Dodaj do ulubionych

Sala weselna Dalia w Chruszczewie

• Gość: ŚWIEŻA ŻONECZKA :) Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.10, 10:12
          Witam Wszystkich! 31 lipca odbylo się moje wesele w sali Dalia i
          może pomogę rozwiać wątpliwości niektórych osób.
          Początkowo bardzo "bałam się" kontaktu z właścicielką, bo podobno
          (wg. niektórych formowiczów) wredna, nieuprzejma i wogóle nie do
          dogadania. NIC PODOBNEGO! Bynajmniej w kontaktach z nami bardzo
          konkretna i przemiła kobieta. Nie wiem czy kiedyś było inaczej i się
          zmieniła, ale ja od pierwszej rozmowy nie miałam z nią nawet jednego
          problemu. Może poprostu Ci, którzy tak narzekali sami tworzyli
          problem? Dla mnie absolutnie bez zastrzeżeń.

Sala przepiękna, zachwyciła wszystkich gości. Kelnerzy też OK,
          bynajmniej nikt nie skarżył się, że dostał zimne jedzenie lub
          zapomnieli czegoś mu przynieść...
          Jedzenie przepyszne i nie do przejedzenia! Nie dałam rady nawet
          wszystkiego spróbować, a po weselu zostało tyle jedzenia, że
          spokojnie starczyło na poprawiny, które robiliśmy poza salą, i
          jeszcze zostało wystarczjąco, żeby zapchać zamrażalniki obu mamuś.
          Dostaliśmy wszystko co było na stołach i również wszystko co zostało
          w kuchni (flaki, mięso, kotlety, nawet kluski śląskie i paszteciki
          od barszczyku :) ). Kucharki nawet pomagały nam wszystko pakować, a
          to nie jest ich obowiązek.

Przed weselem martwiłam się, że zamiast dobrze sie bawić będę
          musiała pilnować żeby wszystko było tak jak zaplanowaliśmy, ale
          wesele bylo tak zorganizowane, że nie przejmowałam się zupełnie
          niczym, i za to dziękuję.

Ciężko jest napisać cchociaż trzy słowa o wszystkim, ale gdyby było
          coś, do czego mogłabym się przyczepic, napewno bym o tym wspomniała.

Dla zainteresowanych bardziej szczegółowo, chętnie pomogę i odpowiem
          na każde pytanie na prv. Przecież lepiej mieć o ten jeden stres
          mniej w trakcie przygotowań :)

pozdrawiam i życzę powodzenia
          Mała
      • mezatka-24 Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie 29.09.11, 22:45
        My mieliśmy w BIANCO bardzo niedawno swój ślub i jesteśmy bardzo zadowoleni. To co ludzie wypisują na forach to bzdury, my sami po przeczytaniu wpisów byliśmy gotowi zrezygnować z organizacji ślubu na sali BIANCO, ale na szczęście tego nie zrobiliśmy:). Jedzenie SUPER- udka faszerowane palce lizać, jedynym zastrzeżeniem o którym mówili goście to to "że porcje były za duże". Wszystkie nasze niestandardowe pomysły były przez właścicielkę i kelnerów wykonane bez zastrzeżeń. Jeśli ktoś będzie zainteresowany kontaktem to proszę pisać lukasper@wp.pl . Bardzo dziękujemy Pani i kelnerom za organizacje tego NAJWAŻNIEJSZEGO dla nas dnia.
    • Gość: ania Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie IP: 109.243.239.* 07.09.10, 18:27
      Planujemy wesele na 2012 rok. Wstępnie w rozmowie tel Pani właścicielka dala cene 180. za 2 dni jedziemy podpisać umowę. mamy nadzieję że mozna się z nią porozumieć, chcemy o wiele rzeczy zapytać, wiele ustalić żeby potem nie było.... Każdy moze wyrazić wlasne zdanie i my tez bedziemy pisac na bieżąco o wszystkim:) MIMO WIELU NEGATYWNYCH KOMENTARZY CHCEMY TAM ZROBIć SWOJE WESELE:) pozdrawiamy
          • Gość: ann Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie IP: 109.243.158.* 16.09.10, 18:11
            Zgodnie z życzeniem forumowicza odpowiadam na jego wiadomość:
            Więc... w piątek 10 września pojechaliśmy do Dalii w Chruszczewie, byliśmy pewni, że wynajmiemy sale, mieliśmy juz nadzieje ze podpiszemy umowę. Tydzień wcześniej była tam moja mama pytała o cene. Pani Szanowna właścicielka powiedziała że 180 zł od talerzyka i cena się na 2012rok nie zmieni na pewno......-BZDURA- poza tym powiedziała też że są tam 2 WIELOOSOBOWE pokoje.....-BZDURA- . Właścicielka ogólnie przyjeła nas tak, jakby chciała powiedzieć: "czego tu chcecie?"....hm.... Masakra. Mało tego powiedziała że cena na chwilę obecną 180 ale do 2012 roku na pewno się zmieni i wzrośnie, ALE O ILE NIE UMIAłA POWIEDZIEć... oświadczyła ze dopiero w styczniu może się określi ile bedzie kosztowac od osoby. Po drugie pokoje rzekomo WIELOOSOBOWE okazały się dwuosobowe, byliśmy na górze i w każdym pokoju było po 1 łóżku. Po trzecie zapytałam gdzie parking, Pani odpowiedziała, że na kostce i...... na trawie.....hmmmm.....(taka iękna sala i parking na trawniku). Po trzecie nie była komunikatywna, powiedziała wprost, że jak nie my to kto inny... Po czwarte chcieliśmy mieć do dyspozycji małą sale po lewej stronie od wejścia np.na barmana, usłyszelismy: "ale to nie jest dostępne w czasie wesela, to nasz magazyn na krzesła" (apropos nasze wesele byłoby tak duże że zapewniam, wszystkie krzesła były by wykorzystane) Rzeczywiscie jedynym atutem sali jest kryształowy żyrandol i piękne wnętrze... Jednym slowem właścicielka odpychająca... Czulismy się tam jak intruzi :( Szczerze mówiąc nie chcialam wierzyć w te negatywne komentarze, ale cóż....podzielam zdania negatywne i ABSOLUTNIE ODRADZAM kontaktu z tą kobietą. O dziwo 40 minut po tym mieliśmy już umowę wynajmu innej sali w ręku, zostaliśmy mega symaptycznie obsłużeni w sali Bianco na ul.Niechodzkiej, cena 180 niezmienna. Tam właścicielka jest bardzo kontaktowa, "ludzka" i konkretna:) To nam się podobało:) Ale uważam, że każdy może pojechać tam sam i się przekonać tak jak my to zrobiliśmy:) Nie będziemy żałować, w Bianco jest przepięknie i przede wszystkim atmosfera i podejście właściciela TAKIE JAK NALEżAłOBY ABY BYłO:)

POZDRAWIAMY
    • Gość: ann Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie IP: 109.243.158.* 16.09.10, 18:14
      Zgodnie z życzeniem forumowicza odpowiadam na jego wiadomość:
      Więc... w piątek 10 września pojechaliśmy do Dalii w Chruszczewie, byliśmy pewni, że wynajmiemy sale, mieliśmy juz nadzieje ze podpiszemy umowę. Tydzień wcześniej była tam moja mama pytała o cene. Pani Szanowna właścicielka powiedziała że 180 zł od talerzyka i cena się na 2012rok nie zmieni na pewno......-BZDURA- poza tym powiedziała też że są tam 2 WIELOOSOBOWE pokoje.....-BZDURA- . Właścicielka ogólnie przyjeła nas tak, jakby chciała powiedzieć: "czego tu chcecie?"....hm.... bardzo lekceważąco. Masakra. Mało tego powiedziała że cena na chwilę obecną 180 ale do 2012 roku na pewno się zmieni i wzrośnie, ALE O ILE NIE UMIAłA POWIEDZIEć... oświadczyła ze dopiero w styczniu może się określi ile bedzie kosztowac od osoby. Po drugie pokoje rzekomo WIELOOSOBOWE okazały się dwuosobowe, byliśmy na górze i w każdym pokoju było po 1 łóżku. Po trzecie zapytałam gdzie parking, Pani odpowiedziała, że na kostce i...... na trawie.....hmmmm.....(taka iękna sala i parking na trawniku). Po trzecie nie była komunikatywna, powiedziała wprost, że jak nie my to kto inny... Po czwarte chcieliśmy mieć do dyspozycji małą sale po lewej stronie od wejścia np.na barmana, usłyszelismy: "ale to nie jest dostępne w czasie wesela, to nasz magazyn na krzesła" (apropos nasze wesele byłoby tak duże że zapewniam, wszystkie krzesła były by wykorzystane) Rzeczywiscie jedynym atutem sali jest kryształowy żyrandol i piękne wnętrze... Jednym slowem właścicielka odpychająca... Czulismy się tam jak intruzi :( Szczerze mówiąc nie chcialam wierzyć w te negatywne komentarze, ale cóż....podzielam zdania negatywne i ABSOLUTNIE ODRADZAM kontaktu z tą kobietą. O dziwo 40 minut po tym mieliśmy już umowę wynajmu innej sali w ręku, zostaliśmy mega symaptycznie obsłużeni w sali Bianco na ul.Niechodzkiej, cena 180 niezmienna. Tam właścicielka jest bardzo kontaktowa, "ludzka" i konkretna:) To nam się podobało:) Ale uważam, że każdy może pojechać tam sam i się przekonać tak jak my to zrobiliśmy:) Nie będziemy żałować, w Bianco jest przepięknie i przede wszystkim atmosfera i podejście właściciela TAKIE JAK NALEżAłOBY ABY BYłO:)

POZDRAWIAMY
      • Gość: Ania Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie IP: 213.25.91.* 27.09.10, 13:14
        W czerwcy miałam tam swoje wesele- wszystko było perfekcyjne: jedzenie, obsługa, wystrój, więc uważam, ze niektóre komentarze są krzywdzące i niesprawiedliwe. Właścicielka jest miła i idzie w wielu sprawach na ustępstwa, więc dziwi mnie, że tak się przyczepiliście tej kobiety. Ja polecam Dalię pod każdym względem.
        • Gość: mala Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.10, 14:28
          W pełni się z Tobą zgadzam Aniu, moje wesele odbyło sie tam w lipcu i też mam wiele miłego do powiedzenia na temat sali i właścicielki. Pisałam już wcześniej, że po przeczytaniu niektorych postów bałam się wogóle z nią rozmawiać, ale na prawdę pozytywnie się "zawiodłam". We wszystkim poszla nam na rękę i "wyręczyła" nas nawet w takich sprawach jak powieszenie własnej dekoracji nas stołem młodych czy rozłożenie na talerzach upominków dla gości więc w dniu ślubu o nic nie musieliśmy się martwić ani my ani nasi rodzice. Miałam do czynienia z Panią Elizą i śmiało mogę stwierdzić, że jeśli ktoś miał z nią problem to musiał sam go szukać bo chyba niemożliwe żeby "wybiórczo" szanowała klientów. W kontaktach ze mną była konkretną, ale i bardzo cieplą osobą więc ciężko mi wierzyć, że zupełnie bez powodu mialaby kogoś traktować inaczej.
          • krystian_kol Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie 23.05.11, 12:45
            Ja mam innę zdanie;prawda sala jest przepiękna też miałem mieć przeyjemność bawić się z żoną na tej sali w maju tego roku ;i mogę dodać że jedzenia był dużo , tort rewelcja ;obsługa profesjonalna po każdym daniu zmiana talerzyka gdzie się nigdy z tym nie spotkaliśmy aby był taki porządek .Nawet planujemy z żoną zrobić rocznicę ślubu właśnie w lokau DALIA.
          • Gość: Łukasz Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie IP: *.subscribers.sferia.net 31.05.11, 00:56
            Witam Wszystkich,

Rybciu, wygląda na to że bawiłaś się na moim weselu:) Jako Pan Młody z 28.05.2011 mam bardzo dobre zdanie o tym lokalu. Sala jest bardzo ładna, a do jedzenia i obsługi nie mamy najmniejszych zastrzeżeń. Oczywiście jak się widzi, że czegoś brakuje itp. to trzeba informować obsługę, ale reakcja jest bardzo szybka!!!!! Nie miałem żadnych problemów kontaktach z właścicielką lokalu, a szefowa sali (taki mi się wydaje) - pani Monika był bardzo życzliwa i uczynna,
            Wszystkie dania z menu jakie zamówiliśmy były bardzo dobre, podawane na czas i ciepłe, oczywiście nie udało mi się wszystkiego spróbować, ale to czego próbowałem było super zwłaszcza schab po warszawsku w galarecie - palce lizać. Tort z bitą śmietaną i truskawkami rewelacja, najlepszy jaki do tej pory jadłem na weselu. Niestety nie próbowałem innych ciast, ale z tego co wiem były równie dobre.
            Oprawę muzyczną zapewnił nam zespół ATUT - byli super!!!

Na weselu bawiło się 140 osób i jak na razie wszyscy, z którymi rozmawiałem wypowiadali się w samych superlatywach.Nawet ciotki, które zazwyczaj przesiadują całe wesele za stołem i obserwują tym razem nie bardzo miały się czego czepić.

Ja od siebie dodam, moja żona:) i ja (nasze rodziny również) jesteśmy bardzo zadowoleni, nie żałujemy wyboru:
            - sala Dalia
            - zespół Atut
            - foto K.Krakowski
            - kamera W.Filipczak (na nagranie jeszcze trzeba poczekać, ale myślę że się nie zawiedziemy)
            i worka wydanych pieniędzy, a jesteśmy dość wymagający i lubimy się czepiać. Wiem że nie jestem obiektywny, ale sala, impreza i cała reszta były super.

Jeszcze raz polecam wszystkim zespół Atut - u mnie grali super, a świadek
                    • Gość: majka2312 Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie IP: *.205.26.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 14.09.11, 14:42
                      witam,mielismy swoje wesele w Dali 10.09.2011,musze powiedziec ze jestem bardzo ale to bardzo zadowolona,sala piekna,obsługa super,Pani Eliza bardzo miła i uczynna osoba,o co bysmy nie poprosili wszystko bylo,pomogła nam we wszystkim doradzila wiele rzeczy.Naprawde nic nie mozna zarzucic Pani Elizie.goscie zachwyceni sala ,jedzeniem i pokojami ktorych rzeczywiście jest 10.Polecam bardzo sale Dalia no i najleprzy zespol na swiecie MATEO.Pozdrawiam,jesli macie jakies pytania piszcie na maila marzka2312@gmail.com,chetnie odpowiem na wszystkie pytania
                      • Gość: gość Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.13, 19:25
                        Byłam tam na weselu 2 razy i niestety nie mam o tej sali dobrego zdania. Sala owszem, jest piękna i to wszystko. Tandetne tekstylia i zastawa, jedzenie nieestetyczne i niesmaczne, smakowało mi tylko kilka sałatek i jedno danie ciepłe, reszta niedoprawiona i ogólnie sam drób i wieprzowina, mało ryb (i nie jest to kwestia wyboru dań przez młodych tylko dostępnego menu do wyboru, widziałam je), owoce nieumyte, kelnerzy nieobyci, trzeba było ich prosić, żeby donosili wódkę i napoje, rzucali na talerze sztućcami zamiast je delikatnie położyć obok... W pewnym momencie skończyła się herbata (jeden rodzaj - tylko żółty Lipton) i już nie donieśli. Tort to po prostu sam cukier, żadnego smaku. Kelner zataczał się po sali pijany... Właścicielka tylko gada, ile to wszystko ją kosztuje (rozmawiałam z nią). Za poprawiny płaci się 50 zł od osoby, a jedynym nowym daniem jest wodnisty żurek. 50 zł za talerz żurku. A podpisałam z tą salą umowę. Potem byłam na tych dwóch weselach i stanę na głowie, żeby choć trochę to doprowadzić do porządku.
                        • Gość: Marek Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.13, 20:30
                          Witam! Ja również byłem dwukrotnie na weselu w sali weselnej Dalia, według mnie wszystko było ok, jeżeli miałbym oceniać od 1 do 10 to dałbym 8 z dużym plusem. Na zastawie i tekstyliach się nie znam, mi wszystko pasowało. Co do jedzenia to mi wszystko smakowało, może wszytkiego nie jadłem, ale jadłem to na co miałem ochote i według mnie było dużo przystawek i posiłkow tak więc zawsze coś podgryzałem. Co do owoców to jakoś nie czułem żeby winogrona były nieumyte, z owoców tylko to jadam tak więc nie wiem, ale winogrona czyściutkie. Kelnerzy według mnie byli ok, co było trzeba to moment i jest, a ze sztućcami to było różnie, jak tańczyłem i wracałem to było wszystko ładnie ułożone, raz jak zmieniali sztućce i talerze to faktycznie położyli mi na talerzu, ale to chyba dlatego, że nie chcieli kłaść miedzy przystawkami a filiżankami i mi majstrować tutaj i przestawiać bo wiadomo wesele to wesele człowiek tam się bawi i kładzie gdzie popadnie swoje szklanki itp. A czy kelnerzy chodzą pijani to tego nie wiem w kazdym badz razie barszczyk donosili cało i w sumie to tam wszedzie pelno kamer tak więc wątpie...
        • Gość: Judyta Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie IP: *.cnow.pl 04.08.13, 21:25

Uważam że było świetnie ! Bawiłam się w sobotę na weselu przepiękna orkiestra , jedzenie rewelacyjne , szefowa nie zbyt miła. Sala poprostu była prześliczna czysto , ładnie , zadbanie.
          Naprawdę na tym weselu oprócz pary młodej na pierwszym miejcu postawiłabym jedzenie . Było najsmaczniejsze ciasta , ciastka , ciasteczka :) PYCHOTA
          Kucharki = mega plus :)
          Szefowa= minusik ale da się z nią dogadać :p

• Gość: Kamila Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewi IP: *.cnow.pl 04.08.13, 21:30
            Tak Judyto masz racje zauważyłąm przed chwilą że dodałas ten post ! Jedzenie w tej sali smakuje najlepiej ! Szefowa no co racja to racja zachowuję się tak sobie ale do dogadania :)
            Mnie trochę zraziła ilośc kelnerów na sali . I niesmak ciast ! Stół rybny rewelacyjny ;) A karkóweczka mmm :) Niebo w gębie ! Naprawdę Super ! :)
            • Gość: Gość Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewi IP: *.dynamic.chello.pl 06.08.13, 20:43
              Robiłam wesele w tej sali. Sama impreza była bardzo udana, sala ładna, jedzenie smaczne i dużo. W trakcie imprezy nie miałam się do czego przyczepić. Kelnerzy z uśmiechem spełniali każdą moją prośbę. (A trochę się bałam jak to będzie, bo już wcześniej byłam tam kilka razy na weselu).
              Jeśli chodzi o właścicielkę, to trzeba mieć dużo cierpliwości. Aby uzyskać to co się chce, należy najpierw trochę pokadzić, jaka to sala ładna, że ona się zna na organizacji wesel, na pewno doradzi, ma duże doświadczenie itp. a potem pogadać na niewygodne tematy. U nas zgodziła się na wszystko :)
          • Gość: gość Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie IP: *.play-internet.pl 16.09.13, 18:36
            A ja byłem gościem w sali BIANCO i ci powiem że nieładnie jest pisać i oczerniać kogoś bo to co piszesz to jest podłe jedzenie i obsługa w tej sali jest super i ci powiem że gdybym to ja miał to sale to na pewno tego wpisu tak bym nie pozostawił może właścicielka BIANCO czyta forum i coś zrobi z tym wpisem bo ja na pewno bym tego tak nie zostawił będę obserwował
              • Gość: a Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.13, 16:38
                to że zespół grał super w dalii to już chyba nie zasługa sali? no chyba ze w ofercie właściciel albo właścicielka jeszcze gra i śpiewa?? Nie wiem czemu się tak pienisz bo ja tylko napisałam swoje odczucia po weselu na tej sali a byłam tak tylko raz. Ja wiem, że wesela swojego bym tam nie zrobiła. Poza tym nie wiem też czy tak na tej sali jest to przyjęte czy to też wymysł młodych by owoce, ciasta, cukierki - znajdowały się na osobnym stole, gdzieś w kącie sali. Pisze "gdzieś" dlatego, że siedząc przy stoliku w drugim końcu sali, dopiero po północy zorientowaliśmy się że można sobie jeszcze wziąć ze stolika kawałek ciasta. No nie wiem, ale nie przyszło nam do głowy żeby zapuszczać się w rejony stolików, gdzie siedzą goście, których kompletnie nie znamy, a w okolicach których ten stolik z ciastami stał
              • Gość: aaa Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie IP: *.static.chello.pl 25.09.13, 22:30
                mieliśmy w tym roku swoje wesele w dalii. Było super. W każdym środowisku znajdzie się czarna owca która tylko patrzy do czego tu się przyczepić. Wśród naszych gości tez były niestety takie osoby... Generalnie wszystko zalezy od nastawienia. Jeśli ktos idzie na wesele zeby tylko szukać dziury w całym zamiast się dobrze bawić to niech lepiej zaloży kapciuchy i ogląda ,,idz na całość'' na polsacie albo słucha kawalów Strasburgera w Familiadzie.
    • aneta632 Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie 22.09.13, 13:58
      Ja z małżonką też mieliśmy przyjemność bawić się dwa razy na weselu i było jednym słowem super jedzenie dobre tylko rosół jak woda;przekąski wielki plus ;ciasto rewelacyjne które nawet wyglądem są apetyczne i tort bardzo smaczny -żona stwierdziła a co do szefowej to nie wiem bo nie miałem przyjemności z nią rozmawiać ale gdyby był naprawdę zle to by nie miała tyle wesel bo znajomi chcieli termin na 2014 to już nie było a w innych salach nie ma problemu ,to napewno daje coś do myślenia
    • 8martynka Re: Sala weselna Dalia w Chruszczewie 24.09.13, 19:09
      Nie wiem o co chodzi tym co piszą tak źle o tej sali ,ja będąc na przyjęciu weselnym w Dali -jednym słowem było bardzo dobrze- jedzenie ,ciasta ,tort jednym słowem rewelacja sądzę że wszystko przygotowały osoby z kuchni ,a wiec ile ludzi tyle smaków ,ja polecam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka