IP: *.elblag.vectranet.pl 25.09.13, 22:12
Gdzie w Elblągu zrobić Botox, ktoś może polecić dobry gabinet ?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Jola IP: *.elblag.vectranet.pl 01.10.13, 13:42
    zrobiłam u Dabrowskiej na starówce, zero efektu, poszłam to mi dostrzyknela teraz mam krzywe brwi, już tam boję się iść, poradxcie co robic żeby mi to szybciej zeszło?
  • Gość: Marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.13, 14:52
    przy moim zabiegu pani doktor trzy razy wychodziała z gabinetu, najpierw czekałam 40 minut, opóxnienie, potem gdzieś wychodziła, a na koniec w biegu pokuła i narobila siniaków, nie polecam,
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.13, 19:23
    nie to nie moze byc Prawda ... ja sie wlasnie zapisalam na kwas... i co robic ???
  • Gość: odp IP: *.elblag.vectranet.pl 02.10.13, 21:44
    pracowała w neolady, już tam niepracuje, jest jakis inny lekarz
  • Gość: madzia IP: *.elblag.vectranet.pl 11.10.13, 20:53
    wstrzykiwałam sobie botoks likwidując lwie zmarszczki w gabinecie medycyny estetycznej bellamed koło cerfura, efekt jest fajny, mogę polecić
  • Gość: drDanuta Dąbrowska IP: *.adsl.inetia.pl 28.11.13, 21:06
    Jestem lekarzem z wieloletnią praktyką. Od ponad siedmiu lat pracuję na własny rachunek i buduję markę opartą na własnej pracy firmując ją swoim nazwiskiem.

Nie mogę popełniać błędów i niedociągnięć opisanych przez niektóre „pacjentki”. Sądząc po stylu oraz identycznych błędach "x" zamiast "z" w dwóch różnych postach dzień po dniu, można wnioskować że napisała je ta sama osoba.
    W opisywanym okresie ( 22.08-2.102013) po przeniesieniu gabinetu na Stare Miasto nie miałam żadnych pacjentek z imionami Jola i Marta, które wykonywały wspomniane zabiegi, stwierdziłam to na podstawie kartoteki przyjętych pacjentów.
    Opinie są tendencyjne, napisane przez konkurencję.

W nowym miejscu pracy, w lepszych warunkach, przy dziennym świetle zabiegi medycyny estetycznej odbywają się terminowo, bez pośpiechu i presji czasowej. Obecnie każdy pacjent zapraszany jest po zabiegu do kontroli lekarskiej.

Szerzenie sprzecznych z rzeczywistością, szkodliwych opinii jest wyraźnym, zamierzonym działaniem na moją szkodę i nie mogę wobec tej kwestii pozostać obojętna.

Z poważaniem
    lek. Danuta Dąbrowska
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.14, 11:36
    żenujace,
  • Gość: elblążanka IP: *.elblag.vectranet.pl 25.04.14, 19:18
    żenujące, jakie miasto taka specjalistka
  • 29.12.16, 09:55
    ja robiłam w NEO LADY i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo rzeczowa i konkretna

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.