• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

przedszkola w ciechanowie opinie Dodaj do ulubionych

• IP: *.cnow.pl 01.03.13, 20:54
    witam jestem mama przyszlego przedszkolaka i chcialam poznac opinie o przdszkolach w naszym miescie np. jakie sa zajecia , jedzenie. opieka... za szczere opinie dziekuje
    Edytor zaawansowany
    • Gość: xyz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.13, 22:26
      Polecam publiczne przedszkole nr 4 z oddziałami integracyjnymi. Opieka bardzo dobra, panie są miłe i opiekuńcze. Zajęcia są organizowane zgodnie z podstawą programową, naprawdę bardzo dobrze. Jest śniadanie i obiad z cateringu. Zawsze jest jakaś zupa mleczna, kanapki, herbata. Dzieci mają czas na zabawę jak i na zajęcia dydaktyczne. Polecam.
      • Gość: Monicka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.13, 22:39
        z prywatnych wszystkie w miare sa.
        najlepsze chyba AMO
        • Gość: gość IP: *.xdsl.centertel.pl 02.03.13, 19:33
          polecam przedszkole Tęcza
          • Gość: mamuśka111 IP: *.dynamic.chello.pl 13.03.14, 18:12
            panie w tym przedszkolu są OK, ale po za tym przedszkole jest BLEEEEE !!!!
            NIE MA POSIŁKÓW, CIEPŁEJ HERBATKI, MYCIA ZĄBKÓW, LEŻAKOWANIA, PLACU ZABAW ....
            Ktoś gdzieś wpisał na forum, ze niema wpisowego - nie prawdaaa jest 150zł !!!!!!!!!!
            • Gość: zadowolona IP: *.dynamic.chello.pl 16.03.14, 12:34
              Przedszkole Tęcza jest super, są posiłki tylko przynoszone we własnym zakresie (co w moim odczuciu jest dobre, że w mieście funkcjonuje chociaż jedno takie przedszkole). Herbatę też panie robią, ale większość rodziców z tego co zauważyłam przynosi termosy, zęby dzieci myją (można iść i zobaczyć, że w łazience są kubeczki, pasty i szczoteczki, mycie odbywa się po śniadaniu), zamiast leżakowania jest odpoczynek przy muzyce relaksacyjnej z przytulankami (to również popieram, bo nie wszystkie 3-4latki śpią w ciągu dnia), plac zabaw jest po drugiej stronie ogrodzony a przy samym przedszkolu w jego ogródku jest duża piaskownica, wpisowe wynosi 100zł od zawsze. Najlepiej pójść lub zadzwonić i się przekonać samemu, a nie sugerować się opiniami (zwłaszcza negatywnymi) na tym forum. Trzeba pamiętać, że ile ludzi tyle opinii. Jak pisałam w listopadzie, panie są super, a w przedszkolu opieka jest najważniejsza.
      • Gość: Rodzic IP: *.tktelekom.pl 02.03.13, 23:08
        Co do tego kateringu to nieprawda, przedszkole zapewnia posiłki we własnym zakresie układane przez fachowego dietetyka! Polecam przedszkole nr 4.
        • Gość: Janek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.13, 20:02
          Catering tylko w prywatnych. Dlatego ja nie poślę tam dziecka.
    • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 22.11.13, 18:06
      bardzo miła i doświadczona kadra jest w zamkowych skrzatach, ale nie polecam przedszkola ze względu na panią dyrektor, która widzi tylko pieniadze, nie liczy się zupełnie ze zdaniem rodziców,poweidziała nawet cos takiego rodzicowi dziecka niepełnosprawnego, że gdyby wiedziała, że nie dostanie dofinansowania to by dziecka nie przyjęła, zresztą często zmienia się tam kadra pedagogiczna co tez o czymś świadczy.
      • Gość: gość IP: *.cnow.pl 22.11.13, 19:17
        kolorowa trampolina na ul. płońskiej
        • Gość: mama IP: *.play-internet.pl 22.11.13, 20:05
          a konkretnie gdzie to jest na Płońskiej bo ja zarejestrowałam na tej ul tylko Montesori i dlaczego polecasz to przedszkole podaj jakieś konkrety
          • Gość: zadowolona IP: *.dynamic.chello.pl 23.11.13, 11:50
            Moje dziecko chodziło do Tęczy 3 lata i szczerze polecam. Teraz chodzi pierwszy rok do szkoły i jest bardzo dobrze przygotowane po tym przedszkolu. Duży plus to jedna, mała 15 osobowa grupa i domowa, kameralna atmosfera. Przesympatyczna pani dyrektor, która ma głowę pełną pomysłów. Młoda, energiczna kadra - od 5 lat istnienia ta sama.
            • Gość: mama IP: *.205.91.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.11.13, 14:32
              Moje dziecko chodzi do MP10 do 6 latków osobiście nie polecam. Pani nie może dać sobie rady z dziećmi głośno w sali po prostu Porażka, źle zrobiłam bo mogłam dziecko posłać do szkoły do 0 ale trudno stało się.Wszystko zalezy od nauczycielki czy potrafi być konsekwentna czy olewa sobie pracę i jest jej wszystko jedno. A we wszystkich państwowych przedszkolach jedzenie jest takie same.
              WIĘC WSZYSTKO ZALEŻY OD PANI NA GRUPIE JAKA JEST A NIE OD PRZEDSZKOLA.
              w TYM PRZEDSZKOLU NAPRAWDĘ PRACUJĄ PANIE FAJNE POTRAFIĄCE UTRZYMAĆ DYSCYPLINĘ W GRUPIE.POZDRAWIAM PRERSONEL MP10":)
      • Gość: xxx IP: *.dynamic.chello.pl 06.12.13, 19:03
        Nie polecam Zamkowych Skrzatów. Masz rację dyrektorka leci na kasę i często zmienia nauczycielki ważne żeby jak najtaniej wszystko wyszło w miesiącu a jak najwięcej dzieci żeby płacili rodzice, kręci o zajęcia z angielskiego że były a z 2 tyg potrafi zajęć nie być. Szczerze odradzam nigdy tam dziecka nie posyłajcie!!!
      • 26.02.16, 10:03
        Tak to prawda,szuka znowu nauczyciela i pewnie zaproponuje staż.
    • Gość: Toola IP: *.30.97.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.11.13, 15:26
      Wspaniała, mądra pani wychowawczyni. Pani do pomocy odpowiedzialna i opiekuńcza. Ciekawe zajęcia, dzieci szczęśliwe i zadbane. Tak jest w przedszkolu STO. Tam możesz zapisać dziecko do grupy 4-5 latków.
      • Gość: Toola IP: *.30.11.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.11.13, 18:16
        Najfajniejsze w tym przedszkolu jest to, że od małego dzieci uczestniczą w zyciu szkoły i biora udział w wydarzeniach:
        www.sto.nazwa.pl/np.php
        • Gość: mama IP: 212.160.172.* 25.11.13, 13:52
          Mój dwuletni synek od października uczęszcza do przedszkola kolorowa trampolina na ulicy Płońskiej. Przedszkole mieści się w budynku razem z WESOŁYMI KULKAMI. Panie super, opiekują się dziećmi jak własnymi. W ciągu miesiąca zaczął ładnie mówić, Panie nauczyły go jeść obiadków, gdzie za zupami nigdy nie przepadał. W tym przedszkolu jest catering, ale obiadki mają naprawdę pyszne. Polecam każdej mamie małego maluszka.
    • Gość: tez mama IP: *.dynamic.chello.pl 25.11.13, 17:48
      Polecam Montessori. Warto wybrać się osobiście i zobaczyć na własne oczy. Przeniosłam tam dziecko z innego przedszkola, również prywatnego. Jestem bardzo zadowolona. Jedzenie b. dobre. Miłe i profesjonalnie przygotowane do pracy panie. W przedszkolu realizowany jest program M. Montesori - czyli ,tak w wielkim skrócie - kładziony jest nacisk na swobodny rozwój dziecka. Jest mnóstwo ciekawych zajęć: dzieci 2x w m-cu coś gotują,1x na kwartał nocują w przedszkolu :), codziennie angielski, 1x w tyg. rytmika, szachy, balet, basen. Ciekawy program. Córka po powrocie zasypuje mnie masą informacji.Stale organizowane są jakieś wyjścia, wyjazdy. Cały czas się coś dzieje. Naprawdę warto wziąć pod uwagę to przedszkole. Szczerze polecam
      • Gość: :))) IP: *.tktelekom.pl 25.11.13, 21:24
        ding dong to była reklaammaaa :))
        • Gość: jola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.13, 06:09
          Tu są tylko reklamy niepublicznych, bo będą przedły coraz gorzej. jest ich po prostu za duzo.
          • Gość: klusek IP: *.tktelekom.pl 26.11.13, 12:47
            Jeżeli chcesz posłać dziecko do prywatnego przedszkola to od razu szukaj prywatnej szkoły podstawowej. Wszyscy zachwalają prywatne przedszkola: bo angielski, bo basen, bo balet, bo rytmika, bo tańce a potem zapominają o tym. W szkołach podstawowych zapominają już o tym i nie mają takich wymagań? Dlaczego na forum nikt nie pyta się o wybór szkoły podstawowej tylko o przedszkole?
            • Gość: Liza IP: *.182.247.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.11.13, 18:59
              Nikt nie pyta o wybór szkoły, bo tu nie ma wyboru, chcesz dobrej szkoły - dajesz do społecznej. tam jest i balet i teatr i basen i zespół i jezyki i super opieka.
              • Gość: xx IP: *.play-internet.pl 26.11.13, 21:47
                społeczna szkoła brrrr aż mi dreszcze przeszły
                • Gość: Mieszaniec IP: *.play-internet.pl 26.11.13, 23:58
                  Codziennie rano przechodzę koło STO i czekam na pobliskim przystanku ZKM i tak...dzieciarnia skacze przez okna jak w małpiarni...włos mi się zjerzył jak dziewczynka na oko 9-10 lat wołała do kolegi ADAM TY J....BAMBUSIE ;-)I czym tu się zachwycac?Szkoła jak każda inna,tyle ,że trzeba płacic,zajęc więcej tylko ,że połowa dzieciarni ma głęboko w duszy te balety teatry i kółka szachistów,bo i tak wolą kopac piłę na boisku,a rodzice czy to w przedszkolach czy szkołach prywatnych spełniają troche swoje NIESPEŁNONE ambicje bo KRYSI ALA CHODZI TO I STEFCIA TEŻ MUSI!!!
                  • Gość: ja IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 27.11.13, 08:37
                    Chodzą słuchy, że od nowego roku szkolnego powstanie druga prywatna szkoła podstawowa i czesne ma być przystępne.
                    • Gość: Feli IP: *.181.144.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.11.13, 17:01
                      Ciechanow jest za mały na dwie szkoły prywatne. Jedna na pewno upadnie, bo nie bedzie miała chętnych. Niskie czesne tzn ile? Czy da sie utrzymać szkole za 200 zł? Może przy 30 osobach w klasie tak. Przy 16 nie. Zauwazcie, ze w przedszkolach przy czesnym 350 jest w grupie ok 20 dzieci. A na przedszkola jest wyższa dotacja niż na szkoły.
                  • Gość: Sheria IP: *.play-internet.pl 27.11.13, 11:51
                    Szkoda, że koło Trójki nie przechodzisz. tam to się dopiero dziej. Dzieci na budowie za ogrodzeniem. Palenie papierosków za szkołą, a jakie teksty na przystanku autobusowym! tak wulgarnych młodych ludzi nie widziałam nigdy w życiu. Aż sie boję tamtedy przechodzić.
    • Gość: mama IP: *.tktelekom.pl 27.11.13, 09:40
      Nie wszystko co prywatne to lepsze moje dziecko uczęszcza do państwowego przedszkola i jest bardzo zadowolone i ja też starsze dziecko chodziło do szkoły panstwowej i już dawno skończyło i nie jest gorsze od tego co chodzilo do prywatnej tylko niektórzy to wyżej srają niż mówiąc delikatnie pupy mają .Zasada koleżanka puściła to i ja puszczę bo pomyśli że biedniejsza jestem ,szok zazdrość i jeszcze raz zazdrość.Miłego dnia.
      • Gość: rodzic IP: *.dynamic.chello.pl 27.11.13, 21:09
        Jako rodzic moge napisac, ze AMO jest super...tyle w temacie.
        • Gość: AdaS IP: *.182.225.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.11.13, 21:31
          Jak mieli kasę z POKLu to było OK. fajne zajęcia i zaangażowani nauczyciele. Jak się kasa skończyła to i sytuacja się zmieniła (na gorsze). W zerówce nie zostawię u nich dziecka
          • Gość: ja IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 28.11.13, 15:07
            No to fakt. Lepiej piąć się stopniowo w górę, niż szybko spadać w dół.
    • Gość: Gość IP: *.tktelekom.pl 28.11.13, 15:21
      A nawet gdyby to co ?
      • Gość: gość IP: *.30.143.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.11.13, 21:11
        Moje dziecko chodzi do przedszkola na ul. Batalionów chłopskich 4 do MP 10 do,, żółwików''
        Nie ukrywam że miałam dylemat z wyborem przedszkola państwowe czy prywatne ? Wybrałam 10 i jest to strzał w 10 naprawdę widać że tam się pracuje z dzieckiem widać duże postępy w rozwoju mojego dziecka i innych dzieci oczywiście też . po konsultacjach z rodzicami na pasowaniu.Mimo tylu obowiązków pań przedstawiamy bajkę dla dzieci próby oczywiście są po godzinach pracy pań, które po godzinach zostają z nami w przedszkolu 2-3 godz i wałkują bajkę.
        Zamiast zająć się obowiązkami rodzinnymi mają chęci z nami współpracować.Wielki szacunek dla pani dyr i pani Małgosi która ma małego dzidziusia
        • Gość: mama IP: *.31.162.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.03.14, 22:35
          A ja 10 nie polecam moje dziecko chodzi do misiczków pani krzyczy na dzieci a jak rodzic wchodzi to uśmiech na buzi od ucha do ucha i myslała że jej nie było słychać?Mojej kuzynki dziecko chodzi do przedszkola nr 1 i też nie jest zadowolona są jakieś ale.....
          Myślę że na nie ma jak prywatne przedszkola
    • Gość: pigwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.14, 22:48
      Właśnie panie krzyczą w przedszkolach. Moje chodzą do państwowego i panie też krzyczą, a jak rodzic wchodzi to uśmiech na buzi walą. Czasami polecam zrobić nalot do przedszkola, niespodziewany to usłyszycie te krzyki i wiele innych rzeczy się dowoecie. Dzieci zmuszane są też do jedzenia, panie mówią np. jak nie zjesz nie możesz odejśc od stolika, lub np. ma być wszystko zjedzone. To mobbing psychiczny. Moje dzieci nie lubią przez to chodzić do przedszkola.
      • Gość: Joanna IP: *.dynamic.chello.pl 14.03.14, 19:12
        Mój synek chodzi do przedszkola nr 4 z oddziałami zintegrowanymi.Tam też można zapisać dzieci na tańce,rytmikę,szachy czy teakwondo.Mój maluch chodzi tylko na rytmikę i j.angielski i moim zdaniem to mu w zupełności wystarczy.Panie sympatyczne i kompetentne-o różnych porach odbierałam malucha i nigdy nie słyszałam krzyków na dzieci.Posiłki są przygotowywane z głową,mój synek wcina obiadki i codziennie chętnie maszeruje do przedszkola.W soboty i niedziele też by chętnie chodził gdyby można było.Przedszkola państwowe również zapewniają dobrą opiekę nie tylko prywatne.Ja jestem zadowolona i mój synek również-co jest najważniejsze.Problem byłby gdyby nie chciał tam chodzić,płakał itp.wtedy to byłby sygnał że coś jest nie tak.
        • Gość: Ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.14, 10:34
          Jeśli do przedszkola to tylko do 5.Super przedszkole czyste, zadbane, jedzonko dobre i obsługa w porządku.
        • Gość: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.14, 18:34
          Joanno, moje dziecko też chodzi do tego przedszkola i mam taką samą opinię. "Czwórka" jest bardzo dobrym przedszkolem. Nieprawda, że prywatne są lepsze. Wszystko zależy, jakie są wychowawczynie i personel pomocniczy. Brawo "Czwórka"!
    • 01.02.16, 12:35
      Dzień dobry, podbijam temat. Mamy zamiar wyprowadzić się do Ciechanowa i szukamy dobrej placówki dla małego. Zależy nam żeby to było przedszkole specjalistyczne/terapeutyczne z pewnych względów. Opinie są w większości sprzed dwóch lat, jak teraz wygląda sprawa?
      • 18.02.16, 00:08
        Stumilowy las ;)
    • 13.02.16, 11:02
      Witam, jeśli myślisz o przedszkolu publicznym to chyba musisz się pierw zorientować gdzie masz znajomości - bo jak ich nie masz to życzę powodzenia ; )
      • 13.02.16, 12:40
        My bez znajomości dostaliśmy się do publicznego przedszkola integracyjnego (nr 4). Polecamy.
        • 16.02.16, 11:54
          Piszesz o "Pluszowym Misiu"?
          • 17.02.16, 10:19
            Tak
      • 16.02.16, 11:59
        Wyprowadzamy się z dużego miasta i wiem, co to znaczy starać się o przedszkole publiczne :(. Ale z większością jest w naszym kraju tak właśnie, żeby dostać się na operację rekonstrukcji więzadła, najpierw musisz "odbębnić" X wizyt w gabinecie prywatnym. A każda wizyta 150 zł. Kraj raj :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.