• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

dermatolog Dodaj do ulubionych

• IP: *.play-internet.pl 24.04.13, 19:17
    kogo możecie polecić mi bo muszę iść z dzieckiem a przecież na kasę chorych to się nie da. z góry dziękuje za odpowiedzi.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Też mama IP: *.play-internet.pl 24.04.13, 19:22
      Jedynie Siwko,przyjmuje w soboty w Eskulapie i w Arnice.Nam pomogła z AZS
      • Gość: mama IP: *.play-internet.pl 24.04.13, 19:33
        ale to prywatnie czy na kasę chorych? mojej corce na brodzie wyskoczyly takie krosty wyglądają jak potowki ale ona ma je juz ze 4 miesiace i mam wrażenie ze ma ich coraz wiecej
        • Gość: Też mama IP: *.play-internet.pl 24.04.13, 22:21
          Niestety ale Pani Siwko przyjmuje prywatnie (w soboty)co do takiej wysypki to zależy w jakim wieku jest dziecko,jakiego są koloru,czy występują z jakimiś np.czerwonymi placami itd...Pani doktor robi specjalizacje z alergologii ,tak więc dermatolog plus alergolog to bardzo dobry zestaw moim zdaniem ;-)
      • Gość: Rodzice IP: *.dynamic.chello.pl 25.04.13, 19:46
        A jak długo trwało leczenie i czy w ogóle można wyleczyć AZS? Z tego co słyszeliśmy i czytaliśmy w internecie to AZS jest nie wyleczalne, jedynie można złagodzić objawy.
        • Gość: Też mama IP: *.play-internet.pl 25.04.13, 22:17
          Nam 3 wizyty pozwoliły doprowadzić skórę do normalności,AZS ma związek z alergią pokarmową u maluchów,a u większych dzieci wziewną,plus stres i nasilają się objawy.My odczuliliśmy dziecko i problem na razie jest powstrzymany,na jak długo to zobaczymy...pomimo zaniku objawów AZS pielęgnujemy skórę nadal tak jakby AZS występowało nadal...
    • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.13, 21:48
      Doktor Iwańska i ma specjalizację dla dzieci (chyba jako jedyna), niedaleko ronda przyjmuje, ulicy nie znam ale jak dopytasz w okolicy to ktoś pomoże
      • Gość: mamusia IP: *.dynamic.lte.plus.pl 26.04.13, 11:46
        Również polecam dr Iwańską przyjmuje na ul Młynarskiego 3 mojemu dwumiesięcznemu synkowi również wyskoczyły krostki też myślałam że to potówki niestety pomyliłam się a pani dr od razu rozpoznała się napisała receptę i po 2 tygodniach wszystko było już o.k
        z malutkim dzieckiem przyjmie cię w najbliższym terminie jako pierwszą pacjentkę
    • Gość: mama IP: *.cnow.pl 25.04.13, 10:53
      Polecam dr Starzyk, przyjmuje tylko prywatnie w przychodni na Małgorzackiej od wt do pt 13 i praktycznie do ostatniego pacjenta, a z tego co wiem to pani doktor dzieci przyjmuje jako pierwszych tylko wystarczy się wcześniej skontaktować telefonicznie. Mi bardzo pomogła, a co najwazniejsze dzięki profesjonalnemu podejściu i wiedzy uniknęłam pobytu w szpitalu. Polecam bardzo , miła i sympatyczna kobieta.
    • Gość: Mama2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.13, 12:55
      Chodziłam z córka do pani Czopik w Polilklinice z bardzo dobrymi efektami leczenia. Na NFZ bo kasy chorych nie istnieją od kilku lat.
      • Gość: a ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.13, 10:29
        Polecam Panią Czopik
    • 26.04.13, 18:58
      Ja polecam Panią doktor z przychodni na ul. Małgorzackiej.
    • Gość: olek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.13, 20:51
      też tak uważam
      • Gość: kolo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.13, 10:20
        Pani Czopik
        • Gość: antyczopik IP: *.dynamic.chello.pl 29.05.13, 22:08
          do tej ku... nigdy w życiu , najgorsze coś w ciechanowie
    • Gość: P IP: *.multimo.pl 27.04.13, 12:19
      Ja też polecam Panią doktor z przychodni na ul. Małgorzackiej
      • Gość: kolo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.13, 16:41
        Ja też:)
    • Gość: Ewa IP: *.multimo.pl 27.04.13, 19:21
      Ja byłam u Pani doktor z przychodni na ul. Małgorzackiej z 7-letnią córką, szybko zdiagnozowała chorobę i przepisała skuteczne leki, polecam:)
      • Gość: krostka IP: *.dynamic.chello.pl 28.04.13, 21:01
        Czopikowej NIE POLECAM ,byłam u niej na wizycie w sprawie niby "trądziku młodzieńczego" a mam juz prawie 30lat-ta Pani stwierdziła, że nic mi nie dolega i nawet nie przepisała mi nic.
        Poszłam prywatnie na ul.Małgorzacka -kuracja trwała 8miesięcy ale w końcu wyleczyłam się z tych okropnych krost które Pani Czopik nazwała "trądzikiem młodzieńczym"
        • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.13, 11:47
          A może ktoś mi poleci dermatologa dobrego który zna się na łuszczycy może ktoś chodzi i jest poprawa.
          • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 02.05.13, 20:51
            Starzykowa jest najlepsza
          • Gość: , IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.13, 20:30
            Lekarz Renata Iwańśka, ma specjalną lampę do naświetlań dla chorych na łuszczycę. Córka miała te naświetlania ponad rok temu i dobry efekt utrzymuje się do dziś.
            • Gość: Joasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.13, 18:09
              Bardzo dobra jest dr Stryjewska, naprawdę zna się na rzeczy, ale niestety przyjmuje w Przasnyszu.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.