Dodaj do ulubionych

Gięcie blachy

IP: *.elblag.vectranet.pl 25.03.13, 17:08
Siemka potrzebuje namiary na firmę lub osobę która gnie blachę 2mm lub 3mm
Dzięki
Edytor zaawansowany
  • Gość: Michał IP: 78.155.118.* 15.05.13, 20:26

polecam ci stronkę staleo.pl/katalog-firm/obrobka-plastyczna/giecie-blach
    poszukaj tam firmy, jeśli nie znajdziesz dodaj ogłoszenie za darmo
    staleo.pl/ogloszenia/kooperacja
    mam nadzieję że pomogłem jeśli masz pytania pisz biuro@staleo.pl
  • Gość: Tomek22 IP: *.centertel.pl 22.07.13, 15:00
    blachmet.pl cięcie laserowe oraz gięcie blach, zachęcam do współpracy.
  • Gość: ElblagOgloszeniaPL IP: *.elblag.vectranet.pl 04.08.13, 17:48
    Polecam blachbud na fabryce domów
  • Gość: ThorneT IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.04.14, 13:15
    Polecam firmę Zblewski - zajmują się gięciem blachy profesjonalnie .
  • Gość: dominik_rad. IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.05.14, 14:02
    jedyny sprawdzony zakład jaki znam w tym zakresie to u mnie w okolicy - www.pro-mont.pl/giecie-blach - jak pamiętam to gięcie blachy mają w zakresie 1-6 mm chyba
  • 04.01.16, 16:23
    witam -znam firmę,która posiada kilka pras krawędziowych.o ile dobrze pamiętam,to gną blachę na długości ponad 4000 mm.Jest BTH Import Stal
  • 06.01.16, 20:00
    Nowoczesne prasy krawędziowe mają możliwość przyspieszenia pracy.A wiadomo,że szybko zrealizowane zamówienie to mniejsze koszty dla nas.
  • 12.01.16, 07:59
    Gięcie blach wykonasz w naszej firmie. Posiadamy profesjonalne precyzyjne maszyny do gięcia blach, co zapewnia powtarzalność gięcia.

Posiadamy również ogromną ilość stempli co gwarantuje wykonanie każdego gięcia.

Sprostamy każdemu zadaniu sprawdź nasza stronę gięcie blach.
  • 19.01.16, 12:06
    Jeśli piszesz o BTH Import Stal,to zgadzam się.A poza tym mają krótkie terminy realizacji.Wiadomo-spora konkurencja na rynku.Muszą się sprężać.
  • 25.02.16, 13:44
    Dzięki zastosowaniu krawędziarki numerycznej.którą mają ,o sile nacisku pond 300 ton uzyskuje się 100% powtarzalnych kształtów.Przy takiej konkurecji jedynie różnorodność posiadanych przez nich narzędzi pozwala na utrzymanie się na rynku.
  • 20.01.17, 15:53
    Mogę polecić tę: bearmet.pl/oferta/malowanie-proszkowe Ostatnio korzystałem z jej usług. Muszę przyznać, że fachowcy, którzy znają się na robocie.
  • 02.02.17, 11:18
    Bardzo wygodne dla nas klientów jest,gdy firma zajmuje się kompleksową obróbką metalu.Oszczędność naszego czasu i pieniędzy.Ostatnio w ofercie bth import stal znalazło się prostowanie elementów czy też blach po cięciu laserem lub plazmą.Akurat u nich kompleksowo znaczy kompleksowo,bo i materiał można kupić na miejscu.
  • 23.02.17, 15:32
    Niewątpliwie jest kilka godnych polecenia firm dysponujących nowoczesnymi urządzeniami do cięcia laserem czy też plazmą,do gięcia i prostowania blach i elementów,ale korzystałem jedynie z usług bth im.Na razie nie mamy w planie zmiany tej solidnej firmy na onną.port stal

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.