Dodaj do ulubionych

Społeczna rada i co wy na to ?

27.01.15, 17:32
Skład Społecznej Rady Doradców Prezydenta Miasta Ciechanów:
- Jerzy Bralczyk
- Szymon Kołecki
- Danuta Drzewiecka
- Marcin Stryczyński
- Józef Borkowski
- Adam Stępkowski
- Ryszard Sobotko
- Marek Jakubiak
- Krzysztof Kubiak
- Dariusz Węcławski
- Mirosław Szymańczyk
- Bożena Kapczyńska
- Hanna Miłoboszewska
- Grzegorz Koc
- Teresa Kaczorowska
- Zdzisław Piotrowski
- Krzysztof Jończyk
- Adrian Brzozowski
Kim sa ci ludzie ?
Kogo tu brakuje ?
Edytor zaawansowany
  • cie_chan 27.01.15, 17:47
    Co ludzie zarabiający między 7 a 70 tysięcy mogą konsultować na temat życia tych co zarabiają najniższą? Tak samo jak ta społeczna rada związkowców i pracodawców która chce prowadzić konsultacje społeczne. To dajmy jeszcze tam lekarzy, biskupów i inne grupy z zarobkami 10 000 +. Co taka rada uradzi dla najbiedniejszych? NIC!
  • opin7 27.01.15, 18:16
    A ta społeczna rada to tak społecznie doradza, czy za ciężkie pieniądze?
  • b_jak_be 27.01.15, 18:24
    Za darmo opinie7, bo ich nazwisko i zdanie jest bezcenne.
    Trochę tu za mało tych napiszę brzydko "wku...onych" bo tylko tacy pchaj.a ten świat do przodu.
  • pierwszy.obywatel 28.01.15, 10:40
    Brakuje wielu bogatych i wpływowych a na dodatek znanych by budowali pozytywny wizerunek miasta w Polsce np:Rabczewska,Zalewski,Dukaczewski,Rzepliński,Siemiątkowski,Nałęcz,Gołębiewski,Dżbik,....
    > Kogo tu brakuje ?
    --
    „Niewolnicy wszędzie i zawsze będą niewolnikami - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami”. CKN
  • xy68 28.01.15, 12:12
    Nie po to głosowałem na PiS, nie po to PiS ma 12 radnych aby dziś o sprawach Ciechanowa, decydowała jakaś rada.
    Radni PiS powinni się przeciwstawić temu tworowi, bo co, oni to nie znają spraw Ciechanowa i to ich będą rozliczać wyborcy.
    Rada z prezydencikiem sobie ustali co, jak i pod kogo a głosować i odpowiedzialność będzie na radnych, mają tylko rączki podnosić?
    Skandal !!!!!
  • agent_specjalny_buck_rockgut 28.01.15, 18:25
    To PiS nie ma w radzie społecznej delegatów?
  • czy-tak 28.01.15, 18:41
    W tej radzie jest bardzo czerwono.
  • pierwszy.obywatel 28.01.15, 18:52
    połowę bym wyrzucił z tej rady bo to bez sensu by mniejscowe elyty polytyczne tam zasiadały.
    --
    „Niewolnicy wszędzie i zawsze będą niewolnikami - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami”. CKN
  • 1andrzej1954 28.01.15, 21:18
    Przecież to jest martwe ciało nie mające na nic wpływu ,ale tylko pozory konsultacji społecznych i otwartości.Na pewno niektórzy członkowie mogą mieć indywidualne wpływy,ale to się okaże być może nie długo.Gdyby Pan Krzysiu był tak otwarty jak zapowiadał i mieć z nich pożytek, to sięgnąłby po bardziej doświadczonych i szacownych ludzi ,a takich w Ciechanowie nie brakuje chyba ,że nie chcieli.
  • xy68 29.01.15, 08:15
    Nie znam ani czerwonych ani pisowych ludzi w tej radzie społecznej ale mówię, że to dziwny twór w stosunku do rady miasta. Gdybym była radnym i miał popierać takiego prezydenta to zrobiłabym sprzeciw
  • czy-tak 29.01.15, 09:57
    Wybrana rada to Rada Miasta BIS wybrana przez prezydencika - co na to Rada Miasta którą ja wybierałem?
  • pierwszy.obywatel 29.01.15, 10:39
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • b_jak_be 29.01.15, 18:27
    Szymon Kołecki przypadkiem nie tak dawno nie popierał WW?
    A co ze składem poprzedniej rady społecznej WW i zrobiła dobrego?
  • cie_chan 29.01.15, 19:15
    Ja bez rady mogę doradzić że są potrzebne sklepy socjalne a i ubojnia by się przydała. Rolnik by miał godnie zapłacone za żywiec a biedni by mogli się tanio zaopatrzyć. Dwie pieczenie na jednym ogniu można rzec.
  • pierwszy.obywatel 29.01.15, 19:55
  • pierwszy.obywatel 29.01.15, 20:03
  • zmotywowany1 29.01.15, 20:22
    Najwidoczniej nowy Prezydent nie widzi wśród nowo wybranych radnych żadnego potencjału doradczego. Dziwię się ,że Rada w której dominują członkowie PiS tak łatwo daje się ogrywać. Chociaż z drugiej strony wielu z tych radnych nie ma żadnego pojęcia o polityce i zarządzaniu Radą miasta.
  • czy-tak 30.01.15, 12:22
    Kim są ci ludzie?, w jakich sprawach będą doradzać Prezydentowi? - ano pana Adama Stępkowskiego jeszcze mam przed oczami jak biega po Krubinie, doradza i gryluje z byłym prezydentem z jakim skutkiem doradzał już wiemy, jedno co mu dobrze wychodzi to przechodzenie z partii do partii, zaczął do SLD przez PO do ?.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka