Dodaj do ulubionych

Urząd Pracy Ciechanów

IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 11.07.13, 09:50
Czy należy zlikwidować Urząd Pracy w Ciechanowie? Moim zdaniem tak, dlatego że tam nic się nie dzieje. Pracy nie można tam znależć, bezrobotny, który tam przyjdzie jest traktowany jak intruz. Biurokracja, lenistwo urzędników, załatwianie pracy i dotacji dla znajomków. Takie jest moje zdanie o tej nie potrzebnej instytucji.
Edytor zaawansowany
 • Gość: AA IP: *.152.141.100.dsl.dynamic.t-mobile.pl 11.07.13, 10:42
  Urząd Pracy został stworzony tylko do bieżącej kontroli - czy bezrobotny jeszcze żyje, kiedy jeszcze chodziłem do Urzędu Pracy co miesiąc aby mnie zobaczyli to po drodze przy pływalni mijałem sklep z ofertami pracy, była to żenujące.
 • Gość: xxx IP: *.xdsl.centertel.pl 11.07.13, 10:48
  W stu procentach się zgadzam nic nie robią lesery w środku pustka a panie rozmawiają o ciuchach sklepach itp
 • a.kraszewski 14.07.13, 20:40
  Nie można zlikwidować Urzędu Pracy. A gdzie znajomkowie załatwiali by sobie pracę i dotacje?
  --
  Nie lubię chamów i idiotów
 • Gość: gośc IP: *.dynamic.chello.pl 14.07.13, 21:04
  nie rejestrujcie się tam jeśli tylko macie taką możliwość a problem sam się rozwiąże
 • Gość: kamil IP: *.dynamic.chello.pl 14.07.13, 21:06
  Ale trzeba przyznac ze bardzo ładnie panie tam pracuja oczywsice nie wszystkie :) :)
 • Gość: arek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.13, 22:37
  urząd niepotrzebny, nieskuteczny,. wystarczyłoby 3 urzędników dodatkowych w mieście albo starostwie
 • Gość: Maciek IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 15.07.13, 07:30
  UP to środek zapobiegawczy gdzie trzeba się meldować na wyznaczony dzień, tak jak na Policję. Państwo polskie zgotowało nam taki los, że być bezrobotnym to chyba jakiś zaszczyt. Upodlanie Polaków w urzędach pracy szczególnie w ciechanowskim UP to norma. Nie stawisz się na podpis to musisz się tłumaczyć jak u kuratora sądowego. Jestem zarejestrowany 2,5 roku jako bezrobotny i nie otrzymałem żadnej propozycji pracy od UP. Wyjechałem w Polskę szukać pracy, którą znalazłem i to legalną w swoim zawodzie, a oni mnie pozbawili statusu bezrobotnego z powodu nie stawienia się na wezwanie, bo rzekomo nie stawiłem się na rekrutację w sprawie pracy. Ciechanowski UP już dawno powinien odwiedzić prokurator. Tam praca i dotacje są tylko dla znajomków i za łapówki.
 • Gość: z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.13, 18:10
  rany, jakie to smutne... urząd pracy, który niczego w sprawie pracy niczego nie potrafi zrobić. może zmiana nazwy na bardziej adekwatną? jakieś propozycje?
 • a.kraszewski 16.07.13, 18:46
  Urząd Utrwalania Bezrobocia?
  Delegatura Ciechanowskiej Sitwy?
  --
  Nie lubię chamów i idiotów
 • Gość: Arek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.13, 22:32
  Nie słyszałem, żeby ktoś dzięki nim dostał pracę. Jak ktoś naprawdę chce pracować, to prędzej czy później znajdzie robotę. Może źle płatną i nieciekawą, ale na chleb zarobi. W kryzysie nie ma co wybrzydzać. Urzędy Pracy powinny być zlikwidowane, bo żaden z nich pożytek. Powinny się nazywać Urzędami Iluzorycznej Pracy.
 • Gość: TOJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.13, 08:13
  Siedzi tam kupa leniwców zadowolonych z siebie nie przejmujących się losem bezrobotnych .Popieram akcje dyskryminujące urzędasów i ich podejście do problemu bezrobocia. Minimalizm widoczny gołym okiem możliwy tylko w tego typu insttucjach. Jestem pracodawcą gdyby ci ludzie pracowali umnie , długo by nie popracowali. Mam nadzieję że nadchodzące zmiany dobiorą im się do czterech liter.
 • Gość: grzssiek IP: 213.199.253.* 17.07.13, 09:26
  No właśnie To tak ja ta pamięcią chyba E przygotowuje pożal się boże przetargi. Siedzi i nic nie robi, po co to stanowisko to ja nie wiem!!!!!!
 • Gość: alsa IP: *.dynamic.chello.pl 02.05.14, 08:57
  Mój syn został wezwany do urzędu i otrzymał ofertę pracy.(Tak pięknie zaczyna się ta bajka ) Wszystko byłoby dobrze, z tym jednym małym szczegółem, że ta oferta już była nieważna 2 tygodnie. Kiedy zgłosił się do pracodawcy jeszcze tego samego dnia facet strasznie się zdziwił, bo tam już od 2 tygodni pracował człowiek ( a nie widmo). Tyle ludzi tam siedzi w tym urzędzie ( bo nie powiem że pracuje) i nikt nie sprawdził czy oferta jeszcze aktualna.
 • Gość: tereferekuku IP: *.centertel.pl 02.05.14, 10:24
  A kto powiedział, że Urząd Pracy jest od pracy, jest potężny urząd do walki z bezrobotnym i nie mylić pojęć.
 • Gość: i IP: *.cnow.pl 18.07.13, 08:12
  ale to że miałeś ubezpieczenie to w niczym ci nie przeszkadzało? to że inni za to płacili ? jak ktoś chce pracować (lepsza czy gorsza praca to inna sprawa) to znajdzie zajęcie. ale najlepiej skomleć że jest źle i niedobrze. i nie jestem pracownikiem tej instytucji chociaż im nie zazdroszczę tych sfrustrowanych komentarzy
 • Gość: Dzidek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.13, 17:15
  arek napisał: <urząd niepotrzebny, nieskuteczny,. wystarczyłoby 3 urzędników dodatkowych w mieście albo starostwie>
  Myślę tak samo. Z tym, że w mojej opinii oprócz Urzędów Pracy powinno się zlikwidować starostwa. Mnożenie bytów urzędniczych i tyle. To byłaby odważna reforma, ale PO sie na to nie zdobędzie, bo straciłaby koalicjanta. Starostwa to przechowalnia działaczy PSL, podobnie jak agencje rolne - razem to armia urzędników utrzymywana przez podatników bez żadnych korzyści dla państwa.
 • Gość: BN IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 19.07.13, 17:47
  Popieram likwidację tych skorumpowanych urzędów jakimi są Starostwo i urząd pracy. Mowa tu oczywiście o ciechanowskich urzędach
 • Gość: kargul IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.07.13, 18:42
  Już nie długo sami się zlikwidują.
 • Gość: misiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.13, 21:18
  po co czekać i tracić kasę nie wiadomo na co. zamknąć ten zbędny przybytek
 • Gość: Aneta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.13, 21:50
  Nie znam nikogo, kto dostałby pracę dzięki nim, a parę znajomych osób odwiedzało regularnie Urząd Pracy, więc po co on komu?
 • Gość: gość IP: *.cdma.centertel.pl 20.07.13, 21:02
  Szanowni Państwo narzekać jest łatwo nie wiem czy macie świadomość co jest rolą Urzędu Pracy a mianowicie: promocja zatrudnienia, łagodzenie skutków bezrobocia oraz aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych. Mylicie pojęcia to pracodawcy a nie Urząd tworzy miejsca pracy. Jaki jest lokalny rynek pracy każdy wie i Urząd w tym zakresie nie ma wiele do powiedzenia. Zakres działań każdego PUP określają przepisy prawa min. ustawa o promocji zatrudnienia....". Najłatwiej jest krytykować i ubliżać. Przemyślcie zanim cokolwiek napiszecie. Najłatwiej jest wszystko negować.
 • Gość: DD>> IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 20.07.13, 22:07
  Schowaj te swoje mądrości w buty. Pewnie jesteś na ich garnuszku.
 • Gość: bezrobotny... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.13, 23:53
  Tak sobie czytam i czytam...Tak nie mam pracy to mogę sobie poczytać.z tego co sam wiem to cała pani Lat... terroryzuje pracowników,kierowca tejże pani zawozi na zakupy po sklepach za pieniądze podatników trzeba byłoby się zabrać za tych co na stołkach siedzą.
 • Gość: bezrobotny... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.13, 00:00
  Trzeba się zabrać za tych co na stołkach siedzą i terroryzują pracowników,niezrównoważone emocjonalnie .Kierowca z PUP samochodem z tej instytucji robi zakupy prywatne pani kierownik.
 • Gość: ASIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.13, 10:39
  Same negatywne wypowiedzi na temat tej "instytucji" świadczą same o niej. A co do załatwiania po znajomości to 100 % prawdy, kiedy pracował tam wujek mojej koleżanki to i na kurs się załapała choć ja też wtedy byłam bezrobotna i nikt mnie nie poinformował o takiej możliwości (dodam, że mieszkam 25 km od Ciechanowa i codziennie w pup-ie nie mogłam być), a po co im mój nr telefonu??? Fikcja...
  Ale to wszystko nic, bo już pracując byłam w tym pseudo urzędzie i czekałam żeby zgłosić wolne miejsce pracy w firmie i byłam świadkiem jak Pan i Pani z ofert pracy wyzywali się bo ona gdzieś pojechała i ponoć za długo jej zeszło, on miał do niej pretensje a ona "odpierd...l się ode mnie" i jeszcze ciekawsze epitety, nikt w ogóle nie przejął sie, że po drugiej stronie siedzą interesanci, to było tak żałosne, że brak słów...
  I tylko tak mnie zastanawia po co im te nowe biurka, krzesła, monitory przecież z takimi manierami to oni powinni na łące krówki paść a nie z ludźmi pracować.
  Sposób w jaki odnoszą się do bezrobotnych jest poniżej jakichkolwiek norm, traktują ich jak zadżumionych, też to widziałam na własne oczy.
  Porażka, porażka i jeszcze raz porażka...
 • Gość: Ciechanowianin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.13, 11:29
  Panie Kraszewski pisze Pan ,że nie lubi Pan chamów i idiotów , dlaczego pisze Pan idiotyczne treści. czy ma Pan dowody, że Urząd Pracy w Ciechanowie załatwia pracę i dotacje tylko znajomkom, że to sitwa. Proszę podać dowody , bo za taką idiotyczną bez pokrycia sprawę może Pan odpowiadać karnie.
 • Gość: xyz IP: *.cnow.pl 21.07.13, 11:37
  Dotacje dla znajomych- to standart w PUP .
 • Gość: młody IP: *.play-internet.pl 22.07.13, 19:59
  Co za brednie pieszesz. Jestem młodym przedsiębiorcą i w tym roku starałem się o dotacje. I bez żadnych problemów ją otrzymałem. I wbrew temu co piszesz nie znam dyrektora tego urzędu i łapówki też nikomu nie dałem.
 • Gość: juzpracująca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.07.13, 11:28
  owszem dotacje mogą dostać i nieznajomi urzędników z UP bo znajomi pracę już mają. 5 lat temu byłam zarejestrowana w UP i pracy mi nie znaleźli pomimo że otwierał się zakład który poszukiwał ludzi z moim wykształceniem - sama sobie pracę znalazłam a oni nawet nie chcieli dać wsparcia finansowego dla pracodawcy . Były wtedy jakieś przepisy ze jak ktoś sam prace znajdzie to dla pracodawcy są ulgi ale wykpili się jakimiś innymi przepisami i mieli w du... całą sytuację. Staże oczywiście były tylko dla znajomych tych pań co kiedyś same były stażystkami w UP i dostały ciepłe posadki w UP.
 • Gość: zarejestrowany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.13, 10:04
  Oczywiście staże dla znajomych, szkolenia dla znajomych. JA WIELOKROTNIE STARAŁEM SIĘ ZAPISAĆ NA JAKIŚ KURS - SZKOLENIE. SŁYSZAŁEM BRAK JUŻ MIEJSC. O ZGROZO PO CO TEN URZĄD.
 • Gość: z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.13, 10:14
  pół roku szukam pracy.ostatnio zarejestrowałem się w up licząc,że skoro w im zawodzie nie ma pracy to mogą mnie przekwalifikować.prywatnie nie stać mnie wydać kilka tysięcy na kurs zawodowy.co się okazało?muszę być 6 m-cy zarejestrowany,żeby mieć szanse na kurs. a prawa do zasiłku nie mam.więc co to za aktywizacja bezrobotnych?
 • Gość: bez IP: *.dynamic.chello.pl 11.08.13, 14:39
  klub pracy .........................................beznadzieja i te panie tam masakra11111!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Gość: nierób IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.13, 13:02
  Ta instytucja jest profesjonalna i niezbędna.
 • Gość: misiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.13, 00:42
  to oczywiście była ironia... zlikwidować to zbędne dziadostwo
 • Gość: pup IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.13, 16:32
  Niezbędna instytucja.
 • Gość: opelos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 15:40
  Nic tylko pracować w PUP-ie!!!!!!!!
 • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 09.08.13, 07:55
  dla mnie najbardziej żenujące jest to że mam lepsze wykształcenie od tych wszystkich pracowników razem wziętych ale nie co z tego jak nie mam znajomości....też bym chciała w UP pracować, spokojna robota do emerytury
 • Gość: xxx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.13, 09:21
  Czyli jakie? w trakcie hablitacji czy już po?
 • Gość: xxx IP: *.31.235.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.08.13, 22:20
  Ijej biedactwo, taka wykształcona u nigdzie jej bie chcą. Myślała ze od razu po studiach dostanie etat za 5k do ręki. W szkołach polskich brakuje tego co w usa - zajęć zaradności życiowej.
 • Gość: opinia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.13, 22:47
  Klub pracy - fikcja, doradztwo zawodowe czy po średnicywo pracy 0oraz jakies kursy... ludzie, toz to dla swoich, i może jakis minimalny odsetek takich co mają szczęście... gdy ci z pup nie mają swoich.
  Pracują tam tacy co sami mówili, że im załatwili pracę znajomi. Nie mogę publicznie podać nazwisk, bo ochrona danych, ale wiem i mówię , bo nawet ci ludzie bezrobotni objęci tzw.
  indywidualnym planem... to kpina. Gdybym nie dotknęła , to bym nie uwierzyła, a tak to włąsnie jest, falszerstw i układów co nie miara. Walka z tym co nieuczciwe na nic, gdy inni wyżej, bo w układach. Tam nawet radca prawny kłamie. Ale może dobierze się ktoś i do takich.
 • Gość: xyz IP: *.adsl.inetia.pl 12.08.13, 21:08
  Potwierdzam, tak tam właśnie jest w tym posranym pup-ie!
 • Gość: ludek IP: *.dynamic.chello.pl 01.05.14, 20:13
  uwazam ze powinno siie zlikwidowac ten urzad przynajmiej bylo by wiiecej pieniedzy bo te obiboki nic nie robia niektorzy nie powinni sie pokazywac bo wygladaja okropnie niemilo i patrza na ciebie jak na przybysz z kosmosu
 • Gość: admjgt IP: *.180.199.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.05.14, 08:19
  Teraz to chyba pslowcy obsadzili tą instytucje :-D kto jak kto ale oni doskonale wiedzą jak dawać zatrudnienie, szkoda że tylko swojej rodzinie (jak w starostwie) i kolesiom hehe
 • opin7 02.05.14, 10:55
  Urząd Pracy jest dla pracy urzędników Urzędu Pracy! Bezrobotny musi radzić sobie sam.
 • Gość: bezrobotna IP: *.dynamic.chello.pl 11.05.14, 14:03
  firma EURES nie daje pracy a takie ogloszenia znajdują się na tablicy w pup przerabiałam ztą firmą wyjazd do Holandii ,oczywiscie nie spełniłam wymogów pracodawcy śmiechu warte ,poczytałam więcej na temat tej firmy ,otrzymała dotacje na posrednictwo pracy ,kończy im się w tym roku ,chodzi tylko o jak największą liczbe CV i tyle .Pytając naszych Pań o prace z tą firmą panie nie wiedziały nic i jak tu ufać niema komu ,człowiek wierzy że praca przez up legalna pewna ,a to wielka ściema
 • Gość: Zwieg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.14, 16:23
  Urzędy pracy powinno się zlikwidować, bo dają pracę - ale w urzędzie i głównie znajomym PSL o czym wszyscy wiedzą.
 • Gość: zen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.14, 09:37
  i tak od góry zaczynając, sama szefowa ciagle na sesjach posiedzeniach poza urzedem pracy.
 • Gość: xxx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.14, 12:55
  Wszystko fajnie, tylko czemu nie piszą Ci, którzy skorzystali z pomocy urzędu, otrzymali dotację, doposażenie, szkolenie, propozycję pracy..... Pewne działania nie są zależne od urzędników, to nie oni tworzą prawo, tylko Ci na których głosowaliśmy a że bzdurne.......no cóż. I tak na marginesie to ministerstwo dzieli ludzi na przed 30, po 50, itd. , to oni dają pieniądze na aktywizację nie uwzględniając pozostałych bezrobotnych a jaki na to wpływ mają pracownicy. Pracowałam tam, zwolniłam się sama i powiem krótko to jest niewdzięczna praca, niemiła atmosfera, obelgi ( np. takie jak na forum ) i na dodatek marne pieniądze. Nie wszyscy są z PSL i nie wszyscy popierają takie działania. A co do użytkowania samochodu służbowego do celów prywatnych....... ja też bym chciała, żeby mnie ktoś woził do pracy ..........:)
 • Gość: zazzu01 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.14, 11:07
  ci co otrzymali wsparcie z pup mają z reguły "mocne plecy",oczywiście nie wszyscy, bo od każdej reguły są wyjątki. jestem rok zarejestrowana w pup i nie otrzymałam ŻADNEJ pomocy, ŻADNEJ propozycji pracy. nie miałam prawa do zasiłku i zależało mi jedynie na przekwalifikowaniu, bo w moim zawodzie nie dostanę pracy (tu znów wychodzi brak znajomości - a na tym opiera się rynek pracy w Ciechanowie), a z pensji męża nie stać mnie zapłacić za prywatne studia czy jakiś kurs. Rozumiem,że jest wielu chętnych na szkolenia,ale jeśli widzę,że na kolejnym 3 z rzędu szkoleniu są wciąż te same osoby, podczas gdy wiele, jak ja nie może się doczekać na jakiekolwiek.
  poza ty pracownicy pup uważają,że jak już komuś zaproponują fuchę na umowę zlecenie za 800 zł to wielka łaska.
  Zaraz sypną się pod moim adresem obelgi,że nie potrafię znaleźć pracy. Jakbym szukała jakiejkolwiek, to bym już dawno znalazła,ale mając 2 dzieci w wieku przedszkolnym i mając w perspektywie płacić za prywatne przedszkole (do państwowego się przecież nie dostały bo mam nie pracuje) ok.1000 zł za 2 dzieci , chcę pracować za godne pieniądze, chociaż moje ambicje są coraz mniej wygórowane. Czy oczekując pracy biurowej,umowy o pracę i 1600 zł na rękę naprawdę chcę zbyt wiele?
 • Gość:   IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.14, 12:20
  Zuza Ty się wczoraj urodziłaś? PUP jest od tego żeby bezrobotny miał ubezpieczenie zdrowotne i koniec. Chcesz oferty pracy to wejdź na stronę PUP i sprawdź oferty. Jedyne osoby którym PUP daje pracę to te które tam siedzą za biurkami. To jest największy sukces PUP.
 • Gość: jaro IP: *.matcom.com.pl 20.06.14, 17:12
  Smiech na sali .Jak nie mają ofert pracy z Ciechanowa i okolic to drukują jakieś głupowate oferty z drugiego końca Polski albo z EURES ,żeby tylko było coś na stronie ofert.
 • Gość: Tomek IP: *.cnow.pl 21.06.14, 12:30
  UP jest bezużyteczny. Założę się że jest to ta część 900 tysięcznej armii urzędników w 36 mln. kraju powstałych za rządów Tuska którą trzeba by było wyrzucić na zbity ryj. Siedzą, lenią się, mordy kwaszą jak petent przyjdzie. Widać też że swojej roboty nie lubią, do tego za moje podatki...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.