Marcredo Center Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Nie Uważacie,że Marcredo Center to Jedna Wielka Porażka i Pomyłka?Co Na ten temat sądzicie?
    • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 05.02.13, 20:42
      Ma swoje plusy i minusy. Na plus to że jest tam New Yorker i Intermarche, w którym kupuję pyszne ciasta i wędlinę. Na minus fatalny dojazd - ale podobno będzie tam jeździć zerówka od poniedziałku
    • Gość: xyz IP: *.adsl.inetia.pl 05.02.13, 20:55
      Uważam, że jest to wielki niewypał, w niczym nie przypomina galerii handlowej, to taka wielka stodoła wybudowana w polu we Władysławowie koło Ciechanowa, gdzie na samym początku zwerbowali ludzi do ciężkiej pracy fizycznej przy towarowaniu sklepów, a jak tania siła robocza wykonała robotę, to rozpoczęły się zwolnienia, które trwają do dziś dnia, miedzy innymi w Intermarche, Bricomarche, RTV EURO AGD i innych sklepach.
      Zamiast budować kolejną galerię w tej naszej mieścinie, powinni otworzyć tu najpierw przynajmniej jeden bardzo duży zakład pracy, żeby ludzie mieli gdzie zarobić pieniądze, aby móc je potem wydawać w sklepach, a tak większość ciechanowian nie ma pracy i kasy na zakupy w sklepach zlokalizowanych w Marcredo Center i nie tylko tam, bo na chwilę obecną w Ciechanowie jest ok. 10 000 tys. bezrobotnych i wciąż przybywają nowi, tak jest zresztą w całym kraju.
      • Gość: ;) IP: *.dynamic.chello.pl 05.02.13, 21:15
        Dokładnie, nowe centra handlowe, czy galerie to wielkie niewypały w Ciechanowie czy okolicach jak i też inne inwestycje. Marcredo też do nich należy, choćby nawet nieprzemyślany wcześniej dojazd do niego i wiele innych aspektów. Dlaczego zamiast otwierać jakieś nowe zakłady pracy to likwiduje się te z wieloletnią tradycją. Zamiast rozwijać jakiś przemysł, czy to motoryzacyjny, elektroniczny itd. lepiej otworzyć kolejną biedronkę. Pod wpływem inwestycji miasto niedługo będzie przypominać wielką wieś w której są tylko same sklepy z ubraniami i jedzeniem.
        • Gość: Optymista IP: *.dynamic.chello.pl 05.02.13, 22:48
          Tak gelerie sa wielkimi niewypaqłami bo inwestorzy boja sie budowac galerii z prawdziwego zdarzenia czyli pietrowych wielkości marcredo center ale 2 pietrowych z fajnym sklepem spozywczym tesco badz real a nie jakims intermarche ...Co do galerii marcredo to sciagnela fajne sklepy w stylu NY,reserved mohito itd ale brakuje jeszcze jednego pietra z reszta sklepow markowych, no i kina na samej gorze lacznie z fast foodami. Gdyby cos takiego powstało jak alpha w olsztynie oczywiscie deczko mniejsza ale z podobnymi sklepami rozmieszczeniem to by poszlo i ludzie by przychodzili. Taklie cudo czyli galeria pietrowa ze sklepami powinna byc gdzies w okolicach centrum badz blisko centrum a marcredo jest daleko. Czekam caly czas czy ktos wybuduje kiedys taka galerie na pdobe alphy w olsztynie, wtedy napewno by sukces odniosła, ale w ciechanowie nie ma takie człowieka z takimi jajami zeby cos takiego wybudowac ... wszysycy sie boja i buduja taka mrowke marcredo itditd a zamiast tych 2 - 3 takich centrow wystarczylo by jednoi porzadne ... ale do tego trzeba miec jaja, kase i ie niebac ze niepojdzie , bo ludzie z ców do warszawy jak jezdzili tak dalej jezdza na zakupy do kina i inna rozrywke
          • Gość: 1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.13, 07:42
            skończcie swoje dyrdymały nad tym czy to wypał czy niewypał. Są moje dwa ulubione sklepy reserved i mohito. W reserved świetny towar, nieprzebrany, nie ma kłopotu ze znalezieniem rozmiaru. Mohito również dużo lepszy asortyment niż we większych miastach, pewnie ze względu na mniejszą ilość klientów. W intermarche są bardzo tanie, dobre ciasta po 13 zł/kg. Nigdzie w ciechanowie w takich cenach nie dostaniecie. Na wyprzedażach kupiłam multum ciuchów po 50 zł sukienki, marynarki itp. Z dojazdem nie mam problemu, bo większość tak jęczy na lokalizację, ale 10 min drogi potrafi przemierzyć samochodem a nie pieszo.... Hipokryci ciechanowscy
            • Gość: 1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.13, 07:45
              niewypałem to jest to tylko dla małolatów którzy do lansu potrzebują wielkomiejskiej galerii, albo do chodzenia na wagary, oraz hipsterzenia na ruchomych schodach z kubkiem kawy. Tam raczej przejdą całą długość w 5 min i nie mają już co robić więc tak narzekają. Ja jeśli juz tam przyjadę to wchodzę do sklepów które mnie interesują i wychodzę. Nie potrzebuję tam siedzieć z tabletem przy kubku kawy i marnować czas. Dla mnie ważne jest to, że są tam sklepy z ciuchami do których będę zaglądać.
              • Gość: do 1 IP: *.cdma.centertel.pl 06.02.13, 07:51
                w 100% zgadzam się z twoją wypowiedzią. a jak komuś się nie podoba jest prosta rada. niech tam nie jeździ i nie robi afery na forum.
            • Gość: xyz IP: *.adsl.inetia.pl 06.02.13, 13:45
              "1", jakie ty głupoty wypisujesz, że w tych sklepach jest wszystko takie tanie i rewelacyjne, jeśli chodzi o jakość. Mam tam znajomych, którzy pracują w tych markowych sklepach odzieżowych i mówią, że do Ciechanowa przychodzi tylko taki towar, który nie sprzedaje się np. w Warszawie i ceny tych ubrań są o ok. 30-40% wyższe niż w tych samych sklepach w dużych miastach.
              • Gość: baśka m. IP: *.cdma.centertel.pl 06.02.13, 13:57
                tanio? mhy... może na wyprzedaży. A co do jakości to dla mnie większość to szmaty. Niekiedy na bazarku można kupić lepsze jakościowo ubrania. Chińszczyzna z metką.
              • Gość: 1 do xyz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.13, 17:22
                Jeśli jesteś takim głupcem, który biorąc w ręce towar kupuje go niepełnowartościowy i śmie narzekać na forum to można ci tylko współczuć. W każdym damskim sklepie, do przymierzalni ciuchy zabierają fleje i brudzą je wszelkiego rodzaju mazidłami jakie nawaliły sobie na twarz przez co w każdym sklepie można znaleźć przybrudzone ubranie a nie tylko w ciechanowie.. Nie obchodzi mnie to co się sprzedaje bądź nie sprzedaje w warszawie. Co jest tam modne bądź nie. Mam swój własny styl i potrafię nawet w takiej pseudo galerii jaką nazywacie marcredo kupić coś dla siebie, dobrego gatunkowo i w niskiej cenie. Trzeba tylko umieć szukać i mieć jakiekolwiek porównanie. W każdym sklepie są ubrania drogie- kompletnie nie warte swojej ceny, ale można znaleźć też coś naprawdę porządnego. Ja na wyprzedażach w styczniu zrobiłam tam najlepsze zakupy od kilku lat. Super sukienki w mohito po 49 zł ! Marynarki w reserved po 59 zł do tego wszystkie rozmiary dostępne ! płaszczyki za 99 zł ! Dla Twojej wiadomości pracuję w warszawie i często podróżuję służbowo po wielu polskich miastach przez z co czasem do tych cudownych wielkomiejskich galerii wpadam i nie klep bzdur że ceny w ciechanowie są większe. Dzień później kiedy kupiłam kilka ciuchów w marcredo byłam w Olsztynie w alfie i co tam ujrzały moje oczy??? Rozmiarówki tylko dziecięce typu XS, ubrania całkowicie przebrane- porażka. Radzę ci następnym razem nie słuchać znajomych, tylko samemu wyrobić sobie zdanie na ten temat. Nie patrz też ślepo co takiego cudownego nosi się w warszawie. Bo żal mi ciebie że jesteś aż tak zakompleksionym człowieczkiem, że nie kupisz ubrań w ciechanowskich sieciówkach bo znajomy ci powiedział że one się nie sprzedały w warszawie. Żałosne :] Ja porównanie mam, i zdecydowanie wolę sobie przyjechać do reserved i mohito do takiego marcredo gdzie nie ma tłoku ,niż tracić czas na jeżdżeniu po piętrach wielkich galerii i szukaniu sklepu który mnie interesuje.

• Gość: xyz IP: *.adsl.inetia.pl 06.02.13, 20:49
                  Wow, jaki denny elaborat, po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo napisałaś w większości o czymś, czego ja w ogóle w swoim poście nie poruszyłem.
                  • Gość: pola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.13, 00:53
                    xyz idź już spać bo pleciesz trzy po trzy. Głupoty opowiadasz z tymi cenami o 40 % wyższymi niż w innych miastach- rozśmieszyłes mnie strasznie. widać bardzo ci zależy żeby nie robić tam zakupów. pewnie twój ciucholand w mrówce narzeka na brak klientów. nie licz tylko że nawet na takim forum ktokolwiek ci uwierzy
                    • Gość: xyz IP: *.adsl.inetia.pl 07.02.13, 15:38
                      pola, akurat nie zależy mi na tym czy ktoś wierzy czy nie wierzy w to, co jest tutaj napisane, tylko widzę, że co niektórzy tak się bardzo podekscytowali tym reserved, mohito i new yorker, a tak naprawdę są to jedne z najgorszych sieciówek, które w ogóle nie liczą się w świecie mody, bo te wszystkie ciuszki tam sprzedawane są bardzo słabej jakości, wyprodukowane w Chinach, Turcji, Indonezji, a te wszystkie wyprzedaże i obniżki cen, to jest jedna wielka ściema, dawno temu zostało już to udowodnione przez ludzi zajmujących się marketingiem i reklamą.
                      • Gość: pola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.13, 16:35
                        xyz chyba naprawdę cierpisz na jakiś kompleks modowy. Co mnie interesuje to co się liczy w świeciena mody, wybiegach. Ja mam to całkowicie w nosie, kupuję to co mi się spodoba. Kupuję w sieciówkach dlatego bo nie stać mnie na to żeby ubrania szyli mi projektanci... Błagam ! Do czego ty w ogóle pijesz- nie rozumiem. Poza tym, jeśli już tak chcesz być z modą za pan brat to wybierz się do Zary. Zara swoje kolekcje robi w 2-3 miesiące- 90% skopiowane z wybiegów, przez co , co roku walczy z milionem pozwów o naruszenie praw autorskich. Poza tym mówisz że te wyprzedaże to ściema. Nie zgodzę się. Oczywiście ceny ubrań na pewno są zawyżone. Kiedy patrzy się na jakiś cieniutki sweterek który kosztuje 99 zł. Ale znajdzie się ktoś taki kto go za te 99 zł kupi. Z tym, że ja poczekam te 3 miesiace, ryzykując że nie będzie rozmiaru, pójdę i kupię go jeśli będzie w moim rozmiarze za 49 zł. I dla mnie to jest przecena, bo wiem że on wcześniej kosztował 2 razy więcej. Nie był warty ceny 99 zł ale za tyle był, i są ludzie którzy za tyle kupują. Jak tam ktoś powiedział w tym naszym marcredo jest o tyle dobrze, że jak poczekasz na wyprzedaże to rozmiarówki nie są przebrane, więc czego narzekasz człowieku
              • Gość: brybrybyr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.13, 21:49
                O czym w ludzi gadacie. Właśnie ci co "narzekają" mają rację. Po co budować 50 miniaturowych galerii skoro można by wybudowac jedną porządną jak piszą poprzednicy. Przydałoby się kino z pierwszego zdarzenia, a nie nasze 100-letnie, empik, który na 100% cieszyłby się popularnością itd. Nie mam pojęcia czemu jaracie się New Yorkerem. Owszem, są tam świetne, stylowe ubrania, ale nie polecam. Kiepska jakość. Jestem licealistką i nie pisze tego dla szpanu. Warszawe odwiedzam dosyć często i powiem tyle... wole pojechać ponad 100km żeby kupić mase ubrań, móc dobrac odpowiednią rzecz niż jarać się marcredo, usiąść z kawałkiem ciasta i udawać wielkie zmęczenie, przemierzając 5 minut po sklepie! pozdrawiam.
          • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.13, 08:08
            to skoro ty masz jaja, a raczej jesteś szalencem, przepraszam, optymistą, to otwórz galerię z fastfoodami i kinem w naszej mieścinie, będziesz człowiekiem sukcesu, nawet w płocku galeria wisła podupada
    • Gość: heniek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.13, 13:05
      podobno na górze ma być kfc !!!i cukiernia Grycan!!!
      • Gość: baśka m. IP: *.cdma.centertel.pl 06.02.13, 13:59
        I jeszcze o multikinie zapomniałeś;)
        • Gość: Optymista IP: *.dynamic.chello.pl 06.02.13, 16:26
          ja niemam takich pieniedzy poprostu .... ciechanów to spora agromelacja to nie tylko miasto 45 tys mieszkancow poprostu zamiast mrowki marcredo itd wystarczylo by otworzyc jeden kompletny kompleks i tyle ... gdzie wszystko by sie skupiało w jednym a nie jezdzisz z wladysławowa na mrówke bo spodni nie mozesz znalesc, a i tak konczysz na warszawskiej w big starze ...
          • Gość: Wujek Stafan IP: 194.181.0.* 06.02.13, 16:52
            W grajdole pełnym lumpów i żulerni nie mam miejsca na dobre sklepy dla pracujących ludzi. Żule i lumy, jak nie ukradną, to kupują najtańszą chińszczyznę na targowiskach.
            • Gość: ? IP: 213.199.253.* 06.02.13, 18:14
              Ale mi markowe chińskie i tureckie rzeczy, ha , ha , ha.....
              • Gość: ogr-13 IP: *.play-internet.pl 06.02.13, 18:38
                PRAWIE CAŁA ODZIEŻÓWKA NALEŻY DO JEDNEJ SIECI LPP Z ŁODZI TO POD NIĄ BYŁA BUDOWANA GALERIA KONKURENCJI BRAK KASĘ ZARABIA JEDEN WŁAŚCICIEL.
    • Gość: DZ IP: *.matcom.com.pl 06.02.13, 19:24
      Powinniście się cieszyć, że ktoś chce jeszcze inwestować w Ciechanowie, chcieli byście jak kiedyś Warszawską i ciuchy bazarowe droższe od markowych?
      • Gość: Maja IP: *.dynamic.chello.pl 06.02.13, 20:07
        Po co to całe debatowanie czy wypał czy nie? jak mi jakieś miejsce nie pasuje to tam nie chodzę i już. Nie interesuje mnie czy innym pasuje czy nie bo to każdego indywidualna sprawa. Proste. całkowicie się zgadzam z osobą, która wspomniała, że wybór towaru jest lepszy niż np. w Warszawie. Dla mnie jest wielkim plusem brak tłoku jak w Arkadii czy innych podobnych.
        • Gość:   IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.13, 16:12
          A tam niewypał jest coś nowego co stwarza większe szanse wyboru. Parę wad można wytknąć ale i zalety są.
          W dziale dom i ogród bardzo łatwo znaleźć pracownik bo się nie ukrywają jak w innych centrach budowlanych. Pracownicy są bardzo mili, starają się pomagać nie zbywać.
          Niestety nie wszystkie towary z promocji gazetkowych dojeżdżają na czas a niektóre chyba wcale.
          Nie wiem czy jeszcze jest ta kawiarnia z kawą po 12 złotych ale to nie był najlepszy pomysł albo nie najlepiej dostosowano produkt i ceny do ciechanowskich realiów. Może w jakiejś ekskluzywnej kawiarni ale nie na holu dla zwykłych ludzi.
          Spożywka mnie przeraża jest tak bezosobowo, nijaka, radio trąbi inne ceny a na półkach i przy kasie są wyższe i jeszcze ta rzucająca się w oczy inwigilacja krawaciarzy, brak realnych promocji .. nie i jeszcze raz nie.
          • Gość: !!! IP: 213.199.253.* 07.02.13, 18:16
            W tych niby ekskluzywnych sklepach to takie szmaty wiszą na wieszakach , że nawet do zmywania podłogi się nie nadają .Wstyd czymś takim handlować! To naprawdę Polak jest taki naiwny a może głupi , że co niby ma mniej pieniędzy to takie gó... kupi.
            • Gość: *** IP: *.dynamic.chello.pl 07.02.13, 18:29
              TAk to jest jak ludzie cale zycie kupowali ciuchy na bazarze na Pkp gdzie była gruba wełna , a teraz chwytaja ciuchy z markowego sklepu i nieumieją sie odnaleśc w tych tkaninach :)....
    • Gość: emeryt IP: *.152.131.55.dsl.dynamic.t-mobile.pl 07.02.13, 19:58
      Cokolwiek w Ciechanowie zostanie otwarte to jest potrzebne.....dla większości forumowiczów z Ciechanowa i okolic.
      Ciechanowskie sklepy ciesza się na tym forum szczególną popularnością a wypowiadający się to "bywalcy" światowych centrów handlowych.
      Są inne ciekawsze tematy do poruszenia na forum i do nich zachęcam.
      • Gość: dom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.13, 20:07
        przecież wiadomo, ze na tym forum to same barany zakładają tematy, chyba nie mają co w domu robić, żeby zastanawiać się czy marcredo to wypał czy nie wypał. jak chce coś kupić to wejde do tych kilku sklepów co tam są, a jak nie potrzebuję to nawet się w tamte okolice nie zapuszczam. ludzie płaczą że dojazdu tam nie maja, jakby ich zamiarem było jeździć tam codziennie.

z drugiej strony są tacy światowi i obeznani w największych polskich i światowych galeriach a nie znajdują sposobu żeby jakoś się dostać do marcredo na przedmieściach ciechanowa, 200 m od farbexu.

w marcredo jest niewiele sklepów ale lepsze kilka niż nic.

pajace wypisują że w marcredo otworzyli sieciówki z resztami z warszawy, myslą chyba że w waffce to w galeriach nie ma sieciówkek haha całe galerie są pokryte sieciówkami, od tych tańszych typu cropp , house, do tych droższych simple, mango. Ciekawy jestem jakby takiemu jednemu otworzyli w tym marcredo zamiast new yorkera, croppa, housa ccc otworzyli simple, solar, tommy hilfiger ryłko to czy by tam kupił cokolwiek.
        • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 08.02.13, 11:11
          A ja powiem tak że galeria dała dużo miejsc pracy ale ludzie narzekają bo by chcieli odrazy 5000zł do ręki:D niestety tak nie ma. Po drugie zwolnienia to normalna rzecz po okresie grudniowym zaczyna sie martwy sezon i nie potrzebna jest tak duża obsada. Taka kolej rzeczy. Po trzecie piszecie że jest 10 000 tyś bezrobotnych a narzekacie na najniższą krajową. Gdy by tyle osób nie narzekało to by nie było tylu bezrobotnych:D jak to sie mówi na ziemi nie leży. Po czwarte to sama galeria to początek inwestycji ponieważ jest wykupione jeszcze wiele hektarów i bedzie sie rozbudowywać. Czy ktoś kojaży może M1 na obrzeżach warszawy?? Tam jest galeria i dookoła kolejne obiekty handlowe:D i tak ma podobnie wyglądać w ciechanowie:) 90% wpisów to same negatywy bo nasz naród tylko narzekać potrafi zamiast docenić to co mamy bo zawsze może być gorzej. Pozdrawiam
          • Gość: Bartek IP: *.tktelekom.pl 08.02.13, 12:37
            Ją tam wolę iść do tego jak to nazywacie lumpa. Kupię bluzeczki next, george, kurtkę mexx itp. Ubrania jakościowo bardzo dobre a ceny za 30 zł mam kupę ubrań fajnych.
            W marcredo jest parę fajny sklepów ale dać za podkoszulek męski 40 dyszki to przesada.
            Ale każdy idzie tam gdzie go stać
            • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 08.02.13, 14:39
              Sklep Bartek chyba upadł, bo wczoraj był nieczynny. Ciekawe, kto następny? Ja obstawiam sportowy ;p
              • Gość: Gabrysia IP: *.cdma.centertel.pl 14.02.13, 10:06
                Właśnie po to jest stworzone te forum,żeby dyskutować na nim na różne tematy.Jest Wolność Słowa.A Ten który Nazywa Takie Osoby"baranami"sam wydaję o sobie ocenę "niskiej kultury osobistej".Również Przesłanie Do Ciebie.Nie Podoba się To Tu Nie Wchodż i nie Czytaj.Proste.Nikt Cię o To Nie Prosi.A Tymbardziej Nie Komentuj i Nie Ubliżaj innym ludziom bo widzę,że to nie jest Miejsce Dla Ciebie.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.