Dodaj do ulubionych

Majówka komuchów pod orłem ?

01.05.19, 09:11
Czy komuchy w tym roku kontynuować będą swoim haniebnym zwyczajem obchody majówkowe pod orłem, gdzie oddają cześć komunistycznym działaczom najczęściej nie zasłużonym dla naszego kraju a często propagującym ten chory system. Najwyższy czas zabronić czerwonym tych haniebnych działań w myśl zabronionego prawem propagowania zbrodniczego systemu który odebrał życie milionom istnień ludzkich na świecie !!!
Edytor zaawansowany
  • androj5 01.05.19, 12:43
    Garstka komuchów wspierana przez starców o laskach i orkiestrę strażacką spotkała sie i dzisiaj pod orłem wspominając haniebne czasy. Co trzeżwiejsi ciechanowianie pokrzykiwali z okolicznych chodników precz z komuną, bez odzewu w myśl powiedzenia pluj świni o oczy a ona mówi że deszcz pada !!!
  • ciech01 13.05.19, 15:39
    Komuniści wstydu za grosz nie mają! Ich pobratymcy z narodowo-socjalistycznej partii w Niemczech próbowali się kryć a ci pchają się wszędzie na pierwsze szeregi.
  • androj5 19.05.19, 22:06
    Jak świnie do koryta !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.