Dodaj do ulubionych

Deptak - Warszawska

08.07.18, 18:30
Czy ciechanowska policja i straż miejska są aż tak bezradne, że nie potrafią poradzić sobie z pijaczkami na ulicy Warszawskiej?
Codziennie to samo - grupka pijaczków koczująca na ławkach na Warszawskiej. Nie dość, że spożywają alkohol w miejscu publicznym to zaczepiają przechodniów, w tym dzieci. Z ławek przy pomniku św. Piotra aż strach skorzystać.
Jest to reprezentacyjna część miasta i wypadałoby utrzymać tam porządek.
Edytor zaawansowany
  • ogr13 08.07.18, 22:12
    To wstyd dla miasta meliny myją się w fontannie ,szczają przy pomniku św.Piotra ,ławki śmierdzą aż obrzydzenie bierze żeby usiąść. Wywieść za miasto.
  • androj5 09.07.18, 19:51
    Interwencje Straży Miejskiej jak zwykle nie skuteczne. Po co nam taka Straż Miejska utrzymywana z naszych podatków, zlikwidować a problem scedowac na Policje i wymagac fachowych interwencji !!!
  • lady_gryzelda 10.07.18, 10:41
    Sytuacja z dzisiaj, godzin ok. 8.15. Pod pomnikiem św. Piotra siedzi grupa pijaczków, jeden z nich leży/śpi na długości całej ławki. Obok przejeżdża patrol policji i co się dzieje? NIC. Popatrzyli i pojechali dalej, żadnej interwencji. Totalna bezczynność.
  • androj5 12.07.18, 08:41
    To hańba aby służby powołane do pilnowania porządku publicznego nie umiały poradzić sobie z grupką alkoholików okupujących ławki na warszawskiej i przy Pomniku św. Piotra, sytuacja powtarza się codziennie. To reprezentacyjne miejsce Ciechanowa, turyści odwiedzający nasze miasto widzą te niecne obrazki i wyjeżdżają z jednoznaczną ocena porządków w Ciechanowie. Bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci i wnuków jest bardzo ważne, dlatego po raz kolejny apelujemy do władz miasta o niezbywalne zajęcie się tym wstydliwym tematem, mam nadzieję że to ostatni apel, że nie będzie konieczności zwracania się do władz zwierzchnich.
  • zrobmyporzadek 07.08.18, 15:50
    Moim zdaniem trzeba zglaszac, prosic o interwencje za kazdym razem. Stara jak swiat zasada, albo my, albo oni. Dzwonic na policje lub straz miejska, do znudzenia. Jezeli bezdomne pijaki wygrywaja, to zle to o nas swiadczy.
  • ciech01 17.09.18, 11:46
    Dzwonić o interwencję - chyba to żart! Pewien "pan" (oczywiście parkując niezgodnie z przepisami) zastawił mi samochód stojący na płatnym parkingu i przez 35 minut wydzwaniałem do ciechanowskich służb by interweniowały. Niestety nikt mi nie pomógł i właściciel blokującego auta po przyjściu stwierdził "co się pan gorączkujesz" i odjechał pozwalając łaskawie i mi na powrót do domu. Ludzki "pan" ... (Miejsce: na przeciw Polikliniki, ul. Mickiewicza - komenda policji ok. 100 metrów).
    Miałem też problem z przybyłym na moją posesję agresywnym psem, moja malutka suczka miała wówczas "cieczkę" - "oleli" mnie koncertowo, musiałem poczekać, aż ten agresywny, wilczuropodobny pies sam odszedł po około 40 minutach. Zero reakcji ze strony schroniska i straży miejskiej.
    Zlikwidować straż miejską natychmiast!!!
  • androj5 18.09.18, 08:21
    Strażnicy miejscy decydują już które znaki drogowe są godne ich interwencji a które nie. Kto dał im prawo do takich zachowań? Po co nam taka Straż Miejska?
  • woophy 17.07.18, 11:28
    W Warszawie w ramach budżetu obywatelskiego zrobiono w centrum leżaki. Okupują je bezdomni.
  • woophy 20.09.18, 14:27
    Panowie żule są bohaterami okładkowego artykułu w Tygodniku Ciechanowskim.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.