Dodaj do ulubionych

Sądownictwo,

30.10.19, 09:23
Po obejżeniu reportażu z oglaszania wyroku w sprawie " czyściciela kamienic " po prostu wstydziłem się za tego Sędziego i byłem wściekły , że coś takiego może istnieć w naszym kraju . Ten Sędzia automatycznie powinien zostać przeniesiony w ...STAN SPOCZYNKU . Sędziowie podobno maja emerytury w wysokości 70 % ostatniego wynagrodzenia więc da radę .
Nawet " profesorskie " tłumaczenie sytuacji nie może tego usprawiedliwić . KOMPROMITACJA .
Obserwuj wątek
    • pierwszy.obywatel Re: Sądownictwo, 30.10.19, 16:04
      Nie wiem na kogo głosowałem z kim sympatyzujesz,ale ludzie nie widzą ciagu przyczynowo-skutkowego.Głosuja na PSL,KUKIZ,PO,SLD,KONFEDERACJĘ,NOWOCZESNĄ a wtydy głosują ,żeby było tak jak było.Dziś ogladasz tego sedziego ,bo sprawa głośna,a takich są setki nie do ruszenia.

--
      Jedyne co mnie kręci na tym forum to POziom wolności jaki wyznaczają od lat różni sPOłeczni admini na każdym poziomie kompetencji jakie mają w swoich zakutych przyciasnych łbach.
      • master2015 Re: Sądownictwo, 30.10.19, 18:52
        Na szczęście dzięki telewizji można oglądać tych Sędziów , którzy powinni już odejść . Trzeba tym Panom uzmysłowić , że w przypadku takiego zachowania nie ma już " parasola ochronnego " jakiejkolwiek Partii. Sądownictwo musi być niezależne od jakiejkolwiek Partii . Po prostu : kompromitujesz się to ODCHODZISZ . Wtedy Sędziowie tak by się nie zachowywali .
        • pierwszy.obywatel Re: Sądownictwo, 31.10.19, 15:09
          no jak chcesz ich usuwać jak cała Europa z tsue stoi za tymi kanaliami ?

--
          Jedyne co mnie kręci na tym forum to POziom wolności jaki wyznaczają od lat różni sPOłeczni admini na każdym poziomie kompetencji jakie mają w swoich zakutych przyciasnych łbach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka