Dodaj do ulubionych

Oddział położniczy - poród w Płońsku, neonatologia

18.02.15, 22:19
Dzień dobry,
Jestem w 20 tygodniu ciąży. Jest to moja druga ciąża i po doświadczeniach szpitala w Ciechanowie, tym razem zastanawiam się nad Płońskiem, bo nie mam odwagi powtórzyć tego horroru. Czy może ktoś się podzielić doświadczeniami z porodu w Płońsku? Jak wygląda opieka nad dzieckiem po porodzie, to szczególnie mnie interesuje.
Obserwuj wątek
      • basiabahm Re: Oddział położniczy - poród w Płońsku, neonato 17.07.15, 22:28
        Ja też rodziłam ostatnio w Płońsku i jestem zachwycona ! Mały , kameralny oddział, sale porodowe pojedyńcze, położne cały czas dostępne, lekarze w sumie też - nigdy nie było sytuacji że czegoś potrzebowałam i nie dostałam. Słyszałam że od początku lipca jest dostępny za darmo gaz do porodu , ja niestety się nie załapałam, ale przyjaciółka rodziła w czwartek i mówiła że poprosiła i od razu dostała.

Basia
    • Gość: ciezarowka19 Re: Oddział położniczy - poród w Płońsku, neonato IP: *.play-internet.pl 15.11.19, 14:26
      Czas porodu dobrze wspominam ale poród odbierał Pan doktor Majchrzak. Niestety jeżeli chodzi o opiekę noworodkową już nie jest tak "kolorowo". Moje maleństwo miało żółtaczkę i naświetlane było na moim szpitalnym łóżku i to bez osłony na oczy, naświetlanie nie dawało żadnych skutków. Noworodkom nikt nawet nie mierzy temperatury ciała, tylko matkom się to robi. Podsumowując sam poród jeżeli jest obecny Twój lekarz prowadzący super, natomiast opieka noworodkowa masakra.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka