• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Psycholog NFZ Ciechanów, oprócz Polikliniki

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.13, 10:58
    Czy w Ciechanowie jeszcze gdzieś dostanę się na NFZ do psychologa?W Eskulapie, na Armii Krajowej tylko prywatnie (100 zł).Nie stać mnie aby prywatnie chodzić.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 22.03.13, 11:09
      W szpitalu no i za zamkiem przyjmują na nfz
      • Gość: vivienne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.13, 11:18
        A jaka to ulica?Jak sie nazywaja?
        • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 22.03.13, 11:24
          Poradnia TOT- strojnowscy, Zamkowa 24
    • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 22.03.13, 11:09
      No jeszcze jest poradnia w szpitalu.
    • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 22.03.13, 11:11
      A dokladnie o co chodzi? dorosly, dziecko? uzaleznienie, porada, jaki problem?
    • Gość: ja IP: *.play-internet.pl 22.03.13, 11:18
      już taki wątek był, ale rozumiem że teraz nie w głowie szukanie w necie informacji.
      można jeszcze w szpitalu na NFZ musisz mieć tylko skierowanie od rodzinnego, czeka się ok 1,5 tyg jak zależy na określonych godzinach.jeśli nie to raczej większych problemów z umówieniem się nie będziesz miał/a.polecam panią Obrębską.zadzwoń w poniedziałek do niej od 8 jest do chyba 12 albo 14.jak masz jeszcze jakieś pytania to postaram się pomóc
      • Gość: vivienne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.13, 11:24
        Napisz proszę, ile trwa taka wizyta u p.Obrębskiej?Godzinę?Czy krócej?Długo do nie jchodziłeś/chodziłaś?
        • Gość: ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.13, 11:41
          A dlaczego oprócz Polikliniki? Pytam bo właśnie zapisałem się tam do psychologa.
          • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 22.03.13, 12:56
            Bo w Poliklinice wizyta trwa 5-8 minut i nic się z niej nie wynosi - przynajmniej u mnie tak było.
            • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 22.03.13, 13:44
              w Poliklinice wizyta u laryngologa trwa ok. 3 min.
              express.i nastepny proszę.
              • Gość: ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.13, 14:31
                Pytam bo mam iść na pierwszą wizytę po świętach. Z tego co wiem przyjmuje tam kilku psychologów, czy u wszystkich wizyta trwa tak krótko? Nikogo z Polikliniki nie polecacie?
                • Gość: , IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.13, 16:08
                  Idz to sie dowiesz, jak juz sie zapisales
        • Gość: ja IP: *.play-internet.pl 22.03.13, 14:42
          to zależy jaki masz problem ale minimum pół godziny czasami i godzinę-najczęściej ok 45 min, nigdy nie patrzyłam na zegarek więc co do minuty niestety nie powiem, chodziłam ok roku bo problem był duży, ja jestem/byłam zadowolona.
          ale jak tu piszą niektóre osoby wizyta u psychologa 5 -10 minut??? bez sensu przecież dobrze nie powiesz o co chodzi a już do widzenia, czy tam tylko na ilość idą.u tej pani nawet jak już następny pacjent czeka nie ma -do widzenia-tylko dalej rozmawia i ewentualnie tak kieruje rozmową by w ciągu ok 10 minut skończyć
          • Gość: ..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.13, 23:54
            Śmiechu warte, psycholog w Poliklinice . Zwłaszcza córeczka byłej pracownicy Polikliniki żart a nie psycholog. Chociażby ona jedna przyjmowała w Ciechanowie nigdy nie poszedłbym do niej. Powinno przyjrzeć się jej pracy. Kto pozwala aby ona "leczyła" ludzi z problemami. Nie ma zielonego pojęcia to fikcja.
            • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 23.03.13, 13:42
              a o kogo dokładnie chodzi, nie jest psychologiem, nie ma dyplomu i kwalifikacji ?
              • Gość: ...... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.13, 01:29
                Wiadomo o kogo ,żadna tajemnica . Idż przeczytaj na wizytówce przy drzwiach do gabinetu, albo spytaj pacjentów. Oni znają wszystkich kto pracował , pracuje i czyje dzieci teraz pracują po nich. Bo Poliklinika to firma rodzinna -mama pracowała to teraz córka albo ojciec a teraz syn , siostra jedna po drugiej albo w zaprzyjażnionej firmie np ZUSie . Jedna wielka komuna. Żyć nie umierać oby tak dalej , a nad wszystkimi czuwa ojczulek szef. Nie da zginąć rodzicom,żonom , matkom , kochankom,siostrom, mężom, synom ich dzieciom ,pociotom itd. Wystarczy postać w kolejce do lekarza ,a dowiesz się o koligacjach nie tylko rodzinnych łączących szanowny personel od samych dołów do góry . Myślałem ,że to państwowa firma a z tego co pacjenci mówią firma rodzinna. Nikt z poza rodziny pracy nie dostanie. Nieważnie kwalifikacje, ważnie ze jest się swoim albo kto z kim śpi a może kto z kim przystaje temu pan Bóg więcej daje. Ups chyba spaliłem przysłowie, chyba było kto wcześniej wstaje temu pan Bóg daje. Więc drogi/a ja z samego rana w kolejkę i nadstaw uszko. Poczta pantoflowa działa nieprzerwanie od rana do wieczora.
                • Gość: ja IP: *.cnow.pl 24.03.13, 15:06
                  Na stronie Polikliniki są: mgr Milena Załuska – psycholog kliniczny
                  mgr Agnieszka Sajdak – psycholog kliniczny
                  mgr Ewa Kortes-Pakuszewska – psycholog kliniczny.
                  Zależy mi na opinii ktora jest najlepsza, bo chce sie zapisac i nie wiem do kogo. Albo do kogo odradzasz sie zapisac.
                  • Gość: marekxn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.13, 20:36
                    Polecam Panią Ewę Kortes-Pakuszewską , jest dobrym psychologiem zaś odradzam stanowczo Panią Agnieszkę Sajdak ,osoba ta nie powinna być nawet zwykłym terapeutą.
                    • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.13, 22:58
                      A ja nie polecam nikogo z Polikliniki, panie Z. i K.-P. łapią się dosłownie wszystkiego, pracują w tylu miejscach, więc pewnie nigdzie zbytnio się nie poświęcają, a Pani S. to dramat, wizyta 3 minuty i jak byłem 4 razy, to 4 razy opowiadałem to samo, bo nie pamiętała mojego problemu, mimo ze zawsze coś tam sobie notowała...
                      • Gość: fdvd IP: 213.199.253.* 15.06.13, 23:15
                        vvvvvv
                        • 17.06.13, 13:47
                          Bardzo dobrym psychologiem jest Pani Magdalena Senderowska . Polecam Poradnię Psychologiczno-Psychiatryczną. tu
                    • Gość: pacjent IP: 213.199.253.* 02.09.13, 21:26
                      Bardzo dobry psycholog w Poliklinice to Pani S. Osobiście mi pomogła więc ją polecam.
                      • Gość: Ewa IP: *.dynamic.chello.pl 06.10.13, 20:13
                        Fajne kobiety są w Biurze ds Uzależnien na Powstanców przy 3. Jeżeli nie potrzebujesz zaświadczeń a chcesz pomocy to tam możesz, nie ma kolejek są zapisy na telefon, bez skierowania. Moja to Pani Aneta Gąsiewska
                    • Gość: he he IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.13, 12:52
                      He he zwykłym terapeutą :) a to dobre. żeby zostać terapeutą, trzeba po magistrze z psychologii szkolić się jeszczę parę lat, łącznie z własną terapią, stażami itp. i władować w to wszystko około 50 tys. zł. Kogo na to stać? nielicznych, dlatego ze świeczką szukać dyplomowanych terapeutów
                      • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 08.10.13, 13:20
                        Terapeuta a psychoterapeuta to roznica. To o czym piszesz to psychoterapeuta-po studiach wyzszych szkolisz sie dodatkowo 4 lata. A terapeuta np. uzaleznien konczy studium 2 letnie i nie musi miec mgr.
                    • Gość: Mycha IP: *.play-internet.pl 12.03.14, 08:33
                      Zgadzam sie nie powinna byc psychologiem, odbyłam kilka wizyt u tej pani okłamała mnie i pacjent przerósł mistrza
                      • 15.01.15, 22:15
                        Potrzebuje pilnie namiar na psychologa bez skierowania i na nfz w Ciechanowie.
                        • 06.07.15, 22:30
                          czy czasami nie jest tak ze psycholodzy na nfz dużo mniej przykładają się do pracy niż Ci z prywatnych klinik?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.