Dodaj do ulubionych

Firma Klimas Elblag nie polecam !!!!!!!!!!!!1

IP: *.as13285.net 29.05.13, 15:09
Tak jak w temacie firma budowlana Klimas z Elblaga składa sie w kilku pracownikow tj piekarzy, cukiernikow , ktorzy nie znaja sie na swojej pracy.
Do dzis nie moge domyc płytek i fug na balkonie po "fachowej"usłudze firmy KLIMAS Elbląg.
Dostałam telefon od znajomej. U niej panowie z firmy Klimas przykleili plastikowe parapety na klej do płytek.
Tragedia
Edytor zaawansowany
  • Gość: Piotr Klimczak IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.06.13, 19:03
    Witam.
    Nawiązując do powyższej wypowiedzi użytkownika forum ''kamil'',można stwierdzić,iż jest to osoba o zerowym ilorazie inteligencji:
    -po pierwsze firma FB'' KLIMAS'' zawiera z każdym klientem pisemną umowę oraz udziela gwarancji na wykonane prace a więc nie ma możliwości by płytki pozostały niedomyte ponieważ klient złożylby pisemną reklamację[jeśli takowa istnieje proszę ją zeskanować i wkleić na forum]
    -po drugie osoba płci żeńskiej podpisuje się ''kamil''
    -po trzecie bez podania swoich danych kontaktowych użytkownik ''kamil''jest osobą mało realną
    Reasumując FB''KLIMAS'' zatrudnia fachowców budowlanych i nie ma w niej miejsca na zrozpaczonego brakiem przyjęcia do pracy użytkownika tego forum ''kamil''[piekarza,cukiernika],któremu pomyliły się branże.
  • Gość: Gość IP: *.elblag.vectranet.pl 27.09.13, 18:12
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: Artur IP: *.as13285.net 28.09.13, 19:38
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: Piotr Klimczak IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.10.13, 12:00
    "Gościu"-wróć do szkoły podstawowej i ukończ edukację,jeśli nie chcesz tego zrobić dla matki zrób to dla osób,które czytają te forum,by mogły doczytać twoją wypowiedż do końca,a nie wybuchać śmiechem przy pierwszym słowie-"przeszczegam".W ciągu dwóch klas , które ukończyłeś w podstawówce,musiałeś jako tępy nieuk zdobywać same wyróżnienia. Z mojej strony pozostaje pogratulować Ci wytrwałości w nauce,kończac jedną klasę w ciągu czterech lat.
    Pozdrawiam.
  • Gość: Gość IP: *.elblag.vectranet.pl 02.10.13, 18:31
    Witam - już nie miałe zamiaru tu wchiodzić bo zle sie poczułem@ chamski nastrój @ ale mam nadzieje ze internaci zrozumieli o co mi chodziło.
    pozdrawiam wszystkich .
    Druga strona medalu podziękować naszemu wodzirejowi forum Piotrusiowi, jeszcze raz dziękuje .
    Widze ze tak bardzo przeją się pp!!!!! - dobre spostrzeżenie ,co tu dużo mówić zmień działalność z budowlanki na korepetycje
    wiecej będzie dobrego niż złego
    Pozdrawiam
  • Gość: zyczliwy IP: *.elblag.vectranet.pl 02.10.13, 19:37
    zrozumieli wez sie do roboty z tego bedzie lepszy pozytek,mysle ze prubowales wywolac burze ale my internauci wiemy lepiej,szkoda tylko,ze taka osoba jak ty nie ma odwagi napisac swoich danych tylko sie ukrywa pod smieszna ksywka gosc.Zyczliwy a nie glupi.Pozdrawiam Olimpie Elblag.
  • Gość: Gość IP: *.elblag.vectranet.pl 02.10.13, 20:00
    Petek daj już na luz i przestań ludzi nabijać w balona
  • Gość: Gość IP: *.elblag.vectranet.pl 24.10.13, 16:49
    Oszczegam przeszczegam oświadczam firma klimas to jest firma oszustów gdzie trzeba uświadomić wszystkim i z likwidować .....&prezesi Ryszard i braciszek Piotr K ,świadomie zatrudniają ludzi nie mając nic wspólnego z braża budowlana nie posiadając umietości ale oni im sami uświadamiają ze sa fachowcami gdzi sa zatrudnieni na czarna a póżniej nabici w trąbę,bez zapłaty za wykonana prace cała firma w posagu posiada kierowcę bąbowce . Nie polecam u nich pracować!!!!!!!
  • Gość: hehe porażka IP: *.play-internet.pl 16.09.14, 16:22
    nie polecam ani usłóg tej firmy ani pracy u nich!!!!!!!!!!!!!!! partacze i bezwypłacalni szmuglerzy liczacy na naiwnych wykonawcow którym nie wypłacają!!!!!!!
  • Gość: Miły IP: *.elblag.vectranet.pl 01.10.13, 08:14
    Firma składa sie z 2 naganiaczy do pracy,( ala prezes ) plus kierowca bombowca - cała firma .Reszte ludzi to ściągani z ogłoszeń bez doświadczeń rzadnych i nic wspólnego z branżą budowlana piekarze ,stolarze,itp.Dodam jeszcze ze Klimas nie posiada żadnych narzędzi profesionalnych ,jak na dzisiejszy wiek .
    (Jeden młotek ,niesprawną poziomnica, sznurek ) brak profensionalności nie polecam tej firmy
  • Gość: Piotr Klimczak IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.10.13, 12:32
    "Miły" co do Ciebie i Twojej wypowiedzi,można stwierdzić,iż jesteś jedynym z tych fachowców,który okazał się nim tylko i wyłącznie z nazwy-a praktyka pokazała, że jesteś niedorajdą życiową,która stała tylko przy fachowcu i błędnie uznała,że nim jest.Gdybyś nim był to o godzinie 8.14 byłbyś w pracy,a nie przed monitorem komputera.Reasumując może podasz Swoje dane i adreșy firm ,w których pracowałeś przez ostatnie dwa lata,tak by Ci pracodawcy mogli wypowiedzieć się na temat Twojej osoby,by czytający to ludzie stwierdzili sami kim Ty naprawdę jesteś i co Swoją osobą reprezentujesz.
    Pozdrawiam.
  • Gość: Miły IP: *.elblag.vectranet.pl 03.10.13, 18:56
    Nawiązując do waszych chamskich wypowiedzi i zgryżliwych muszę powiedzieć ze jest mi miło ze Rycha ruszyło.....sami sobie wystawiacie opinie !!!!
    jako podwykonawcy i jako pracodawcy ....internauci sami wystawiają -wstyd dla firmy
    Danych nie podaje pozdrawiam
  • Gość: Mietek mały IP: 93.154.175.* 11.10.13, 14:21
    Zgadzam sie z kolegą Miłym moge dużo tu opisać jak ktoś chce na temat tej firmy !!!
    Nie polecam
    Powinna zostać zlikwidowana jak naj szybciej!!!
    Psuje nam reputacje jako branža budowlana.
  • Gość: Bolo IP: *.elblag.vectranet.pl 30.03.14, 09:44
    Czy ta złodziejski firma jeszcze istnieje ... Wstyd dla firm elb.

• Gość: Ryszard IP: *.as13285.net 21.05.14, 10:57
    Dokładnie firma nie uczciwa, zatrudnia pierwszego lepszego, najtańszego pracownika, który zwali robotę przez co wymagane jest wiele poprawek.
    A "Bossy" wożą się i ciągle tylko popędzają do szybszego wykonania pracy.
  • Gość: gość5 IP: *.31.74.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.05.14, 13:31
    Zgadzam się w 100%, że "firma" Klimas psuje opinię całej branży budowlańców w Elblągu i okolicach. U mnie robili, skończyło się nieciekawie, ja straciłem pól zdrowia. Jak najdalej od takich "fachowców" naciągaczy. Podpisują umowy, to prawda, ale cóż z tego, skoro i tak liczą jak chcą.
    Praca, którą mieli wykonać w dwa, góra trzy tygodnie ( liczę niesprzyjające warunki pogodowe), toczyła się 2 miesiące, a i tak nie została wykonana. Pogoniłem i nie chcę z nimi mieć nic wspólnego. JAK NAJDALEJ OD TAKICH !!!
  • Gość: Gość IP: *.elblag.vectranet.pl 18.06.14, 22:28
    Ciekawe co nato Rysiu i jego pyzaty leniwy braciszek Piotruś
  • Gość: Zawiedziony IP: *.elblag.vectranet.pl 02.08.14, 09:17
    Haha firma dalej robi ludzi w balona zmienili nazwę na ELION
    OSTRZEGAM i NIE POLECAM!!!
  • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 16.09.14, 16:37
    poprawka : biorą fachowca a w zamian oferują brak narzędzi do pracy i brak kasy za wykonana prace.mało tego taką lipe każą robić jakiej mało , , żaden rozsadny człowiek by nie odebrał takiej popeliny!!!
  • daagmaraaaa 26.07.18, 13:29
    zgadzam się! ta Firma to uszuści i naciągacze! umawiaja się, nie wywiazuja z umowy, probuja człowieka oszukać umawiaja się na wykonanie usługi na jakas kwote a potem ja podwajają! NIE POLECAM I UWAZAJCIE NA NICH! ich umowy to pic na wode , nie nabierajcie się na to!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.