Dodaj do ulubionych

Iluzjonista- Pokazy Elbląg i okolice

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.02.18, 00:41
Szukają państwo nietuzinkowej atrakcji? Czegoś co zaskoczy gości i znajomych? Moja oferta to strzał w dziesiątke!!!

Mając już ponad kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi mam dopracowany do perfekcji i idealny repertuar dla najmłodszych pociech , w którym dzieci czynnie biorą udział i są co raz zaskakiwane świetnymi i momentami zabawnymi iluzjami.
Dorośli również odnajdą w moich pokazach coś dla siebie. Pokazy są dla tych, którzy pragną przenieść sie w magiczny i nieprzewidywalny świat i choć na moment oderwać sie od ziemi.

Poczujcie sie zaczarowani choć na moment, przenieście się w ten magiczny świat wraz ze mną. Zapraszam do współpracy

1 pokaz ok 30-40 minut. Wszystkie pokazy są dostosowywane do publiczności i na potrzeby klienta.

Zapraszam na moją strone:
www.facebook.com/iluzjonistam/
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.