Dodaj do ulubionych

Likwidacja przejazdu w ul. Fabrycznej

05.12.13, 17:40

Z dniem 9 grudnia 2013 r. ma nastąpić likwidacja przejazdu drogowego w ul. Fabrycznej oraz rozpocznie się uzupełnianie "ekranów akustycznych".
Edytor zaawansowany
  • Gość: Gość IP: *.cnow.pl 05.12.13, 19:45
    No i co? Mamy cię pochwalić? Czy też zrzucić winę na PO?
  • Gość: mnium IP: *.elartnet.pl 05.12.13, 20:01
    Trzeba usiąść i płakać.
  • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.13, 20:07
    Jaki to ma sens skoro pociągi i tak muszą zwalniać na Spółdzielczej i Mleczarskiej?
  • Gość: Adaś IP: *.dynamic.chello.pl 05.12.13, 20:11
    Wspólczuję mieszkańcom za torami. Wiadukt sam nie wyrobi.
    Przejazd miał być zlikwidowany po wybudowaniu wiaduktów na Śmiecińskiej i Mleczarskiej.
    Jak zwykle od d... strony.
  • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.13, 20:13
    Dobre pytanie. Przypuszczam, że wszystko odbywa się zgodnie z harmonogramem, który został uzgodniony z Urzędem Miasta. Tylko nikt nie przewidział, że budowa wszystkich przejazdów w mieście ulegnie opóźnieniu. Kto by się tam, w ratuszu, takimi drobiazgami przejmował.
  • Gość: ups IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.13, 22:12
    bez przypisania winy ratuszowi dzień dla ciebie stracony. prawda asamoa? gdzie szukasz naiwnych, którzy uwierzą, że pkp, państwo w państwie, liczy się z prowincjonalnymi samorządami? fakt, ludzi traktujesz jak idiotów, ale żeby aż tak? ty oczywiście jako jasnowidz przewidziałbyś każde wahnięcie terminów.
    jak ci się zacznie jajecznica kojarzyć z ratuszem to będzie ostatni dzwonek. idź do specjalisty już dzisiaj.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.13, 22:25
    To bardzo dobra wiadomość dla PO i jej naczelnego organu jakim jest ratusz,wybory mają wygrane ostatni raz kilka lat temu.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.13, 23:20
    Ratusz robi sobie jaja stąd takie skojarzenie ich skryby na tym forum.
  • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.13, 23:11
    No tak, nikt się z nimi nie liczy. ROTFL. W takim razie powinni, w geście rozpaczy, grupowo podać się do dymisji.
    Niestety, ale zgodnie z rewelacjami gazety samochwalnej takie rzeczy były uzgadniane. Jak łgać, to w te same nuty inaczej wychodzi się na Pinokia.

"ty oczywiście jako jasnowidz przewidziałbyś każde wahnięcie terminów."
    Dziękuję za uznanie, ale nie trzeba być jakoś specjalnie uzdolnionym, by wiedzieć, że w Polsce terminy inwestycji bardzo rzadko są dotrzymywane. Najprostszym rozwiązaniem było skorelowanie terminu zamknięcia przejazdu z terminem oddania powiedzmy sąsiednich wiaduktów. Proste? Myślę, że jest to oczywiste - dla każdego, kto nie jest idiotą.

P.S. Rozumiem, że ratusz może kojarzyć się z kurą, ostatecznie z kurnikiem, ale dlaczego miałby się kojarzyć z jajecznicą? Czyżby to jakiś ratuszowy szyfr.
  • Gość: ups IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.13, 00:45
    LOL. zgodnie z twoim rozumowaniem w geście protestu jako obywatele Rzeczpospolitej grupowo powinniśmy zrezygnować z aktu głosowania, skoro od lat jesteśmy nieskuteczni. a jesteśmy, bo co z tego, że wybieramy, jeżeli każdy parlament, rząd i wraz z nim takie np. PKP robią swoje najczęściej wbrew naszym życzeniom i bez pytania o zdanie.
    tak można każdą rzecz sprowadzić do absurdu.

> Najprostszym rozwiązaniem było skorelowanie terminu zamknięcia przejazdu z terminem oddania powiedzmy sąsiednich wiaduktów. Proste? Myślę, że jest to oczywiste - dla każdego, kto nie jest idiotą.

dlaczego nie napiszesz do idiotów z PKP i nie obsobaczysz, że korelacja im się obsunęła? zacznij od naprostowania gamoni, że z jakiej paki inwestycję robi kilku wykonawców, każdy w swoim rytmie, a jeden psiajucha śmiał zbankrutować! nie żałuj sobie i poleć po całości. należy się tępakom. najlepiej zostań szefem szefów w tym PKP i pokaż bezmózgom, jak się to robi.

w twoich postach świat jest dziecinnie prosty. jest ratusz - samo zło, głupie "mniasto" (wyjątkowo finezyjnie to określasz, czysta sublimacja intelektu) i - na antypodach - chodząca mądrość, skromniutki TY. pewne diagnozy, oczywiste rozwiązania... sam cymes. no żesz, startuj człowieku, wygraj wybory, świat oszaleje ze szczęścia, bo wszystko stanie się proste - inwestycje za miliony nie trafią na żadną przeszkodę, każda twa decyzja spodoba się ludowi i nikt błyskotliwie nie napisze anonimowo, żeś "mundry".
    teraz na serio. nasuwa się oczywiste pytanie: dlaczego nie staniesz do rywalizacji wyborczej z tymi, którzy twoim zdaniem niczego nie potrafią?
    myślę, że nie masz odwagi, bo król okazałby się nagi. niektórzy rodzą się przywódcami, co z tego, że nie są wolni od błędów, ale mają odwagę podejmować decyzje. nawet, jeśli za nie obrywają od hejterów. inni rodzą się hejterami i już pampers im nie pasuje. z czasem nie pasuje im coraz więcej. zaciśnięte piąstki rozluźniają tylko wtedy, kiedy niechęć przelewają na klawiaturę.
    wyrazy współczucia dla ciebie, asamoa. teraz znów możesz podziękować. pogody ducha życzę
  • Gość: a_samo_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.13, 10:16
    Momentami nawet ocierasz się o logikę.
    Niestety, ale obywatele RP grupowo rezygnują z aktu głosowania i to z jednej podstawowej przyczyny - nie wierzą, że ich głos może coś zmienić. Tylko, co szukać daleko, jak mamy dobry przykład we mnieście. W ostatnich wyborach samorządowych na 37tys. wyborców do urn udało się zaledwie 18 tyś., czyli skromne 48%. Co drugi ciechanowianin pozostał w domu.
    W efekcie zbiorowego "protestu", oraz niedemokratycznych zasad, forujących listy partyjne mamy na przykład radnych, których społeczne poparcie wyniosło zaledwie 56 głosów.

Odnośnie PKP, to wiele samorządów skutecznie walczy z tym molochem. W Ciechanowie mieszkańcy sami, bez wsparcia ze strony ratusza również weszli w szranki z tą firmą i przewalczyli przynajmniej część swoich postulatów. Wspomnę tu choćby o dyskutowanej na tym forum sprawie ekranów na Przytorowej. Wsparcia ze strony ratusza nie było.
    Szefem Szefów w PKP nie mam zamiaru zostawać, bo to stanowisko z klucza partyjnego, a ja z wyboru jestem bezpartyjny. To, że wielu dyrektorów z nadania politycznego jest "bezmózgami", to już insza inszość i nie mam zamiaru nad tym się rozwodzić.

Odnośnie wyborów, to mnie rozbawiłeś. Coraz więcej osób nakłania mnie do startu w wyborach, ale spośród ratuszowych jesteś pierwszy.

Odnośnie tych co "rodzą się przywódcami" to doprowadziłeś mnie do łez. Dawno się tak nie uśmiałem. Nie ważne, że walą byki, grunt, że podejmują decyzje. Tak dalej, a niedługo będą w mediach informacje, że nad Ciechanowem widziano unoszące się baloniki.

P.S. Podobno w ciechanowskim szpitalu szykują się do przeprowadzenia na jesieni 2014 serii ciężkich operacji. Łacińska nazwa jest trudna, ale po polsku to się zwie: odcinanie ryja od koryta i d... od stołka.

• Gość: ups IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.13, 11:09
    ratuszowym nie jestem, a ty zniżasz loty. post scriptum było prostackie, nawet jak na ciebie.
    racz od czasu do czasu nie mijać się z prawdą, bo w ciechanowie z pkp też udało się wywalczyć
    dodatkową drogę z krubina do kasprzaka. pewnie tobie udałoby się wyszarpnąć im przejazdy przez tory, nawet wbrew unijnym przepisom - ROTFL.

lubię twoje wpisy z takich samych powodów, dla których lubię hollywoodzkie filmy kategorii C, takie w których czasem mikrofon włazi w ekran. połączenie dziadostwa z zadęciem, mizerii z butą, nieudolności z moralnym wzmożeniem. rozbawiasz mnie nieustająco. takiego bufona ze świecą szukać, ba, ze scenicznym reflektorem.
    dlatego namawiają cię na start. jak mówią małolaty - czysta beka i do tego za free
    daj chociaż raz jakiś przykład własnych osiągnięć życiowych, takich na miarę omnipotentnego gościa, na jakiego się kreujesz.
    puść wodze fantazji.
    bo póki co widzę, że nic ci tak dobrze nie robi na przepastne poczucie własnej nicości niż wylanie pomyj na kogoś, do kogo nie możesz doskoczyć.
  • Gość: mama IP: *.cnow.pl 06.12.13, 11:47
    ogromne utrudnienia dla maluchow ktorzy przez przejazd szli do szkoly nr7 a teraz jak te dzieci maja chodzic gdzie ruch gora wiaduktem to male dzieci tu bylo bezpieczniej
  • Gość: pkp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.13, 12:26
    Jest wybudowana kładka od ul. Nowokolejowej.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.13, 23:12
    Jak to kiedyś wyraził się nasz Wielki Wódz Wszystkich takie sprawy załatwia się w ciszy gabinetu
    /wtedy dotyczyło to jednostki wojskowej/.
    Ja to się cieszę z takich inicjatyw
    Smiecinek jako getto.
    Deptak jako umieralnia.
    Pętla miejska gwóżdz do trumny budzetu miasta.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.13, 09:13
    Zawsze uważam by takie protesty organizować tym ktorzy są winni.Czas zablokować wejscie do ratusza tym co tam rządzą.
  • Gość: Raspil IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.13, 12:48
    Drodzy mieszkańcy Ciechanowa kłótnia na temat czyja to wina że przejazd zostaje zamknięty absolutnie jest bez sensu, to że inne przejazdy nie są gotowe i szybko nie będą jest faktem i trzeba coś z tym zrobić ! Nie mówię o łopatowaniu za robotników ale o proteście w sprawie nie zamykania przejazdu bo dostanie/wydostanie się z centrum stanie się jeszcze gorsze. 07.12 odbędzie się zebranie w formie protestu ( godz. 16 przy przejeździe) przeciwko zamykaniu teraz tego przejazdu co jest całkowicie bez sensu. Pani Ewa Gładysz miała umowę z mieszkańcami osiedla że przejazd nie zostanie zamknięty dopuki inne inwestycje nie zostaną zakończone i jak zwykle robią co chcą , dlatego warto się zjednoczyć i próbować coś zdziałać
  • Gość: Samson IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.13, 16:30
    Chyba coś ci się pokręciło.Jak Ewa Gładysz mogła mieć jakąś umowę z mieszkańcami,jak to nie jest inwestycja miejska.Umawiać mogło się tylko PKP.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.13, 18:22
    Czy ktoś jeszcze pamięta jak z ul.Plockiej wjechało się w Fabryczną by ul.Sienkiewicza dostać się na Warszawską?
  • Gość: aaa IP: 213.199.253.* 07.12.13, 17:28
    Wszystkich chętnych zapraszamy na protest w dniu 9.12.2013r., od godziny 7:00. Pierwotne spotkanie tuż przy w/w przejezdzie.
  • ckfs 07.12.13, 17:48

W związku z decyzją PKP o zamknięciu przejazdu w ulicy Fabrycznej, nie pozostaje nam nic innego jak pokazanie aktywnej dezaprobaty dla jego poczynań. Na dzień 9 grudnia br (poniedziałek) między godziną 7.30 13.00 został zgłoszony protest, który ma pokazać skalę problemu, z jakim zmierzą się mieszkańcy w przypadku prowadzenia prac przez PKP na kilku odcinkach jednocześnie.

Protest skupi się w trzech miejscach:

1. ulica Fabryczna - od strony skrzyżowania z ulicą Sienkiewicza,
    2. ulica Mleczarska - na wysokości myjni samochodowej,
    3. ulica Graniczna - okolice skrzyżowania z ulicą Czarneckiego.

Protest polegać będzie na przechodzeniu przez pasy z transparentami wyrażającymi niezadowolenie z postępowania PKP oraz postulat pozostawienia przejazdu w ulicy Fabrycznej do czasu oddania wiaduktu w ulicy Mleczarskiej zgodnie z wcześniejszymi obietnicami. Samochody będą przepuszczane co pół godziny, za wyjątkiem służb publicznych i komunikacji miejskiej.

Kierowcom oczekującym na przejazd wręczane będą ulotki informujące o przyczynach protestu. Wszystkich zainteresowanych prosimy o okazanie wyrozumiałości.

Jednocześnie, zapraszamy osoby zainteresowane tym problemem do przyłączenia się do protestu, odprawa o godz. 7.00 w poniedziałek przy przejeździe na ulicy Przytorowej.

• Gość: Bez sensu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.13, 18:01
    Kompletnie bez sensu,tylko innym życie utrudnicie.I tak zamkną przejazd.Ile takich protestów widziałeś przeciwko PKP albo Enerdze albo innemu molochowi państwowemu.Z łaski to ci mogą najwyżej jakiś ekranik podarować ale nie przejazd.Taki protest to sztuka dla sztuka.Ktoś sobie już robi kampanię przed wyborami,a ja mam stać w korku.Dzięki i gościu na ciebie nie zagłosuję na 100%.Naiwnych szukasz.
  • Gość: kierowca IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.13, 18:12
    Dlaczego bez sensu?, Niedługo zapewne zamkną też przejazd na Mleczarskiej i zostanie tylko wiadukt i przejazd na ul. Śniecińskiej. Wiadukt jest fajny jak jest drożny. Oblodzenie czy kolizja na nim i mamy miasto niemal nieprzejezdne.
  • ckfs 07.12.13, 18:26

Przejazd na Śmiecińskiej/Spółdzielczej niebawem też zostanie zamknięty - na końcówce jest budowa na Gąseckiej.
  • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.13, 18:44
    A za rok albo wcześniej zniknie przejazd na Ceramicznej (Krubin).
  • Gość: samolot IP: 46.22.160.* 07.12.13, 18:49
    w zamin przejazdu będzie lotnisko w skołówku
  • Gość: gośc IP: *.cnow.pl 07.12.13, 19:20

i będziemy latać zamiast jeżdzić
  • Gość: aaa IP: 213.199.253.* 07.12.13, 19:15
    Kocham takie wypowiedzi. Z sensem pozostaje tylko usiąść i piwko przed TV wypić, a w poniedziałek jak mrówka do mrowiska. A to że miasto zafunduje na przynajmniej rok zakorkowanie miasta pewno jest mało ważne, a ważniejszym pozostaje poniedziałkowy dojazd do pracy?
  • Gość: aaa IP: 46.22.160.* 07.12.13, 19:24
    zacznił pracować od szóstej lub od siódmej,nie wa korkow
  • Gość: aaa IP: 213.199.253.* 07.12.13, 19:40
    Pracuje od 7, zreszta nie w Ciechanowie, jednakże arogancja władzy nie odpowiada mi. I żeby była jasność pie... partie, gdyż wszyscy jednakowo "pachną"...
  • Gość: toco IP: *.205.48.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.12.13, 22:20
    już widzą te korki z trzech stron na skrzyżowaniu Śmiecińskiej z Sinkiewicza ale kogo to obchodzi urzędnicy są od korygowania projektów unijnych anie korki nim w głowie.
  • Gość: mr IP: *.static.chello.pl 26.01.14, 11:22

Już jutro, tj. 27 stycznia br., przejazd na Mleczarskiej zostanie zamknięty na długie miesiące.
  • Gość: Marekk80 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.13, 22:50
    PKP strasznie się przejmie protestem. Nawet nie zauważą. Jedźcie do Warszawki do centrali i tam kurde blokujcie a nie tu ludziom. Taki dyrektor jeden z drugim może by was zauważył jakbyście mu zajęli gabinet a jak będziecie protestować w Ciechu to skicha się co najwyżej ze śmiechu.
  • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.13, 23:45
    Powinni zablokować tory a nie ulice ;)
  • Gość: Y IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.13, 11:17
    X ma rację! I kto dzisiaj miał problemy z dojazdem? Dzieci do szkoły nie mogły dotrzeć na czas! Jak protestować to z sensem a nie po głupiemu!
  • Gość: mieszkaniec IP: *.adsl.inetia.pl 09.12.13, 14:13
    Brawo za inicjatywę obywatelską. Za to że nie udają, że jak ktoś ich olewa to deszcz pada.
    Choć cel chyba nie został osiągnięty bo przejazd już zamknięty i już rozkopany.
  • Gość: Z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.13, 15:53
    Potwierdzam to co napisał X i Y !! Dzisiaj moja Żonka wiozła Córkę do szkoły i co? nie mogła przejechać!! Bardzo się zdenerwowały obie, gdyż moja Córka miała na 1 lekcji klasówkę z matematyki /uczy się całkiem nieźle/, ale jest w ostatniej Gim, więc musi jeszcze więcej się starać! I co? kto za to odpowie jeśli moja Córka dostanie słabą ocenę z tej klasówki??
    Ludzie! Opamiętajcie się! Protestujcie, ale nie kosztem dzieci!! zwłaszcza z ostatniej klasy Gim!!!
  • Gość: kierowca IP: *.adsl.inetia.pl 09.12.13, 16:58
    oj przestańcie już biadolić że nie można było przejechać. Doceńcie że ludzie chcieli się zorganizować, zrobić transparenty i łazić w mroźny poranek po ulicy a nie siedzieć w kapciach przed telewizorem. Ja o proteście wiedziałem wcześniej i o miejscach gdzie będą też. W trakcie rozdawali ulotki gdzie informowali po co to robią i przepraszali za utrudnienia. Brawo.
  • Gość: Y IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.13, 22:55
    Za utrudnienia nikt mnie nie przeprosił. Ulotki też nikt mi nie dał. I nie biadolę, inicjatywy obywatelskie popieram, ale nadal nie rozumiem jaki sens miał protest w tym akurat miejscu - przejście dla pieszych w pobliżu przedszkola i szkoły - ktoś wyjątkowo nie lubi dzieci? A czy dla dzieci przejście kładką nie jest przypadkiem bezpieczniejsze?
    Ps. Podziwiam tych, którzy w bezsensie potrafią znaleźć jakieś pozytywy ;-)
  • Gość: .................. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.13, 16:48
    g... wno chłopu nie zegarek
    protest w mordę - a komu protestujący życie utrudnili ?
    ano zwykłym ludziom, którzy przez bezsensowne w tym momencie zamknięcie przejazdu i tak będą mieć większe niedogodności
    bez pojęcia i bez pomyślunku

trzeba było iść na te tory i tam protestować - miałoby to jakiś sens, a tak to szkoda gadać
    z d..py ta inicjatywa
  • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.13, 19:23
    Dzielni policjanci ochronili koparkę przed protestującymi, którzy byli zdolni poprzegryzać jej gąsienice :D
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.13, 23:14
    Mieszkańcy Śmiecinka niech zrozumieją że to już 21w.i idzie nowe a jak chcą robić zakupy to mają internet,bo po co szwendać się tu i tam?
  • Gość: x IP: *.tktelekom.pl 10.12.13, 14:08
    Bułki też kupujesz w internecie?
  • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.13, 16:13
    Nie bardzo rozumiem tych narzekań na zamknięcie przejazdu na Fabrycznej. Dla pieszych dłuższa droga o kilka metrów przez kładkę lub wiadukt. Więcej ruchu i w przypadku kładki dużo bezpieczniej. Dla pojazdów jedynie może być problem, gdy zamkną przejazdy na Mleczarskiej lub Spółdzielczej z powodu włączenia w przyszłości do ruchu wiaduktu i tunelu. Więc w sumie o co chodzi? O zmianę przyzwyczajeń.
  • Gość: toto IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.13, 16:29
    O to to to to!! Jak mówił św.p. Dziadek Mateusz w Jezioranach!
  • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.13, 19:58
    Codzinnie jeździłem tamtędy do i z pracy. Jadąc Fabryczną nie stawałem na żadnych światłach, omijałem wieczny korek koło wiaduktu, lewosręt na Płońskiej itd. Teraz czas dojazdu wydłużył się o conajmniej 10 minut.
  • Gość: mieszkaniec IP: *.adsl.inetia.pl 10.12.13, 19:58
    portalu: mieszkaniec napisał(a):

> Nie bardzo rozumiem tych narzekań na zamknięcie przejazdu na Fabrycznej. Dla pi
    > eszych dłuższa droga o kilka metrów przez kładkę lub wiadukt. Więcej ruchu i w
    > przypadku kładki dużo bezpieczniej. Dla pojazdów jedynie może być problem, gdy
    > zamkną przejazdy na Mleczarskiej lub Spółdzielczej z powodu włączenia w przyszł
    > ości do ruchu wiaduktu i tunelu. Więc w sumie o co chodzi? O zmianę przyzwyczaj

a nie uważasz, że zamknąć przejazd winno się w momencie oddania do użytku wiaduktu lub tunelu? Nie uważasz że zamknięcie tego przejazdu nie ma praktycznego uzasadnienia tylko formalne?

• Gość: roman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.13, 21:11
    jak PKP musi rozliczyc kontrakt to nieważne, że to formalne. zamykają, bo mają to w kontrakcie z wykonawcą
  • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.13, 12:13
    Uważam podobnie jak Ty, gdyż tak nakazywała by logika. Przejazd powinien być zamknięty po oddaniu do użytku tunelu na Śmiecińskiej i wiaduktu na Mleczarskiej. Jednak wydaje mnie się, że te utyskiwania niezadowolonych są przesadzone. Często widziałem tam obrazki stojących samochodów i ludzi przed szlabanem, także w sumie ......A stało się tak prawdopodobnie dlatego, że likwidacja tego na Fabrycznej była w planie tegorocznym i trzeba było ten plan zamknąć. Księgowość, pieniądze itd. No niestety w tym wszystkim rozliczenia księgowe są ważniejsze od wszelkiego innego dobra i ja już do tego przywykłem. Człowiek stał się do tego dodatkiem. A pamiętam też, że mówiło się o zamknięciu tego na Fabrycznej już latem więc i tak los był dla nas łaskawy.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.13, 18:16
    To ja pisałem o internecie w formie parodi politruków z peło.
    Żeby wam dokopać i wykpić to moderator nie skasował postu bo to forum nie zdziwiłbym się gdyby to blankiewicz lub ktoś z jej otoczaenia był moderatorem.
    Inny tekst biorący stronę protestujących został skasowany tego samego dnia.
  • Gość: stasiek IP: *.adsl.inetia.pl 11.12.13, 07:17
    Po już kaput.
  • Gość: olek IP: *.cnow.pl 11.12.13, 12:36
    droga dzieci do szkoly wtaduktem zgroza chodnik dla jednej osoby niech idzie matka z wozkiem to pieszy na ulice schody strome dla starszych ludzi udreka ciekawe kto bedzie dbal o ich odsniezanie natomiast isc kladko to trzeba isc ulica bo wlasciciele aut posesji wystawili auta na chodnik przed posesje przejazd zamkneli ale innych drog nie sprawdzili jak dojsc po co
  • Gość: .................. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.13, 13:06
    popieram mieszkańca, który napisał
    a nie uważasz, że zamknąć przejazd winno się w momencie oddania do użytku wiaduktu lub tunelu? Nie uważasz że zamknięcie tego przejazdu nie ma praktycznego uzasadnienia tylko formalne?

być może plan był taki, że w dniu 9 grudnia 2013 r. :
    1. oddajemy do użytku wiaduktu na mleczarskiej i w okolicach kwiatowej, oraz tunel na śmiecińskiej
    2. zamykamy przejazd na fabrycznej

nie udało się zrealizować pkt 1, ale udało się zrealizować pkt 2
    czyli co - w sumie sukces bo plan w 50 % zrealizowany o czasie

gratuluję sukcesu decydentom na kolei
  • Gość: miki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.13, 22:33
    ludzie tu normalnie dyskutują, a ty nie umiesz. potrafisz tylko chamsko obrażać, jak zawsze. nie ma tu dla ciebie miejsca, pszem
  • Gość: miki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.13, 10:15
    mój wpis nie był do "......" :)
    dzięki mod za likwidację bredni pszema
  • Gość: ewa IP: *.cnow.pl 12.12.13, 08:31
    Zamknięty przejazd kolejowy trudno ,ale niech chociaż ktoś pomyśli o nas mieszkańcach osiedla i czas sygnalizacji świetlnej przy straży wydłuży ,żeby korki się nie tworzyły .To co miało miejsce dzisiaj przed 8 rano to zgroza. ps.A już na pewno ,żeby nie działały 3 dni. Pozdrawiam mieszkańców innych dzielnic Ciechanowa którzy nie mają problemu z dojazdem do pracy ,a dzieci do szkoły ,a nawet wyprawa po głupie zakupy jest super[ha.ha.ha]
  • Gość: x IP: *.tktelekom.pl 12.12.13, 12:29
    Nawet jak na na wiosnę otworzą kawałek pętli od Bielina to i tak niewiele to pomoże bo nadal będzie się trafiać na to skrzyżowanie...
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.13, 23:45
    Zamknięcie przejazdu to wielkie osiągnięcie naszej władzy i nikt nam nie odbierze tej zasługi.
    Nie ma korków jest szybko i sprawnie na skrzyżowaniach.
  • Gość: gosc IP: *.centertel.pl 13.12.13, 11:15
    Jak w tym kraju ma być dobrze skoro są świnie, nawet na tym forum, które przypiepszaja się do protestujących a nie do palantow utrudniających życie zamykających przejazd. Przecież konsekwencje zamkniętego przejazdu na fabrycznej a niebawem na mleczarskiej odczuwają wszyscy. Korek na korku w całym mieście. Jak można było zgodnie z planem zamknąć przejazd nie oddając zgodnie z planem wiaduktów? Dziwne to prawo. Do walka wyżej którego córeczka spoxnila się do szkoly- wspolczuje jej .....miec takiego ojca i matkę to porażka.

Ciekawe co zrobią władze jeśli powtórzy się sytuacja pogodowa z poprzedniego piątku kiedy to wiadukt trzeba było zamknąć ? Była to nie pierwsza taka sytuacja i wtedy zawsze był ruch puszczany właśnie przejazdem na fabrycznej.
  • Gość: .................. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.13, 18:02
    do mnie pijesz bo m. in ja się do protestujących przypieprzyłem, więc odpowiem

kolego, dostrzegam brak logiki tak w twoim rozumowaniu, ja i brak logiki w postępowaniu protestujących
    przypiepszaja się do protestujących a nie do palantow utrudniających życie zamykających przejazd napisałeś
    - odpowiem : protestujący, w taki sposób w jaki protestowali, przyłączyli się do tych, którzy jak piszesz, utrudnili życie ludziom poprzez zamknięcie przejazdu

protestować owszem, warto - ale żeby protest miał sens trzeba protestować tak i w taki sposób, żeby mieć choć cień nadziei na osiągnięcie celu
    a jak było ? - protestujący zablokowali kilka przejść dla pieszych na ulicach dosyć newralgicznych prowadzących do centrum z za torów - efekt : rano ludzie nie mogli na czas dojechać do pracy, szkoły, lekarza itd.( ci sami ludzie karwa ! co tak się o nich martwisz )

a co działo się na przejeździe w tym czasie ? - nic - wiem widziałem .... z wiaduktu

spóźnienie się do szkoły w pewnych okolicznościach i w pewnym wieku może być bardzo poważnym problemem - albo jesteś za młody żeby to zrozumieć ( dzieci nie masz w tym wieku ) albo szkołę miałeś/masz w D, albo generalnie prezentujesz typową przypadłość niektórych ludzi, która nazywa się "zapomniał wół jak cielęciem był"

korki w mieście były, są i będą, bo jesteśmy coraz "bogatsi" i każdy ma auto - czy za 1 tys. czy za 100 tys. miejsca na ulicy to auto zajmuje tyle samo

zamknięcie tego przejazdu, bez oddania wiaduktów/tunelu było bez sensu - obśmiewałem to wyżej, jako wykonanie 50 % planu - ale wynurzenia, że jak się krytykuje protestujących to w tym kraju nie może być dobrze ( w jakim ? bo ja żyję w Polsce, nie w jakimś Tym kraju ) żenujące

nie wystarczy owczy pęd, na zasadzie protestować byleby się wyprotestować

protestować owszem, ale z sensem - w odpowiednim miejscu, czasie i formie

a tak tylko protestujący wk...li parę osób i tyle z tego było
  • Gość: ajaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.13, 19:02
    >każdy ma auto
    Zwłąszcza banki i firmy leasingowe mają dużo aut .. ludzie mniej.
  • Gość: ...... IP: *.147.13.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.12.13, 20:01
    każdy protest ma sens ,ten pokazał nieudolność naszej władzy i dał Ci do zrozumienia żebyś przy najbliższych wyborach przypomniał sobie ten protest
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.13, 22:52
    Wg cytatu z Czasu Ciechanowa winnych należy szukać w ratuszu.
    Wszystko wcześniej uzgodniono z ratuszem.
    A co z przejazdem na Bielinie?Może sprzedano Śmiecinek by Krubin Cegelnia miała?
  • Gość: ....... IP: *.147.13.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 14.12.13, 07:18
    Mogło tak być dla PKP zamknięcie przejazdu to oszczędności i nie w głowie im interes mieszkańców dlatego cisza w ratuszu w tej sprawie jest porażająca ta władza ma poniżej wyborców oni są wybrani tylko po to, żeby uczestniczyć w uroczystościach w czym bryluje CC wystarczy przejrzeć galerię
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.14, 08:58
    Kolejny cud to czynny przejazd na Krubinku,żadnych ekranów,wiaduktu.
    To ciekawe rozwiązanie dla Pendolino a śmiecinek jak getto.
  • Gość: .................. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.13, 11:58
    ...... napisał każdy protest ma sens

znów fundamentalnie się nie zgodzę -
    protest nie ma udowadniać czegoś li tylko władzy, bo nie wszystko od władzy zależy, prezydent taki czy owaki to nie pan Bóg, że wszystko od niego zależy - kuźwa czy wy nadal żyjecie w komunie gdzie wszystko zależało od władzy ? ja wiem, że Jarosław twierdzi, że on wszystko może i jak on by rządził to by mógł - a ja mówię g.. wno - rządził i nie mógł, a te tłumaczenia, że nie mógł bo wraże siły itd. ... pirdy, sryrdy
    protest ma być uciążliwy dla tych co mają decyzję w rękach i im ma coś pokazać - jakoś jestem dziwnie pewny, że władze kolei nie wiedzą nic o tym proteście, a jeśli nawet to nie spędził im nawet minuty snu z oka

piszesz ten pokazał nieudolność naszej władzy i dał Ci do zrozumienia żebyś przy najbliższych wyborach przypomniał sobie ten protest

och dziękuję bardzo, ale jakoś nie zrozumiałem przesłania - teraz rozumiem !
    protestujący w d..pie mieli zamknięcie przejazdu, utrudnienia dla mieszkańców, które pogłębili, im chodzi o zwycięstwo w wyborach ich władzy, a nie tej aktualnej, bo ta jest nie ich - w końcu wszystko jest jasne, po prostu nie lubią Waldka W. i tyle - wszystko jasne

powiem ci coś kolego - ten protest, mi jako mieszkańcowi, pokazał środkowy palec, który jako mieszkaniec nie dość, że ma gorzej z powodu zamknięcia przejazdu, to miał drugie gorzej, bo jacyś protestowicze, bezmyślnie zastawili mu drogę, kiedy jechał do pracy żeby uczciwie zarabiać na rodzinę - tyle mi pokazał ten protest

a skoro już uważacie, że ta nasza miastowa władza jest winna zamknięcia przejazdu, trzeba było prezydentowi zastawić wjazd do roboty, albo coś w tym guście, a nie męczyć zwykłych ludzi chcących się dostać do pracy szkoły itd.

no, ale ustaliliśmy, że chodzi zupełnie o co innego więc ... alleluja i do przodu
  • Gość: gosc IP: *.centertel.pl 14.12.13, 16:00
    Sranie w banie wierszoklepo....piszesz dużo i nudno. Jak najwięcej musimy protestować, musi być na jaknajwiecej widać. Jest szambo i to w każdej materii, trzeba zwracać uwagę opini publicznej. w wyborach docenimy poczynania tych władz.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.13, 18:17
    A ten wielokropek pierwszy na forum i w swoim medium zachwalać będzie Waldka i jego ferajnę,bo pierwszy raz w życiu uczestniczył w proteście kilkanaście minut.
  • Gość: ..... IP: *.147.13.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 14.12.13, 19:22
    Do gościa "18 kropek" - zanim coś napiszesz zastanów się dwa razy, moja rada. Pomyśl przez chwilę gdzie byś teraz był i co byś robił gdyby nie protesty społeczne i czy pamiętasz protest który nie był utrudnieniem
    współczuć córce, że ma tak rozgarniętego tatę który wiedział o proteście a nie wyjechał wcześniej z domu, żeby dziecko na czas dowieść do szkoły a jeżeli już protestujący go zaskoczyli to zapomniał o wstecznym biegu w samochodzie czekał na zakończenie protestu. Ja chciałem podziękować wszystkim protestującym za udział ten protest był kolejną żółtą kartką dla władzy które zamienimy na czerwoną przy najbliższych wyborach.
  • Gość: gość IP: *.centertel.pl 15.12.13, 08:17
    Taka prawda wielokropek- chwal władze bo przecież to co się dzieje w naszym kraju to przecież nie ich wina. Powiem ci tak- też stałem w korku na Sienkiewicza tego 9 grudnia, dodam ci jeszcze jedno - pracuję jako kurier a więc teoretycznie takie protesty bardziej przeszkadzają mi niż twojej zagłaskanej i z pewnością rozpieszczonej córeczce.
    Tak jak wspomniałem wyżej - tego dnia jechałem do pracy i wiesz co zrobiłem jak zobaczyłem protest ? dojechałem do ulicy Nowokolejowej, zaparkowałem samochód i dołączyłem się do grupy protestującej. Między czasie zadzwoniłem do firmy i wziąłem dzień wolny na żądanie.

Ten zlikwidowany przejazd na Fabrycznej odbije się czkawką władzom itp. Niech ktoś weźmie pod uwagę przypadek kiedy będzie potrzebna pomoc medyczna komuś na ulicy np. Ułańskiej, Równej i im równoległych. Do tej pory karetka dojechała by znacznie szybciej przecinając tory na Fabrycznej teraz będzie kręcić koło przez wiadukt albo. . . no właśnie nie wiadomo którędy bo brak innych rozwiązań. A jeszcze ciemniejszy scenariusz- wiadukt zamknięty bo akurat firma z wawy go nie zdążyła odśnieżyć.....Mleczarska zamknięta bo za chwilę ma to nastąpić, na śmiecińskiej przejazd kolejowy zamknięty bo akurat turla się z prędkością żółwia pociąg intersyty. Ile czasu będzie jechała karetka na wspomniane ulice? Z pewnością za długo.
  • Gość: kierowca IP: *.adsl.inetia.pl 15.12.13, 08:48
    krótko, bo zespoły ratownictwa od dawna wyjeżdżają ze strazy a nie ze szpitala. Od dawna wiadomo że łatwiej jest przejechać karetce na sygnałach przez wiadukt niż zamknięty przejazd. A firma z warszawy wiaduktu nie będzie odśnieżała.
  • Gość: Redaktor IP: 213.199.253.* 15.12.13, 09:02
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: ..... IP: *.147.13.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.12.13, 09:42
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.13, 09:19
    Głupiś kierowco bo gdybyś cokolwiek interesował się miastem a nie platformą to byś wiedział skąd pogotowie wyrusza.
    Pan redaktor gdyby uśmiercił 50latków to nie miałby co napisać głupszego?
  • Gość: gość IP: *.centertel.pl 15.12.13, 09:46
    Twoja niewiedza vel. głupota jest nieobliczalna. Poczytaj gdzie jest kolumna sanitarna, ułatwię ci- od jakiegoś czasu nie jest usytuowana na terenie straży pożarnej. Także nie błysnąłeś ale niewiedzą.

• Gość: gość IP: *.centertel.pl 15.12.13, 09:52
    oczywiście post napisany wyżej przeze mnie był do kierowcy, Boże uchowaj przed takimi kierowcami/ obywatelami tego miasta którzy nie wiedzą gdzie ma siedzibę pogotowie ratunkowe w naszym mieście.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.13, 09:12
  • Gość: gośc IP: *.centertel.pl 15.12.13, 09:50
    Protestują emeryci, renciści jak jakiś zwolennik władz napisał a kto ma w naszym mieście protestować? skory Ciechanów to miasto emerytów, rencistów, bezrobotnych. Przecież ktoś kto pracuje w UM czy starostwie ewentualnie innym organie z ramienia budżetówki nie pokaże się na proteście przeciwko głupotom uchwalanym przez władze bo za chwilę dołączyli by do tej trzeciej grupy którą wymieniłem a więc do bezrobotnych.
  • Gość: .................. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.13, 12:47
    czytać ze zrozumieniem proszę, a jak ktoś uważa, że nudno piszę to niech nie czyta, włączy Radio M albo przy niedzieli poczyta coś pobożnego

wkładacie w moje "usta" czegoś, czego nie napisałem, mianowicie, że chwalę W.W. - gdzie ? - cytacik jakiś proszę

to, że za idiotyczne uważam miejsce, a przede wszystkim formę omawianego protestu, który podkreślam, moim zdaniem tylko i wyłącznie utrudnił życie zwykłym mieszkańcom, nie znaczy, że chwalę p. W.W.
    śmiem twierdzić, że W.W. miał niewiele wspólnego z decyzją zamknięciem przejazdu właśnie teraz, bez zrobienia wiaduktów i tunelu
    może powinien starać się reagować wcześniej, żeby temu zapobiec ? pewnie tak i można by mieć do niego o to pretensje - tyle, że zwykłe plucie bez argumentów jest tylko pluciem

protest w tej formie w jakiej miał miejsce, nic nie dał poza wkur...niem mieszkańców zmierzających tego ranka do pracy czy szkoły
    ( na marginesie Lepper tak zaczynał karierę, blokował drogi bogu ducha winnym ludziom )

a przejazd jest zamknięty ( nad czym ubolewam ) i to jest fakt - wasz protest gucio dał - dlaczego ? może dlatego, że był nie tam gdzie trzeba i przeciwko nie temu co trzeba ? zadaliście sobie taki trud, żeby o takiej ewentualności pomyśleć ?

jeszcze raz, protestowanie dla protestowania, jest bezproduktywnym darciem hałapy - nic z tego nie wynika poza tym, że paru pieniaczy jadu sobie upuści
    potem ci pieniacze wystawiają piersi do orderów i tak jak wy tutaj krew ich zalewa, kiedy ktoś poddaje w wątpliwość ich " bohaterskie czyny"

i nie ustawicie mnie po tej czy tamtej - w waszej plemiennej wojence nie uczestniczę

zresztą, ja to wiem, że i tak wiecie lepiej kim jestem, co myślę, i nikt was nie przekona, że białe jest białe itd.
  • Gość: omega IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.13, 13:28
    > czytać ze zrozumieniem proszę, a jak ktoś uważa, że nudno piszę to niech nie cz
    > yta, włączy Radio M albo przy niedzieli poczyta coś pobożnego ------ Twój wywód byłby super, gdyby nie ten wstęp. Nie uważasz, że palnąłeś tu głupotę? Tyle mądrości dalej a wstęp świadczy o autorze niestety nie najlepiej. Wylecz się z tego. W środowisku, które tym wstępem przywołujesz jest co najmniej ten sam procent ludzi mądrych co i w Twoim. Wiesz coś o demokracji? Bo obawiam się , że niewiele.
  • Gość: .... IP: *.147.13.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.12.13, 14:05
    Używając określenia "...wasz protest..." wiem kim jesteś, POwoli i Ty też będziesz uczestniczył w tych protestach tylko jak tym co teraz protestują spojrzysz w twarz.
  • Gość: wwwww IP: 93.154.174.* 15.12.13, 13:52
    Na smiecienie nie ma zadnej rozrywki jeszcze odcieli glownie mlodych od reszty miasta .Potem sie dziwia ze młodzi sie alkoholizuja. 13 DZIELNICA wita ciechamów

• Gość: kierowca IP: *.adsl.inetia.pl 15.12.13, 18:35
    no i potem niektórzy dojdą do wniosku że za pijaństwo na Śmiecinie odpowiedzialny jest brak przejazdu na fabrycznej.
  • Gość: gośc IP: *.centertel.pl 15.12.13, 18:44
    Lepiej już nic nie pisze kierowco....
    ale dowiedziałeś się już gdzie jest kolumna sanitarna czy dalej uważasz że jej siedziba jest na terenie straży pożarnej????
  • Gość: .... IP: *.147.13.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.12.13, 19:01
    Gościu ani w straży ani tam gdzie myślisz nie ma już kolumny sanitarnej i jeżeli chcesz się wymądrzać to jutro sprawdź tylko czytaj uważnie i ze zrozumieniem
  • Gość: gość IP: *.centertel.pl 15.12.13, 20:56
    ja się nie domyślam ja wiem gdzie jest siedziba pogotowia....także ci powiem cobyś nie wysilał resztek swojego rozumku. Pogotowie stacjonuje tak jak dawniej i tak jak powinno być - w szpitalu.
  • Gość: ..... IP: *.147.13.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.12.13, 21:59
    Ależ inteligentny facet WIE!!! ale dla uzupełnienia wiadomości idź i poczytaj co tam pisze dobrze radzę.
  • Gość: CCC IP: 213.199.253.* 15.12.13, 22:28
    Baranie pogotowie mieści stacjonuje w straży. Najgorzej to z nieukami mieć doczynienia
  • Gość: ..... IP: *.147.13.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.12.13, 22:36
    Ależ się zdenerwował szkoda chłopa nie panuje nad sobą
  • Gość: gość IP: *.centertel.pl 16.12.13, 05:54
    To idź i zobacz czy pogotowie jest w straży-powodzenia.
  • Gość: ..... IP: *.147.13.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.12.13, 07:31
    Byłem - masz rację tam jest pogotowie pożarne a tak na poważnie sprawdź bo nie ma już pojęcia kolumna sanitarna, pogotowie now ma już teł. 999 a jest 112 odśwież swoje wiadomości i nie pouczaj nie obrażaj innych to tyle w dyskusji z tobą
  • Gość: ccc IP: 213.199.253.* 15.12.13, 19:23
  • Gość: kierowca IP: *.adsl.inetia.pl 15.12.13, 20:01
    bo na młodych było już za późno, młodzi już stali pod sklepem i się alkoholizowali wiedząc że i tak przejazd zamkną.
  • Gość: młodszy od starszy IP: *.elartnet.pl 16.12.13, 01:51
    Obejdźiem,objedźiem a nawet się obczołgamy.................my młodzi
  • Gość: sołtysek IP: *.xdsl.centertel.pl 16.12.13, 08:22
    Nigdy nie lubiłem tego przejazdu więc mogą go zamknąć. Ten na Śmiecin też,nie ma po co tam jeździć.
  • Gość: ... IP: *.cnow.pl 17.12.13, 15:25
    Chodzą ploty, że na mleczarskiej również mają zamknąć. Ile w tym prawdy, to się okaże...
  • Gość: gość IP: *.centertel.pl 17.12.13, 16:05
    Niestety to nie ploty a fakt, a kiedy? wtedy kiedy państwo w państwie czyli kolej uzna to za stosowne. Żenada. Nie do pojęcia droga jest miasta bo chyba Fabryczna to droga miejska a przejazd przez tory już nie.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 17:57
    I z pomocą ratuszowi przyszedł red.Kowalski.Upiekł dwie pieczenie naraz.Zrzucił 100% winy na PKP i znalazł strajkującego który zgodził się na zamknięcie przejazdu.

• Gość: arnox IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 19:14
    inwestycja pkp, własnośc pkp, siła po stronie pkp, ale ty pszemm musisz obwiniać ratusz.lecz się
  • Gość: ..... IP: *.158.216.182.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.12.13, 19:21
    No to mamy kaszanę obwodnicy naszej władzy się zachciało, w takim zachowaniu kolei to lepszym pomysłem było wybudowanie wiaduktu nad obecnymi torami zamiast czterech w poprzek torów i na czas budowy niech sobie jeżdżą pociągi do Gdańska objazdem.
  • Gość: xzxzxz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 22:59
    Bardzo dobrze:) mogli już dawno zamknąć przejazd. Jestem jak najbardziej zaaaaaaa:):):)
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.13, 18:05
    Najstarsi mieszkańcy tej dzielnicy nie pamiętają tych konsultacji z ratuszem w tej sprawie.
  • Gość: max IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.13, 18:14
    @gość czyli pszem
    a do pkp nie łaska mieć pretensji? jak nie masz pojęcia, kto decyduje o przejazdach, to się nie wypowiadaj. przy każdej okazji wrzeszczysz: ratusz winny. wychodzisz na kompletnego ignoranta i politycznego zagończyka
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 22:39
    Ciekawy jestem jak ratusz dogada się z portugalczykiem i co mu miasto obieca?
    Kolejne trzy Biedronki w 2014r?
    Propagandziści z ratusza nie zakrzyczycie prawdy o swojej indolencji.
    Kładka,ekrany to porażka platformianych rządów,zero konsultacji z mieszkańcami.
  • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 22:41
    waleriany ci trza pszemuś, bo bredzisz nadzwyczajnie
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.13, 22:39
    Maciej Dudkiewicz rzecznik PKP PLK" nie ma takiej możliwości ,żebyśmy realizowali jakiekolwiek inwestycje poza terenem PLK bez konsultacji z samorządami....." z Czasu Ciechanowa
  • Gość: SENsei IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.13, 23:46
    Rzecznika należy czytać ze zrozumieniem: czyli odfajkowaliśmy obowiązujące nas spotkanie pod tytułem "konsultacje" z samorządem, gdzie oświadczyliśmy, że zgodnie z prawem mogą być tylko skrzyżowania bezkolizyjne - ergo, wszystkie przejazdy muszą być zlikwidowane. Obiecaliśmy, że nie zamkniemy wszystkich przejazdów jednocześnie ale zawaliły się nam terminy i żeby się wyrobić jednak pozamykamy ze 2 albo i 3. I co nam zrobicie?

A głupi ludek da się podpuścić lokalnej opozycji, która ochoczo zwali winę PKP na samorząd.
    Warto przeczytać artykuł w ostatnim TC.
  • Gość: . IP: 93.154.188.* 19.12.13, 08:20
    baaaa, "nie zamkniemy wszystkich jednocześnie" to nie to samo co "nie wprowadzimy znaczących utrudnień"
    teza jest taka:
    walą w kulki
    zlikwidowali przejazd na Fabrycznej
    żeby zrobić tunel na Spółdzielczej to też ruch muszą znacząco ograniczyć
    ale przecież nie zamkną, wszak obiecali
    jak oddadzą ładniutki przejazd na Gąseckiej to i Spółdzielczą zamkną, zobaczycie
    o Mleczarską to już nikt nie zapyta, bo nawet jak mieszkańcy protest zorganizują to trudno
    Niechaj blokują ulicę, choćby i Robotniczą ;)
    Efekt będzie taki, że ruch przez tory TIR-ów już odbywa się jedynie przez nadwerężony mocno wiadukt
    zamknięcie choćby i czasowe jednego z obecnie jeszcze funkcjonujących przejazdów zablokuje kolejne tereny i spowoduje zwiększenie korków wokół istniejących przejazdów
    Korki do wiaduktu już sięgają dawnego fotokaliny (w szczycie i dalej)
    Ulica jest zdecydowanie za wąska
    Światła mimo interwencji w GDDKiA nie uwzględniają większego natężenia z dróg dojazdowych
    paraliż murowany
    żeby przejechać wiadukt już trzeba na Tatarską wbijać się koło orła
    Potem i to nie pomoże
    Protest powalam, zdecydowanie
    Tyle, że miał on uzmysłowić urzędnikom ich głupotę i utrudnianie ludziom życia
    Powinien się odbyć tam, gdzie urzędnikom sprawił by najwięcej trudności
    Ja proponuję wszystkie drogi dojazdowe do Ratusza i Starostwa na poziomie ich zjazdów z dróg krajowych
    Da się to zrobić tak, żeby żaden urzędnik dojechać pod same drzwi urzędu nie mógł a auto zostawić musiał w płatnej strefie parkowania a nie zarezerwowanej miejskiej ulicy dla aut pracowników
    Tylko coś takiego głupotę i bezmyślność urzędnikom uzmysłowi

No i od razu odpowiem szczekaczkom urzędniczym:
    urząd jeden czy drugi jest odpowiedzialny za obecne decyzje PKPPLK bo w ich planowaniu uczestniczył
    w trakcie rozmów wtedy nie uzgodnił z inwestorem ilości jednocześnie zlikwidowanych przejazdów a jedynie kolejność ich likwidacji
    Wystarczyło uzależnić likwidację każdego od wybudowania sąsiedniego
    W chwili obecnej Ratusz coraz częściej staje się adwokatem PKP PLK

wystarczyłoby czasami trochę pokory i posłuchanie głosu mieszkańców
    Inwestycja PKP PLK jest dla przyszłości miasta Ciechanów
    To o czym teraz zapominacie to stan obecny - teraźniejszość
    Poświęcenia mieszkańców w drodze do lepszego jutra, których od nas wymagacie wcale nie musiałyby być tak duże gdyby nie ta nieudolność w planowaniu i realizacji takich inwestycji jak te realizowane w mieście przez PKP PLK
  • Gość: ..... IP: *.158.217.233.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.12.13, 09:23
    Blokadę urzędów odradzam będzie im na rękę oni i tak nic nie robią
  • Gość: Zenek12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.13, 09:34
    Proponuję coś ci dotknie prawdziwych decydentów - blokadę gabinetu szanownej dyrekcji PKP. Blokada tam, gdzie mogą zmienić decyzje, myślcie logicznie a nie żeby politycznie dowalić, bo mieszkańcom dowalacie.
  • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.13, 12:35
    Spółdzielczą zamkną na 100%. Mieli już to zrobić w maju ale z powodu przeprojektowania budowa była wstrzymana.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.13, 20:52

Obawiam się żeby PKP PLK nie ukazało kulisów rozmów,gdzie ratusz ma gdzieś dobro mieszkańców i o jaki deal chodzi.
    Warto sprawdzić jak to jest w innych miastach na trasie do Gdanska.
  • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.13, 12:02
    Ciechanów jest wyjątkiem bo budowane są jednocześnie cztery wiadukty. Nawet w Warszawie budowano tylko dwa wiadukty. Oczywiście nie było by dzisiaj tych problemów gdyby nie upadłość poprzedniej firmy - wiadukty na Mleczarskiej i Kasprzaka już by stały.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.13, 16:46
    Mnie interestje ile takich przejazdów w ruchliwej części miasta jest likwidowanych.
  • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 20.12.13, 19:42
    Nie byłoby takiego cyrku gdyby nadzór budowlany zareagował w stosownym czasie i zerwał kontrakt z firmą która nie dawała nadziei na wybudowanie wiaduktów w terminie. Przy takim bałaganie można podpisać setki kontraktów i nic nie wybudować.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.13, 22:48
    Jestem dumny z nowej architektury jaka powstała w tym miejscu,bardziej to twórcze podejście niż deptak.
    Oba te dzieła architektury służą wyższym celom niż wydaje się to wielu mieszkańcom.
  • Gość: gość IP: *.centertel.pl 21.12.13, 16:33
    Jak to robisz, że mrozu nie ma a taki bałwan jak ty nadal jest?????????????????

Najlepiej całkiem zamknąć ruch kołowy. Postawić mór między częścią zachodnią a wschodnią naszego miasta. Po co się przemieszczać ze śmiecina i zachodu do centrum i na odwrót? Oj błazenada.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 18:59
    Jestem dumnym mieszkańcem jak szybko i sprawnie władza wybrana demokratycznie potrafi zgnoić tych których już nie lubi !
  • Gość: ajaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 19:08
    Pszemuś przejrzyj na oczy. Świat nie kręci i nigdy nie będzie się kręcił wkoło ciebie razem z twoim wypaczonym patrzeniem na otoczenie, z niewątpliwie szczytnymi ale pustymi ideami twojej partii .. . Więc skończ narzucać swoją utopijną wizję jako jedynie słuszną bo nikogo to nie obchodzi poza garstką tych którzy dają się hipnotyzować prezesowi.
  • dz1ad3k 21.12.13, 19:18
    Władza nie jest od kochania ludzi. Niektórzy robią wszystko żeby nie dać się lubić :D.
    --
    Popieram Pozytywne Przesłania.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 20:50
    Następni będą mieszkańcy Aleksandrówki jak ujrzą tira za tirem i wtedy pokochają władzę jeszcze bardziej niż bardziej i jeszcze bardziej.
    ps.w jakim stanie technicznym jest wiadukt?
  • Gość: ajaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 00:44
    Dzisiejsze wpisy Przema sponsorują słowa "kochać" i "władza" oraz literki "c". "z", "a", "d" :).
  • Gość: sołtys IP: *.xdsl.centertel.pl 22.12.13, 08:46
    Aby nie było problemów z przejazdami,tunelami,wiaduktami, PKP powinny zmienić przebieg trasy i puścić tory poza miastem.Stacja kolejowa w Ciechanowie z/s w Pawłowie.Nawet ładnie brzmi. I dworzec kolejowy byłby nowy.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.13, 22:58
    Jak żyje się mieszkańcom za murem zwanym ekranem?
  • Gość: mr IP: *.static.chello.pl 10.01.14, 10:13

tc.ciechanow.pl/aktualnosc-11713-przejazdy_zostana_zamkniete_.html
  • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.14, 12:27
    A jednak to władze,zgadzają się bądź nie,odpychanie piłeczki.Niech zamykają,przekonają się jakie będą tego konsekwencje.Jak można zamknąć jedną przeprawę nie oddając do użytku drugiej.To jest właśnie kolejny przykład polskich absurdów,jak w najszybszy sposób wydać pieniądze.
  • Gość: kret IP: *.182.154.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.01.14, 13:05
    Już wiemy kiedy zamykają a czy wiadomo kiedy otworzą jedyne co się dotychczas udało otworzyć, to kładka dla pieszych, co z wiaduktem w ul Gąseckiej kiedy otwarcie?
  • Gość: miejscowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.14, 13:35
    Ryzykowne te zamykanie rzeczywiście. Co do Fabrycznej to powoli ludzie się do kładki przyzwyczają. Dlaczego do kładki a nie wiaduktu? Bo wybrażcie sobie idących naprzeciw siebie - kobieta z wózkiem i ktoś z rowerem. Nie wspomnę już o dwóch wózkach.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.14, 23:03
    Czy tuba propagandowa UM czyli TC wydrukuje list Stowarzyszenia Przytorowa o tytule' Przytorowa mówi STOP władzom miasta '
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.14, 23:21
    TC wydrukował nekrolog przejazdu kolejowego który przeżył zabór ruski,I wojnę światową,nawałnicę bolszewicką,pięć lat okupacji niemieckiej,45 lat komuszych ciemniaków , aż trafiły się rządy tuskomatołów by po 136 latach zlikwidować bardzo ruchliwy przejazd.
    Niepotrzebny nikomu tunel można było zrobić?
  • Gość: addhoc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.14, 02:08
    Ja jestem spokojny, wróci Jarek, do władzy rzecz jasna, będzie odwrót tych przejazdów. Powstaną wszędzie, tam gdzie były a nawet więcej. Pociąg zwalniając przed każdym będzie pokonywał trasę z Ciechanowa do Warszawy 3h, ale jakie to będą 3 godziny. Pełne radości z powrotu do Prawdziwej Polski.
    Czekam z niecierpliwością!
  • Gość: .... IP: *.181.231.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.01.14, 08:08
    Nie możesz spać masz problemy i piszesz głupoty likwidacja przejazdu póki co nie zwiększyła prędkości pociągów i jeszcze długo prędkość pociągów nie ulegnie zmianie. Likwidacja przejazdu miała związek z ograniczaniem kosztów na kolei i nie utrzymanie tego przejazdu do chwili otwarcia tunelu w ul. Spółdzielczej jest porażką tej władzy
  • Gość: jar IP: *.elartnet.pl 15.01.14, 22:26
    No to czekaj............długo poczekasz!
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.14, 22:06
    Jak tam chodzi się po kładce w te ostatnie dni?
    Ja dziś nie ryzykowałem tamtędy spaceru.
  • Gość: ewa IP: *.cnow.pl 27.01.14, 11:35
    O godzinie 11.00 mieli zamknąć przejazd na Mleczarskiej .Czy został zamknięty?
  • Gość: mieszkaniec IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.14, 15:53
    zamknięty
  • Gość: kierowca IP: *.matcom.com.pl 27.01.14, 16:21
    Niestety zamknięty. Czeka nas paraliż, ale prawdziwy zacznie się w marcu jak zamkną Śmiecińską...
  • Gość: ciekawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.14, 09:35
    Jak teraz się jeździ po mieście?
  • Gość: platformianygłupek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.14, 21:53
    Jak się jeździ?
    Super,trzeba tylko omijać korki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka