Dodaj do ulubionych

firma hebald

IP: *.adsl.inetia.pl 24.02.12, 16:22
czy ktoś miał do czynienia z przedsiębiorstwem hebald?
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.12, 11:55
    tak, i nie polecam, ta firma porażka!
  • Gość: gość IP: *.elblag.vectranet.pl 07.03.12, 09:59
    ja też nie polecam,szukam klientów którzy mają problem z tą firmą.My też mamy swoje prawa a oni mają klientów głęboko ...
  • Gość: duuzzy@wp.pl IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.01.13, 12:19
    mi wykonali funkcjonalne meble i jestem zadowolony
  • Gość: klient IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.01.13, 21:27
    ja jestem zadowolony z mebli tej firmy
  • Gość: p.Jolantowi IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.02.13, 16:45
    Tak trzymać! Jestem bardzo zadowolony. Tak trzymać! Jestem bardzo zadowolony. Tak trzymać! Jestem bardzo zadowolony. Tak trzymać! Jestem bardzo zadowolony.
  • Gość: klientka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.13, 18:35
    Firma nie godna polecenia. Nie terminowi, kontakt beznadziejny, właściciel ma duże zdolności do konfabulacji!!! Nie polecam!!!!!!
  • Gość: Oszukana IP: *.elblag.vectranet.pl 18.09.13, 18:34
    Niestety też nie polecam. Z takim traktowaniem klienta i oszukiwaniem go nigdy wcześniej nie miałam doczynienia. Po prostu firma nie dotrzymuje zawartych umów.
  • Gość: paliszewski IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 12.10.13, 20:38
    POLECAM FIRME DOBRA WYKONANA SOFA Szukałam na rynku - wysyłałam zapytania, maile dzwoniłam i ofertę mieli choć nie najtańszą to tyle ile wycenili w mailu tyle zapłaciłam. Co do samej usługi to nie mam uwag, termin oczekiwania DO 3 tygodni ale SOFA wygląda i działa bez zarzutu
  • Gość: arecki IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 16.10.13, 19:54
    pojechalem do ich firmy i kupilem bez problemu polecam
  • Gość: klientka sonika IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 22.10.13, 20:00
    bylam w hebald firmie i calkiem pozytywnie mnie zaskoczyli cenowo i jakosciowo wykonaniem polecam z czystym sercem
  • Gość: maciek klient IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 23.11.13, 17:45
    wszystko w porzadku mila pani mnie obsluzyla doradzila zdarzaja sie czasem wyjatki w tej firmie polecam bo jednak maja solidne meble
  • Gość: PORAZKA IP: *.elblag.vectranet.pl 14.01.14, 15:36
    Witam,

pozytywne wpisy to chyba właściciel firmy pisał. PORAŻKA TOTALNA!!!!!!!!!!!!!
    nie odbierają telefonów, gdy dzwonisz z innego którego nie znają to odbierze natychmiast, i się tłumaczy po dwóch miesiącach od zamówienia że ZGUBIŁ PROJEKT. Totalna zlewka na klienta, NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: HEBALD IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 14.01.14, 18:23
    WITAM Z TEJ STRONY WLASCICIEL FIRMY
    TAK ZGADZA SIE ZE ZGUBILISMY PROJEKT KLIENTA ZGLASZALISMY TO KLIENTOWI BY DOJECHAL I PONOWNIE WYBRAL ZOSTALO TO BEZ ODEZWU
    PRZEPRASZAMY ZA ZGUBE ALE PRZED SWIETAMI BYL DUZY RUCH I MOGLO SIE ZAWIERUSZYC ALE TO NIE POWOD BY NAS OCZERNIAC
  • Gość: AUGUSTYN M. IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 10.02.14, 17:24
    POLECAM
    FIRMA W MIARE ROZSADNIE CENOWO MOZNA DOTKNAC ZOBACZYC A NIE Z JAKIEGOS OBRAZKA CZY TEZ Z FOLDERU
    JESTEM ZADOWOLONY
  • Gość: Elwerne IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 16.02.14, 22:03
    Znam tę firmę bardzo dobrze. Podobnie jak i właściciela. Piszę to żeby nie być posądzonym o ukryty nepotyzm. Znam też bardzo dobrze mechanizmy reklamy i konkurencji. Anonimowy wpis na forum nic nie kosztuje a można bardzo komuś zaszkodzić. Pomóc trudniej bo ludzie szybciej wierzą w złe wieści a nie dobre. Moim zdaniem uczciwy człowiek pisze prawdę o swoich kontaktach z firmą ilustrując możliwymi do sprawdzenia faktami. Podpisuje się przynajmniej inicjałami podając daty kontaktów z firmą- tak jak ta ostatnia osoba. Wtedy właściciel może odnieść się do krytyki. Dokonać sprostowania czy po prostu przeprosić. W przeciwnym wypadku anonimowa krytyka jest formą odreagowania własnych niepowodzeń życiowych albo działaniem konkurencji. Swoją drogą wiem że Hebald to rzetelna firma pracująca na dobre imię od lat. I tyle :-)
  • Gość: buahaha IP: *.elblag.vectranet.pl 16.02.14, 22:13
    Szkoda tylko, że wszystkie te pochlebne wpisy są z IP polsatu, czyli od tej samej osoby.
  • Gość: Elxerne IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 23.02.14, 11:49
    Do buhaha.
    Panie "detektywie". Napisałem że znam właściciela. Nie napisałem że nim jestem.
    Nie pisałem wcześniej na tym forum. Cyfrowy Polsat ma wielu ludzi tak jak i vectrę.
    Mimo to nie posądzam osób z vectry że negatywne opinie pisze jedna osoba. Czasy anonimowych wpisów na forach skończyły się. Teraz wystarczy złożyć zawiadomienie do jakiegokolwiek organu ścigania np. o zniesławieniu i po sprawie. Wiadomo kto skąd i czym pisał.
  • Gość: buahaha IP: *.elblag.vectranet.pl 23.02.14, 22:00
    Oczywiście to niesamowity zbieg okoliczności, że 95%wpisów w tym wątku dokonali użytkownicy cyfrowego polsatu...
  • Gość: Elwerne IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 07.03.14, 10:52
    Łatwo to będzie sprawdzić - kto pisał. Ja będę namawiał właściciela do założenia sprawy o zniesławienie i wszystko wyjdzie na jaw. Ile z polsatu ile z vectry i przede wszystkim od kogo.
  • Gość: barbara IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 23.05.14, 08:42
    czytajac opinie to mozna sie zrazic do tej firmy ale pojechalam sprawdzic co maja w ofercie . Wchodze duza wystawa mebli i tapicerki ceny przystepne wiec bez zastanowienia kupilam rogowke i jestem zadowolona . POLECAM
  • Gość: buahaha IP: *.elblag.vectranet.pl 23.05.14, 09:02
    O, znowu polsat, co za "psipadek". A jak tam właściciel, założył już sprawę o zniesławienie?
  • Gość: dzimi IP: *.elblag.vectranet.pl 07.11.14, 12:14
    przeciez firma na nowodworskiej to jest jakis zart! gosc mial mi robic naroznik, minely dwa miesiace naroznika nie bylo, typ krecil ze lezy 3 tygodnie na magazynie, nie odbieral telefonow, generalnie zlewka. Goraco odradzam! zreszta opinie na jego temat mozna zasiegnac u byle jakiego tapicera, moj blad moglem sluchac innych
  • Gość: taaaa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.12.14, 20:15
    fakt totalna zlewa klijęta
  • Gość: anna IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 24.12.14, 21:18
    a ja polecam zamowilem i dostalem taki towar jak chialem bez problemu :)
  • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.15, 12:45
    Nierzetelna firma, po miesiącu od zamówienia kanapy, zaczęły wychodzić druty z materaca, kilkakrotnie zgłaszano reklamacje telefonicznie i wielokrotnie nie odbierano telefonu, w końcu zgłoszenia dokonano osobiście i mimo deklaracji naprawy w najbliższym tygodniu, do dnia dzisiejszego usterki nie naprawiono. Nie polecam tej firmy.
  • Gość: mnieczysław IP: *.limes.com.pl 28.04.15, 00:17
    szczerze odradzam, szkoda czasu, żeby tam jechać. Właściciel to pseudofachowiec w dodatku niesłowny. W dodatku ma chyba jakieś układy z polsatem... i problemy z budowaniem zdań.
  • Gość: klient IP: *.elblag.vectranet.pl 29.04.15, 23:51
    Nie polecamnajgorszemu wrogowi. Wlascicicel nie zna sie na zarzadzaniu firmy. Miesza projekty, nastepnis wciska ze takie nici zostalt wyvrane. Warunki cenowe nafls przg ostarnim rozliczeniu zmieniaja si w gore. Nie solidnie i nie slownie
  • Gość: klientka z lodzi IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 05.05.15, 14:18
    a ja polece ponownie tego chlopaka bo wiem ze dobrze robi i nie zaluje materialow by dobre meble wykonac nie wybiera jakis smieci z odpadow by zrobic mebel tylko kupuje porzadne materialy . cena zawsze byla wpisywana na pokwitowaniu wiec nie mozliwe by zmienial sobie .chyba go bronie ale sprawdzily mi sie meble i dlatego postanowilam napisac .klientka z lodzi
  • Gość: mnieczysław IP: *.limes.com.pl 05.05.15, 21:56
    weź chociaż panie drogi z innego komputera jakiś wpis sobie zrób...klientka z łodzi... błagam.
  • Gość: buahaha IP: *.elblag.vectranet.pl 05.05.15, 22:56
    daj mu spokój, on nawet nie wie co to IP i że to widać
  • Gość: klientka IP: *.play-internet.pl 10.05.15, 12:01
    No coz ja tez czekałam na meble ale sa takie jak chcialam a nie jak wszędzie indziej jeden typ 1 rozmiar .Rozmiar dopasowany do wnętrza. Kolor tex jaki chcialam bez dopłat nie tak u innych ze trzeba doplacac za byle zmiane.No i meble na prawdziwych sprezynach bo juz mialam na pseudo a jest różnica .Szczerze polecam nawet jak trzeba poczekać troche dluzej
  • Gość: buahaha IP: *.elblag.vectranet.pl 10.05.15, 14:46
    Wcale nie widać, że klientka i klientka z Łodzi to ta sama osoba. Ciąg dalszy kompromitacji hebalda.
  • Gość: klijentka z Paryrz IP: *.multinet24.pl 14.05.15, 13:27
    przynajmniej poszedł do sąsiada napisać, albo z telefonu sobie wpisał. Teraz czekać tylko na wpisy od klientek z całej Polski z IP elblag.vectranet :)
  • Gość: zażenowana IP: *.play-internet.pl 03.07.15, 10:58
    Chętnie skontaktuje się z osobami które nie są zadowoleni ze współpracy z tą "firma". Mi również nie odpowiada to jak zostałam potraktowana i zamierzam nagłośnić ta sprawę. Proszę o kontakt wszystkie osoby które chciałyby zawalczyć o swoje prawa na email tapicerelblag@wp.pl
  • Gość: malbork IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 21.09.15, 12:19
    witam kupilem meble i tapicerke w tejze firmie w marcu i jakos daja rade nie bylo problemu z dobraniem kolorow materialu
  • Gość: buahahahaa IP: *.dynamic.chello.pl 21.09.15, 12:28
    i zupelnie przypadkiem korzystasz z cyfrowego polsatu, podobnie jak wlasciciel, buahaha
  • Gość: balboa IP: *.elblag.vectranet.pl 01.07.17, 12:50
    rowniez nie polecam, przez ten pseudo 'zaklad' tapicerski jestem 3 tyg. w plecy czekajac na kanape,po 3 tyg. brak odzewu , dzwonie- odpowiedz za pol godz. sprawdze i oddzwonie, oczywiscie nie oddzwania, na telefony nie odpowiada. jade osobisce, slysze ze 2-3 tyg. to sob. i niedz. sie nie licza. a w ogole to czas zamowienia jeszcze nie minal, bo nie mogli przeciez zaczac produkcji od dnia zlozenia zamowienia.. zostalem poinformowany, ze kanapa jest w realizacji i bedzie gotowa na godz. 16-sta, ale na pytanie czy mozna ja zobaczyc -nie; zadzwonia o 16-stej i pokaza. o 16 oczywisce brak telefonu, gdy ja dzwonie, slysze ze pan na pewno zadzwoni, bo do zakladu nie moze przejechac przez miasto... oczywiscie nie dzwoni, telefonow nie odbiera. na kolejny dzien pojechalem i zazadalem pokazania kanapy albo zwrotu zaliczki. dostalem zaliczke

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.