Dodaj do ulubionych

Wypożyczalnia narzędzi

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 23:17
Czy jest coś takiego w Ciechanowie ?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Fanar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.08, 06:42
    FANAR
  • Gość: w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.08, 08:28
    I na sienkiewicza, za dawnym KOmfortem a przed KRusem jeszcze do niedawna była, ale czy nadal jest głowy nie dam
  • 06.09.16, 22:34
    Salon i Wypożyczalnia Narzędzi Tomax na Sienkiewicza 77 obok biedronki, wjazd od strony bazaru przy pkp
  • 27.09.16, 21:32
    jak najbardziej, polecam Admix pod wiaduktem. Przystępne ceny.
  • 28.09.16, 12:19
    ja również polecam Ad-Mix. Żeby nie zostać posądzonym o reklamę na priv mogę napisać z kim tam załatwiać, żeby dostać dobry rabat.
    Pozdrawiam
  • 30.09.16, 00:36
    Oprócz wspomnianych elektronarzędzia wynajmuje Pan w jakiejś wiosce jak się jedzie na Baby (skręca się w lewo ale konkretów nie pamiętam). Mam wrażenie, że jego sprzęt jest w ciut lepszym stanie. Jak potrzebowałem największy młot pneumatyczny to ten z Tomaxa podziałał 10 min i padł a ten jego szedł jak zły (pewnie tak mi się trafiło). Narzędzia też miał jakby nowsze, na pewno znacznie czystsze, dał mi tubkę jakiejś pasty żeby smarować co jakiś czas "dłuto". Widać było że dba trochę bardziej. Na minus wyższa kaucja za pierwszym razem bo chciał 500zł a akurat tyle nie miałem.
  • 22.10.16, 15:58
    Ta wioska to Nużewo - mam dobre doświadczenia z wypożyczania tam sprzętu. Dojazd ul. Niechodzką w odległości około 2 km od Bauera.
  • 31.10.16, 13:16
    tak, jest na ulicy Sienkiewicza w Ciechanowie Salon i Wypożyczalnia Narzędzi TOMAX , 504504934
  • 31.10.16, 13:21
    jak tam ostatnio byłem to mieli maszyny po które jeżdziłem do Warszawy, wg starego powiedzenia pod latarnią najciemniej :) dla stałych klientów też mają rabaty
  • 22.11.16, 20:42
    Pomimo korzystania z w/w wypozczalni najbardziej jednak zadowolony jestem z wypożyczalni w NUŻEWIE k/Ciechanowa.Ceny za wypozyczenie bardzo konkurencyjne.Sprzęt markowych firm w bardzo dobrym stanie (nie psuje sie po 20 minutach przacy).Dla stałych klijentów dobre rabaty.Zaznaczam,ze nie jestem włascicielem tej firmy.Jestem stałym klijentem od 2 lat.Mogę podać nr telefonu do tej wypozyczalni 505 097 155.Najlepiej zadzwonic,ponieważ sprzęt,który chcemy pożyczyć może być akurat wynajęty.Polecam ,bo naprawdę warto.
  • 22.11.16, 20:56
    Ja również korzystam z wypożyczalni w Nużewie k/Ciechanowa.To prawda dobre rabaty.Sprzęt czysty odpowiednio konserwowany i niezawodny renomowanych marek.Właściciel zasługuje na pochwałę.Tak trzymać.Pozdrawiam
  • 29.09.17, 09:13
    Jest też wypożyczalnia na Płońskiej 61 w sklepie Artec
  • 29.09.17, 09:15
    Jest jeszcze wypożyczalnia na Płońskiej 61 w sklepie Artec, tam mają w miarę nowy sprzęt
  • 05.01.18, 22:07
    Salon i Wypożyczalnia Narzędzi TOMAX , Sienkiewicza 77 miedzy biedronką a nowym bazarkiem przy PKP, dzwoń 504504913, ponad 200 narzędzi do wypożyczenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.