Dodaj do ulubionych

Martyna Rogowska czy Marzanna Zmysłowska

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 23:20
O której mozna pisać a o której nie ?
Czy bycie uwiklaną politycznie i koleżeńsko czyni kogoś bezkarnym na tym forum ?
Czy bycie po prostu fryzjerką czyni z innego człowieka smiecia gdy inna paniusia tak zaczyna swoje bzdety
Pani łaskawie podeszła do mnie z taką miną jakbym nie wiem co jej zrobiła, miałam wrażenie że była zła na mnie , że co, że zabieram jej czas- w końcu jej za to zapłaciłam -że co że mam nowoczesną krótszą fryzurę wykonaną przez stylistę z Gdyni i że musi ruszyć głową i coś ślubnego na niej wykonać - a patrząc na nią na pewno nie wiedziała co
Edytor zaawansowany
  • Gość: ... IP: *.range86-176.btcentralplus.com 08.08.13, 23:41
    A co ma bycie "uwikłanym i ble ble ble" do tego, że ten salon to porażka? Ludzie piszą prawdę, a ta w oczy kole? Właścicielka zachowuje się jakby była sławna co najmniej w całej Polsce..., jest nieprzyjemna, do tego nie dba o siebie, powinna mieć klasę, a ta pani wyglada jakby dopiero wyszła z łóżka, po ciężkiej nocy. Gdzie makijaż i fryzura. Rozumiem, że o 8 czy 9 jak otwiera interes może jeszcze być "w rosole", ale o 13 czy 15 już mogłaby się ogarnąć.
  • Gość: uczesana IP: *.centertel.pl 09.08.13, 18:29
    Bywam w salonie MR i właścicielka zawsze jest schludna, uczesana i umalowana. W czasie moich wizyt była miła dla mnie i dla innych klientek. Nie rozumiem tych wpisów.
  • Gość: ona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 23:42
    zdecydowanie można pisać o Pani Martynie Rogowskiej, której nie znam zupełnie, ale jej firma jest publiczna. Konkurencja na rynku powoduje to, że klientowi również należy się zainteresowanie za jakie płaci. Ja też mam kilka niemiłych wspomnień z wizyt w naszych ciechanowskich salonach fryzjerskich.
  • Gość: alfons IP: *.play-internet.pl 09.08.13, 00:12
    A Zmysłowskiej firma nie jest publiczna..........bredzisz,wybaczam upał Ci mózg zlasował.A propos, jak można pisać o kimś kogo się nie zna,do tego pod ''nickiem''.
    Ps. co to jest firma PUBLICZNA,bo mnie to się dziwnie kojarzy???
  • Gość: do alfonsa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.13, 11:15
    alfonsie pewnie nie wiesz, ale każdy przedsiębiorca jest zobowiązany działać pod firmą. A firmą jest jego imieniem i nazwiskiem podanym do publicznej wiadomości. Każdy przedsiębiorca pracuje więc na swoje imię i nazwisko.

Jako że działalność alfonsów jest przez polski kodeks karny zakazana to ty legalnie będziesz mógł szerzyć swoje sutenerstwo w takich lokalach co pięknie nazywają się agencjami towarzyskimi. I jako przedmiot działalności sklasyfikujesz sobie imprezy, rozrywkę, alkohol, wiadomo pod jaką przykrywką.
  • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.13, 08:35
    Poprosze zdjecia tych zajebistych fryzur z Gdańska i zdjęcia tych niezajebistych fryzur z wesela tej pani klientki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka