• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Najlepsza porodówka - Elbląg? Dodaj do ulubionych

• IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.13, 10:12
    Cześć, szykuję się do porodu, bo termin już się zbliża, lecz nie potrafię się zdecydować na to, w którym Szpitalu rodzić. Trzy lata temu rodziłam w Wojskowym i byłam bardzo zadowolona, a teraz oddział tam zlikwidowano i mam zagwozdkę. Może macie już jakieś doświadczenia z tego jak teraz funkcjonuje oddział położniczy w Szpitalu Miejskim? A może Wojewódzki?
    Zaawansowany formularz
    • Gość: policja IP: *.elblag.vectranet.pl 17.02.13, 11:02
      Nie ma czegos takiego jak Szpital Wojskowy. Jest Szpital Specjalistyczny nalezacy do miasta, tak jak Szpital Miejski. Logiczne wiec jest, ze miasto nie bedzie sobie dublowac oddzialow.
      • Gość: Isia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.13, 11:14
        Wiem, że nie ma (napisałam przecież, że rodziłam tam TRZY LATA TEMU) i jak dla mnie, teraz ten szpital może się nazywać jak chce. Pytałam o dobrą porodówkę w Elblągu, bo ta, która była w 110 Szpitalu Wojskowym w Elblągu została przeniesiona do Szpitala Miejskiego.
    • Gość: ahmed IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.02.13, 19:18
      tylko w wojewódzkim polecam
    • Gość: carla IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.02.13, 19:53
      dobra była kiedyś w szpitalu wojskowym
      • Gość: mama 2 dzieci IP: *.play-internet.pl 04.04.13, 14:39
        Ja szczerze polecam szpital miejski - zarówno warunki jak i obsługę czyli Panie położne i pielęgniarki oceniam bardzo dobrze. Ja rodziłam 2 swoich dzieci w szpitalu miejskim, pierwszy raz w 2008, drugi raz w 2012 (już po remoncie) i jestem bardzo zadowolona. Nie mam doświadczeń ze szpitalem wojewódzkim ale praktycznie wszystkie moje koleżanki tam rodzące (poza jedną - chyba szczęściarą) bardzo mi odradzały gdy byłam w ciąży z 1 dzieckiem i zastanawiałam się gdzie będę rodzić. Powody przez nich podane - niemiłe położne ale przede wszystkim dzieci zarażone bakterią (nie pamiętam czym dokładnie). Gdyby nie to, że to moje bliskie znajome i że to nie był pojedynczy przypadek to pomyślałabym, że w każdym szpitalu może się to zdarzyć ale tu było za dużo tych przypadków. Ponadto dużo było pozytywnych opinii na szpital miejski (szczególnie chodzi tu o Panie położne) dlatego zdecydowałam się tam urodzić swoje pierwsze dziecko. Przy drugim nie miałam już żadnych wątpliwości, po pierwsze doświadczenie z 1 porodu, po drugie remont oddziału i możliwość rodzenia w czystej zadbanej sali gdzie jesteś tylko Ty i mąż (nie licząc obsługi) - to naprawdę podnosi "komfort" rodzenia ;) Rozumiem te kobiety, które jadą rodzić do wojewódzkiego, bo tam jest OIOM i gdyby coś nie tak było z dzieckiem to pomoc jest na miejscu - jeżeli mają jakieś złe przeczucia i to im da większy spokój to mają prawo tym się kierować ale ja w ten sposób nie myślałam (może to dobrze, może źle?) tylko kierowałam się właśnie opiniami innych i wybrałam to co według mnie było najlepsze. Tak swoją drogą to myślę, że w każdym szpitalu pracują mili ludzie i Ci "mniej mili" i czasem po prostu nie mamy wpływu na kogo trafimy ale trzeba być przekonanym do swojej decyzji a przede wszystkim być dobrej myśli - szczególnie jeżeli chodzi o tak ważną chwilę jaką jest poród :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.