóż, moderatorem został pewien mierny dziennikarzyna, który na forum realizuje swoje chore ambicje, bo w gazecie musi zachować przynajmniej pozory przyzwoitości. Myślę, że powinniśmy masowo wysyłać skargi do administracji forum, aby tego chama wreszcie wycofali.
      Moduś, jeżeli czujesz się obrażony, to zapraszam do sądu. Potrafię udowodnić, że jesteś chamem. I to wyjątkowym.
      • Gość: . IP: *.free.aero2.net.pl 01.01.13, 22:29
        wycieczki personalne w kierunku administratora skończą się jak zwykle ... u dyrektora
        Darujcie sobie Kraszewski

a jak mało Wam usunięty wątek to stronę zablokujemy (pod pretekstem nieopłaconego konta hostingowego) a co !?
        jak profesjonalizm to na całego !!!
    • Gość: Jaro IP: *.opera-mini.net 01.01.13, 22:30
      Nie wiem kto jest tym moderatorem ale to jest wyjątkowy tłumok i arogant o mentalności komuszego sługusa na usługach włady nie liczącej się z głosami społeczeństwa.
      • Gość: zorro IP: *.adsl.inetia.pl 01.01.13, 22:33
        rozkład tragiczny...o je**ne jak ja dojade do pracy???
        • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.13, 23:21
          jak to nie wiadomo kto jest moderatorem ?
          europejczyk pełną gembom , szef portalu wolnych tekstów wklej - kopiuj
          niedoszły radny miejski z ugrupowania lewackiego
          • Gość: gostek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.13, 23:23
            może tak nazwisko, bo rzeczywiście dlaczego skasował. wyjaśnienia gościa z zkm były pożyteczne.
            ps. mnie nowy rozkład bardziej pasi :)))
    • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.13, 23:23
      W ramach podpowiedzi podam ze na imieniny sylwka musiał nieżle nachlac się i kasował dla jaj , bo jak to pijak miał ubaw z zarzygania monitora i klawiatury
    • Gość: ono IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.13, 06:11
      kursów autobusów miało być więcej- żeby pasażer wychodząc na przystanek wiedział, ze przyjdzie mu czekać zaledwie kilkanaście minut. a co się okazuje- najbardziej zawsze zapełniona zerówka między 7 a 8 pojawia się 2 razy?????czyli czekaj pół godziny człowieku albo zasuwaj na piechotę bo do szkoły i do pracy na 8, bo autbobus dojedzie teraz sporo po 8. żenada!
    • Gość: PanJa IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.13, 07:14
      Tylko skąd ja teraz wezmę rozkład, skoro ich strona nie działa?...
      • Gość: a.kraszewski IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.13, 07:47
        No rzeczywiście. Być może wprowadzają nowy rozkład do mapy. Albo jest to zemsta za niezbyt przychylne uwagi na forum.
        • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.13, 08:43
          ul.Płońską jezdziła linia 10, którą jeżdziło dużo ludzi z Aleksandrówki na targ.
          albo z Płońskiej do pracy = dzielnica przemysłowa.
          w tej chwili nie ma linii 10 i nic w zamian.
          kto wymyślił te idiotyczne zmiany?
          • Gość: mieszkaniec IP: *.cnow.pl 02.01.13, 09:12
            Jak to kto kierownictwo zkm ciechanów! Na koniec roku znów będą zdziwieni że zamykają rok stratami ale co tu się dziwić po takich zmianach?Nie może być inaczej!!
    • Gość: ja IP: *.centertel.pl 02.01.13, 10:01
      Na ul. Boch.Wrzesnia został zlikwidowany przystanek,z ktorego jezdzilo sie w strone miasta zkm nie raczyl powiesic zadnej informacji na tym przystanku,ze od dnia 1.01.2013 autobusy z niego nie kursuja. Ludzie przez to rano pospozniali sie do pracy,dzieci do szkoly, inni na pociag. Kierowca jadacy przeciwna strona mogl poinformowac ludzi ze nie wraca juz ta ulica ale tego nie zrobil, dyspozytor ryczał cos w słuchawke niezbyt milo kiedy ludzie chcieli sie czegos dowiedziec , juz dawno straciłby prace w porzadnej firmie za swoje chamstwo. a moze pozew grupowy o zwrot dodatkowo poniesionych kosztów przez pasazerów nauczyłby czegoś zkm
      • Gość: spring IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.13, 22:19
        Gość portalu: ja napisał(a):

> Na ul. Boch.Wrzesnia został zlikwidowany przystanek,z ktorego jezdzilo sie w st
        > rone miasta zkm nie raczyl powiesic zadnej informacji na tym przystanku,ze od d
        > nia 1.01.2013 autobusy z niego nie kursuja. Ludzie przez to rano pospozniali si
        > e do pracy,dzieci do szkoly, inni na pociag. Kierowca jadacy przeciwna strona m
        > ogl poinformowac ludzi ze nie wraca juz ta ulica ale tego nie zrobil, dyspozyto
        > r ryczał cos w słuchawke niezbyt milo kiedy ludzie chcieli sie czegos dowiedzie
        > c , juz dawno straciłby prace w porzadnej firmie za swoje chamstwo. a moze poze
        > w grupowy o zwrot dodatkowo poniesionych kosztów przez pasazerów nauczyłby czeg
        > oś zkm

o zmianie rozkaldu jazdy byla mowa od kwietnia ub roku, było wiele informacji na ten temat w prasie lokalnej - TC i darmowej gazecie samorządowej, wiec trzeba być albo niedorozwiniętym umysłowo, albo ktoś tu nie wytrzeźwiał po sywestrze, zeby iść w rano - pierwszego dnia po zmianach w ciemno na przystanek, rozkład jazdy w internecie był dostępny jeszcze przed świetami, trzeba było się zainteresować, a nie wylewać teraz żalem nad swoja głupota
      • Gość: spring IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.13, 22:20

o zmianie rozkaldu jazdy byla mowa od kwietnia ub roku, było wiele informacji na ten temat w prasie lokalnej - TC i darmowej gazecie samorządowej, wiec trzeba być albo niedorozwiniętym umysłowo, albo ktoś tu nie wytrzeźwiał po sywestrze, zeby iść w rano - pierwszego dnia po zmianach w ciemno na przystanek, rozkład jazdy w internecie był dostępny jeszcze przed świetami, trzeba było się zainteresować, a nie wylewać teraz żalem nad swoja głupota
        • Gość: hejka IP: *.dynamic.chello.pl 03.01.13, 06:14
          nie burz się tak człowieku, bo nie każdy czyta szacowną ciechanowską prasę, a nawet jak czyta to czego się może dowiedzieć? np. że kursy będą co kilkanascie minut...i to prawda?
        • Gość: [ IP: *.centertel.pl 03.01.13, 19:15
          głupi to jestes ty baranie
    • Gość: pasażer IP: *.tktelekom.pl 02.01.13, 10:08
      Zadzwoniłam do ZKM z pytaniem, czy będzie możliwość wprowadzenia niewielkich korekt w godzinach kursowania autobusów na prośbę większej liczby pasażerów. W odpowiedzi usłyszałam, że takiej możliwości nie będzie. "Owszem, do tej pory uwzględniano prośby pasażerów, ale to był błąd" - cytuję pana kierownika ZKM. Nasuwa się więc pytanie - dla kogo ta komunikacja miejsca....
      • Gość: mieszkaniec IP: *.cnow.pl 02.01.13, 10:30
        Jak to dla kogo?Jest to dobrze płatna firma dla panów prezesów i im podobnym,a myśleliście naiwni że dla was.Ta cała rewolucja była po to aby obciąć koszty ale kosztem pasażerów aby kierownictwu żyło się lepiej.Dlatego proponuję pisać do urzędu miasta niech albo zajmie się tym bałaganem albo niech go zlikwiduje a w to miejsce wejdzie na rynek prywatna firma.
        • Gość: ja IP: *.centertel.pl 02.01.13, 10:44
          Jestem za!!!!!!!!!
        • Gość: emu IP: *.152.132.97.dsl.dynamic.t-mobile.pl 02.01.13, 10:48
          jedno co dobrze wyszło w ZKM to wchodzenie do autobusów przednimi drzwiami ciekawe ile to przyniosło zysków?
          • Gość: ja IP: *.centertel.pl 02.01.13, 11:54
            :):):):):)
            • Gość: * IP: *.cnow.pl 02.01.13, 12:24
              ZKM zablokowało swoją stronę nie można do nich wejść sami przestraszyli się tych swoich zmian:)
              • Gość: . IP: *.free.aero2.net.pl 02.01.13, 12:34
                > ZKM zablokowało swoją stronę nie można do nich wejść sami przestraszyli się tyc
                > h swoich zmian:)

za konto hostingowe nie zapłacili to i wyłączają
                nie ma co, pełen profesjonalizm
                • Gość: renatka IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.13, 15:01
                  autobusy co pół godz albo raz na godzinę, młodzież i pracujący z części aleksandrówki zostali pozbawieni możliwości dojazdu do szkół i pracy na ul. 17 stycznia autobusem nr 8, brak synchronizacji odjazdów autobusów z przystanków z końcem zajęć w szkołach (to duże grono pasażerów!) np.2 duże szkoły (w tym gimnazjum) i przystanek przy pl. Kościuszki. jeśli to mają być te rewelacyjne zmiany, to życzę powodzenia. a jeśli rzeczywiście prawdą jest, ze ktoś dzwonił do zkm i spotkał się z taką arogancją- tym panom już dziękujemy.
                  • Gość: * IP: *.cnow.pl 02.01.13, 16:46
                    Likwidacja tego dziadostwa nic nie da,panowie z biura zostaną upchnięci do innych spółek należących do miasta,panie W.rusz pan w końcu dupę i daj po łbach kolesiom z ZKM-u
                    • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.13, 16:54
                      poprzedni rozkład jazdy na stronie www był czytelny.
                      aktualnie, jakieś udziwnienia, mało przejrzyste.
                      po co zmieniać cos co było przyjazne dla pasażera.
                      • Gość: zawiedziona IP: *.30.30.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.01.13, 16:59
                        Totalna beznadzieja! Nie dość, że częstotliwość jazd autobusów diametralnie się zmniejszyła to jeszcze trasy ich przejazdów totalnie bezsensowne! Poza tym rozkład jazdy w internecie kompletnie nie czytelny. I nie ma godzinnego rozkładu jazdy autobusów...
                      • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.13, 17:01
                        najciekawsze rozplanowanie godzin, jak już tu ktoś pisał, nieżyciowe w godzinach 7-9, kiedy najwięcej dzieci i ludzi pracujących korzysta z komunikacji. kto to słyszał żeby "0" dać niedługo po 7 a następny praktycznie tuż przed 8? a potem długo długo nic...kto z tego niby ma skorzystać?
    • Gość: saturna IP: *.tktelekom.pl 02.01.13, 16:59
      Właśnie szukałam tego poprzedniego wątku, w którym napisałam, ale go znaleźć nie mogę. Nic w nim złego nie było, a usunięty. Człowiek się produkuje na próżno :) Już dziś na przystankach zadymy były, bo nikt nic nie wiedział, gdzie jaki autobus jedzie i o której. Sporo kar się teraz posypie, bo ludzie nie będą wiedzieli, że jadąc od PKP do PKP zerówką, po zatrzymaniu się przy szpitalu trzeba będzie skasować nowy bilet, chyba że kierowca powiadomi, kiedy zobaczy, że ktoś nie wysiada. Zastanawia mnie ten fenomen ciechanowskiego zkmu: miasto małe, da się przejść pieszo, a za bilety płaci się drogo, do tego doliczyć trzeba opłaty za bagaże, no a teraz to już w ogóle najlepiej, to niech co minutę się bilet kasuje - zwariować można. Kierowców zwolnili i ciekawe kto będzie to prowadził, chyba ludzie sobie będą pchać sami.
      • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.13, 17:06
        jedyny plus tej rewolucji to 3 jadąca przez większą część aleksandrówki. więcej plusów nie widać. po co było mydlenie ludziom oczu w mediach, ze kursów będzie więcej, zeby pasażer czekał kilka minut- wychodzi równo 30min, to nie kilka. żeby jeszcze jakoś racjonalnie rozplanowane, ale gdzie tam.
        • Gość: saturna IP: *.tktelekom.pl 02.01.13, 17:11
          Z tą 3 na Aleksandrówce to faktycznie dobry pomysł, szkoda tylko że dopiero teraz. Jak bilety są drogie to niech zdejmą te reklamy z szyb, bo już w ogóle nie wiadomo dokąd się jedzie. Przydałyby się rozkłady jazdy z wymienionymi poszczególnymi przystankami w autobusie, żeby każdy mógł zobaczyć jak on jedzie, ale pewnie już skończyły się fundusze na papier.
          • Gość: dryu IP: *.cnow.pl 02.01.13, 17:42
            przecież tak w kapitaliżmie przejmuje najpierw bankructwo a następnie w prywatne pazurki
            • Gość: gość IP: *.tktelekom.pl 02.01.13, 20:11
              Żenada z tym rozkładem.Dzieci dojeżdżające 1 z Chruszczewa do gimnazjum na Powst.Wielkopolskich (przy szpitalu) spóżniają się na pierwszą lekcję,ponieważ muszą wysiść przy hali pułtuskiej o 7.45 i dalej z buta bo rozkład jest tak ustalony że o przesiadce do innego autobusu nie ma mowy.
              • Gość: Generał IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.13, 21:41
                Co za dureń zapisuje dzieci z Chruszczewa do Szkoły przy szpitalu ???
                • Gość: rodzic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.13, 21:46
                  Dziecko wybrało sobie takie gimnazjum jakie mu się podobało. Ma prawo do tego!!! I ma prawo jako obywatel móc dotrzeć do szkoły w odpowiednich warunkach.
                  • Gość: a.kraszewski IP: *.dynamic.chello.pl 03.01.13, 20:39
                    rodzicu, generał to nie obywatel, to towarzysz, zwykłe komunistyczne ubeckie bydlę. Nie zwracaj na niego uwagi.
              • Gość: 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.13, 21:44
                Dziś dziecko wyszło na autobus 2 o 7.47 i spóźniło się do szkoły bo autobus nie przyjechał. Innego połączenia brak do sp4. Pozatym dzieci będą spóźniać się na lekcje ponieważ autobus dojedzie najwcześniej na 7.55, a dziecko jeszcze musi przejść przez ulicę, przebrać się i iść na lekcje. Czekamy na pierwszy wypadek- to jedno, drugie, jak nauczyciele zaczną dzieciom wpisywać spóźnienia to rodzice zrobią porządek z dyrekcją ZKM. Niedłigo wywiozą ich na taczkach...
                • Gość: zxc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.13, 07:11
                  dlaczego 4 na pkp zamiast o 7,44 była o 7,56 jak się ma dziecko nie spóżnić na lekcje w gim.4 co za baran wymyślił ten rozkład
                  • Gość: s IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.01.13, 08:53
                    Czyli mamy coś na kształt "Kolei Śląskich"?
                    • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.13, 09:22
                      " Czyli mamy coś na kształt "Kolei Śląskich"? "
                      Nie. Za burdel na Śląsku poleciały głowy i to od samej góry. W Ciechanowie coś takiego nie może mieć miejsca. Jeszcze tydzień, dwa i panie i panowie z ZKM i UM będą się chwalić jak jest wspaniale, tylko niewdzięczni mieszkańcy, nie potrafią ich docenić.
                  • Gość: magda IP: *.cnow.pl 03.01.13, 09:05
                    Dokładnie co za barany układały ten rozkład który miał być taki SUPER!!!Nie dość że wydali kupę kasy na jakąś firmę z Gdańska,dziecko by lepiej dostosowało ten rozkład jazdy.Kiedy były prowadzone konsultacje społeczne pisałam do nich że połączenia są głownie potrzebne dzieciom do szkoły i osobom pracującym na godz. 8,9 i popołudniowe 15,16.A jest jak sami piszecie albo autobus o 7 albo przed samą 8 a ostatni powrotny po 15 i czym ma wrócić dziecko do domu jak zajęcia kończy przed 16.Przygotowywali się do tych zmian od roku i przygotowali taki bubel żenada do tego jeszcze z arogancją odpowiadają że nie będzie żadnych zmian na prośbę pasażerów.Ten cały rozkład potrzebuje korekty i to porządnej.
    • Gość: zuzuaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.13, 09:11
      jadąc samochodem do pracy , dziwię się ,że pod szpitalem stoją naraz 3!! autobusy 0, bez numeru i 7. Podobno teraz "3 "można dojechać spod szpitala na gostków dla mnie by pasowało mogłabym oszczędzić na paliwie jednak biorąc pod uwagę ceny biletów nie wiem czy opłaca się .. Przed świętami musiałam skorzystać z usług ZKM był mróz... koniec świata nie dość ,że na kasowałam się biletów, to jeszcze i tak musiałam iść daleko nogami bo czekać na przystanku na następny pół godziny w mróz to samobójstwo
      • Gość: s IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.01.13, 10:26
        Według twórców nowego rozkładu dzieci mieszkające np. przy ul. Leśnej muszą chodzić tylko do SP 7 lub SP 3. Bo np. do SP 5 już nie dojadą
        • Gość: XXXXX IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.13, 12:15
          No i uczniowie z ILO powinni zwalniać się z lekcji, bo autobus jest o 14.15, a kończą o 14.20.
          • Gość: zos IP: *.dynamic.chello.pl 03.01.13, 12:39
            ten rozkład to totalny bubel i strzał w stopę- jeśli niedostosowany np. do końca zajęć w szkołach i o zgrozo(!!!!) początku, ubędzie gromada pasażerów i znowu bilans ujemny. może rzeczywiście czas spółkę oddać w prywatne ręce, ale ludziom, którzy się na tym znają i znają realia Ciechanowa a nie Gdańska!
            • Gość: * IP: *.cnow.pl 03.01.13, 13:46
              Tak tylko ta gromadka mimo tego że drogo musiała korzystać z usług komunikacji i dawała jej zysk,a co mają teraz zrobić te dzieci i ich rodzice.Oprócz podstawówek i gimnazjów w Ciechanowie są szkoły średnie do których łatwiej teraz dotrzeć młodzieży mieszkającej 15-20 km od Ciechanowa niż tym mieszkającym 3-5 km ot taki paradoks.A ZKM niech się przestanie łudzić że po tych,,zmianach"podreperuje swój budżet i znów będą bajki pisać że liczba pasażerów się zmniejszyła.
              • Gość: Generał IP: *.dynamic.chello.pl 03.01.13, 14:26
                Jest tak narzekają jest inaczej narzekają. Wołacie aby sprzedać ZKM ( pier.... kapitaliści ) wtedy byście poczuli jak by dali bilety po 4-5 zł za 1 bilet. W Ciechanowie jest coś około 20 szkół każda szkoła kończy o innej godzinie lekcje a wiele o tej samej to nie ma możliwosci aby ten sam autobus był w 20 miejscach o jednej porze Jak dziecko nie może przyjechać do szkoły 30min wcześniej to ono ma problem bo taki problem to nie problem a jak się nie podoba macie Taxi lub pieszo iść mogą
                • Gość: s IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.01.13, 16:23
                  Dziecko nie może wyjechać 30 minut wcześniej, bo np nie ma już 12 która ze Smiecina jeździła na Asnyka pod SP 5, mądralo
    • Gość: aaa IP: 46.174.224.* 03.01.13, 14:28
      rozkład beznadzejny
      • Gość: khkfskd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.13, 16:31
        szczerze, nie odczuwam róznicy zwiazanych z autobusami, wsiadam do autobusu tylko gdy mam potrzebe, co sie zdarza niezwykle zadko, nogii lub wpycham sie ,,na chama " sąsiadom.
      • Gość: spring IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.13, 17:25
        Gość portalu: aaa napisał(a):

> rozkład beznadzejny

to nie rozkład beznadziejny ! to ludzie w tym miescie są beznadziejni !
        • Gość: do spring IP: *.dynamic.chello.pl 03.01.13, 18:36
          a czy korzystałeś kiedykolwiek z komunikacji miejskiej czy wozisz się samochodem? gdyby rozkład był ok, mielibyśmy tu peany zachwytu że wreszcie super, ale nie ma peanów, bo autobusy 2 razy na godzinę, na dodatek te godziny kompletnie ni z gruszki, ni z piertuszki szczególnie między 7-9 kiedy najwięcej dzieciaków zaczyna lekcje -nie ma się czym zachwycać. zkm spowodował, że największy problem będą teraz mieli rodzice dzieci, które do tej pory komunikacją miejską docierały do szkoły, a teraz rodzic głowi się, co zrobić. postaw się na miejscu tego rodzica, ma prawo być wkurzony. ktoś tu pisał o plusie zmian- 3 jadąca przez aleksandrówkę. i pewnie na tym koniec...
          • Gość: ... IP: *.matcom.com.pl 03.01.13, 18:44
            Dziś gromadka starszych Pań była na przystankach. Nie wiedziały, które autobusy jadą i dokąd. Było widać niezadowolone miny...
            • Gość: Generał IP: *.dynamic.chello.pl 03.01.13, 18:59
              Na analfabetyzm nawet najlepszy rozkład nie pomoże. ( Czytać nie umieją i tyle są rozkłady trasy na każdym przystanku oraz w gazecie w internecie w autobusach ) CZYTAĆ TRZEBA BYŁO SIĘ NAUCZYĆ
              • Gość: stara IP: *.dynamic.chello.pl 03.01.13, 19:16
                Panie Generale, Pan też będzie stary...nie każda starsza osoba ma pojęcie o internecie, na dodatek, zeby się przebić do rozkładu trzeba się trochę natrudzić. rozkłady na przystankach przykryte jakimś plastikiem, na niektórych trzeba docisnąć palcem, zeby coś zobaczyc, bo plastik odstaje i rozkład jest po prostu słabo widoczny
                • Gość: \ IP: *.centertel.pl 03.01.13, 19:23
                  a może to generalski rozkład:)
              • Gość: [ IP: *.centertel.pl 03.01.13, 19:18
                polowa zkmu wymyślała ten rozkład więc nie ma się co dziwić,ze wyszło jak wyszło:(
                • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 03.01.13, 19:35
                  zamiast przepłacac firmie z Gdyni, należało zapłacic bardziej rozgarniętemu i
                  doświadczonemu kierowcy z ZKM i on by rozkład ustawił prawidłowo.
                  taki kierowca wie gdzie i kiedy i na którą dojeżdzaja pasażerowie.
                  na pewno nie byłoby takiego zamieszania.
                  nowy rozkład to bubel,który należy jak najszybciej poprawić.
              • Gość: ' IP: *.centertel.pl 03.01.13, 20:11
                Śmieszny jesteś generaliku
          • Gość: spring IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.13, 20:15
            Gość portalu: do spring napisał(a):

> a czy korzystałeś kiedykolwiek z komunikacji miejskiej czy wozisz się samochode
            > m? gdyby rozkład był ok, mielibyśmy tu peany zachwytu że wreszcie super, ale ni
            > e ma peanów, bo autobusy 2 razy na godzinę, na dodatek te godziny kompletnie ni
            > z gruszki, ni z piertuszki szczególnie między 7-9 kiedy najwięcej dzieciaków z
            > aczyna lekcje -nie ma się czym zachwycać. zkm spowodował, że największy problem
            > będą teraz mieli rodzice dzieci, które do tej pory komunikacją miejską docier
            > ały do szkoły, a teraz rodzic głowi się, co zrobić. postaw się na miejscu tego
            > rodzica, ma prawo być wkurzony. ktoś tu pisał o plusie zmian- 3 jadąca przez a
            > leksandrówkę. i pewnie na tym koniec...

tak, korzystam często, ponieważw gospodarstwie domowym jest tylko jedno auto na dwie osoby, po zmianie dzieci wsiadaja na sąsiedniej ulicy do autobusu, wcześniej przystanek miały niemal pod nosem
            • Gość: Grzechu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.13, 20:34
              Czy ktoś tu jest realistą i uświadamia sobie, że w małym mieście nie da się zaspokoić wszystkich żądań i podstawić autobusu każdemu pod dom czy w pobliże na każdą żądaną godzinę? Nawet gigantyczne dopłacanie nie załatwiłoby sprawy. Przecież tu każdy ma inny interes i pomysł, jak autobusy powinny chodzić. To jest życzeniowe myślenie. Ja kiedyś do Krasiniaka ze Śmiecina przez 4 lata dymałem na piechotę, bo autobusy wcale nie chodziły. Inne dzieciaki z całego miasta tak samo i nic się nam nie stało. Ocknijcie się, bo rozsądny człowiek nie da rady czytać tego narzekania. Przedtem też było źle, bo zawsze wam źle i tyle w temacie.
              • Gość: s IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.01.13, 20:47
                kiedyś Śmiecin nie należał do Ciechanowa i co z tego? Można się tak licytować w stylu: a kiedyś to komórek nie było...
              • Gość: a.kraszewski IP: *.dynamic.chello.pl 03.01.13, 20:53
                Masz rację, Grzechu. Nie da się zaspokoić wszystkich żądań. W związku z tym należy ustalić priorytety. A priorytetami jest niewątpliwie dojazd dzieci do szkoły i ludzi do pracy (przynajmniej w tych największych zakładach). I rozkład MUSI ZOSTAĆ DOSTOSOWANY DO TYCH PRIORYTETÓW!!! Inaczej ludzie przestaną jeździć, a zkm pójdzie pod młotek.
              • Gość: do Grzecha IP: *.cnow.pl 04.01.13, 09:28
                Jestem realistą ze Śmiecina do krasiniaka to jakieś pół godziny spacerkiem.Moje dziecko(14 letnie) żeby dojechać do szkoły idzie pół godziny do przystanku i w cale nie narzekam na to (ona też)przynajmniej się dotleni chociaż plecak czasami ciężki.Chodzi o to aby dzieci w ogóle miały czym dojechać i wrócić ze szkół bo po tych zmianach są miejscowości które zostały pozbawione jakiegokolwiek transportu dzięki mądrości naszych władz.
        • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.13, 20:26
          " to nie rozkład beznadziejny ! to ludzie w tym miescie są beznadziejni ! "

Częściowo masz rację. Beznadziejni wyborcy wybrali beznadziejne władze. Beznadziejne władze obsadziły beznadziejnych gości na stołkach w spółkach miejskich. Ci dobrali sobie beznadziejnych współpracowników, którzy opracowali beznadziejne zmiany w już beznadziejnej komunikacji miejskiej, a teraz beznadziejni wyborcy są beznadziejnie wkurzeni.

A na stronach ratusza powiewa beznadziejny tytuł: "Zmiany w ZKM - wygodniej i taniej".
          • Gość: probb IP: *.tktelekom.pl 03.01.13, 20:47
            Zmiany w ZKM - wygodniej i taniej,
            W autobusach siedzenia ze skóry baraniej.
            Podłoga z filcu i ze starej blachy,
            Dziurawy bak, wciąż ubywa wachy.
            Drodzy mieszkańcy siadajcie, gdzie wlezie,
            I tak was kierowca na Gostków wywiezie.
            • Gość: zxc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.13, 07:11
              chyba zwróce się do prezesa zkm o usprawiedliwienie dziecku pierwszej godziny w szkole bo ni jak dojechać na 8 rano do niej 4 była kiedyś na pkp o 7.36 a teraz przesuneli na 7.44 a ciekawe czy brali pod uwagę korek na wiadukt przy pks tumany
              • Gość: czarna IP: *.dynamic.chello.pl 04.01.13, 15:00
                rano po 7 dają malutką zerówkę, w której trzeba się upchnąć, bo następna jest w tak racjonalnie przemyślanym czasie, ze nijak zdążyć do pracy czy szkoły. już chociaż by te najbardziej oblegane linie np. właśnie 0 dać 3 razy na godzinę, a nie 2. co z tego że tą trasą jadą np. 2 autobusy, ale jeden po drugim, a potem pół godziny nic. żenada z tym zkm. żaden komfort w ścisku za te 2,8 żadna rozkosz czekać pół godz.
                • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 04.01.13, 22:03
                  Przed wprowadzeniem zmian nikt nie zmierzył czasu, jaki potrzebuje autobus na pokonanie danej trasy (bo po kilkunastu latach kursowania się przecież nie dało). Skoro zerówka spod szpitala do przedszkola na Witosa, w godzinach bez korków i bez nawału pasażerów, spóźnia się 10 minut, to co będzie w godzinach szczytu i dalej przez miasto, np. ul. Sienkiewicza lub Pułtuską?! Aż strach się bać! P.S. jest tylu bezrobotnych, rozgarniętych informatyków - dajcie któremuś szansę na stworzenie czytelnego wirtualnego rozkładu jazdy, bo z obecnego badziewia bez klikania po kilkanaście razy nic się wyczytać nie da :/
                  • Gość: qwerty IP: *.olsztyn.vectranet.pl 05.01.13, 23:41
                    Ciekawe jakie autobusy beda chodzic po nowej petli bo przystankow pelno.Zkm jest dla mieszkancow dla doroslych dla dzieci ktore jezdza do szkol i niestety do tego miasto musi dokladac kasy ale komunikacja muso byc a nie ukrucaja... zmniejszyc kase prezesom a 6 i 12 sie uyrzyma...
                    • Gość: * IP: *.cnow.pl 07.01.13, 08:58
                      Kiedy im nawet przez myśl nie przeszło obcięcie pensji prezesom ewentualnie likwidacja kilku za to likwidacja niektórych linii i częstotliwość kursów i owszem.
    • Gość: ewa IP: *.tktelekom.pl 07.01.13, 11:24
      Dojeżdżam do pracy autobusem. Gdy stoję na przystanku, to słyszę, że mnóstwo pasażerów jest niezadowolonych do nowego rozkładu jazdy. Trudno przyzwyczaić się do nowych tras, godzin odjazdów, rozkłady jazdy na przystankach są mało czytelne. Obawiam się jednak, że ZKM nic nie zrobi, aby zmienić na lepsze ten rozkład. Z czasem emocje pasażerów opadną, a nasze władze będą chwalić się jak to wspaniale sprawdził się nowy rozkład jazdy.
      • Gość: mg IP: *.cnow.pl 07.01.13, 12:23
        Oczywiście że pomału wszystko przycichnie jeżeli będziemy rozmawiać między sobą lub na tym forum trzeba pisać i dzwonić do zkm-u i do urzędu miasta w końcu zkm im podlega i oni(my) do nich dopłacamy. Ja nie zamierzam dać im spokoju i piszę konkretnie co mi nie pasuje w nowym rozkładzie a co oni z tym zrobią to już inna sprawa.Urząd Miasta już się chwali nowym rozkładem jazdy,,TANIEJ I WYGODNIEJ" wszystkie portale w tym mieście milczą na ten temat.
        • Gość: tal IP: *.dynamic.chello.pl 08.01.13, 13:57
          te małe autobusy rano to żenada. na dodatek w ciągu dnia kursy rzadziej wiec autobusy zapchane. i to ma być ten slogan- taniej i WYGODNIEJ????
        • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.13, 14:21
          Lekko przesadzasz. Temat został poruszony przez ciechanowinaczej.pl, 06-400.pl, a w najnowszym wydaniu TC jest krótki artykulik na ten temat. Autorem jest KK, więc starym zwyczajem od siebie nie dorzucił nic.
          Może pochwalisz się publicznie treścią pism jakie wysłałeś? No i oczywiście odpowiedziami, jeśli jakieś przyjdą.
          • Gość: Zainteresowany IP: *.68.64.130.kutno64.tnp.pl 09.01.13, 08:45
            Za co zwolnili kierowców w ZKM?
            • Gość: a.kraszewski IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.13, 09:40
              Likwidacja stanowiska pracy. Tylko - o dziwo - zwolnili tych najlepszych, najbardziej punktualnych i kulturalnych. Natomiast ci, co się notorycznie spóźniają, a pasażerów traktują jak zło konieczne - pozostali.
              • Gość: b.sraszewski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.13, 09:50
                czy ktoś poza Tobą tę klasyfikację prowadzi? Czy też jest to ranking kolesia któremu nie udało się wskoczyć do "elit" i teraz na nie pluje. Pieprzysz tyle o praworządności i odpowiedzialności a sam nie masz z tym nic wspólnego. Pomyślałeś co będzie jak jakiś kierowca który nie został zwolniony a pracuje dobrze i uczciwie czuje sie po takim wpisie. Nie zdziwiłbym się jakby jeden z drugim złożyli pozew z powództwa cywilnego przeciwko Tobie.
                • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.13, 10:29
                  Widzę, że jakieś chamstwo na forum przypełzło. Nie jesteś nawet w stanie wymyślić własnego nicka, tylko jak przedszkolak zniekształcasz nazwisko forumowicza?

Na temat "kultury" wielu kierowców miejskich autobusów można by pisać długo. Tak jak wszędzie są porządni ludzie, ale sporo jest również buraków i to bynajmniej nie cukrowych.
                  Powody zwolnienia kierowców przedstawiał WW na sesji RM. Wskazał, że ci zwolnieni to niewdzięcznicy. Proponowano im przejście do innej firmy lub dwuletni urlop bezpłatny z gwarancją powrotu, lub przejście na 9/10 etatu, a oni nie chcieli!
                  • Gość: b.sraszewski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.13, 10:34
                    Nie twierdzę że zwolniono najsłabszych. Nie twierdzę też że zostali sami wspaniali. Chodzi mi tylko żeby nie generalizować tak łatwo jak a.kraszewski bo można oczernić kogoś kto na to nie zasługuje.
          • Gość: mg IP: *.cnow.pl 09.01.13, 10:13
            Nie uważasz że to forum nie jest odpowiednim miejscem do ,,chwalenia"się treścią mojej prywatnej korespondencji? W dużym skrócie napisałam o zastrzeżeniach co do kursowania linii z której korzystam,zresztą wszystko jest opisane w wątkach powyżej. Zamiast paplać bez sensu na tym forum wolałam przedstawić moje uwagi bezpośrednio do zkm,wiem że kilka osób zrobiło tak samo. Reakcji brak i szczerze nie liczę na indywidualną odpowiedź wolę aby przełożyło się to na konkretne działanie.
            • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.13, 10:52
              Znasz może lepsze miejsce do "chwalenia się"? Nie jest to korespondencja prywatna, tylko urzędowa i nie nie tyle interesuje mnie, jak i zapewne sporo innych mieszkańców miasta to co napisałeś, ale to czy i co odpiszą. Myślę, że nam wszystkim zależy, aby problem był rozwiązany i nikt z mieszkańców nie musiał się więcej zajmować kwestią komunikacji miejskiej. Sam podajesz, że masz wiedzę, iż podobną korespondencję wysłało wiele innych osób. Pojedynczą osobę łatwo spławić. Grupę już nie. Być może nagłośnienie sprawy spowoduje, że i inni zbiorą się na odwagę i podejmą jakieś działania?

Pisma proponuję kierować bezpośrednio do prezydenta miasta. Zgodnie z ustawą to gmina jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego. Póki co to podejście władz miasta najlepiej charakteryzuje fragment wypowiedzi WW:
              "Natomiast słyszałem, nie wiem czy to prawda, ale podobno operator tego nowego centrum handlowego zupełnie niezależnie jakiś indywidualny transport będzie załatwiał na swój
              koszt. Tak jak to robią duże centra handlowe w Warszawie. Co też, trzeba powiedzieć, że jeżeli tak będzie to jeszcze bardziej pogorszy sytuację ZKM-u, bo jeżeli będzie ktoś bezpłatnie woził ludzi na linii tutaj Plac Jana Pawła II –Centrum Handlowe czy nawet na dworzec, to część klientów ZKM jeszcze odbierze. "

Nieważni mieszkańcy. Grunt aby firma przetrwała, a to, że jest nierentowna, bo źle zarządzana mało kogo w tym mieście interesuje.
              • Gość: Mieszkaniec IP: *.68.64.130.kutno64.tnp.pl 09.01.13, 11:15
                Przecież to kumpel prezydenta z Polmozbytu.
                • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.13, 12:04
                  A pozostali skąd? Fachowcy od ekonomi, transportu miejskiego ;)
                  Skład Rady Nadzorczej:

Piotr Wójcik - przewodniczący
                  Dariusz Mosakowski - członek
                  Mirosław Kierzkowski - członek
                  Piotr Maruszewski - członek
                  Bogdan Subocz - członek

Zarząd Spółki jest jednoosobowy.

Wojciech Dziliński - Prezes Zarządu

• Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.13, 14:44
                    Będąc pod wrażeniem miejskiego hasła "Wygodniej i taniej" zajrzałem na stronę internetową ZKM. Rzuciła mnie na kolana. Jednak, aby się nie rozwodzić skupię się na zamieszczonej tam mapce Tekst linka
                    Pomysł dobry - wykonanie ciechanowskie.

przystanki - naniesione na środku drogi i pasażerze bądź mądry i powiedz, który jest który. Trzeba dwa razy kliknąć i mieszkaniec mniasta (wieloletni, a najlepiej urodzony i wychowany tutaj) jakoś się zorientuje. Przyjezdny nie ma szans.

oznaczenie obiektów na mapce-
                    jakieś firemki, niezbyt znane są, a tego co najważniejsze nie ma.
                    Rozumiem, że starostwo, ze względu na wiadomy konflikt zostało pominięte, ale Urzędu Miasta też nie ma? Za to jest Pub Ciechan, pewnie ważniejszy.
                    Nawet siedziby ZKM nie ma. To, jednak rozumiem - nie chcą demonstracji mieszkańców.
                    Dworzec PKS też jakoś wcięło, PKP Ciechanów Przemysłowy też i wiele, wiele innych instytucji do których przyjezdny szukałby dojazdu.

• Gość: 123 IP: *.matcom.com.pl 09.01.13, 19:35
                      Nie wiem w czym problem. Dla mnie strona czytelna. Wpisuje się w wyszukiwarce przy załączonej mapce np: Urząd Miasta Ciechanów, potem klika się w przystanki i linie w prawym górnym rogu i łatwo znaleźć dojazd. Żadna filozofia.
                      • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.13, 21:22
                        Do klikania są już te czerwone kółeczka na mapie. Jak masz dwa, obok siebie, zaznaczone na środku mapki, to powiedz który trzeba wybrać aby powiedzmy dojechać na PKP, a który do szpitala?
                        No, ale jeśli uważasz, że lepiej wklepywać jakąś nazwę w okienko, to spróbuj frazę "urząd miasta" i zobacz gdzie się znajdziesz. Ja wylądowałem w Gdańsku :))
    • Gość: ? IP: *.adsl.inetia.pl 12.01.13, 14:30
      ??
      • Gość: * IP: *.cnow.pl 15.01.13, 13:46
        No i w temacie zkm zapanowała wygodna cisza i o to chodziło naszym mocarzom.
        • Gość: tey IP: *.dynamic.chello.pl 15.01.13, 14:50
          ta cisza to tylko wyraz naszej niemocy...szkoda gadać i koniec głosowania na PO
          • 15.01.13, 17:25
            Tak, masz rację, tey. Jest to wyraz naszej niemocy. Gdyby znalazł się kandydat na prezydenta nieuwikłany w żadne układy, w pełni niezależny, bezpartyjny i uczciwy - gotów bym był go w czasie kampanii wyborczej nosić na własnych plecach od mieszkania do mieszkania. Tylko ja nie widzę takiego kandydata. Czy w Ciechanowie nie ma takich ludzi? Pewnie są, ale nie chcą walczyć z sitwą, która opanowała miasto. I nie łudźmy się, że jednomandatowe okręgi coś zmienią. Niezależni kandydaci nie będą mieli "siły przebicia, a dotychczasowi politykierzy od siedmiu boleści mają swój żelazny, kilkudziesięcioosobowy elektorat i przy niskiej frekwencji to im wystarczy, aby spędzić kilka godzin na sesji i brać za to blisko 1,5 tys. Obawiam się, że dopóki społeczeństwo nie dostanie porządnie po dupie i się nie wkurzy - będziemy mogli sobie tylko ponarzekać na forum (jeśli moduś nie skasuje wątku). I nie ma znaczenia, czy miastem rządzi PO, PiS, SLD, CBUW czy jakieś jeszcze inne ugrupowanie. W czasie wyborów liczą się bowiem interesy partyjne, ale później działają również inne - ponadpartyjne układy. A kruk krukowi oka nie wykole. Taka jest smutna prawda i tylko od nas zależy, czy to się zmieni.
            • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.13, 21:57
              Co prawda, to prawda. Chciałbym jedynie dodać, że sitwa niejedno ma imię i szyld partyjny pod jakim występuje nie oznacza, że identyfikuje się z programem tej partii.
              Ciężko jest walczyć z rakiem żerującym na społeczeństwie. Pozostaje nam jedynie jak najszersze naświetlanie niekompetencji "wybrańców narodu" i nakłanianie uczciwych ludzi aby zaangażowali się w życie samorządowe.
            • Gość: Tomek ..mor..ski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.13, 13:47
              A pozostali skąd? Fachowcy od ekonomi, transportu miejskiego ;)
              Skład Rady Nadzorczej:

Piotr Wójcik - przewodniczący
              Dariusz Mosakowski - członek
              Mirosław Kierzkowski - członek
              Piotr Maruszewski - członek
              Bogdan Subocz - członek
              Ten na trzecim miejscu to taki fachowiec że rozłożył największą firmę motoryzacyjną w Ciechanowie. Lubi tylko pełne szkło a najlepiej szła mu za komuny sprzedaż z pod lady części samochodowych bo nic nie było. (a jak się przechadzał z kałdunem po firmie jaki mądry był .)Jak on może mieć pomysły w gospodarce wolnorynkowej na właściwe zarządzanie firmą skoro on komputera nie potrafi włączyć.
              Wstyd panie prezydencie.
    • Gość: jola IP: *.tktelekom.pl 17.01.13, 10:46
      Większość autobusów, które obecnie kursują spóźnia się. Rozumiem, pogoda obecnie jest nie najlepsza do jazdy, ale też chyba ktoś przewidział za mało czasu na długie trasy autobusów.
      • Gość: a.kraszewski IP: *.dynamic.chello.pl 17.01.13, 11:44
        Zgadza się. JuŻ w poprzednim rozkładzie jazdy nie było z tym dobrze (np. 5 jadąca w stronę PKP miała na Szwanke 5-10 min "planowego opóźnienia"), ale w tej chwili jest makabra. Zdarza się też, że kursy po prostu "wypadają". Ja spotkałem się z tym już trzykrotnie, ostatnio we wtorek z linią 4. A to świadczy już nie o złym rozkładzie jazdy, ale o fatalnym zarządzaniu. Brak kontroli kierowców, niedopracowana logistyka i ogólny bałagan. Oto, z czym zaczyna mi się kojarzyć ZKM
        • Gość: Edek IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.13, 00:28
          a co z autobusami na nowych odcinkach petli miejskiej bo sporo przystanków widocznych na wizualizacji
          • Gość: Karol IP: 213.199.253.* 18.01.13, 07:56
            Głupie pytanie , głupia odpowiedz....... Nie jezdza bo asfaltu im jeszcze nie załozyli głupcze Chyba normalne że jak zrobią drogi to przystanki będa :) Ale te ludzie to matoły
            • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 18.01.13, 15:59
              Słyszałem o zmianach w rozkładzie autobusu linii 9? Wiadomo jakie to zmiany i kiedy zostaną wprowadzone w życie?
              • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.13, 17:20
                Tak, będą kolejne zmiany i to nie tylko w linii 9. Po prostu oprócz zwykłych ludzi, o zmianę rozkładu apeluja też szkoły, firmy itp. Teraz analizują, co można zmienic i prawdopodobnie od lutego będa zmiany - nie tak wielkie jak te ostatnie, ale jednak
                • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 19.01.13, 08:10
                  ale żeby nie wykorzystać okazji robiąc te zmiany i nie dać autobusu żeby chociaż było trochę bliżej dla niezmotoryzowanych do marcredo?????
                  • Gość: BB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.13, 10:46
                    Wtrącę dwa słowa na temat nowego rozkładu jazdy, ponieważ dzisiaj odczułam go na własnej skórze.Wróciłam pociągiem i o 6.04 byłam na miejscu w Ciechanowie. Mieszkam na Sikorskiego i przedtem miałam niedługo zerówkę z jednej lub drugiej strony.Dzisiaj stałam do godziny 6.32 czekajac na zerówkę, którą moglam dojechać tylko do Pułtuskiej a dalej musiałam iść pieszo. Pytam się jaki był cel zmiany trasy tego autobusu skoro przedtem jadac naokoło aleksandrówki też zatrzymywała się ona na ul. Pułtuskiej koło szpitala. P.s. Nie czepiajcie się komuny bo za czasów komuny nie było takiego bałaganu w kraju. Rządziła jedna partia do której szary obywatel mógł się zgłosić ze swoimi problemami a oni zawsze pomogli. Dodam tylko że nie byłam partyjna ale żyłam w tamtych czasach i jestem przerażona tym co sie obecne dzieje. Najbardziej szkoda mi ludzi młodych bez żadnych perspektyw na pracę, mieszkanie itp. Ja będąc wtedy młoda osobą miałam pracę, dostałam mieszkanie i nie musiałam się martwić o jutro.
                    • Gość: a IP: *.dynamic.chello.pl 19.01.13, 15:56
                      bo to właśnie, droga BB, dla ZKM oznacza "zwiększenie częstotliwosci kursów". 2 razy na godzinę znaczy częściej niż 4 razy na godz, jak do tej pory rano kursowała 0. ktoś tam jest niezwykle biegły z maty
                    • Gość: ela IP: *.dynamic.chello.pl 19.01.13, 20:26
                      W ZKMie powiedziano mi, że obecny rozkład jazdy jest tak ułożony, aby pasażer po przyjściu na przystanek nie czekał dłużej na autobus niż 15 min. Podobnie jak BB mi również zdarzyło się czekać dość długo na przystanku, zanim przyjechał autobus (ograniczono częstotliwość. kursowania autobusów w sposób zdecydowany). A poza tym - rozumiem niewielkie zmiany w kursowaniu autobusów - wydłużenie niektórych tras, niewielkie korekty w rozkładzie jazdy, ale żeby od razu taka rewolucja! Mieszkańcom ciężko połapać się w nowym rozkładzie jazdy. A to wszystko ma służyć nam pasażerom, podobno... ?
    • Gość: Boddoxx IP: *.smgr.pl 25.01.13, 11:12
      Myślałem, że w takich niedużych miastach nie ma komunikacji.
    • Gość: ja IP: *.play-internet.pl 02.02.13, 13:38
      Kiedy zostanie wprowadzony nowy, poprawiony rozkład?
      • Gość: p IP: *.dynamic.chello.pl 03.02.13, 17:03
        Czy wg aktualnego regulaminu przewozu nie trzeba płacić za bagaż? Bo nie mogę znaleźć tego zapisu, a kiedyś opłacie nie podlegał bagaż do 20x40x60. Z góry dzięki za odpowiedź.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.