Dodaj do ulubionych

Aura Park w Ciechanowie - Grupa Scotia Development

28.02.18, 22:49
Witam, zastanawiam się nad zakupem mieszkania w Ciechanowie i natrafiłem na ofertę osiedla Aura Park przy ul. Kopernika/Małgorzackiej budowanego przez Scotia Development. Czy ktoś może coś powiedzieć o tym deweloperze, bo to chyba ich pierwsza tego typu inwestycja, czy jest to uczciwa firma, jaka jakość wykonania, itp?
Może ktoś z osób, które już kupiły mieszkanie na tym osiedlu ma jakieś informacje na ich temat? Będę wdzięczny za każde info.
Obserwuj wątek
  • jan.kowalski137 Re: Aura Park w Ciechanowie - Grupa Scotia Develo 05.03.18, 18:24
   Witam, my też kupiliśmy mieszkanie od tego developera, czy uczciwa to zobaczymy, wiemy że to będzie ich pierwsza inwestycja tzw. pokazowa, czyli mają zamiar budować jeszcze w Ciechanowie. a co do jakości - mieszkania klasy premium, apartament co można dożo wymagać od mieszkania w systemie dev.., stan mieszkania tzw. surowy. Bryła budynku jak wadziłeś ładna, dwie hale garażowe, jedna z miejscami na 11 samochodów, druga na 56, fajne rozwiązania balkonów w niektórych mieszkaniach można sobie powiększyć taras robiąc schody i nad swoim dachem- mieć duży taras . Budynek posiadać będzie 6 kondygnacji nadziemnych oraz 1 kondygnację podziemną. W Budynku planowane jest wybudowanie: 111 lokali mieszkalnych, 49 komórek lokatorskich jako pomieszczeń przynależnych do lokali mieszkalnych, od 1 do 7 lokali usługowych, w kondygnacji podziemnej garażu wielostanowiskowego („Garaż”), o planowanej liczbie miejsc postojowych 67 i 50 miejsc postojowych wokół Budynku. Oczywiście monitoring wokół budynku, itp. Nie są to tanie mieszkania ale myślę że warto, mni. dobra lokalizacja - park- rzut beretem, centrum warszawska 2 min drogi , kino itp. Ale i tak wszystko zależny od zasobności portfela. Ceny różnią się nie tylko metrażem czy piętrem ale i lokalizacją mieszkania. Jak widziałem prace idą dobrze, choć teraz na te mrozy stanęli budową. My śle że to będzie najładniejszy budynek w Naszym Mieście.
   Pozdrawiam mam nadzieje przyszłego sąsiada ....
   • master2015 Re: Aura Park w Ciechanowie - Grupa Scotia Develo 03.12.19, 17:00
    Oj staneli z pracami , staneli , Jestem emerytem i chodzę przy tym pięknym budynku codziennie 3 razy ze swoim pieskiem na spacery i aż było miło patrzeć 2 miesiące temu jak praca po prostu się paliła . Teraz już na zewnątrz nie widać nikogo , bo skończyli niwelację terenu i nawet udało im się posiać trawę . Teraz idąc ulicą Małgorzacką i skręcajc w Kopernika do rzeki to widzę tylko kilka osób przychodzących do pracy . Przychodzą też inni zapewne przyszli lokatorzy i trochę narzekają , że wycofali ludzi do Płońska , gdzie też podobno budują jakieś bloki . Każdy chciałby już przystąpić do prac wykończeniowych , ale podobno jeszcze nie dają kluczy . Ludzie żli , mieszkają kątem u rodziców lub teściów i trudno im się dziwić , że miłość do Dewelopera ich opuściła . Powinni zebrać więcej ludzi i przyspieszyć ku uciesze tych co patrzą z utęsknieniem w swoje okna . Od razu widać , gdzie kto będzie mieszkał , bo jedni na rogu Kopernika i Małgorzackiej a inni bliżej rzeki . Szkoda ludzi a i Deweloper tak dużo traci . Ktoś wyżej pisał , że to ich pierwszy blok mieszkalny i może brak doświadczenia . No cóż tak pięknie wypracowana dobra opinia niestety jak mówią odchodzi . Jutro pojdę rano na spacerek ze swoim pieskiem o imieniu Kuba to ukłonie się panom idącym do pracy . Szkoda , że to jest liczenie na palcach jednej ręki . Można by to podsumować lekkoatletycznym pojęciem , rzutu na taśmę . Panowie ze Scoti zróbcie to , ludzie czekają i liczą na was . No do roboty .
  • master2015 Re: Aura Park w Ciechanowie - Grupa Scotia Develo 04.12.19, 08:37
   Proszę kupić mieszkanie . Ten blok jest piękny . Dziś Kuba obudził mnie wcześniej i już o godz. 6 rano przechodziliśmy obok . Z zewnątrz pięknie oświetlony dużymi kulami - latarniami . Robi wrażenie . Na bloku wisi ogłoszenie , że jeszcze są ostatnie mieszkania na sprzedaż . Tam gdzieś wyżej przy Farze mają Biuro sprzedaży ,proszę szybko tam pójść .
      • master2015 Re: Aura Park w Ciechanowie - Grupa Scotia Develo 21.12.19, 22:01
       Ostatnio Kuba obszczekiwał nowych lokatorów odbierających mieszkanie na ostatnim piętrze . Chyba zasiedlają od góry . Widać ,ze chyba biznesmani bo bardzo weseli i głośne komentarze .. jak zejdą niżej to coś z Kubą będziemy mogli zobaczyć w oknie . Niedługo zrobi się głośno .
          • master2015 Re: Aura Park w Ciechanowie - Grupa Scotia Develo 03.01.20, 06:36
           Dzień dobry , KUBA już szczeka . Idziemy zobaczyć ten piękny budynek Aura Park , który za chwilę będzie się już budził . Przyjedzie Pan Kierownik swoim busem , szkoda , że już pustym , bo kiedyś ochoczo wyskakiwali z niego pracownicy . No może dziś już się ruszy i przed ENERGA OBRÓT na ulicy Zielona Ścieżka tak jak za głębokiej " KOMUNY " ustawi się w końcu kolejka szczęściarzy po licznik energii elektrycznej do swojego mieszkania w tym budynku . A póżniej jak będzie " prąd " to zagrzmią swoją mocą wiertarki na wszystkich piętrach . Wtedy będziemy z KUBĄ mogli poznawać ciągle to nowe twarze . Zapewne " miłe " twarze . Idzie na dobre .
           • master2015 Re: Aura Park w Ciechanowie - Grupa Scotia Develo 03.01.20, 14:52
            Widać EFEKT w kilku mieszkaniach ściany " się trzęsą " od pracujących wiertarek . Super patrzeć , nie czekają jak inni nie wiadomo na co a może czekają aż na Łydyni pojawią się KAJAKI . Jutro ta budowa niestety odpoczywa , bo w weekendy nie pracują i dlatego są w tyle od tych z nad rzeki . Tamci nie chodzą do Kościoła tylko , PALĄ GUMĘ i w kolejnych oknach widać już meble .
            • pawel.was137 Re: Aura Park w Ciechanowie - Grupa Scotia Develo 13.01.20, 12:27
             Witam, jestem nabywcą mieszkania w tym bloku. Utworzyłem grupę na fb, AURA PARK CIECHANÓW MIESZKAŃCY, ZACHĘCAM DO DOŁĄCZENIA DO GRÓPY.
             Cel utworzenia tej grupy jest następujący:
             - lepszy i sprawniejszy przepływ informacji , wymianę poglądów, spostrzeżeń oraz pozwoli na zintegrowanie mieszkańców itp.
             www.facebook.com/groups/606906593438044/
             • pawel.was137 Re: Aura Park w Ciechanowie - Grupa Scotia Develo 13.01.20, 23:54
              pawel.was137 napisał:

              > Witam, jestem nabywcą mieszkania w tym bloku. Utworzyłem grupę na fb, AURA PAR
              > K CIECHANÓW MIESZKAŃCY, ZACHĘCAM DO DOŁĄCZENIA DO GRUPY.
              > Cel utworzenia tej grupy jest następujący:
              > - lepszy i sprawniejszy przepływ informacji , wymianę poglądów, spostrzeżeń or
              > az pozwoli na zintegrowanie mieszkańców itp.
              > www.facebook.com/groups/606906593438044/
              • master2015 Re: Aura Park w Ciechanowie - Grupa Scotia Develo 14.01.20, 17:59
               Bardzo ładna inicjatywa . Trochę się na tej budowie " ruszyło " Dziś z Kubą chodziliśmy po południu i coraz to nowe samochody podjeżdzały i od góry / Malgorzacka i od dołu Wyrzykowskiego . I CASTORAMA i FARBEX i ciekawe samochody z napisem OTIS /to chyba ci od wind / , no,no gonią tych przy moście . Cieszymy się bardzo , bo podobno ma być w budynku sklep ŻABKA . A w ŻABCE jest wszystko . Będziemy mieli nowy sklep . Jeszcze nie ma tylko na budynku nadanego numeru , ale każdy wie ,gdzie ten budynek stoi , dawny MŁYN . To niewatpliwie najładniejszy budynek w Mieście i takich prosimy o więcej . Ktoś z lokatorów mówił , że maja budować jeszcze jeden . Podobno koło McDonald . Jak bardzo się zmienia Miasto . Tak trzymać DEWELOPERZY .
               • master2015 Re: Aura Park w Ciechanowie - Grupa Scotia Develo 21.01.20, 05:00
                Oj wczoraj się działo . Na parkingu od strony garaży samochodów sznur . Wyciągają swoje " skarby " z samochodów tj, płytki , kleje i gipsy i od razu pytają jedni drugich ...czy WINDA działa ? I tu niestety padają NIECENZURALNE słowa , że jeszcze NIE ,że jakaś Paniusia z Płońska nie potrafi załatwić prostej sprawy . Ci z nad rzeki byli bardziej zorganizowani i postawili na zewnątrz budynku swoją windę i podobno obciążyli Inwestora kwotą jej montażu , podobno 2 tysiączki . Może i tu by poskutkowało . Może gdyby Pan Prezes zabrał tej Pani premie kwartalną to by się " ZORGANIZOWŁA " i sprawy proste na telefon by organizowała od tzw RĘKI . Do roboty Scotia . Nie spać . Macie budować drugi blok , więc trzeba robić sobie marketing ... DOBRĄ PRACĄ a nie , że mamy jeszcze czas . Tak wy urzędnicy macie go dużo , każdego dnia 8 godzin , ale ludzie chodzący z wyciągniętymi rękami od noszonych ręcznie worków już go nie mają i nie mają CIERPLIWOŚCI . Weżcie to pod uwagę drodzy URZĘDNICY .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka