Dodaj do ulubionych

majówka w górach

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.13, 09:26
Gdzie polecenie zatrzymać się w górach? Mam na myśli nocleg.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Ddd IP: 212.160.172.* 26.04.13, 10:25
    Zależy w jakich górach ?
  • Gość: Gość IP: *.cnow.pl 26.04.13, 10:34
    Kurna no nie wierzę, że naprawdę masz problem gdzie wyjechać w góry? Jak już udało Ci się wejść na internet i napisać posta to co stoi na przeszkodzie, żeby wejść choćby na otowakacje.pl i poszukać sobie jakiejś fajnej kwaterki? Liczysz, że ktoś Ci poda adres, telefon, cenę i zlokalizowane obiekty do zwiedzania w pobliżu? Nie łódź się! Co można na szybkiego polecić? Zakopane, Karpacz, Międzygórze, jeśli to Ci wystarczy to OK :P
  • Gość: do Ddd IP: *.dynamic.chello.pl 27.04.13, 14:14
    Macie tam internet jeszcze w tym francuskim obozie pracy??? no no no... ;)))
  • Gość: olo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.13, 10:24
    Zakopane.
  • Gość: xxx IP: *.146.18.190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.04.13, 13:31
    Mam wrazenie ze Zakopane polecaja ludzie, ktorzy tylko o Zakopanem w gorach slyszeli. Czlowieku, Zakopane jest najbardziej oklepanym i przereklamowanym miejscem w polskich gorach, mysle ze autorowi chodzilo o cos bardziej oryginalnego. Ze mozna jechac w gory do Zakopanego to chyba nawet male dziecko juz w przedszkolu dziecko wie, wiec takie rady to mozna sobie darowac.
  • Gość:   IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.13, 13:39
    Zakopane? nie byłem a jak pojadę to tylko na spacer a zatrzymam się gdzie indziej.
    Z gór w majowy weekend to polecam OpinoGÓRĘ i imieniny u Zygmunta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.