Dodaj do ulubionych

RODO - mój protest!

10.10.18, 09:33
W związku z obowiązującymi obecnie przepisami zabraniam korzystania i przetwarzania moich danych (teleadresowych, wizerunku czy innych) w jakikolwiek sposób a w szczególności na rejestrowanie mojego wizerunku oraz zindywidualizowanych danych mojego środka transportu bez mojej zgody w monitoringu jakiejkolwiek instytucji (Policja, monitoring miejski, monitoring szkolny, monitoring bankowy, sklepowy, pocztowy i t.d. i t.p.). W przypadku niezastosowania się do tej decyzji podanej w ogólnopolskim medium prasowym będę dochodził swoich praw przed sądami.
Edytor zaawansowany
  • woophy 11.10.18, 12:24
    Heh, to tak nie działa.
  • ciech01 15.10.18, 13:24
    A jak? Mam prawo do ochrony swoich danych czy nie?!
  • woophy 23.10.18, 10:02
    Równie dobrze możesz napisać taki teks w kiblu i będzie miał taką samą moc sprawczą.
  • skyfall001 17.10.18, 08:36
    No racja, jak ktoś będzie chciał wykorzystać prawo do swoich celów (i pewnie je naciągnąć) to sądzę, że mocno się przeliczył.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.