Dodaj do ulubionych

Jazda na nartach, teren górzysty okolice Ciechnowa

03.12.17, 12:00
Dzień dobry, w związku z nadchodzącą zimą wpadłem na pomysł żeby zakupić narty i pojeździć po polach czy tez lasach, aczkolwiek fajnie by było znaleźć jakąś fajną górkę gdzieś w okolicach Ciechanowa żeby można zjechać z niej i tu się rodzi pytanie do forumowiczów, czy ktoś wie bądź słyszał o jakichś górkach w okolicy Ciechanowa? Nie chodzi mi o takie na których dzieci zjeżdżają na sankach, coś większego musi być.
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • michal1493 10.12.17, 22:53
    ???
  • novationen 12.12.17, 17:32
    Jeździłeś kiedykolwiek na nartach?

--
    ---
    Novationen
  • michal1493 12.12.17, 18:01
    Tak
  • novationen 12.12.17, 22:53
    No to chyba powinieneś mieć świadomość i wiedzę że na ski toury nie ma górek w okolicy Ciechanowa które by pozwalały przy tak znikomej warstwie śniegu na Mazowszu na jazdę free, a jeśli chodzi o jakieś carvingi to wogóle możesz zapomnieć. Najbliżej Mrągowo bo chyba tam jest jakiś pseudo stok. To już lepiej biegówki i do lasu, ale póki co to lepiej sprawdzi się...rower ;-)

--
    ---
    Novationen
  • agat1 14.12.17, 07:55
    Warszawa, Park Szczęśliwicki, z tego co wiem, można nawet latem zjeżdżać na igielicie...

--
    - Co ja widzę ? Serwis Nowakowskiego !
  • woophy 14.12.17, 13:23
    W biegówki zainwestuj.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.