Dodaj do ulubionych

Podaruj swój 1% podatku

04.02.19, 13:41
MOJA CODZIENNA WALKA O SAMODZIELNOŚĆ - PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU NA MOJĄ REHABILITACJĘ
Szanowni państwo. Nazywam się Grzegorz Nawrocki i mam 36 lat. Byłem kierowcą samochodu ciężarowego. Kochałem swoją pracę. Czerpałem z życia to, co najlepsze i najpiękniejsze. Niestety los chciał, aby było inaczej. Beztroskość skończyła się 21 stycznia. Była piękna, słoneczna środa. Nic nie zapowiadało, aż takiej tragedii. Tego felernego dnia uległem poważnemu wypadkowi (upadek z niewielkiej wysokości).

W Ciechanowskim szpitalu okazało się, że mam złamany kręgosłup na wysokości C7-Th1 i wymagam natychmiastowej operacji w Konstancinie Jeziornej. Transport karetką trwał niedługo. Po dotarciu na miejsce, natychmiast trafiłem na stół operacyjny. Operacja się udała. Kręgosłup został poskładany i dodatkowo usztywniony specjalnymi płytkami. Niestety diagnoza, którą postawił lekarz wywołała u mnie przerażenie w oczach. USZKODZONY RDZEŃ KRĘGOWY I PORAŻENIE CZTEROKOŃCZYNOWE (tetraplegia).

Myślałem, że to tylko zły sen. Myliłem się! W jednej chwili moje życie przewróciło się do góry nogami. Zmieniło się w codzienną walkę o samodzielność. Było bardzo dużo wylanych łez, ponieważ straciłem swoją niezależność i zostałem skazany każdy dzień spędzać na wózku inwalidzkim. Lęk o to, co będzie dalej? Kilka kolejnych pytań w głowie, "DLACZEGO MNIE TO SPOTKAŁO"? Kto się teraz mną zaopiekuję? Czy gdybym tego dnia został w domu, to uniknąłbym tego nieszczęścia?

Bezsilność wobec postawionej diagnozy mnie wykańcza, ale nie poddaję się i walczę!!! Wierzę, że przyjdzie taki dzień, w którym te wszystkie ciężkie dni pójdą w zapomnienie.

WIARA CZYNI CUDA!!!
O niczym innym nie marzę jak o tym, że będę jeszcze sprawny.

Z mojej strony robię wszystko co mogę, aby wrócić do zdrowia i jakiejkolwiek sprawności. Niestety ćwiczenia domowe, które intensywnie wykonuję, niewiele pomagają. Na rehabilitację stacjonarną, refundowaną przez NFZ czeka się bardzo długo. Jeśli już się dostanę, trwa zazwyczaj około 2-3 tygodnie. To kropla w morzu moich potrzeb związanych z rehabilitacją.
Być może dzięki wam i waszej pomocy, w końcu będzie mnie stać na prywatną, specjalistyczną rehabilitację, dzięki której wstanę z wózka i nauczę się od nowa sztuki chodzenia.

Proszę, nie bądź obojętny i pomóż mi przekazując swój 1% podatku z rozliczeń skarbowych lub wpłacając darowiznę. Pamiętajcie, że dobro zawsze do nas wraca. Może kiedyś TY będziesz potrzebował(a) jakiejkolwiek pomocy i ją otrzymasz od dobrych ludzi, którym los innych nie jest obojętny.

PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU
Rozliczając się z fiskusem w swojej deklaracji podatkowej, wypełnij rubrykę "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO" (OPP). W tej rubryce wpisz następujące dane:
• Numer KRS: 0000270809
• W rubryce informacje uzupełniające "cel szczegółowy 1%" należy wpisać: NAWROCKI 4925 (ten dopisek jest bardzo ważny).

POMOC W POSTACI DAROWIZNY
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul.Domaniewska 50A, 02-672 Warszawa
Numer subkonta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł wpłaty - NAWROCKI 4925
(tytuł wpłaty jest bardzo ważny).

Wszystkie środki finansowe zbierane są wyłącznie poprzez fundację oraz portal Pomagam.pl, dlatego macie państwo pewność, że przekazane pieniądze trafią na moją upragnioną rehabilitację.

Za okazałą pomoc, wyrozumiałość i życzliwość, jestem i zawsze będę niezmiernie ogromnie bardzo wdzięczny dla Państwa. Z góry i z całego serca ślicznie i serdecznie dziękuję, za każdy odruch wrażliwości i życzliwości. Moją ogromną wdzięczność wyrażam w modlitwie, prosząc Miłosiernego Pana, by darzył was swoją Miłością i hojnie wynagrodził łaskami wasz DAR SERCA dla mojej skromnej osoby. Serdecznie i pokornie z głębi serca jeszcze raz proszę, podarujcie swój 1% lub wspomóżcie drobną kwotą. Każda złotówka w moim przypadku jest na wagę złota.

STRONA FACEBOOK - Ogólnopolska zbiórka pieniędzy na rehabilitację. Zachęcam do polubienia tejże strony.
www.facebook.com/Og%C3%B3lnopolska-zbi%C3%B3rka-pieni%C4%99dzy-na-rehabilitacj%C4%99-742064905932083/
DARMOWY PROGRAM E-PIT
www.e-pity.pl/pity-2018/sub/program-online-epity-2019-KRS-0000270809--4925
Zapraszam na mój profil w fundacji:
www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/grzegorz_nawrocki
Link do internetowej zbiórki na portalu Pomagam.pl:
pomagam.pl/pomocdlakierowcy
Pytania proszę kierować na adres e-mail:
grzegorznawrocki11@wp.pl

UDOSTĘPNIJ TĄ INFORMACJĘ DALEJ - TO PRZECIEŻ NIC NIE KOSZTUJE.

Z POWAŻANIEM - GRZEGORZ NAWROCKI
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka