82-300.pl - Nowy elbląski portal Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • .

A jednak to prawda, będziemy mieli w Elblągu jeszcze jeden portal. Oficjalna promocja zaczęła się już na Facebook

W Elblągu portali mamy sporo, ciekawe czy nowy się przyjmie. Czas na start wydaje się trafiony - upadek elblag24.pl nadchodzące wybory.

Co myślicie?
    • Gość: w IP: *.elblag.vectranet.pl 06.10.10, 23:51

myślimy, że to spam
      • Gość: Elblążanin IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.10.10, 00:14
        Spam czy nie spam w Elblagu media sa bardzo stronnicze. Mam przynajmniej nadzieje ze ten nowy portal nie bedzie kwakac politykom tak jak obecne. Elblag 24 w tej kwestii byl dobry Oni nie bali sie skonfliktowac z wladzami!
    • Gość: aqq IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.10.10, 00:44
      za tym projektem stoi Agencja Reklamowa CONTACT
    • Gość: asdfg IP: *.elblag.vectranet.pl 07.10.10, 09:41
      www.82-300.pl
      www.0-55.pl

• mysle ,ze lepszy krotszy alias 055 . pl i taki nie pozorny niz jakis kod...
      ale im wiecej tym nie gorzej,
      w prawdzie w zaden nie zaangazuje sie panstwo zeby zareklamowac w telewizji,
      bo jakby to mialo byc ,ze w jakiejs sluzbie specjalny portal?
      wkazdym razie wskazuje na neutralne nastawienie, bez podniety.
    • ˙

> wyborcaswiadomy napisał:

> Czy w Elblągu potrzebny jest nowy portal informacyjny?

Qrna, po co?

˙
    • Gość: Janek IP: 159.245.16.* 08.11.10, 15:46
      Z tego co widziałem na facebooku. Już otworzyli. Zapowiada się ciekawie. Trzymam kciuki za młodych!
      • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.10, 17:11
        Z portelu zerżneli dokladnie wszystkie kategorie ogłoszeń. Brak własnych pomysłów źle wróży na przyszłóść.
        • Gość: anty.hejter IP: 78.9.112.* 08.11.10, 17:13
          bez przesady... dziesiatki, setki, tysiace stron maja takie same kategorie ogloszen... a ty tak po elblasku na dzien dobry zle zyczysz..
          • Gość: ogloszenie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.10, 19:18
            więc należało ściągnąć z jednej z tysiąca stron z ogłoszeniami - a nie z konkurencji lokalnej :-)
            • Gość: ziom IP: *.elblag.vectranet.pl 08.11.10, 20:28
              wieje konkurencją... życzę ekipie 82-300.pl wszystkiego dobrego, tak jak chcecie to pociągnąć i jakie macie ambicje - trwajcie w tym!
              • Gość: stefan IP: *.elblag.vectranet.pl 08.11.10, 21:46
                Ta strona to GW bis - tuba propagandowa PO. Kolejnej takiej strony tu nei potrzeba
                • Gość: no-po IP: *.elblag.vectranet.pl 09.11.10, 00:06
                  Nie bądź śmieszny.
                • Gość: :D IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.11.10, 00:58
                  :D dobre
                  • Gość: elblong IP: *.elblag.vectranet.pl 09.11.10, 13:50
                    całkiem nieźle to im wyszło. Na pewno to ktoś w Elblągu robił, bo nie wygląda?
                    • Gość: Anka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.10, 18:58
                      contact to zrobił chyba.
                      • Gość: aaa IP: *.elblag.vectranet.pl 09.11.10, 22:40
                        nie powala na kolana .... juz mi sie stronka znudzila ...
                        • Gość: elblong IP: *.elblag.vectranet.pl 11.11.10, 20:26
                          co ci się znudziło, jak tam jeszcze mało jest? :D To wersja beta z tego co widzę, czyli testują. Moim zdaniem ten portal ma rację bytu. Jest totalnie inny niż portel i info. Wydaje mi się, że wcelowany po środku. Jak narazie u mnie wygrywają tym, że nie skumali się z żadnym politykiem i jadą równo po wszystkich.
                          • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.10, 22:24
                            Na portelu tez jada po wszystkich
                          • Gość: do elblong IP: *.elblag.vectranet.pl 12.11.10, 10:50
                            widze ze walczysz o swoja strone ... kwiestia gustu mi sie nie podoba a koledze innemu TAK
                            zobaczymy za 6 miesiecy powinni juz wszystkie bledy poprawic... to wtedy bedziemy oceniac
                            • Gość: student IP: *.chello.pl 15.11.10, 10:47
                              W pełni popieram wypowiedź internauty o nicku Baz Aar. Nic dodać, nic ująć. Jeżeli chodzi o ścisłość to portal wydaje Contact.
                              • Gość: hh IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.11.10, 19:56
                                Jezeli chodzi o ścisłość to Contact go tylko 'napisała a wydawcą jest inna osoba....
                                • Gość: b IP: *.elblag.vectranet.pl 15.11.10, 20:08

Ja słyszałem że tam pisze Kuchejda z elbląg24
                                • Gość: znafca tematu IP: 78.9.112.* 16.11.10, 00:43
                                  Kontakt tego nie napisal
                                  jak nie wiecie to nie gadajcie
                                  • Gość: student IP: *.chello.pl 16.11.10, 02:32
                                    Przecież wszyscy wiedzą, że tą inną osobą jest Janusz Pietruszyński. Inną w pełnym tego słowa znaczeniu :))) . A co do twórcy elblag24.pl to masz niesprawdzone informacje, bo według mojej wiedzy wkrótce nastąpi reaktywacja portalu, o którym wszyscy pisali, że przestał istnieć na dobre.
                                    • Gość: stef IP: *.elblag.vectranet.pl 16.11.10, 07:50

4,5 portali informacyjnych w elblongu a ja pitole... po co to komu... w takiej malej miescinie ? to w trojmiescie chyba tyle nie maja ..
                                  • Gość: Taki jeden IP: 159.245.16.* 16.11.10, 11:05
                                    Napisał napisał, właśnie ta agencja reklamowa jest twórcą serwisu, właścicielem jest inna osoba a ekipa z E24 to bujda nic z tych rzeczy. Nie wiecie a piszecie ;-)
                                    • Gość: aaa IP: *.elblag.vectranet.pl 16.11.10, 19:42
                                      Właścicielem 82-300.pl jest zupełnie innym podmiot w ogóle nie związany z contactem.
                                      • Gość: sn IP: *.elblag.vectranet.pl 16.11.10, 23:25

u mnie pod IE ten portal się rozjechał
                                        • Gość: tegir IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.10, 09:47
                                          może czas zmienić albo uaktualnić przeglądarkę? chyba że lubisz udostępniać swój komputer innym internautom ;P
                                        • Gość: Inny IP: 159.245.16.* 17.11.10, 10:21
                                          Dokładnie. Może zainstaluj normalną przeglądarkę a nie ten syf.. zapewne w starej wersji...
                                        • Gość: pan na czasie IP: *.elblag.vectranet.pl 19.11.10, 23:19
                                          pod IE 7 i 8 chodzi bezawaryjnie, pod mozilla też, pod chromą też... z tego co widzę to rozjeżdża się pod IE 6. Wybacz ale IE6 to chyba produkt z przed 4 lat? Może czas kupic legalnego windowsa i nie bać się aktualizacji ? ^^
    • Gość: gość IP: *.191.83.24.o2inet.sk 19.11.10, 21:18
      82-300 założył Przemysław Jarosz, redaktor Gazety Elbląg. Jak portal się rozwinie, to Przemek zrezygnuje z fuchy w GW. I mimo wszystko życzę mu powodzenia, bo nowa inicjatywa jest potrzebna. Ale pamiętaj Przemek, unikalny kontent to podstawa. Warto, byś zaczął sam pisać artykuły, a nie tylko zrzynać od innych. Bo to, co przechodziło na platformie Agory, na prywatnym portalu będzie źródłem kłopotów.

Więcej publicystyki, unikalnych treści. I wyjdź z tematyką poza Elbląg, na wschód. "Do wzięcia" są Małdyty, Morąg, Miłakowo, Miłomłyn. Przemek, masz szansę stać się głównym źródłem ciekawych informacji dla mieszkańców tych terenów, ale do tego jest potrzebne pewne zaangażowanie. I mimo wszystko - powodzenia!
      • Gość: lo IP: *.elblag.vectranet.pl 19.11.10, 21:51

Weź go sensownego do tego działu TV i wygryź z rynku tę śmieszną telewizyjkę elbląską
      • Gość: Ja IP: *.elblag.vectranet.pl 20.11.10, 08:57
        82 300 kojarzy mi sie z Elblagiem to po co ma wychodzic za granice miasta niech pisze o Elblagu - fakt ze artykulu pokrywaja sie z innymi domenami ale czy mozna tak kopiowac inncy tresc zmieniaj troszke sens artykulu ????
        • Gość: Michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.10, 08:09

pierwsze tygodnie tego portalu to na razie ładne opakowanie dla bardzo słabej treści
          • Gość: gość IP: *.elblag.dialog.net.pl 28.11.10, 13:24
            A moim zdaniem treść nie jest aż tak zła. Jest jej mniej niż np. w portelu, ale pojawiają się tam tematy, których inni nie poruszają. Dla mnie tematów nie musi być od zatrzęsienia, ale oczekuję, że będą publikować ciekawe artykuły i dobre zdjęcia.
            • Gość: ut IP: *.elblag.vectranet.pl 28.11.10, 14:14

czekamy na pierwszy ciekawy artykuł na tym portalu

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.