Dodaj do ulubionych

Wybory samorządowe

27.09.18, 07:38
Cisza na forum, czyżby w Ciechanowie nikt się nie zgłosił?
Edytor zaawansowany
  • krul_kszysio_1 12.10.18, 19:44
    Bo moderator kasuje posty

--
    forum.gazeta.pl/forum/f,252370,krul_kszysio_1.html
  • ciech01 15.10.18, 13:22
    Ja głosuję na prawych i sprawiedliwych, bez względu na to z jakiej partii będą pochodzili!
    Chcę by Polak był gospodarzem we własnym domu, chcę by moje dzieci i wnukowie nie byli poddawani indoktrynacji w szkołach i przedszkolach. Chcę by prawa biologii nie dotyczyły tylko gadów, płazów, owadów, i ssaków z wyłączeniem ludzi! Chciałbym, by marsze wolności odwoływały się do prawa człowieka do głoszenia jego poglądów a nie do pokazywania obscenicznych gestów i epatowania seksualnością nieakceptowaną przez większość społeczeństwa. By nie godziły się na aresztowania i wysyłania do gułagów działaczy wolnościowych i mordowania chrześcijan mieszkających w państwach muzułmańskich. Nie wyobrażam sobie, by marsze organizowane przez ruchy np.: "pro-live" lub narodowe pozwalały na obsceniczne zachowania par heteroseksualnych i obrażanie wrażliwości przypadkowych przechodniów i tego samego wymagam od innych użytkowników przestrzeni publicznej. Nie wyobrażam sobie, by kopulująca lub obnażająca swoje cechy płciowe para mogłaby mieć ochronę państwa! "Bo się zarejestrowali" ?.
    Miłośnicy kóz czy kur też mogą się kiedyś "zarejestrować". Gdzie jest granica??!!??!!
  • palm-oliv 16.10.18, 21:27
    Jeżeli miłośnicy kóz czy kur chcą manifestować swoją miłość do nich to nic ci do tego o ile robią to w zgodzie z prawem. A przytoczone ruchy narodowe za kilkanaście dni zobaczymy w akcji na listopadowym marszu. Na marszu gdzie gdzie strach z rodziną wyjść żeby kamieniem w głowę nie dostać od tych "patriotów" w kominiarkach.

• androj5 31.10.18, 08:09
    Czas na zmiany w gminie Ciechanów. Podziękujmy wreszcie weteranowi nadużywającemu od lat i zagłosujmy na prawego Polaka z PiS.
  • zembaty66 02.11.18, 16:18
    Palm-oliv, a byłeś durniu na Marszu Niepodległości? Kamieniem w łeb to ty może od mamy swojej dostałeś w dzieciństwie. A miłośników kuz czy tej samej płci zwyczajnie nie życzymy sobie na ulicach i tyle w temacie...
  • tsa5 08.11.18, 18:05
    [URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/0acdea088772a7a8][IMG]https://images91.fotosik.pl/71/0acdea088772a7a8med.jpg[/IMG][/URL]

a cóż ci "prawdziwi Polacy" w rączkach trzymają?
  • tsa5 08.11.18, 18:06
    www.fotosik.pl/zdjecie/0acdea088772a7a8
  • zembaty66 18.11.18, 03:54
    To nie jest zdjęcie z tego roku ani z ubiegłego. Najprawdopodobniej (o ile to w ogóle warszawski Marsz Niepodległości) wykonane zostało za rządów ryżego złodzieja, kiedy policja miała prikaz robić prowokacje (i je robiła)...
  • tsa5 19.11.18, 21:55
    Zdjecię pochodzi z przed klilku lat ale smród pozostał .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.