Dodaj do ulubionych

Czarna lista nieuczciwych pracodawców z Ciechanowa

03.09.18, 22:31
Zostałeś skrzywdzony, oszukany, nie dostałeś należnych pieniędzy od nie solidnego pracodawcy pisz, pomóż innym unikać tych którzy nie szanują pracowników. Mamy rynek pracownika wymuśmy na nie solidnych pracodawcach szacunek albo zniechęćmy ludzi do pracy u takich. Zachęcam pomagajmy sobie wzajemnie.
Edytor zaawansowany
  • ciech01 17.09.18, 12:01
    Rzeczpospolita Polska - podejmując pracę jako funkcjonariusz publiczny miałem określone warunki przejścia na emeryturę - "wykiwano" mnie i dostałem zupełnie inne (dużo gorsze - podstawa zmniejszona ze 100% do 75) warunki przejścia niż te, na które się umawialiśmy!
  • androj5 20.09.18, 09:54
    Pracownicy ochrony muszą dostać dzisiaj od pracodawcy stawkę minimalną, więc pracodawcy kiwają ochroniarzy zmuszając ich do dojazdów do obiektów chronionych na własny koszt, własnymi pojazdami. Ni ma zgody na takie wymuszenia. Zainteresujmy odpowiednie czynniki takim zachowaniem pracodawców okradających w ten sposób swoich pracowników. Zachęcam do konkretnych przykładów z nazwami firm w ten sposób łamiących prawo, a może pracodawcy zreflektują się i odstapią od kryminalnych zachowań. Co na to PIP?
  • zembaty66 25.09.18, 09:25
    Zdaje się, że każdy normalny pracownik dojeżdża do pracy na własny koszt i jeśli posiada takowy to własnym pojazdem. Nie rozumiem więc o co chodzi z tym zmuszaniem...
  • androj5 28.09.18, 22:23
    Dojazd z firmy do obiektu chronionego np:70km to podróż służbowa i powinna być finansowana przez firmę, tymczasem pracodawca zmusza pracownika do dojazdu na własny koszt własnym pojazdem. To nie dopuszczalne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.