Dodaj do ulubionych

Czy prezydent Kosiński zapisał sie do KODu?

21.09.17, 18:17
Tamtemu nie pasowała Telewizja Trwam, a temu przeszkadza WOT w koszarach?
Jak chce przegrać wybory to dobrze wybrał temat.

--
Jedyne co mnie kręci na tym forum to POziom wolności jaki wyznaczają od lat różni sPOłeczni admini na każdym poziomie kompetencji jakie mają w swoich zakutych przyciasnych łbach.
Edytor zaawansowany
  • 23.09.17, 21:59
    Harcerzyki Macierwicza nie potrafią krzaków wyrwać? Biedactwa.
  • 24.09.17, 11:14
    Typowy leming dał tekst.
    A kto od rana zakłóca spokój mieszkańcom strzelaniem?

--
    Jedyne co mnie kręci na tym forum to POziom wolności jaki wyznaczają od lat różni sPOłeczni admini na każdym poziomie kompetencji jakie mają w swoich zakutych przyciasnych łbach.
  • 24.09.17, 14:16
    Wyznawcy Jezusa i św. Tekli gdzie jest odpust.
  • 24.09.17, 17:21
    Wiem kobieto, zapewne większość to dzieci lemingów z PO, wydające 500+ na chińskie fajerwerki zamiast na coś pozyteczniejszego.Ciekawa praca doktorska mogła by powstać jacy to wyznawcy są tacy bezrozumni w takim Ciechanowie.

--
  • 18.10.17, 21:48
    Właśnie pokazał,że się zapisał sponsorując niejakiego KODziarza HOŁDYSA W KLUBIE ZGRZYT.Rozumiem,że Edyta Szewczyk nie będzie z nim koncertowała, gdy wstęp wolny.Dwa tygodnie temu inny cham KODziarz Maleńczuk też promował się.

--
  • 19.10.17, 22:34
    Szanowny Panie.
    Chociaż nie wiem czy warto z Panem dyskutować to jednak pozwolę sobie na kilka uwag odnośnie Pańskiego wpisu.
    Rozumiem, że dla Pana świat dzieli się na " kodziarzy " i " pisuary" . Naprawdę rozumiem ,chociaż nie ukrywam że współczuję. Dla mnie - Hołdys to przede wszystkim muzyk. Nieprzeciętny muzyk. Lider i założyciel ważnego zespołu - ważnego dla polskiej kultury. To czy głosuje na PO czy na PiS czy nie chodzi w ogóle do wyborów w wypadku tej rozmowy nie jest w ogóle ważne. Poza tym Prezydent nie patronuje temu spotkaniu tylko cyklowi spotkań. Cyklowi w którym gośćmi byli np Tomasz Budzyński, Arek Jakubik i wiele innych osób ze świata kultury( celowo nie wymieniam wszystkich bo obawiam się że większości Pan po prostu nie zna - wszak nas bardziej interesuje kultura niszowa co nie jest ani wadą ani żadną zaletą -tak po prostu jest i tyle). Za dobór gości odpowiadam personalnie ja - Sławek Gortat i nie narzuca mi tego ani Prezydent , ani nikt inny. Może zaproponuje Pan jakąś osobę, która Pana zdaniem ma znaczące miejsce w kulturze polskiej i jest godna zaproszenia? Jestem otwarty na propozycję. A jeśli zamiast tego będzie Pan wolał opluć i zbesztać z błotem - proszę sobie nie żałować. Jeśli to Panu pomoże - pozostaję do dyspozycji.
  • 20.10.17, 08:56
    Sławku szkoda zdrowia na ciemny lud smoleński
  • 20.10.17, 10:40
    Popieram. Nie mieszajmy polityki z kulturą.
  • 20.10.17, 20:30
    Dziękuje stary forumowiczu slawekg za ten tekst chociaż w pierwszym zdaniu mnie już gnoisz jakbyś byl z tej wyższej pòłki.Twoi zapraszani artysci taki tez maja stosunek do tych pisuarow.Mogłeś wiec odpisać ogólnie dla wszystkich forumowiczow o tym co robisz i jaki to ma cel.Prezydent i ty możecie wspierać całą plejadę jeszcze i innych niszowych KODziarzy jakich gościsz.Społeczeństwo musi mieć tego świadomość.Mi jednak odpowiadało jak poprzedni prezydent w pierwszej kadencji wspierał występujących w kawiarni artystycznej muzyków,którzy zajmowali się muzyką,a nie politykowaniem.Hołdys wczoraj i Hołdys dziś to nie to samo.Tak walczył bohatersko z komuną,że potem na kolanach przeprowadził wywiad z Jaruzelskim.Dla paru groszy sprzedał swoją przeszłość i teksty jakie za komuny grał i śpiewał.

--
  • 04.11.17, 23:11
    informuję, że zgłaszam post do moderacji. Od 'chamów' to może sobie pan wyzywać kolegów pod budką z piwem. Zero kultury osobistej (w sumie czego się spodziewać po zwolenniku pis). Proszę nie odpowiadać, nie jest pan dla mnie żadnym partnerem do dyskusji. Nie pozdrawiam.
  • 07.11.17, 22:38
    ależ panienko nauczycielko od dobrych manier zgłaszaj sobie gdzie chcesz.tak jak trzy ostatnie zdania napisałaś tak świadczy to o tobie jak to na co się tak oburzasz.połowa postu świadczy ,żeś i ty z rodu tych chamów.
    Po przeczytaniu tekstu w TC o tym spotkaniu bajdurzenia Hołdysa są tak wiarygodne jak jego antypisowskie fobie.
    www.youtube.com/watch?v=CFBJMDEq-E8

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.