Dodaj do ulubionych

najlepszy adwokat w Malborku od spraw rodzinnych

18.03.10, 15:17
witam nie jestem z Malborka i potrzebuje adwokata w sprawach
rodzinnych a dokładnie o ustalenie wizyt ojca z dziećmi poniewaz
matka dzieci mojego męza utrudnia kontakt, gdzie ojciec nie ma
ograniczonych praw
bardzo prosze o pomoc, juz pieniądze nie grają roli
Edytor zaawansowany
  • checkerpig 15.05.11, 09:28
    Co prawda nie jestem z Malborka ale mając wypadek w okolicach, policjant polecił mi Panią mec. Annę Czaus.
  • beartek26 12.06.11, 00:03
    a od kiedy policjant poleca prawnika? chyba jedynie wtedy kiedy ma z tego kasę bo ściąga mu klientów,

ja do spraw rodzinnych polecam naprawdę dobrego prawnika - mecenas Janinę Zduniak - miałem podobną sprawę rodzinną i byłem bardzo zadowolony, nie wiem tylko gdzie teraz ma kancelarię bo chyba ostatnio zmieniła adres

ps.

następnym razem nie pytaj się policjanta o prawnika - policjantom w tym zakresie bym nie wierzył ;-) to tak samo jakbyś pytał się sanitariuszy z karetki o dobry zakład pogrzebowy - najlepszy to ten od którego dostają kasę :)
  • ewk_a123 08.12.15, 22:19
    Ja polecam radcę prawnego Ariela Kopeckiego - młody, ambitny, niedrogi
  • mon_kow 24.01.18, 11:16
    Na pewno odradzam mec. Piotra Hernik z Malborka. Bardzo nieprzyjemny i wyniosły człowiek, na początku pozornie miły. Nie polecam!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.