Dodaj do ulubionych

SM niszczy Skodą yeti zieleń

IP: *.centertel.pl 26.07.13, 11:02
Wczoraj około 19 jechałem jak zwykle na rowerze przy bajorku za kościołem św Piotra .sm w swoim nowym aucie jak gdyby nigdy nic spisywało młodzież za picie chyba piwa. Panowie z SM wjechali na teren zielony niszcząc go kołami i zakłócając silnikiem łowienie rybek. Szkoda ze nie miałem aparatu ponieważ zrobił bym zdjęcie i doręczył do komendanta. Drodzy obywatele reagujecie jak widzicie gdy ktoś od pilnowania prawa je łamie.
Edytor zaawansowany
  • Gość: PIKUŚ IP: *.dynamic.chello.pl 26.07.13, 12:39
    Te rower, a ty to taki święty jesteś konfidencie ? Nigdy nie depnąłeś stópką na trawnik ? Naprawdę nie masz nic innego do roboty?
  • Gość: Rower IP: *.centertel.pl 26.07.13, 12:49
    Nikomu za to mandatów nie daje oni tak.niech się na rowery przerzuca. Druga sprawa ze oni chyba do 16 pracują ? Kto płaci im za te wojaże po 19 ?
  • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.13, 12:59
    Uważam że chłopcy bardzo dobrze pracują ścigając pijnych młodych ludzi. Bravo, bravo byle tak dalej a będzie lepiej w Ciechanowie. SM poinno zwiększyć zatrudnienie.
  • Gość: tropiciel IP: *.dynamic.chello.pl 26.07.13, 23:34
    Na drugi raz trzeba zrobić zdjęcia i dać EL Comendante. Niech się zajmie swoimi chłopcami.
  • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.13, 12:23
    Od razu do El Presidente. Niech się wreszcie publicznie wypowie w temacie.
  • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.13, 12:21
    Osiołku podszywający się pode mnie,
    Czy dobrze pracują, to mam znaczne wątpliwości i to niestety poparte dowodami. Niestety, jak świadczy opisana w tym wątku sytuacja nawet jeśli zbiorą się do roboty, to sami przy okazji łamią prawo. Przy okazji jak poruszany jest temat picia pod chmurką ciekawy artykuł Tekst linka

P.S. Od lat powtarzam, że wszelkie straże gminne, w tym i nasza mniejska powinny być rozwiązane. Pomysł o zwiększeniu zatrudnienia mógł powstać wyłącznie w głowie kogoś związanego z tą formacją. Być może chodzi o wprowadzenie etatów przekręcaczy. To taki gość, co pomaga przekręcić się z boku na bok ;)
  • Gość: kreator IP: *.dynamic.chello.pl 27.07.13, 21:20
    samo ty bła<&>e byłeś podobno mundurowym ? zdejm okulary i popatrz w lustro i zobaczysz ?twój przypadek to ewelement na skalę światową deklu pa
  • Gość: sm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.13, 15:08
    Czy to prawda?
  • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.13, 16:14
    Niestety, ale tak.
  • Gość: goś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.13, 13:21
    Coś w temacie się zmieniło?
  • Gość: qwe IP: *.dynamic.chello.pl 31.07.13, 17:48
    samosia łaziła dzisiaj z aparatem po mieście to może coś złapała

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się